Ο Τάσος, ο Γυναικολόγος της καρδιάς μας! NW stage VI- FUE 3205 FUs - Άνδρας 45 ετών. Πρώτο στάδιο με σχεδόν πλήρη κάλυψη, στους 9 μήνες.

panos1234

Well-Known Member
1) το φως στο χειρουρεγιο το πρωι ειναι λιγο εντονοτερο από το απογευμα που γινονται οι επανελεγχοι. Συγνωμη, ισως πρπεπει να αγορασω φωτομετρο σαν φωτογραφους γαμου, να μετραω το φωσ ζε καθε ποζα και να φροντιζω μετα από 9 μήνες σε καθε ποζα να ειναι το ιδιο.....
2) Ναι, τα εχουμε εξηγησει αυτα. ΔΕΝ σας υποχρεωσνει κανεις να βλεπετε ΚΑΝ τα νηματα μου αν δεν σας ικανοποιούν αυτα που έχει αποφασιστει με τον @CVIAL να ποσταρω.
3) ΠΡΟΦΑΝΩΣ παρουσιαση για ΠΡΟΒΟΛΗ των αποτελεσματων μου τα οποια ΜΕ ΔΙΑΦΗΜΙΖΟΥΝ απο μονα τους.
Στην παλαια Σοβιετική Ενωση δεν προβαλε καποιος την δουλεια του.
Στις ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ οικονομιες ειναι ΥΠΟΧΡΕΩΣΗ του καθε επαγγελματια!
Λυπαμαι αν δεν σας ικανοποιεί το αποτέλεσμα.

1) Το φως ή η ώρα που γίνεται η φωτογράφιση θα πρέπει να είναι ΊΔΙΑ ώστε να βγαίνουν αξιόπιστα και αληθή συμπεράσματα.
Οργανωθείτε λοιπόν ώστε να μην υπάρχει η παραμικρή υποψία από τα μέλη και επισκέπτες του φόρουμ.( Δεν αναφέρθηκα σε πόζα αλλά σε φως)
2) Οτιδήποτε δω και κρίνω πως πρέπει να το αναφέρω θα το κάνω είτε είναι δικά σας τα νήματα είτε του Θεού του ίδιου.
3) Θεμιτή η διαφήμιση και ξεκάθαρα το καταλαβαίνουν όλοι εδώ, όταν γίνεται με διαφανές τρόπο προς λήψη συμπερασμάτων.
Τα πριν και μετά αν δεν είναι όπως πρέπει θα σχολιάζεται.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Chris34

Active Member
Βλέποντας τα graft στις φωτογραφίες της τοποθέτησης την οποία δεν τη λες πυκνή δεν βλέπω πως μπορεί να έδωσε αυτό το αποτέλεσμα.
Δύο τινά υπάρχουν: ή η φίνα έδωσε τοσο πολύ boost ώστε βγήκαν τρίχες ακόμη και στη hairline που το βλέπω δύσκολο ή το τελικό αποτέλεσμα είναι δύο επεμβάσεων και όχι μίας.
Όταν παρουσιάζονται αποτελέσματα χωρίς να έχουμε τα απαραίτητα στοιχεία μπορούμε να υποθέσουμε μόνο από τις φωτογραφίες.
 

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
1) Το φως ή η ώρα που γίνεται η φωτογράφιση θα πρέπει να είναι ΊΔΙΑ ώστε να βγαίνουν αξιόπιστα και αληθή συμπεράσματα.
Οργανωθείτε λοιπόν ώστε να μην υπάρχει η παραμικρή υποψία από τα μέλη και επισκέπτες του φόρουμ.( Δεν αναφέρθηκα σε πόζα αλλά σε φως)
2) Οτιδήποτε δω και κρίνω πως πρέπει να το αναφέρω θα το κάνω είτε είναι δικά σας τα νήματα είτε του Θεού του ίδιου.
3) Θεμιτή η διαφήμιση και ξεκάθαρα το καταλαβαίνουν όλοι εδώ, όταν γίνεται με διαφανές τρόπο προς λήψη συμπερασμάτων.
Τα πριν και μετά αν δεν είναι όπως πρέπει θα σχολιάζεται.
Κατόπιν επιθμίας του @cvail αναγραφω τα μοσχευματα

