Yaman, Κων/πολη, 28-4-21, 2970grafts(548beard grafts,2422scalp grafts)

Stratos

Well-Known Member
θα περιμένουμε να δούμε πως θα εξελιχθεί και βλέπουμε.
με γένια και ότι άλλο βρεθεί μπορεί να κτυπήσω και άλλη..
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

bobby

Well-Known Member
8,5 μηνες | Flickr
με χτένισμα προς τα κάτω και κάποιες προς τα πάνω.
το crown για να πυκνώσει πόσα εκτιμάτε ότι χρειάζομαι ακόμα?
1500?
Επειδή συνήθως το crown πάει αργά άσε να περάσει 1,5 χρόνος για αξιολόγηση. Πιστεύω θα βελτιωθεί και άλλο, αλλά δεν θα κλείσει τελείως. Πάντως σε σχέση με πριν κάνεις ΜΜ, στην συνολική εικόνα σε έχει πάει καλά μέχρι στιγμής.
 

Stratos

Well-Known Member
παλια.jpg πριν την 1η μμ
2.jpeg πριν τη 2η μμ
 

kharmacoma

Well-Known Member
Άλλος άνθρωπος. Το crown για να κλείσει αξιοπρεπώς, όχι τελείως, θέλει 2000-2500 για μένα. Φαίνεται μεγάλη επιφάνεια.
 

jersey

Well-Known Member
8,5 μηνες | Flickr
με χτένισμα προς τα κάτω και κάποιες προς τα πάνω.
το crown για να πυκνώσει πόσα εκτιμάτε ότι χρειάζομαι ακόμα?
1500?
Μπράβο φίλε, συγχαρητήρια για το αποτέλεσμα σου, άλλος άνθρωπος λαμβάνοντας υπόψιν από που ξεκίνησες. Φαίνεται πολύ φυσικό το αποτέλεσμα με καλή πυκνότητα στο frontal third, και middle. Δυστυχώς είχες και τεράστια επιφάνεια crown, οπότε και εκεί δεν έφτασαν τα μοσχεύματα για καλή πύκνωση του crown, που ίσως βελτιωθεί λίγο τους επόμενους μήνες. Αν έχεις και άλλα διαθέσιμα σε δότρια μαζί με γένια ξαναπήγαινε για άλλη μία στον Yaman μόνο για crown να το κλείσεις όσο είναι εφικτό.
 

Disco

Well-Known Member
8,5 μηνες | Flickr
με χτένισμα προς τα κάτω και κάποιες προς τα πάνω.
το crown για να πυκνώσει πόσα εκτιμάτε ότι χρειάζομαι ακόμα?
1500?
Πολύ καλός στρατο , άλλαξε πολύ η εικόνα σου.. Άλλη μια για crown θες και θα είσαι κομπλέ. Την εξαγωγή στον yaman ποιος την κάνει ξέρεις;
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

giannis1991

Well-Known Member
Στρατό μπράβο ρε φίλε μοντέλο έγινες! Το αξίζεις γιατί επεμεινες, πηρες το ρίσκο καθώς πηγες στα άγνωστα νερά αλλά δικαιώθηκες... Και είχες και μια αποτυχία με τους δικους μας τους σφαγείς άρα είχες και ταλαιπωρία στην πλατη!
Ξέρω ότι θα διαφωνήσεις με αυτό που θα πω αλλά εγώ στη θέση σου θα τράβαγα ένα στριπ καθώς νομίζω μόνο αυτό πλεον θα σου δώσει το μέγιστο και μαζί με λίγα γενιά θα κλείσει το κροουν!
 

Stratos

Well-Known Member
Στρατό μπράβο ρε φίλε μοντέλο έγινες! Το αξίζεις γιατί επεμεινες, πηρες το ρίσκο καθώς πηγες στα άγνωστα νερά αλλά δικαιώθηκες... Και είχες και μια αποτυχία με τους δικους μας τους σφαγείς άρα είχες και ταλαιπωρία στην πλατη!
Ξέρω ότι θα διαφωνήσεις με αυτό που θα πω αλλά εγώ στη θέση σου θα τράβαγα ένα στριπ καθώς νομίζω μόνο αυτό πλεον θα σου δώσει το μέγιστο και μαζί με λίγα γενιά θα κλείσει το κροουν!
το ξέρω ότι το στριπ θα δώσει πιο πολλά αλλά δεν θέλω και άλλη ουλή,
θα περιμένω 1,5 χρονο να δω πως θα παει και θα πάω να βγάλω όλα τα γένια (ή όσο πιο πολλά γίνεται) και όσα από κεφάλι.
πιστεύω 1500 μπορώ να βρω, παραπάνω δύσκολο
 

Giorgos-3

Well-Known Member
το ξέρω ότι το στριπ θα δώσει πιο πολλά αλλά δεν θέλω και άλλη ουλή,
θα περιμένω 1,5 χρονο να δω πως θα παει και θα πάω να βγάλω όλα τα γένια (ή όσο πιο πολλά γίνεται) και όσα από κεφάλι.
πιστεύω 1500 μπορώ να βρω, παραπάνω δύσκολο
Μην ανοιγεσαι στα γένια ...άσε τα και ξηλώσε την δοτρια.... Μην ξεχνάς μιλάμε για το προσωπο σου..... Εγώ. Έμεινα μόνο στα 500 για να μην γίνει κάτι που θα μετανιώσω
 

Stratos

Well-Known Member
Μην ανοιγεσαι στα γένια ...άσε τα και ξηλώσε την δοτρια.... Μην ξεχνάς μιλάμε για το προσωπο σου..... Εγώ. Έμεινα μόνο στα 500 για να μην γίνει κάτι που θα μετανιώσω
μα αν ειναι κατω απο μαγουλα και πηγουνι τι πειράζει?
 

Disco

Well-Known Member
μα αν ειναι κατω απο μαγουλα και πηγουνι τι πειράζει?
Αμα δεις περιστατικα απο eugenix hair sciences στο hairrestorationnetwork.com βγάζουν πολυ μεγάλους αριθμούς απο γενια και δεν φαίνεται κατι μετα...και απλα τα έχεις ξυρισμένα. Δεν εχεις να φοβάσαι κατι αμα γίνει σωστή δουλειά.
 

Stratos

Well-Known Member
εμένα σε αυτη την 2η μμ μου έβγαλαν 548grafts από γένια (αν λένε αλήθεια) και πραγματικά δεν φαίνεται τίποτα.
νομίζω 1000-1200 μπορούν άνετα να βγουν απο γένια. δότρια πίσω δεν έχω ούτε για δείγμα. στα πλάγια έχω ακόμα.
 
Μπλουζα