Πέτρος 2470 FUE

nick90

Well-Known Member
Πλάκα μου κάνετε και οι 2. Μάλλον έχετε μαύρα μεσάνυχτα από τεχνολογία. Εδώ αλλάζουν κεφάλια ολόκληρα και δεν παίρνεις χαμπάρι ακόμα και σε βίντεο. Η μόνη ασφαλής μέθοδος είναι δια ζώσης. Όλα τα άλλα εγκυμονούν κινδύνους αν ο άλλος θέλει να στην κάνει.
Εγώ προσωπικά έχω πολύ καλή γνώση όσον αφορά την τεχνολογία και προφανώς ξέρω τι μπορεί να κάνει κάποιος αν πάει σε επαγγελματία. Και προφανώς η καλύτερη μέθοδος ειναι να τον δεις από κοντά. Άλλο σχολιάσαμε αλλά δεν πειράζει.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
Cvial,πιο πίσω,έγραψα ότι εγώ προσωπικά,αν χάσω την εμπιστοσύνη από κάτι,ότι και αν δω μετά δεν αλλάζω γνώμη..ξέρεις εσύ ότι αυτό είδαμε εδώ,θα είναι σίγουρα αυτό που θα δεις στο βίντεο?ξέρουμε αν είναι μια επέμβαση ? Και δεν αναφέρομαι στη συγκεκριμένη περίπτωση για αυτό που λέω .
Μην τρελαίνεσαι. Άμα ανεβάσει βίντεο μια χαρά θα φανεί. Εκεί είναι πολύ δύσκολο να το πειράξεις, θέλει και γκαφρά και σοβαρό επαγγελματία.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Δε θέλω να βρεις τον μπελά σου σε κάτι και εσύ οπότε απολογούμαι. Αν έχω κάνει κι άλλο λάθος περί της φωτογραφίας θα απολογηθώ δημοσίως και στον Χρήστο.

Εγώ @Legeg James ούτε φοβάμαι, ούτε συμφέρον έχω. Χρόνο δίνω αφιλοκερδώς, τίποτα άλλο. Δεν θα φιμωθεί το φόρουμ. Είπες μια άποψη, είπα εγώ τις αντιρρήσεις μου το θέμα έκλεισε.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Cvial,πιο πίσω,έγραψα ότι εγώ προσωπικά,αν χάσω την εμπιστοσύνη από κάτι,ότι και αν δω μετά δεν αλλάζω γνώμη..ξέρεις εσύ ότι αυτό είδαμε εδώ,θα είναι σίγουρα αυτό που θα δεις στο βίντεο?ξέρουμε αν είναι μια επέμβαση ? Και δεν αναφέρομαι στη συγκεκριμένη περίπτωση για αυτό που λέω .

Αυτό δεν το ξέρεις για ΚΑΝΕΝΑΝ, ούτε για τους καλύτερους. Άρα τζάμπα το συζητάμε.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Εγώ προσωπικά έχω πολύ καλή γνώση όσον αφορά την τεχνολογία και προφανώς ξέρω τι μπορεί να κάνει κάποιος αν πάει σε επαγγελματία. Και προφανώς η καλύτερη μέθοδος ειναι να τον δεις από κοντά. Άλλο σχολιάσαμε αλλά δεν πειράζει.

Μια παράκληση γιατί δεν βλέπω τον Tol εδώ γύρω (καλό είναι να μας διορθώνει και λίγο στον τρόπο γραφής, παίζει και αυτό ρόλο). Μην γράφεις "Εγώ προσωπικά έχω", είναι πλεονασμός. Πες Έχω πολύ καλή.....
 

Rock00

Member
πάντως παρόμοια περίεργα σημάδια τα εχω δει και σε άλλες παρουσιάσεις αλλα δεν τα σχολίασε κανεις αρα και εγώ (εσφαλμένα) δεν πήρα την πρωτοβουλία .Θυμάμαι χαρακτηριστικά να σκέφτομαι "είναι δυνατόν να μην το βλέπει κανεις ;"
 

aeratos28

Just aeratos
Μωρέ για κανέναν δεν το ξέρω,αλλά όταν γίνεται και κάτι τέτοιο,σαν αυτο εδω το μπέρδεμα,τότε έχεις περισσότερη καχυποψία για ότι ακολουθήσει.
Αυτό δεν το ξέρεις για ΚΑΝΕΝΑΝ, ούτε για τους καλύτερους. Άρα τζάμπα το συζητάμε.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Εγώ τα σιγανά ποταμάκια φοβάμαι που χαμογελάνε πάντα και είναι εξαιρετικά φιλικοί. Αλλά πάλι μπορεί να κάνω και λάθος.
 

vlafo

Well-Known Member
πάντως παρόμοια περίεργα σημάδια τα εχω δει και σε άλλες παρουσιάσεις αλλα δεν τα σχολίασε κανεις αρα και εγώ (εσφαλμένα) δεν πήρα την πρωτοβουλία .Θυμάμαι χαρακτηριστικά να σκέφτομαι "είναι δυνατόν να μην το βλέπει κανεις ;"
Φίλε μου κακώς δεν πήρες την πρωτοβουλία,δυστυχώς πάρα πολλά δεν σχολιάζονται εδώ μέσα για πολλούς και διάφορους λόγους.
Εγώ έχω ψιλοβαρεθεί να είμαι ο κακός.
 
Τελευταία επεξεργασία:

witcher

Well-Known Member
Cvial,πιο πίσω,έγραψα ότι εγώ προσωπικά,αν χάσω την εμπιστοσύνη από κάτι,ότι και αν δω μετά δεν αλλάζω γνώμη..ξέρεις εσύ ότι αυτό είδαμε εδώ,θα είναι σίγουρα αυτό που θα δεις στο βίντεο?ξέρουμε αν είναι μια επέμβαση ? Και δεν αναφέρομαι στη συγκεκριμένη περίπτωση για αυτό που λέω .
Στη συγκεκριμένη παρουσίαση δεν έχεις καν στοιχεία για την μέρα της επέμβασης, αλλά και φωτογραφίες με την εξέλιξη που να δείχνουν την πρόοδο ανά μήνα. Δηλαδή είδαμε τις αρχικές φωτογραφίες και μετά στο 9μηνο, όπως τις παρουσιάζουν και οι κλινικές. Ένα πριν-μετά.
 

aeratos28

Just aeratos
Εγώ δεν έχω βαρεθεί καθόλου..αλλά επειδή δεν έχω γνώσεις για τις φωτό,δεν δίνω και πολύ σημασία και πολλά μπορεί να μου ξεφύγουν..ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΤΑ ΜΕΛΗ,ΟΠΟΥ ΔΟΥΝ ΠΑΡΟΜΟΙΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΝΑ ΜΕ ΕΝΗΜΕΡΩΝΟΥΝ ΚΑΙ ΜΕ P.M...
Ευχαριστώ ..
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Giorgos-3

Well-Known Member
Φίλε μου κακώς δεν πήρες την πρωτοβουλίσ,δυστυχώς πάρα πολλά δεν σχολιάζονται εδώ μέσα για πολλούς και διάφορους λόγους.
Εγώ έχω ψιλοβαρεθεί να είμαι ο κακός.
Ρε βαφλο προφανώς θέλει να σου πει για τις ίδιες τις φωτό του Χρήστου που σου σχολίασα σε πμ.... Νομίζεις ότι κάποιοι επειδή δεν σχολιάζουμε δεν έχουμε μάτια και βλέπουμε ;
 

aeratos28

Just aeratos
Που είσαι εσύ ρε Γιώργη ,σε χάσαμε ρε τρελέ .όλα καλά?
Ακόμα αυτό τον vlafo πάντως του αλλαζεις τα φώτα..μια βαλφο,μια βαφλο,βλάφο πάντως δεν τον λες.χαχαχαχαχααχαχ
Ρε βαφλο προφανώς θέλει να σου πει για τις ίδιες τις φωτό του Χρήστου που σου σχολίασα σε πμ.... Νομίζεις ότι κάποιοι επειδή δεν σχολιάζουμε δεν έχουμε μάτια και βλέπουμε ;
 

Kostas97

Well-Known Member
Ρε βαφλο προφανώς θέλει να σου πει για τις ίδιες τις φωτό του Χρήστου που σου σχολίασα σε πμ.... Νομίζεις ότι κάποιοι επειδή δεν σχολιάζουμε δεν έχουμε μάτια και βλέπουμε ;
Ο @oreo θα απαντουσε εδω ως εξης. :D
 

oreo

Well-Known Member
Ο @oreo θα απαντουσε εδω ως εξης. :D
Ε μα !!! Θα μου πεις όμως οτι πρέπει να λέμε τα στραβά για τους επόμενους που θα έρθουν και θα διαβάσουν.
Τέτοιες φώτο δεν πρέπει να ανεβαίνουν, στην καλύτερη των περιπτώσεων όταν την κοιτάς νομίζεις οτι σου ανέβηκε η μυωπία.
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Που είσαι εσύ ρε Γιώργη ,σε χάσαμε ρε τρελέ .όλα καλά?
Ακόμα αυτό τον vlafo πάντως του αλλαζεις τα φώτα..μια βαλφο,μια βαφλο,βλάφο πάντως δεν τον λες.χαχαχαχαχααχαχ
Εδώ είμαι απλά δεν υπάρχει λόγος να επαναλαμαβανομαστε.... Εξάλλου ευτυχώς κατά πλειονότητα το φόρουμ έχει πάρει χαμπάρι τι γίνεται σε γενικές γραμμές.... Άσε τον βάλφο να τον λέω βαφλο...το χω συνηθίσει πια .... Εδώ άλλοι βαφτίζουν το Κολοκοτρωνίτσι Μπαρτσελόνα εγω σε πειράζω;
 

panos1234

Well-Known Member
Αγαπητέ Χρήστο,

Επειδή κάτι ψιλά ξέρω και εγώ από το ριμαδοphotoshop άλλη φορά δίνε μου καμιά φώτο να στην κάνω σωστά.
Στην πάνω φώτο είναι η δική σου κακή επεξεργασμένη φώτο και στην κάτω αυτή που κατάφερα και έφτιαξα με την χαμηλή ανάλυση που κατέβασα μέσα από εδώ.
Θα βρίσκομαι στην διάθεση σου ...... για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση

1.jpg


2.jpg
 

panos1234

Well-Known Member
Χαχαχα Πάνος περίμενε πέσιμο τώρα.....η κλινική σε έβαλε σίγουρα....χαχαχαχα

Μη κάνουμε το άσπρο - μαύρο !
Είναι καραμπαμ κακοεπεξεργασμένη η πάνω φωτογραφία.
Μακάρι να διαψευστώ με το βίντεο που θα ανέβει και θα ζητήσω ταπεινά συγνώμη από τον Χρήστο.
 

Aldo

Well-Known Member
μην το τραβατε, απλα μπορει να μην το εχει με τις φωτογραφιες, να βγαζει κακες φωτογραφιες ... ουτε εγω το εχω με τις φωτογραφιες.
Επ ουδενι ομως δεν σημαινει οτι η φωτογραφια αυτη ορθα υπαρχει εδω μεσα
 
Μπλουζα