Aeratos28, jose lorenzo ο ιατρός.. aeratos28 o ασθενής...,3301 grafts, 28/10/2022,1o βήμα..

antonisp13

New Member
Όταν τον έλεγα έτσι,μου τη λέγατε οι περισσότεροι..τώρα που δεν τον λέω έτσι,είσαι μαζεμένος ακουω..διαλεχτε


τι θέλετε γτ θα αρχίσω να περπατάω στο ταβάνι σε λίγο..
Όπως νιώθεις Βουνό μου θα τα λες! ΤΕΛΟΣ
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Xristos87

Well-Known Member
Όχι γιατί θα σου κάνει κάτι ο γιατρός γιατί όπως σε είδα από το βίντεο θα ήταν σαν να κλέβει λάδι από εκκλησία,
αχαχαχχαχα εγραψες...

To καλύτερο θα ήταν να μας πουν αυτοί που τις ξέρουν από πρώτο χέρι, έτσι και αλλιώς εδώ είναι, διαβάζουν. Νομίζω θα έχει περισσότερη αξία.
Cvial ψοφας για κουτσομπολιο και για ντορο.

Γιατι δεν μας λες ο ιδιος αυτα π θες να πουν οι "απο πρωτο χερι" ή και ο αερατος;

Γιατι οπως το λες συναγεται οτι ειτε ισχυουν, καιι τα ξερεις(μιας κ εχεις πολυ περισσοτερο χρονο περασει μεσα στην κλινικη απ οτι ο αερατος), αλλα δεν θες να τα πεις εσυ, ειτε συνδραμεις στην μπαρουφολογια του τιτανιου μπαρουφατζη για τον ντορο ή για να λασπωσεις προσωπικοτητες (π ειναι το χομπι μερικων εδω μεσα).
 

aeratos28

Just aeratos
Eσυ ρε καρακόλι τι κάνεις εδώ μέσα?? Παλεύεις πάλι μπας και πάρεις καμία έκπτωση να μαζέψεις τον κρατήρα που έχεις στο φορλοκ??
Τι είσαι και ρωτάς ??
αχαχαχχαχα εγραψες...


Cvial ψοφας για κουτσομπολιο και για ντορο.

Γιατι δεν μας λες ο ιδιος αυτα π θες να πουν οι "απο πρωτο χερι" ή και ο αερατος;

Γιατι οπως το λες συναγεται οτι ειτε ισχυουν, καιι τα ξερεις(μιας κ εχεις πολυ περισσοτερο χρονο περασει μεσα στην κλινικη απ οτι ο αερατος), αλλα δεν θες να τα πεις εσυ, ειτε συνδραμεις στην μπαρουφολογια του τιτανιου μπαρουφατζη για τον ντορο ή για να λασπωσεις προσωπικοτητες (π ειναι το χομπι μερικων εδω μεσα).
 

Xristos87

Well-Known Member
Eσυ ρε καρακόλι τι κάνεις εδώ μέσα?? Παλεύεις πάλι μπας και πάρεις καμία έκπτωση να μαζέψεις τον κρατήρα που έχεις στο φορλοκ??
Τι είσαι και ρωτάς ??
Μεχρι κεραιας πλερωθηκε το μπουγιουρντι για να μιλησω στη γλωσσα σου. κ μαλιστα σε τιμη αγνωστου πελατη!!

Αλλοι, φιλοι σου, πηραν εκτπωσεις, μην πω κ τσαμπα μμ για να παιξει προμοταρισμα εδω μεσα.

Να σ θυμησω τι ειχε γινει, γιατι εχεις κοντη μνημη, οταν εελεγα να δωσω στον cvial τις αποδειξεις απο τις μεταφορες χρηματων κ τις αποδειξεις της κλινικης κ η αλλη πλευρα εκανε μοκο. Δεν ειχε να δωσει βλεπεις ;-)

Μπαρουφατζη αερατε!!!
 

aeratos28

Just aeratos
Ο μπαρουφατζης είσαι εσυ και η ομήγυρη σου..λεκέ .
Ποιες αποδείξεις ρε ,σε ποιον τα λες αυτά ? Σε κανένα παιδάκι νομιζεις ότι μιλάς..?? Ελα γτ πολύ σας άφησα και μιλάτε και πήρε ο κωλος σας αέρα..λεγκενι ,που έβγαλες και γλώσσα..κρατιέμαι ,κρατιέμαι αλλά μην ξυνεσαι στην γκλίτσα του τσοπάνη γτ θα την φας στον κλανιά σου στο τέλος..δεν μιλάω για να υπάρχει ήρεμο κλίμα καιρό τώρα και πεταχτηκατε σαν τις γατοπουτσες..συνέχισε και θα ψάχνεται τον κωλο σας έτσι όπως το πάτε...και θα σου πω εγώ ποιος είναι μπαρουφατζης ..
Μεχρι κεραιας πλερωθηκε το μπουγιουρντι για να μιλησω στη γλωσσα σου. κ μαλιστα σε τιμη αγνωστου πελατη!!

