Xristos87, FUE, 2530g, 21/4/2021

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

nick90

Well-Known Member
Νιck νομίζω οτι όντως το layering εξαπατά , αντε να έχασε και ένα τσακ, τι κάλυψη να προσφέρουν 10 τρίχες χτενισμένες προς τα πάνω και όπισθεν
δεν ειναι μονο αυτό. Αφού σκέψου και ο ιδιος ο χρηστος το παρατήρησε οτι αραίωσε το middle του μετά την επέμβαση το οποίο και επιβεβαίωσε και ο γιατρός.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

koumparos

Well-Known Member
Έχουμε δει και άλλες μμ με την συγκεκριμένη αραίωση.Νομιζω εάν είχε βάλει αλλά 500 τώρα θα ήταν κομπλέ.Οι πίσω ζώνες είναι δυνατές.Αρα μαζί με φίνα θα ησύχαζε για πολλά χρόνια.Βεβαια μπορεί με το κατάλληλο χτένισμα να μην ασχοληθεί σύντομα αλλά μετά από χρόνια που θα γυαλίσει το middle.
 

oreo

Well-Known Member
δεν ειναι μονο αυτό. Αφού σκέψου και ο ιδιος ο χρηστος το παρατήρησε οτι αραίωσε το middle του μετά την επέμβαση το οποίο και επιβεβαίωσε και ο γιατρός.
Αν και οι 2 πήγες λένε αυτό, δεν θα τους διαψεύσω (σίγουρα όμως αυτό δεν είναι κολακευτικό). Προσωπικά νομίζω οτι δημιουργήθηκε το firewall και το κενό βγάζει μάτι. Γνωμη μου πάντα.
 

Flag17

Well-Known Member
Το ίδιο είχα πει και εγώ σε ένα ποστ του μοντ.Αφου η φίνα δεν σχετίζεται με το οξυγόνο πως μπορεί να βοηθά
Η φίνα δεν βοηθά καθόλου σε πιθανό sock loss σε υγιή μαμά μαλλιά. Η βοήθεια που προσφέρει αν την ξεκινήσεις κάνα χρόνο πριν την επέμβαση είναι να δυναμώσει τα αυτά που είναι αδυνατισμένα. Το να ξεκινήσει κάποιος φίνα ας πούμε 1 μέρα μετά την επέμβαση επειδή νομίζει πως θα τον βοηθήσει για πιθανό sock loss δεν έχει κανένα νόημα
 

aeratos28

Just aeratos
Αυτό το λέγαμε εξαρχής αλλά όσοι το λέγαμε,ότι θέλουν 3500 και αυτός και ο aldo,ακούγαμε τα απίστευτα .ότι είναι υπερβολή ,ότι εκείνο ,ότι το άλλο..μπλα μπλα μπλα..εκεί σε θέλω όμως..στα λεφτά που ζητάς,να κουμπώνεις και τα 3500 αμέ τη μια..χωρίς απώλειες..να έχει φυτρωση 90-95% και εγώ να έχω ξεμπερδεψει με μια επέμβαση ..για να δικαιολογηθεί και ο κούκος που βγαίνει αηδόνι..κατάλαβες.?
Μάλλον έχετε μπερδευτεί και νομίζετε οτι εννοώ 3500 ακόμα. Να γίνω πιο σαφής μην παρεξηγούμαι 2530 της αρχικής + 1000. 3500 να ήταν απο την αρχή το πλάνο :D
 

oreo

Well-Known Member
Αυτό το λέγαμε εξαρχής αλλά όσοι το λέγαμε,ότι θέλουν 3500 και αυτός και ο aldo,ακούγαμε τα απίστευτα .ότι είναι υπερβολή ,ότι εκείνο ,ότι το άλλο..μπλα μπλα μπλα..εκεί σε θέλω όμως..στα λεφτά που ζητάς,να κουμπώνεις και τα 3500 αμέ τη μια..χωρίς απώλειες..να έχει φυτρωση 90-95% και εγώ να έχω ξεμπερδεψει με μια επέμβαση ..για να δικαιολογηθεί και ο κούκος που βγαίνει αηδόνι..κατάλαβες.?
Με τα λίγα που καταλαβαίνω και ξέρω , αυτό θα ήθελα :)
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Flag17

