Η ζωη με Covid-19

tamaliamoupiso

Well-Known Member
Τσάμπα το κουράζετε τόσο. Απαντήστε απλώς στην κάτωθι ερώτηση και όλα καλά.

Αν ο Μπουρλάς και ο κάθε Μπουρλάς σε 2 χρόνια σας πει πως βρέθηκε εμβόλιο κατά της ΑΑ το οποίο με δύο δόσεις φέρνει πίσω στο ακέραιο το εφηβικό μαλλί σας θα το κάνατε ναι ή όχι ; Με δεδομένο ότι το safety profile του περνάει όλα τα trials και phases πάντα.

Εννοείται, αφού θα άφηνα να περάσει μια 5ετία ώστε να βεβαιωθώ αν αντί για μαλλιά δεν βγάζουμε ουρά.

ΥΣ. Είδατε για την 22χρονη δεν γράφω κάτι. https://www.ygeiamasnews.gr/farmaka...is-emvoliasmenis-athlitrias-apo-tin-komotini/

ΥΣ1. Στενεύει ο κλοιός https://www.bankingnews.gr/diethni/...olia-covid-19-epireazontai-oi-proteines-prion
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tol

Well-Known Member

Ετσι μπραβο, ρατσιστη, αρνητη της λογικης...

Να αρχιζεις σιγα-σιγα να πετας τις μασκες και να αποκαλυπτεις το επιπεδο της κριτικης σου ικανοτητας.

Αρχιζεις και μας παραθετεις τις αξιοπιστες πηγες σου. Αυτες που εχουν μετατρεψει τον εγκεφαλο σου, το μεγαλυτερο εφοδιο του ανθρωπου, σε σκουπιδοτενεκε.

Καλα...δεν ντρεπεσαι; Τοσο πολυ υποτιμας τη νοημοσυνη σου; Δε βαρεθηκες να φυτοζωεις οντας ενα αβουλο και αμυαλο πλασμα;

Το bankingnews διαβαζεις; Απο εκει αντλεις ολη σου την "επιστημονικη" γνωση; Ο αγραμματος, ασχετος, τυχαρπαστος, ανεγκεφαλος Λεωτσακος ειναι ο πληροφοριοδοτης σου;

Αυτος εχει νοημοσυνη νηπιαγωγειου!!! Οι ηλιθιοτητες που γραφει στο site του ειναι για οσκαρ.

Τωρα εξηγουνται ολα.

Κυλησε ο τεντζερης και βρηκε το καπακι.

Την ταινια ο ηλιθιος και ο πανηλιθιος την εχεις δει;

Ειλικρινα μας εχετε πρηξει τα "ουμπαλα" με τις ανοησιες σας. Οι πηγες πληροφορησης σας ειναι οι πλεον αναξιοπιστες.

Ορθα γραφω εδω και μηνες για τα site του κωλου που σας εχουν μετατρεψει τον εγκεφαλο σε "δονητη αιδοιου"... η ευχαριστηση, η ηδονη που βιωνετε διαβαζοντας καθημερινα αυτα τα site προσομοιαζει με την ευχαριστηση του ετερου φυλου, οταν αυτοϊκανοποιειται με τον δονητη.

Α!!! Ως εδω και μη παρεκει. Μας εχετε φθασει στο αμην με τις παπαρολογιες σας. Καποτε πρεπει να τα ακουσετε απο την καλη και απο την αναποδη. Η υπομονη εχει και τα ορια της.
 

Xristoforaz

Well-Known Member
Εννοείται, αφού θα άφηνα να περάσει μια 5ετία ώστε να βεβαιωθώ αν αντί για μαλλιά δεν βγάζουμε ουρά.