1 (ΕΝΑ) σταδιο
FUE 3205 FUs

Φοβαμαι ότι τοσο εσυ όσο και ο @Chris34 θα εκτεθείτε ανεπανόρθωτα για την κακοπιστια σας όταν ποσταρω αυριο ή μεθαύριο τα βιντεο.
Αλλα, ελεύθερα, ποσταρετε τις σκεψεις σας, αγάπη μονο! :)
 

ΛΕΣ

Active Member
Γιατρε μια ερώτηση για τη φίνα επειδή εδώ βλέπουμε ότι έχει πιάσει καλά. Παίρνει propecia, proscar στα 5 η κάψουλες από proscar σπασπεμενες σε 1mg. Θα ήθελα επίσης την άποψη σου αν θεωρείς ότι υπάρχει ουσιαστική διαφορά ανάμεσα στα 3. Για να αποφευχθεί η άποψη ότι κανείς διαφήμιση σε κάποιο αν μπορείς να μου απαντήσεις σε προσωπικό μήνυμα θα το εκτιμούσα. Τέλος το αποτέλεσμα τρομερά ικανοποιητικό.
 

Gianney

Well-Known Member
Γιατρε μια ερώτηση για τη φίνα επειδή εδώ βλέπουμε ότι έχει πιάσει καλά. Παίρνει propecia, proscar στα 5 η κάψουλες από proscar σπασπεμενες σε 1mg. Θα ήθελα επίσης την άποψη σου αν θεωρείς ότι υπάρχει ουσιαστική διαφορά ανάμεσα στα 3. Για να αποφευχθεί η άποψη ότι κανείς διαφήμιση σε κάποιο αν μπορείς να μου απαντήσεις σε προσωπικό μήνυμα θα το εκτιμούσα. Τέλος το αποτέλεσμα τρομερά ικανοποιητικό.
Αν θυμάμαι καλά νομίζω ο γιατρός είναι υπέρ του σπασμένου προσκαρ είτε κατευθείαν είτε σε κάψουλες αλλά πάντα φτιαγμένες από σπασμένο προσκαρ.
 

panos1234

Well-Known Member
Κατόπιν επιθμίας του @cvail αναγραφω τα μοσχευματα

1 (ΕΝΑ) σταδιο
FUE 3205 FUs

Φοβαμαι ότι τοσο εσυ όσο και ο @Chris34 θα εκτεθείτε ανεπανόρθωτα για την κακοπιστια σας όταν ποσταρω αυριο ή μεθαύριο τα βιντεο.
Αλλα, ελεύθερα, ποσταρετε τις σκεψεις σας, αγάπη μονο! :)

Αγαπητέ μου δεν πρόκειται να εκτεθώ εγώ διότι αυτά που γράφω περί φωτισμού ισχύουν κανονικά. Εσείς έχετε μπλέξει την πόζα με τον φωτισμό...
Επίσης μια άλλη απορία που έχω και θα ήθελα την απάντηση σας είναι γιατί "τυχαίνει" πάντα και στα δικά σας περιστατικά οι φωτογραφίες του μετά είναι πιο υποφωτισμένες.... σκοτεινές δηλαδή για να βοηθήσω στην έννοια της λέξης.... Όλες όμως.....!!!
Α και κάτι τελευταίο....Η καλοπιστία ή η κακοπιστία είναι 2 επιλογές που κερδίζονται και δεν επιβάλλονται.... οπότε cool !
 

oreo

Well-Known Member
Η φιναστεριδη βοήθησε παρα πολυ στο πισω μερος (βασικά πάρα πολυ, αν οντως δεν έβαλε grafts ο γιατρός εκει)

Στο μπροστα εγινε εξαιρετικη δουλεια απο τον γιατρο. Αν ειχαμε περισσοτερα στοιχεια θα ηταν καλυτερα.
Αυτός είναι ο δίδυμος αδερφός
 
Μπλουζα