Αλλοι, φιλοι σου, πηραν εκτπωσεις, μην πω κ τσαμπα μμ για να παιξει προμοταρισμα εδω μεσα.

Να σ θυμησω τι ειχε γινει, γιατι εχεις κοντη μνημη, οταν εελεγα να δωσω στον cvial τις αποδειξεις απο τις μεταφορες χρηματων κ τις αποδειξεις της κλινικης κ η αλλη πλευρα εκανε μοκο. Δεν ειχε να δωσει βλεπεις ;-)

Μπαρουφατζη αερατε!!!
 

vlafo

Well-Known Member
Αεράτε
Κοιτώντας τα στατιστικά σου,αναμφισβήτητα έχεις πολύ ποιοτικά χαρακτηριστικά.
Άριστη δότρια,πολύ καλό πάχος τρίχας,πολύ δυνατό λόγο,και αρκετά grafts στην εμβαδομετρούμενη περιοχή.
Έβαλες σε μια έκταση 100τεκ 3300g και τα 300 τα έφαγες στα peaks.Τουλάχιστον.
Άρα τα 3000g φυτευτήκανε καθαρά στη λήπτρια.
Αυτό ερμηνεύεται σαν μια τοποθέτηση 30g το τετραγωνικό μεσοσταθμικά.
Το excelofilo λέει 38g που είναι μπροστά στη χερλάιν.
Εκεί φύτεψε περισσότερα υποτίθεται γιατί είχες διάσπαρτες τρίχες που δεν είναι πολλές αλλά το δυνατό σου σημείο είναι το τσουλούφι που έχεις πίσω και είναι υγιές ακόμα.
Αυτό θα κάνει και διαφορά στην τελική εικόνα.
Προσωπικά πάνω από 500g εκεί δεν τα βλέπω άντε μέχρι 800g max.
Τα 100 τετραγωνικά δηλαδή έχουν συνολικά όχι πάνω από 10g το τετραγωνικό μαμά(στο τσουλούφι τα πολλά).
Μπροστά αν εχεις βάλει σε μια έκταση 17x2=34τεκ(πρώτα 2 εκ)στη χερλάιν,αυτό σημαίνει ότι τα 1500 τα έχεις φάει στα πρώτα αυτά 34εκ.
Τα υπόλοιπα 1500 τα έχεις φάει στην υπόλοιπη έκταση 65εκ πράγμα που σημαίνει 22g περίπου φύτευση.
Αυτό σημαίνει μαζί με τα υπόλοιπα που μετρήθηκαν 10-15 g θα σε πάει σύνολο στα 50-55 μπροστά (που προσωπικά μου φαίνονται πολλά )αλλά όχι σε όλο το εύρος της λήπτριας.
Πίσω(middle)θα είσαι γύρω στα 35g.
Αυτό φυσικά θα δώσει ένα πολύ καλό αποτέλεσμα και με τα μπροστά να πηγαίνουν πίσω θα αυξήσει πολύ την κάλυψη αλλά θα δώσουν και όγκο.
Με τη 2η που θα ακολουθήσει πιστεύω θα κινηθείς πάλι σε μια διήμερη και ένα νούμερο στα 2800g μαζί με crown για ένα τοπ αποτέλεσμα.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
αχαχαχχαχα εγραψες...


Cvial ψοφας για κουτσομπολιο και για ντορο.

Γιατι δεν μας λες ο ιδιος αυτα π θες να πουν οι "απο πρωτο χερι" ή και ο αερατος;

Γιατι οπως το λες συναγεται οτι ειτε ισχυουν, καιι τα ξερεις(μιας κ εχεις πολυ περισσοτερο χρονο περασει μεσα στην κλινικη απ οτι ο αερατος), αλλα δεν θες να τα πεις εσυ, ειτε συνδραμεις στην μπαρουφολογια του τιτανιου μπαρουφατζη για τον ντορο ή για να λασπωσεις προσωπικοτητες (π ειναι το χομπι μερικων εδω μεσα).

Μάλλον εσείς ψοφάτε και φοβάστε να το παραδεχθείτε. Εγώ δεν έχω δώσει τέτοια δείγματα. Επίσης δεν έχω δώσει δείγματα καπελώματος παρουσιάσεων και απόψεων. Ο καθένας είναι ελεύθερος να πει την γνώμη του, τι του άρεσε και τι δεν του άρεσε. Ένας (ο Tasoss33) μας δήλωσε. Περιμένω και τους υπόλοιπους. Δεν ήμουν πανταχού παρών, την προσωπική μου γνώμη την είπα, όλα τα άλλα που λες είναι μάλλον εκ του πονηρού.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Αυτό σημαίνει μαζί με τα υπόλοιπα που μετρήθηκαν 10-15 g θα σε πάει σύνολο στα 50-55 μπροστά (που προσωπικά μου φαίνονται πολλά)

Οι μετρήσεις που έγιναν την 15 μέρα λένε την μόνη αλήθεια. Εκεί μετρήθηκε η ζώνη Α σε όλο το εύρος της 2 μετρήσεις δεξιά, 2 αριστερά και μια στο κέντρο. Μέσος όρος 55g με 158 τρίχες. Αυτό είναι το μόνο βέβαιο.
 

Georgie

Well-Known Member
Αεράτε
Κοιτώντας τα στατιστικά σου,αναμφισβήτητα έχεις πολύ ποιοτικά χαρακτηριστικά.
Άριστη δότρια,πολύ καλό πάχος τρίχας,πολύ δυνατό λόγο,και αρκετά grafts στην εμβαδομετρούμενη περιοχή.
Έβαλες σε μια έκταση 100τεκ 3300g και τα 300 τα έφαγες στα peaks.Τουλάχιστον.
Άρα τα 3000g φυτευτήκανε καθαρά στη λήπτρια.
Αυτό ερμηνεύεται σαν μια τοποθέτηση 30g το τετραγωνικό μεσοσταθμικά.
Το excelofilo λέει 38g που είναι μπροστά στη χερλάιν.
Εκεί φύτεψε περισσότερα υποτίθεται γιατί είχες διάσπαρτες τρίχες που δεν είναι πολλές αλλά το δυνατό σου σημείο είναι το τσουλούφι που έχεις πίσω και είναι υγιές ακόμα.
Αυτό θα κάνει και διαφορά στην τελική εικόνα.
Προσωπικά πάνω από 500g εκεί δεν τα βλέπω άντε μέχρι 800g max.
Τα 100 τετραγωνικά δηλαδή έχουν συνολικά όχι πάνω από 10g το τετραγωνικό μαμά(στο τσουλούφι τα πολλά).
Μπροστά αν εχεις βάλει σε μια έκταση 17x2=34τεκ(πρώτα 2 εκ)στη χερλάιν,αυτό σημαίνει ότι τα 1500 τα έχεις φάει στα πρώτα αυτά 34εκ.
Τα υπόλοιπα 1500 τα έχεις φάει στην υπόλοιπη έκταση 65εκ πράγμα που σημαίνει 22g περίπου φύτευση.
Αυτό σημαίνει μαζί με τα υπόλοιπα που μετρήθηκαν 10-15 g θα σε πάει σύνολο στα 50-55 μπροστά (που προσωπικά μου φαίνονται πολλά )αλλά όχι σε όλο το εύρος της λήπτριας.
Πίσω(middle)θα είσαι γύρω στα 35g.
Αυτό φυσικά θα δώσει ένα πολύ καλό αποτέλεσμα και με τα μπροστά να πηγαίνουν πίσω θα αυξήσει πολύ την κάλυψη αλλά θα δώσουν και όγκο.
Με τη 2η που θα ακολουθήσει πιστεύω θα κινηθείς πάλι σε μια διήμερη και ένα νούμερο στα 2800g μαζί με crown για ένα τοπ αποτέλεσμα.
Τα ίδια ήθελα να γράψω !
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Xristos87

Well-Known Member
Μάλλον εσείς ψοφάτε και φοβάστε να το παραδεχθείτε
ημαστε πολλοι; φοβομαστε; Ελα θεε και κυριε...

Cvial μου εσυ αναφερθηκες και προσκαλεσες ατομα (π ξερεις λογικα) να μιλησουν για θεματα π ειναι εκτος μμ, που κινουνται στη σφαιρα του κουτσομπολιου και της ιντριγκας. οχι εγω.

κ μου προκαλει εντυπωση γιατι ως τωρα εβλεπα οτι μονο η μμ σε απασχολει.
 

aeratos28

Just aeratos
Βάση των μετρήσεων που έγιναν .τώρα αν είναι κάπου λάθος σε κάτι,δεν το γνωρίζω .στην περίπτωση που δεν είναι λάθος με cv 7.7 πιστεύω θα είναι πολύ ικανοποιητική η όλη κάλυψη αν όλα πάνε καλά.
 

vlafo

Well-Known Member
Αν σκεφτείς πως το όριο είναι 5.4,το 7.7 είναι πολύ δυνατό νούμερο που προσφέρει πολύ δυνατή κάλυψη.
 

aeratos28

Just aeratos
Αν εξαιρέσεις τη hairline που είναι με μονά grafts και μας έριξε το λόγο στο 2.58,ακριβώς πίσω από αυτήν,το σύνολο μέχρι middle,είναι με λόγο 2.86 ..δλδ 0.054x55x2.86=σχεδόν 8.5 cv.. στο σενάριο της πολύ μεγάλης φυτρωσης ,ακριβώς πίσω από hairline θα είναι cv 8-8.5 και μπροστά hairline θα μας τα χαλάει λίγο..η δεύτερη για μένα ,θα είναι αναγκαία για να ομογενοποιήσω όπως το θέλω εγώ στο μυαλό μου
Γράψε λάθος.
Εκ παραδρομής.
Σωστός πάλι.
Διορθώθηκε.
 
Μπλουζα