Well-Known Member
Δεν καταλαβαίνεις λίγα ,έχεις αντίληψη του τι είναι το σωστό..για αυτό θα ήθελες αυτό το πράγμα.
Αυτός ο αερατος φωνάζει βρίζει αλλά αλλά είναι ψυχούλα χαχαχαχα. Με τον aldo από τα μπουκετακια έχετε πάει στα μπουρεκακια :D:p
 

aeratos28

Just aeratos
Εδώ και καιρό..μόλις είδα,ότι όντως,ήταν αντικειμενικός και δεν πήγαινε να κάνει το άσπρο μαύρο,του ζήτησα και συγγνώμη γτ τον είχα παρεξηγήσει .υπάρχουν τα μνμ αυτά ,μπορεί κάποιος να τα δει αν θέλει και να δει και πόσο καιρό πριν έχει γίνει αυτό.φιλε κοίτα ,λάθη κάνουμε ,όλοι,δεν είναι κακό να πούμε εκεί ήμουν λάθος.οπως πάλι το ίδιο και με τον giwrgos-3..πάλι είπα πως έκανα λάθος
Αυτός ο αερατος φωνάζει βρίζει αλλά αλλά είναι ψυχούλα χαχαχαχα. Με τον aldo από τα μπουκετακια έχετε πάει στα μπουρεκακια :D:p
 

Gianney

Well-Known Member
Η φίνα δεν βοηθά καθόλου σε πιθανό sock loss σε υγιή μαμά μαλλιά. Η βοήθεια που προσφέρει αν την ξεκινήσεις κάνα χρόνο πριν την επέμβαση είναι να δυναμώσει τα αυτά που είναι αδυνατισμένα. Το να ξεκινήσει κάποιος φίνα ας πούμε 1 μέρα μετά την επέμβαση επειδή νομίζει πως θα τον βοηθήσει για πιθανό sock loss δεν έχει κανένα νόημα
Εγώ σκέφτομαι μήπως δεν βοηθάει και τα υγιή μαλλιά σ ενδεχόμενο shock loss.Δηλ δεν βοηθά καθόλου στο να αποφύγουμε το shock loss
 

F1ght3r

Well-Known Member
μπράβο φιλε, μια χαρά αποτέλεσμα πήρες. Video πρέπει όλοι να φτάχνουν για να φαίνεται η αλήθεια όπως έχω κάνει και εγώ. Θα ανεβάσω και άλλο σε καμια εβδομάδα. Να το χαίρεσαι.
 

panos1234

Well-Known Member
Συμφωνώ με τα υπόλοιπα παιδιά.
Προσωπικά μου αρέσει η hairline σου, όμως θα χρειαστείς μια πύκνωση 1000-1500 ακόμα για να κλείσεις τα όποια κενά.
Η τρίχα σου βοηθάει πολύ για να πάρεις ένα πολύ δυνατό αποτέλεσμα και να μην ασχοληθείς ποτέ ξανά!
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Εισαι πολυ καλυτερος αποτι στις φωτος μερικες φορες στις φωτος δειχνουν τα πραγματα χειροτερα αποτι στην πραγματικοτητα και να μην βαλεις αλλα μοσχευματα εισαι μια χαρα. Βοηθαει και η τριχα.
 

Xristos87

Well-Known Member
η αρχικη μ σκεψη ηταν να μπω μετα απο λιγο καιρο για 2η μμ βλ περιπτωση cvial. ομως λιγο οτι ο γιατρος μ ειπε θα δειχνεις εξαιρετικα λιγο οτι δεν εκανε στο καπακι 2ημμ λιγο οτι δεν ειχα κ το ποσό, το αφησα.

προς το παρων το αποτελεσμα δειχνει (στα ματια μου) εξαιρετικο, για οτι πειραχτηκε,ετσι; ο κρατηρας δημιουργηθηκε λογω της αντιθεσης π γινεται με τα αλλα μαλλια, και πριν τη μμ λιγο πολυ τα ιδια μαλλακια ειχα.

στο μελλον ναι θα χρειαστω 2η, σε ποσο καιρο δεν ξερω, αυτο βλεπω. αν με ρωτατε τι θα εκανα σημερα θα σας πω οτι αν ειχα το ποσο θα εμπαινα για 2πλη με Αναστασακη (γιατι κανει κ 2πλη πλεον) κ θα ξεμπερδευα.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα