Γνώμη για κλινικές μμ εξωτερικού 2

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Εγώ έτσι πρόχειρα θυμάμαι έναν που τον παρακαλάγαμε κάπου τον Ιούλιο να ποστάρω τις φώτο που του είχα βγάλει και μας έλεγε ότι θα βάλει αυτός αρχες Αυγούστου.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
Ο pan δεν είναι αυτός? Λάθος που δεν ανέβηκαν λοιπόν,ας ανέβουν τώρα ,Νοέμβριο έχουμε με 3 μήνες καθυστέρηση ..
 

Georgie

Well-Known Member
Σωστος. Απο την αλλη βλεπεις οτι και οι ανεξαρτητοι πολλες φορες επειδη επιθυμουν και οι ιδιοι να αισθανθουν καλυτερα ωραιοποιουν το αποτελεσμα.
Εκει ειναι που τα επιβεβαιωμενα περιστατικα απο τον CVIAL, που προς το παρον ειναι πολυ λιγα, θα μπορουσαν να παιξουν καθοριστικο ρολο.

Κατα κυριο λογο, απο οσους πηγαν στο Lorenzo ειδα μια μεγαλη προθυμια να αναδειξουν πληρως το αποτελεσμα τους.

Επισης αυτο που λεει ο Γιαννης για τον Τυρκαλα ειναι η αληθεια και για εμενα.
Καλά μη παίρνεις όρκο για όσους πήγαν στο Lorenzo !
Άλλοι εξαφανίστηκαν στο πρώτο σχόλιο για τη hairline και άλλοι πήγαιναν κομμωτήριο πριν φωτογραφηθούν.
( Ένας )
Στον Άνθρωπο είναι και στη ματαιοδοξία του
 

witcher

Well-Known Member
Εγώ δεν θυμάμαμαι να αρνηθηκε ο αντρέας να ανέβουν οι φώτο του CVIAL, απλά περίμενε να κάνει την παρουσίαση του πρώτα και μετά έδωσε το οκ να ανέβουν οι φωτο. Έτσι και αλλιώς είχαν ήδη ανέβει οι φωτογραφίες του στο προηγούμενο νήμα και ειχαμε το δει το αποτέλεσμα του. Οπότε μικρή σημασία το πότε ξαναανέβηκαν.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Καλά μη παίρνεις όρκο για όσους πήγαν στο Lorenzo !
Άλλοι εξαφανίστηκαν στο πρώτο σχόλιο για τη hairline και άλλοι πήγαιναν κομμωτήριο πριν φωτογραφηθούν.
( Ένας )
Στον Άνθρωπο είναι και στη ματαιοδοξία του

Μεγάλη κουβέντα τα περί ματαιοδοξίας. Εκεί νομίζω ότι βρίσκεται η απάντηση τις περισσότερες φορές και πολύ λιγότερες φορές η κατεύθυνση από την κλινική.
 

vlafo

Well-Known Member
Ένας είναι ο Ισπανός εδώ μέσα δεν έχει άλλον.
Καλά το τι κάνει και τι δεν κάνει είναι γνωστό,ο καθένας μπορεί να θεωρεί ότι πιστεύει και τον ευχαριστεί να το ακούει.
Οι προσωπικές εκτιμήσεις άλλωστε φαίνονται απο χιλιόμετρα.
Η ενδελεχής ανάλυση είναι αλλωστε προνόμιο τριών ζευγαριών ματιών.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Νομίζω ότι τις περισσότερες φορές η ανάλυση δεν είναι μόνο θέμα οπτικής αλλά και σωστής αποτίμησης των πραγματικών δεδομένων.
 

giannis1991

Well-Known Member
Ένας είναι ο Ισπανός εδώ μέσα δεν έχει άλλον.
Καλά το τι κάνει και τι δεν κάνει είναι γνωστό,ο καθένας μπορεί να θεωρεί ότι πιστεύει και τον ευχαριστεί να το ακούει.
Οι προσωπικές εκτιμήσεις άλλωστε φαίνονται απο χιλιόμετρα.
Η ενδελεχής ανάλυση είναι αλλωστε προνόμιο τριών ζευγαριών ματιών.
Με καλύψες πλήρως όμως!
 

Nik.Mos

Well-Known Member
Για smile hair clinic στην τουρκια γνωμη?
Το όνομα και μόνο της κλινικής είναι πολύ καλος λόγος για να την αποφύγεις, μια τουρκική hair mill από τις πολλές,κάπου βρήκα και περιστατικό στο ξένο φόρουμ με μηδενική φυτρωση στον 8ο μήνα.. Μακρια.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Chris34

Well-Known Member
Οι περισσότερες τουρκικες κλινικές είναι φασον δουλειά. Μπες να σου μεταφέρουμε τόσα να πάρουμε ότι είναι να πάρουμε και έφυγες. Καλύτερη δουλειά μπορείς να πάρεις και στην Ελλάδα η εξωτερικό.
Απλά Τουρκία λόγω του ότι είναι τόσες πολλές οι κλινικές έχουν ξεφτυλισει και τις τιμές. ( Με την ανάλογη ποιότητα φυσικά) δεν τους πιάνεις κορόιδο.
 

