Ο Τάσος, ο Γυναικολόγος της καρδιάς μας! NW stage VI- FUE 3205 FUs - Άνδρας 45 ετών. Πρώτο στάδιο με σχεδόν πλήρη κάλυψη, στους 9 μήνες.

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Ο Τάσος ήρθε πριν 9 μήνες στο ιατρείο μου.
Συνάδελφος Ιατρός, Γυναικολόγος-Μαιευτήρας, στο Τζάνειο.
Δεν είχε λάβει ποτε αγωγή, δεν ειχε κάνει τιποτα για τα μαλλια του.
ΤΥΠΑΡΑ, με γενια και πολυχρωμα τατουάζ, και σκεφτηκα πως πρεπει να το ταιριάξουμε με το κατάλληλο μαλλί!
Εντελώς ακομπλεξάριστος, για αυτο και τον ποσταρω με πρόσωπο και όνομα.

DSC03205.JPG
DSC03207.JPG

DSC03211.JPG

DSC03212.JPG

DSC03210.JPG
DSC03215.JPG

DSC03216.JPG
DSC03218.JPG
 

Συνημμένα

  • DSC03213.JPG
    DSC03213.JPG
    1.3 MB · Προβολές: 71
  • DSC03209.JPG
    DSC03209.JPG
    1.4 MB · Προβολές: 64
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Εικόνα μετα την ολοκλήρωση και την κάλυψη frontal zone + midscalp
Ο ασθενής ξεκίνησε Φιναστεριδη και του έδωσα για μήνες και Capillus 272PRO με εξατομικευμενο πρωτοκολλο χρήσης βασει τυπου
δερματος/τριχας.

DSC03390.JPG

DSC03389.JPG


DSC03391.jpg
DSC03393.JPG

DSC03394.JPG
DSC03395.JPG
DSC03396.JPG
DSC03397.jpg
DSC03399.jpg
DSC03400.JPG
 

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Εικόνα στους 3 μήνες.
Ο συνδυσμός με το LLLT έχει ήδη κάνει την διαφορά!
Η Φιναστεριδη φαινεται να "τα σκαει" στο crown σιγα-σιγα!


DSC08740.JPG
DSC08741.JPG
DSC08742.JPG
DSC08744.JPG
DSC08747.JPG
DSC08748.JPG
DSC08753.JPG
DSC08754.JPG
DSC08756.JPG
DSC08757.JPG
 

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Θα ακολουθησει συντομα βιντεο, με στεγνα, βρεγμενα, χτενισμενα, αχτενιστα και ανεμελα μαλλια
Απλα, λειπει η ΙΤ που αναλαμβανει αυτα τα tasks.
 

kharmacoma

Well-Known Member
Ο ορισμός του "αλλος ανθρωπος"! Θεωρώ ότι ακόμα και σε αυτή τη περίπτωση που λες "τι να κανει εδω η φιναστερίδη" δίνει ένα boost. Tι λέτε γιατρέ? Σε τι ποσοστό συμβάλει στο τελικό αποτέλεσμα?
 

alex7

Well-Known Member
Πολυ εντυπωσιακό αποτέλεσμα με τεράστια συμβολή της φιναστεριδης!Ειναι κάτι που το έχουμε δει σε αποτελέσματα από Ισπανία κυρίως .
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Vdupa

Well-Known Member
Η φιναστεριδη βοήθησε παρα πολυ στο πισω μερος (βασικά πάρα πολυ, αν οντως δεν έβαλε grafts ο γιατρός εκει)

Στο μπροστα εγινε εξαιρετικη δουλεια απο τον γιατρο. Αν ειχαμε περισσοτερα στοιχεια θα ηταν καλυτερα.
 

Συνημμένα

  • 2022-06-21_151408.jpg
    2022-06-21_151408.jpg
    144.2 KB · Προβολές: 187
Τελευταία επεξεργασία:

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Η φιναστεριδη βοήθησε παρα πολυ στο πισω μερος (βασικά πάρα πολυ, αν οντως δεν έβαλε grafts ο γιατρός εκει)

Στο μπροστα εγινε εξαιρετικη δουλεια απο τον γιατρο. Αν ειχαμε περισσοτερα στοιχεια θα ηταν καλυτερα.
Ακριβως, ΔΕΝ εβαλα εκει.
Σε ευχαριστω για το ωραιο ...graphic!
Περιμενα να δω την αποτελεσματικότητατης Φιναστεριδης και να εβαζα στο 2ο σταδιο.
Εχω εξηγησει την στρατηγική μου, νική με μισο-μηδεν οποτε γινεται, ενα μηδεν αν ειναι απαραιτητο.
Φυσικα, haters will hate αλλα ποιος νοιαζεται? :cool:
 

ManCyprus87

Well-Known Member
Η φιναστεριδη βοήθησε παρα πολυ στο πισω μερος (βασικά πάρα πολυ, αν οντως δεν έβαλε grafts ο γιατρός εκει)

Στο μπροστα εγινε εξαιρετικη δουλεια απο τον γιατρο. Αν ειχαμε περισσοτερα στοιχεια θα ηταν καλυτερα.
Η φιναστερίδη στο crown κέντησε για ακόμη μια φορά!
Ωραία στρατηγική, για άλλη μια φορά η συνεργεία φίνας και ΜΜ δημιουργεί δυνατά αποτελέσματα.
Τι δοσολογία παίρνει ο ασθενής γιατρέ;
 

Kostas97

Well-Known Member
Ακριβως, ΔΕΝ εβαλα εκει.
Σε ευχαριστω για το ωραιο ...graphic!
Περιμενα να δω την αποτελεσματικότητατης Φιναστεριδης και να εβαζα στο 2ο σταδιο.
Εχω εξηγησει την στρατηγική μου, νική με μισο-μηδεν οποτε γινεται, ενα μηδεν αν ειναι απαραιτητο.
Φυσικα, haters will hate αλλα ποιος νοιαζεται? :cool:
Στα οφθαλμοφανως καλα αποτελεσματα εχω παρατηρησει πως η πλειοψηφια αντιδρα με τροπο που δεν υποδεικνυει "hate".

Στα πιο ιδιαιτερα, που μπορει για εναν ανθρωπο που κανει καποια αλλη δουλεια να μοιαζουν "κακα" αποτελεσματα ενω εσεις ως ειδικος καταλαβαινετε πολλα πραγματα παραπανω, νομιζω εχει νοημα να αναφερονται τα ιδιαιτερα χαρακτηριστικα και οποιος καταλαβε καταλαβε.

Προσωπικα αν και προφανως υπηρξαν κοντρες στο παρελθον με μελη, η πλειοψηφια δεν θεωρω οτι εχει σκοπους να hateρει. Αλλωστε τι καλυτερο για το ευρυ κοινο να παιρνει στη χωρα του top αποτελεσματα.
 

Bigk

Well-Known Member
Εγώ δεν θα πω συγχαρητήρια, γιατί θα με μαλώσει ο aeratos28... όπως και να έχει και πέρα από γελοιότητες, άλλος άνθρωπος. Μπράβο Γιατρέ .
 

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Fue only λοιπόν... αριθμό grants?
'Εχουν δοθει οδηγιες από τον @CVIAL και έχω εξηγηθει και εγω και το θεμα ειναι λήξαν.
Παραθετω τις πιο καθαρες, μεγάλες, και οσο μπορω ευκρινεις φωτογραφιες και βιντεο προς παρουσιαση του αισθητικού αποτελέσματος και μονο.
Ναι, ειναι μόνο FUE.
 

Stratos

Well-Known Member
αυτό στο crown ειδικά χαμηλά είναι ένα μικρό απίστευτο θαύμα. ή μας δουλεύει ο γιατρός και παίζει κάτι άλλο
ή έγινε κάτι σπάνιο, σε τέτοια ηλικία και να κλείσει έτσι η περιοχή χωρίς μμ τόσο γρήγορα?
 
Μπλουζα