ΥΣ. Είδατε για την 22χρονη δεν γράφω κάτι. https://www.ygeiamasnews.gr/farmaka...is-emvoliasmenis-athlitrias-apo-tin-komotini/

ΥΣ1. Στενεύει ο κλοιός https://www.bankingnews.gr/diethni/...olia-covid-19-epireazontai-oi-proteines-prion
19% ΑΥΞΗΣΗ ΟΙ ΘΑΝΑΤΟΙ
ΣΤΟ 1ο ΤΕΤΡΑΜΗΝΟ ΤΟΥ 2022 σε σχεση με το μεσο ορο θανατων της 5ετιας 2016-2021

Οι θανατοι στην Ελλαδα κατα τις πρωτες δεκαεπτα εβδομαδες του 2022
(3/1/2022 – 1/5/2022) ανηλθαν σε 51.960 (26.147 ανδρες και 25.813 γυναικες),
ενω κατα το αντιστοιχο διαστημα του 2021 (4/1/2021 – 2/5/2021) ειχαν ανελθει σε 45.761 (23.503 ανδρες και 22.258 γυναικες) σημειωνοντας αυξηση κατα 6.199 θανατους (13,55%).

Επισης 43.699 θανατοι ειναι ο ΜΕΣΟΣ ΟΡΟΣ για τα ετη 2016-2021 δηλαδη εχουμε και εδω ΑΥΞΗΣΗ 19%!!

ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΕΣ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ Ή ΜΑΛΛΟΝ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΥΠΕΡΜΑΧΟΥΣ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ, ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΟ ΛΟΓΟ ΤΗΣ ΤΟΣΟ ΜΕΓΑΛΗΣ ΑΥΞΗΣΗΣ META AΠΟ ΠΕΡΙΟΔΟ ΕΜΒΟΛΙΑΣΜΟΥ? ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ...

 

Georgie

Well-Known Member
19% ΑΥΞΗΣΗ ΟΙ ΘΑΝΑΤΟΙ
ΣΤΟ 1ο ΤΕΤΡΑΜΗΝΟ ΤΟΥ 2022 σε σχεση με το μεσο ορο θανατων της 5ετιας 2016-2021

Οι θανατοι στην Ελλαδα κατα τις πρωτες δεκαεπτα εβδομαδες του 2022
(3/1/2022 – 1/5/2022) ανηλθαν σε 51.960 (26.147 ανδρες και 25.813 γυναικες),
ενω κατα το αντιστοιχο διαστημα του 2021 (4/1/2021 – 2/5/2021) ειχαν ανελθει σε 45.761 (23.503 ανδρες και 22.258 γυναικες) σημειωνοντας αυξηση κατα 6.199 θανατους (13,55%).

Επισης 43.699 θανατοι ειναι ο ΜΕΣΟΣ ΟΡΟΣ για τα ετη 2016-2021 δηλαδη εχουμε και εδω ΑΥΞΗΣΗ 19%!!

ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΕΣ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ Ή ΜΑΛΛΟΝ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΥΠΕΡΜΑΧΟΥΣ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ, ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΟ ΛΟΓΟ ΤΗΣ ΤΟΣΟ ΜΕΓΑΛΗΣ ΑΥΞΗΣΗΣ META AΠΟ ΠΕΡΙΟΔΟ ΕΜΒΟΛΙΑΣΜΟΥ? ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ...

Δηλαδή αν κάποιο καλό παιδί μπει στο κόπο και σου εξηγήσει γιατί και πώς .
Εσύ θα καταλάβεις?
 

Xristoforaz

Well-Known Member
Δηλαδή αν κάποιο καλό παιδί μπει στο κόπο και σου εξηγήσει γιατί και πώς .
Εσύ θα καταλάβεις?
Πεθανε 22χρονη κοπελα απο τα σατανοεμβολια στην Κομοτηνη...το εβαλε ο νοημων Τα μαλλια μου πισω πιο πανω!!
Αν ηταν η κορη σου η συγκεκριμενη κοπελα τι θα εγραφες τωρα?
Αντ αυτου πουλας και πνευμα!

να μας πει καποιος ΓΙΑ ΠΟΙΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΑΥΤΗ Η ΑΥΞΗΣΗ...19% πανω σε σχεση με προηγουμενα χρονια..!
Καταλαβαινεις το ερωτημα μου ή οχι?
Απο τα εμβολια πεθαινει ο κοσμος και εσυ κοιμασαι ορθιος!
 

le2der

Active Member
Πεθανε 22χρονη κοπελα απο τα σατανοεμβολια στην Κομοτηνη...το εβαλε ο νοημων Τα μαλλια μου πισω πιο πανω!!
Αν ηταν η κορη σου η συγκεκριμενη κοπελα τι θα εγραφες τωρα?
Αντ αυτου πουλας και πνευμα!

να μας πει καποιος ΓΙΑ ΠΟΙΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΑΥΤΗ Η ΑΥΞΗΣΗ...19% πανω σε σχεση με προηγουμενα χρονια..!
Καταλαβαινεις το ερωτημα μου ή οχι?
Απο τα εμβολια πεθαινει ο κοσμος και εσυ κοιμασαι ορθιος!
Μπαίνεις βλέπεις τους θανάτους από κορώνα για το 2022 και λύθηκε η απορία
 

Georgie

Well-Known Member
Πεθανε 22χρονη κοπελα απο τα σατανοεμβολια στην Κομοτηνη...το εβαλε ο νοημων Τα μαλλια μου πισω πιο πανω!!
Αν ηταν η κορη σου η συγκεκριμενη κοπελα τι θα εγραφες τωρα?
Αντ αυτου πουλας και πνευμα!

να μας πει καποιος ΓΙΑ ΠΟΙΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΑΥΤΗ Η ΑΥΞΗΣΗ...19% πανω σε σχεση με προηγουμενα χρονια..!
Καταλαβαινεις το ερωτημα μου ή οχι?
Απο τα εμβολια πεθαινει ο κοσμος και εσυ κοιμασαι ορθιος!
Μη πιάνεις το κόρη μου στο στόμα σου τούβλο
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tol

Well-Known Member
19% ΑΥΞΗΣΗ ΟΙ ΘΑΝΑΤΟΙ
ΣΤΟ 1ο ΤΕΤΡΑΜΗΝΟ ΤΟΥ 2022 σε σχεση με το μεσο ορο θανατων της 5ετιας 2016-2021

Οι θανατοι στην Ελλαδα κατα τις πρωτες δεκαεπτα εβδομαδες του 2022
(3/1/2022 – 1/5/2022) ανηλθαν σε 51.960 (26.147 ανδρες και 25.813 γυναικες),
ενω κατα το αντιστοιχο διαστημα του 2021 (4/1/2021 – 2/5/2021) ειχαν ανελθει σε 45.761 (23.503 ανδρες και 22.258 γυναικες) σημειωνοντας αυξηση κατα 6.199 θανατους (13,55%).

Φιλε Χριστοφορε, ξερεις οτι σε συμπαθω και γι' αυτο αποφευγω να σου απαντησω με τον τροπο που "ξεχεζω" τον σοβινιστη φασιστα tamaliamoupiso.

Ωστοσο, θα προσπαθησω να σου εξηγησω δυο - τρια απλα πραγματακια που αδυνατειτε να αντιληφθειτε.

Καταρχας, αδυνατεις να αντιληφθεις οτι φασκεις και αντιφασκεις.

Οπως σου εχω υπογραμμισει πιο πανω, με βαση τα στοιχεια που ο ιδιος παρεθεσες, επιμενεις να γραφεις για αυξηση των θανατων 19%, ενω στην πραγματικοτητα η αυξηση ειναι 13,5 %.

Δηλαδή αν κάποιο καλό παιδί μπει στο κόπο και σου εξηγήσει γιατί και πώς .
Εσύ θα καταλάβεις?

Δεν ξερω, φιλε Γιωργο, αν ειμαι "καλο παιδι", αλλά θα κανω τη μωρία να προσπαθησω να εξηγησω απλα πραγματακια νηπιαγωγειου σε ενηλικες.

Μπαίνεις βλέπεις τους θανάτους από κορώνα για το 2022 και λύθηκε η απορία

Δυστυχως, φιλε μου, δεν μπορουν να το καταλαβουν.

Ας τους παραθεσω, λοιπον, την πηγη...μηπως και τους ερθει η επιφοιτηση του Αγιου Πνευματος.

Screenshot_20220616-221236.png


Μεχρι τις 12 Απριλιου του 2022, ημερομηνια του αρθρου της Καθημερινης, απο τις αρχες του 2022 οι θανατοι απο covid ηταν περιπου 7500. Το αντιστοιχο διαστημα του 2021 οι θανατοι απο covid ηταν 4100.

Επομενως, περιπου 3400 θανατοι απο covid περισσοτεροι.

Αυτο εξηγει σε μεγαλο βαθμο την αυξηση του 13,5 % των θανατων.


να μας πει καποιος ΓΙΑ ΠΟΙΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΑΥΤΗ Η ΑΥΞΗΣΗ...19% πανω σε σχεση με προηγουμενα χρονια..!
Καταλαβαινεις το ερωτημα μου ή οχι?

Φιλε Χριστοφορε, τωρα που σου το εκανα "ταλιρακια", το καταλαβες; Ή επιμενεις στις θεωριες συνωμοσιας που σου εχουν εμφυτευσει;
 

tol

Well-Known Member
Πεθανε 22χρονη κοπελα απο τα σατανοεμβολια στην Κομοτηνη...το εβαλε ο νοημων Τα μαλλια μου πισω πιο πανω!!

Τι να σχολιασω τωρα;

Το γεγονος οτι χαρακτηριζεις "νοημονα" τον tamaliamoupiso;

Το γεγονος οτι και οι δυο δεν μπορειτε να αντιληφθειτε οτι η ΔΗΘΕΝ ΕΙΔΗΣΗ του θανατου απο το εμβολιο που παρεθεσε ο ρατσιστης, φασιστομουτρο, ειναι μια ειδηση του κωλου; Μια ειδηση απο ενα site του κωλου;

Εγραψε, λοιπον, ενας αρνητης της λογικης, ενας μπουρδολογος μια αερολογια που ΔΕΝ ΕΧΕΙ, ΟΥΤΕ ΚΑΤ' ΕΛΑΧΙΣΤΟ, ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΘΕΙ, και εσεις την εχετε αναγαγει σε σημαια.

Οταν θα γινει η νεκροψια και θα γινει γνωστο οτι ο θανατος δεν εχει καμια σχεση με το εμβολιο, εσεις θα κρυφτειτε σαν τους τυφλοποντικες στα λαγουμια σας.
 

Xristoforaz

Well-Known Member
Τι να σχολιασω τωρα;

Το γεγονος οτι χαρακτηριζεις "νοημονα" τον tamaliamoupiso;

Το γεγονος οτι και οι δυο δεν μπορειτε να αντιληφθειτε οτι η ΔΗΘΕΝ ΕΙΔΗΣΗ του θανατου απο το εμβολιο που παρεθεσε ο ρατσιστης, φασιστομουτρο, ειναι μια ειδηση του κωλου; Μια ειδηση απο ενα site του κωλου;

Εγραψε, λοιπον, ενας αρνητης της λογικης, ενας μπουρδολογος μια αερολογια που ΔΕΝ ΕΧΕΙ, ΟΥΤΕ ΚΑΤ' ΕΛΑΧΙΣΤΟ, ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΘΕΙ, και εσεις την εχετε αναγαγει σε σημαια.

Οταν θα γινει η νεκροψια και θα γινει γνωστο οτι ο θανατος δεν εχει καμια σχεση με το εμβολιο, εσεις θα κρυφτειτε σαν τους τυφλοποντικες στα λαγουμια σας.
Γνωριζω περιστατικα που πληρωναν οικογενειες θανοντων, για να τους καταγραψουν ως θανατους κοβιντ!
Εχω γραψει οτι γνωστοι της κυπριας κοπελας μου πεθαναν αμεσως μετα το εμβολιο...και εσυ μου λες οτι θα κρυφτω σαν τον τυφλοποντικα?
Οχι απλα δε θα κρυφτω αλλα θα γινω και παγκοσμια ειδηση στις 18/6 αντιδρωντας στο ετεροφοβικο πραιντ...αν παει ο μοναχος Φωτιος βεβαια εκει...
Θα μου πεις τι σχεση εχουν τα εμβολια με το πραιντ...δε σχετιζονται..αλλα ο Μοναχος Φωτιος ηταν ο πρωτομαστορας του αγωνα εναντια στα μπολια περυσι το καλοκαιρι στο Συνταγμα!
Αν ο τα μαλλια μου πισω κατοικει στην Αθηνα και δεν πηγαινει την αμαρτωλη δραση των τριτοφυλιτων, οφειλει να παραστει κι ο ιδιος στην Ορθοδοξη Παρελαση των ομολογητων μεθαυριο στην πρωτευουσα της Ελλαδος!
Ο τα μαλλια μου πισω, ειναι ανεμβολιαστος, αρνητης του νανοτεχνολογικου εμβολιου και τον συγχαιρω για αυτο!
 

