Neverwinter, FUE, 4310g, 07-08/08/2021

alex7

Well-Known Member
Νομιζω πρέπει να είσαι πολύ ευχαριστημένος και ευτυχισμένος .Σε εσένα όπως και στους περισσότερους πήγε πολύ καλά αναλόγως και των grafts που μπήκαν
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Neverwinter

Active Member
Νομιζω πρέπει να είσαι πολύ ευχαριστημένος και ευτυχισμένος .Σε εσένα όπως και στους περισσότερους πήγε πολύ καλά αναλόγως και των grafts που μπήκαν
Φίλε Αλεξ , πααααρα πολύ ευχαριστημένος είχα τεράστιο πρόβλημα και σίγουρα συνεχίζω να έχω , αλλά η εικόνα που βλέπω στον καθρέφτη και ειδικά όταν βρίσκομαι με φιλαράκια που έχω να δω καιρό και βλεπω την αντίδραση τους είναι όλα τα λεφτά !!! Λαμπάδα ίσα με το μπόι του Σωτηραρου !!!
 

Neverwinter

Active Member
Κάνεις κάποια θεραπεία εντωμεταξύ;
Χμμμμ φίλε μου , όχι μέχρι στιγμής δεν έχω ακολουθήσει κάποια ουσιώδες θεραπεία αλλά πριν μπω για δεύτερη σκέφτομαι να ξεκινήσω κανα 6μηνο πριν φίνα για να νιώθω και λιγότερο άγχος από την πρώτη γιατί ξέρω ότι η πύκνωση είναι πιο δύσκολη από την γυμνή περιοχή !
 

ManCyprus87

Well-Known Member
Φίνα θα σου είναι χρήσιμη για τα μη μεταμοσχευμένα σου και αν θα μπεις για πύκνωση ανάμεσα σε αυτά ειδικά αν είναι αδυνατισμένα.
Αν θα μπεις για πύκνωση ανάμεσα στα μεταμοσχευμένα δεν έχει κίνδυνο.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Χμμμμ φίλε μου , όχι μέχρι στιγμής δεν έχω ακολουθήσει κάποια ουσιώδες θεραπεία αλλά πριν μπω για δεύτερη σκέφτομαι να ξεκινήσω κανα 6μηνο πριν φίνα για να νιώθω και λιγότερο άγχος από την πρώτη γιατί ξέρω ότι η πύκνωση είναι πιο δύσκολη από την γυμνή περιοχή !
Κακώς. Πρέπει να ξεκινήσεις φίνα άμεσα. Πας για μεγάλο NW και πρέπει να διατηρήσεις την δοτριά σου σε καλή κατάσταση.
 

Neverwinter

Active Member
Κακώς. Πρέπει να ξεκινήσεις φίνα άμεσα. Πας για μεγάλο NW και πρέπει να διατηρήσεις την δοτριά σου σε καλή κατάσταση.
Ευχαριστώ για την επισήμανση το σκέφτομαι συνέχεια αυτό ! Εντωμεταξύ στους 9 μήνες διαβάζω το πρώτο σχόλιο για την παρουσίαση !
 

tasos33

Well-Known Member
Το σημαντικότερο είναι η αλλαγή στην ψυχολογία, αφού το κατάφερες έχει απαλλαγεί από τεράστιο βάρος.

Προχωρά σε 2η μμ όμως να το ολοκληρώσεις. Πρέπει στην δεύτερη μμ να δωθεί έμφαση στην hairline γιατί σε αυτή την σειρά φωτογραφιών ουσιαστικά δεν υπάρχει hairline και θέλει δουλίτσα.
 

Συνημμένα

  • Screenshot_2022-05-06-23-38-33-198_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2022-05-06-23-38-33-198_com.android.chrome.jpg
    782.2 KB · Προβολές: 140
  • Screenshot_2022-05-06-23-45-28-531_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2022-05-06-23-45-28-531_com.android.chrome.jpg
    1 MB · Προβολές: 148

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Ευχαριστώ για την επισήμανση το σκέφτομαι συνέχεια αυτό ! Εντωμεταξύ στους 9 μήνες διαβάζω το πρώτο σχόλιο για την παρουσίαση !
Προσπαθώ να γράφω πάντα κάτι που να έχει πρακτική σημασία για το από δώ και πέρα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Georgie

Well-Known Member
Η φινα πως επηρεαζει τη δοτρια; Τα μαλλια της δοτριας δεν ειναι ασφαλη;
Εξαρτάται το Norwood που είναι προγραμματισμένο να φτάσεις .
Όσο μεγαλύτερο είναι τόσο περιορισμένη είναι η ασφαλή περιοχή της δοτριας .
Αλλά αυτό φαίνεται σε πιο μεγάλη ηλικία εάν η αραίωση είναι αργή
 