ApofasismenosPsyxakias

Καραφλοφυτευθείς Νεο-Κουκλεντές
Τουρκία ελάχιστες από τις κυριολεκτικά χιλιάδες κλινικές κάνουν σοβαρή δουλειά, έχουν λίστα στο ξενέζικο το φόρουμ αν ψήνεσαι να διαβάσεις παραπάνω.
 

Thanos92

Active Member
Καλησπέρα, μου απάντησαν απο Freitas και έχουν επισυνάψει ενα pdf με ποσα μοσχεύματα θα μπουν και τα στάδια πληρωμης. Για αρχή θέλουν ένα μικρό ποσό απο το σύνολο για να κλείσεις την ημερομηνία της επέμβασης. Μετά ένα δεύτερο ποσό 70 μέρες πριν την επέμβαση και το τελικό υπόλοιπο 1 εβδομάδα πρίν τη επέμβαση.
Και αναρωτιέμαι εγώ τωρα: εγώ πως καλύπτομαι νομικά ? Ποιος μου εγγυάται ότι έλαβαν τα ποσά που θα στείλω ? Τα οποία ποσά τα θέλουν όλα πριν την επέμβαση.
Στο κείμενο τους λέει: Upon receiving your payment, we will contact you to confirm the admission and the date of intervention. Δεν λέει πουθενά για receipt πληρωμών η κάτι που να με καλύπτει εμένα αν γίνει καμιά στραβή.
 

ApofasismenosPsyxakias

Καραφλοφυτευθείς Νεο-Κουκλεντές
Επειδή η κλινική είναι πρώτο όνομα και ζουν από την υπόληψή τους, είσαι καλυμμένος, δε θα σου φάνε τα λεφτά. Και στραβή να γίνει, λογικά θα προσφερθούν να σε φτιάξουν δωρεάν. Να μου έλεγες την ίδια πρακτική σε τίποτε νο-νέημ υπόγες, τότε ναι, εκεί θα 'κοβες λάσπη.
 

tamaliamoupiso

Well-Known Member
Γουρούνι στο σακί φίλε δεν αγόραζαν ούτε στο Μεσαίωνα. Μέχρι την προκαταβολή για το καπάρο της θέσης πες τους μια χαρά, τα υπόλοιπα την ημέρα της επέμβασης στη γραμματεία του ιατρείου, αλλιώς χαρήκαμε για την αλληλογραφία.
 

Thanos92

Active Member
Γουρούνι στο σακί φίλε δεν αγόραζαν ούτε στο Μεσαίωνα. Μέχρι την προκαταβολή για το καπάρο της θέσης πες τους μια χαρά, τα υπόλοιπα την ημέρα της επέμβασης στη γραμματεία του ιατρείου, αλλιώς χαρήκαμε για την αλληλογραφία.
Ναι ευχαριστώ πολυ…Το θέμα ειναι να κανω την μεταμόσχευση οχι να πλακωθω μαζι τους..
 

Thanos92

Active Member
Παιδιά δείτε λίγο αυτό που λέω. Αυτή ειναι η δεύτερη σελίδα.
 

Συνημμένα

  • 7D0B56B0-8CF4-4720-92D2-EA5A84F4D410.jpeg
    7D0B56B0-8CF4-4720-92D2-EA5A84F4D410.jpeg
    612.1 KB · Προβολές: 33

jersey

Well-Known Member
Καλησπέρα, μου απάντησαν απο Freitas και έχουν επισυνάψει ενα pdf με ποσα μοσχεύματα θα μπουν και τα στάδια πληρωμης. Για αρχή θέλουν ένα μικρό ποσό απο το σύνολο για να κλείσεις την ημερομηνία της επέμβασης. Μετά ένα δεύτερο ποσό 70 μέρες πριν την επέμβαση και το τελικό υπόλοιπο 1 εβδομάδα πρίν τη επέμβαση.
Και αναρωτιέμαι εγώ τωρα: εγώ πως καλύπτομαι νομικά ? Ποιος μου εγγυάται ότι έλαβαν τα ποσά που θα στείλω ? Τα οποία ποσά τα θέλουν όλα πριν την επέμβαση.
Στο κείμενο τους λέει: Upon receiving your payment, we will contact you to confirm the admission and the date of intervention. Δεν λέει πουθενά για receipt πληρωμών η κάτι που να με καλύπτει εμένα αν γίνει καμιά στραβή.
Αφού θα έχεις το αποδεικτικό της κατάθεσης...θα φαίνεται ότι τους έβαλες τα λεφτά στον συγκεκριμένο λογαριασμό που σου έστειλαν στο PDF ...Και προφανώς αυτή είναι η τυπική διαδικασία για οσους κλείνουν επέμβαση εκεί και πρόκειται για σοβαρή κλινική, οπότε δεν συντρέχει λόγος ανησυχίας. Μη κολλάς σε αυτά και ακολούθησε τις οδηγίες τους.
 
Μπλουζα