Xristoforaz

Well-Known Member
Μη πιάνεις το κόρη μου στο στόμα σου τούβλο
Εσεις οι εμβολιαστες και προπαγανδιστες του σατανοεμβολιου φταιτε για το θανατο της εμβολιασμενης 22χρονης και για χιλιαδες αλλους θανατους εμβολιασμενων...
Και σε ξαναρωταω παροτι με εβρισες..
Αν στη θεση της νεκρης απο το διαβολιο κοπελας ηταν η κορη σου, τι θα ελεγες τωρα? Και προσεξε τους χαρακτηρισμους, ετσι? ...!
 

Georgie

Well-Known Member
Αυτά είναι @
Εσεις οι εμβολιαστες και προπαγανδιστες του σατανοεμβολιου φταιτε για το θανατο της εμβολιασμενης 22χρονης και για χιλιαδες αλλους θανατους εμβολιασμενων...
Και σε ξαναρωταω παροτι με εβρισες..
Αν στη θεση της νεκρης απο το διαβολιο κοπελας ηταν η κορη σου, τι θα ελεγες τωρα? Και προσεξε τους χαρακτηρισμους, ετσι? ...!
Χου ρε μπαμια
 

bobby

Well-Known Member
Ήρθε ο Αντίχριστος, ήρθε το 666, μας χαράζουν, μας τσιπάρουν……
Ρε δε αλλάζετε πλανήτη να σωθούμε;;; Νούμερα ε νούμερα!
 

Xristoforaz

Well-Known Member
Τι να σχολιασω τωρα;

Το γεγονος οτι χαρακτηριζεις "νοημονα" τον tamaliamoupiso;

Το γεγονος οτι και οι δυο δεν μπορειτε να αντιληφθειτε οτι η ΔΗΘΕΝ ΕΙΔΗΣΗ του θανατου απο το εμβολιο που παρεθεσε ο ρατσιστης, φασιστομουτρο, ειναι μια ειδηση του κωλου; Μια ειδηση απο ενα site του κωλου;

Εγραψε, λοιπον, ενας αρνητης της λογικης, ενας μπουρδολογος μια αερολογια που ΔΕΝ ΕΧΕΙ, ΟΥΤΕ ΚΑΤ' ΕΛΑΧΙΣΤΟ, ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΘΕΙ, και εσεις την εχετε αναγαγει σε σημαια.

Οταν θα γινει η νεκροψια και θα γινει γνωστο οτι ο θανατος δεν εχει καμια σχεση με το εμβολιο, εσεις θα κρυφτειτε σαν τους τυφλοποντικες στα λαγουμια σας.
Η σοβαρή μου ανησυχία είναι ότι κάθε άτομο που έχει λάβει ένεση με οδηγίες mRNA μπορεί να κατασκευάζει αυτές τις ινώδεις δομές μέσα στο σώμα του αυτή τη στιγμή, και ότι είναι θέμα χρόνου να φράξουν κύριες αρτηρίες ή να προκαλέσουν καρδιακές προσβολές, εγκεφαλικά ή άλλα οξέα αιτίες του «Συνδρόμου Αιφνίδιου Θανάτου Ενηλίκων» (SADS).

Αυτές οι δομές μπορεί κάλλιστα να εξηγήσουν γιατί τόσοι πολλοί, φαινομενικά υγιείς ενήλικες, πεθαίνουν ξαφνικά.


Επιστημονικη απαντηση για τους αιφνιδιους θανατους νεαρων ατομων !!!
 
Μπλουζα