Neverwinter

Active Member
Προσπαθώ να γράφω πάντα κάτι που να έχει πρακτική σημασία για το από δώ και πέρα.
Στο προηγούμενο νήμα που είχα ανοίξει σχετικά με τις ερωτήσεις που είχα για την advance μου είχες προτείνει 3 φορές την βδομάδα (μέρα παρά μέρα ) ένα προσκαρ κομμένο στα 3 , αυτη η δόση ειναι η ελάχιστη ώστε να ξεκινήσει κάποιος ;
 

witcher

Well-Known Member
Η φινα πως επηρεαζει τη δοτρια; Τα μαλλια της δοτριας δεν ειναι ασφαλη;
η ασφαλής δότρια ίδια θα μείνει σε εύρος. Η λήπτρια θα κατέβει αν εξελιχθεί η αραίωση και θα φτάσει τη δότρια, με αποτέλεσμα να μη φτάσει η δότρια για να καλύψει και τις νέες ανάγκες της λήπτριας.
 

alex7

Well-Known Member
Στο προηγούμενο νήμα που είχα ανοίξει σχετικά με τις ερωτήσεις που είχα για την advance μου είχες προτείνει 3 φορές την βδομάδα (μέρα παρά μέρα ) ένα προσκαρ κομμένο στα 3 , αυτη η δόση ειναι η ελάχιστη ώστε να ξεκινήσει κάποιος ;
Καλά κανείς γιατί στο crown από ότι φαίνεται υπάρχει μια δυναμική στα πλαγια κυρίως να υποχωρήσει προς τα κάτω και να σου δημιουργήσει νέες ιστορίες στο μέλλον .Αν και μετά από κάποια ηλικία το πιο πιθανό είναι να σταθεροποιηθεί
 

JimKan1

Well-Known Member
Εξαρτάται το Norwood που είναι προγραμματισμένο να φτάσεις .
Όσο μεγαλύτερο είναι τόσο περιορισμένη είναι η ασφαλή περιοχή της δοτριας .
Αλλά αυτό φαίνεται σε πιο μεγάλη ηλικία εάν η αραίωση είναι αργή
Ναι σωστο, δεν ξερεις ποσο θα κατεβει
 

JimKan1

Well-Known Member
Το σημαντικότερο είναι η αλλαγή στην ψυχολογία, αφού το κατάφερες έχει απαλλαγεί από τεράστιο βάρος.

Προχωρά σε 2η μμ όμως να το ολοκληρώσεις. Πρέπει στην δεύτερη μμ να δωθεί έμφαση στην hairline γιατί σε αυτή την σειρά φωτογραφιών ουσιαστικά δεν υπάρχει hairline και θέλει δουλίτσα.
Φιλε το αποτελεσμα σου ειναι εξαιρετικο, το πριν με το μετα ειναι η μερα με τη νυχτα. Και ετσι να μεινεις μια χαρα εισαι, εννοειται αν θελεις να κανεις αλλη μια να φτασεις το ιδανικο για σενα αλλα οπως και να χει εισαι σε πολυ καλο σημειο.
 

ManCyprus87

Well-Known Member
Ναι σωστο, δεν ξερεις ποσο θα κατεβει
Μέχρι τα 32-33, πιστεύω μπορείς να καταλάβεις ένα 90% μέχρι που θα κατέβει.
Και αν δεν είναι αντιληπτό πάλι, κάποιος που κάνει μετρήσεις και αναλύει τις διάφορες περιοχές με βάση την πυκνότητα τους, μπορεί να το εντοπίσει.
 

Georgie

Well-Known Member
Ναι σωστο, δεν ξερεις ποσο θα κατεβει
Μπορεί να γίνει κάποια εκτίμηση από κάποιον έμπειρο , αλλά και πάλι σχετικό είναι.
Έχω δει να αδειάζουν από τη κορυφή στα 45 και πάνω .
Καμία φορά είναι καλύτερα να αδειαζεις σε πιο μικρή ηλικία για να έχεις πιο ασφαλή εικόνα τη δυνατότητα έχει η δοτρια.
Αλλιώς μόνο φίνα γιατί θα κυνηγάς την ουρά σου με μεταμοσχεύσεις μικρής διάρκειας.
 

Georgie

Well-Known Member
Μέχρι τα 32-33, πιστεύω μπορείς να καταλάβεις ένα 90% μέχρι που θα κατέβει.
Και αν δεν είναι αντιληπτό πάλι, κάποιος που κάνει μετρήσεις και αναλύει τις διάφορες περιοχές με βάση την πυκνότητα τους, μπορεί να το εντοπίσει.
32-33 με τίποτα φίλε .
Μόνο σε εκείνους που έχουν επιθετική ΑΑ.
Στη πλειοψηφία πιο αργή εξέλιξη έχει
 
Μπλουζα