Yaman, Κων/πολη, 28-4-21, 2970grafts(548beard grafts,2422scalp grafts)

Disco

Well-Known Member
Αν βάλω και αλλα στο crown, τα απλώνουμε ομοιόμορφα παντού ή βάζω όσο πιο πυκνά γύρω γύρω και αραιά στο κέντρο αφήνοντας αναπόφευκτα ένα κενό αφού δεν θα φτάνουν ολα για πλήρη κάλυψη.
Νομίζω περιμετρικά ειναι καλύτερα να ειναι πιο πυκνά στο crown και να σβήνει προς τα μέσα. Ο Dr Yaman τι σου πρότεινε ;
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Stratos

Well-Known Member
Νομίζω περιμετρικά ειναι καλύτερα να ειναι πιο πυκνά στο crown και να σβήνει προς τα μέσα. Ο Dr Yaman τι σου πρότεινε ;
Δεν έχω ρωτήσει για τρίτη μμ. Περιμένω να κλείσω 15 μηνο και βλέπουμε. Εξάλλου μόνο γένια θα βάλω αν κάνω. Δεν υπάρχει δοτρια. Και από γενια λίγα και αυτά..
 

Disco

Well-Known Member
Δεν έχω ρωτήσει για τρίτη μμ. Περιμένω να κλείσω 15 μηνο και βλέπουμε. Εξάλλου μόνο γένια θα βάλω αν κάνω. Δεν υπάρχει δοτρια. Και από γενια λίγα και αυτά..
Πως ξέρεις οτι δεν έχεις καθόλου δότρια; Λίγα μπορεί να έχεις τα οποία να τα αναμίξεις μαζί με τα γένια..
 

Stratos

Well-Known Member
Πως ξέρεις οτι δεν έχεις καθόλου δότρια; Λίγα μπορεί να έχεις τα οποία να τα αναμίξεις μαζί με τα γένια..
έχω κάνει ένα στριπ και 4 fue. αν δεις στο νήμα της πρώτης μμ στην τουρκια, εξηγω τι έχω κάνει, να μην τα ξαναγραφω εδω.
είναι πολύ αραιωμένη ειδικά αν τα κόψω κοντά φαίνεται άσχημα. θα βγάλω όσο περισσότερα γένια μπορώ.
 

Disco

Well-Known Member
έχω κάνει ένα στριπ και 4 fue. αν δεις στο νήμα της πρώτης μμ στην τουρκια, εξηγω τι έχω κάνει, να μην τα ξαναγραφω εδω.
είναι πολύ αραιωμένη ειδικά αν τα κόψω κοντά φαίνεται άσχημα. θα βγάλω όσο περισσότερα γένια μπορώ.
Ουσιαστικά βέβαια ειναι σαν να έχεις κάνει μόνο 2 FUE στον Yaman. Καθώς οι προηγούμενες 3 ήταν αποτυχημένες χωρίς φύτρωση..Το κακό με τα γένια είναι ότι ειναι μονότριχα, βέβαια ειναι πιο χοντρά από αυτά της δότριας..Τέλος πάντων βγάλε όσα περισσότερα γένια έχεις..
 
Μπλουζα