Διασημοι/Celebrities

aeratos28

Just aeratos
O Αντύπας τουλάχιστον την κάνει ευθεία τη hairline..στον Γκούρα νομίζω έχει πάει ο Κρατερός..η σε έναν άλλον ψηλό χοντρό δεν θυμάμαι το επώνυμο του καλά..νομίζω παπαγγελοπουλος αν δεν κάνω λάθος.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

giannis1991

Well-Known Member
Οι απαντησεις
 

Συνημμένα

  • Screenshot_2021-11-07-00-39-13-197_com.instagram.android.jpg
    Screenshot_2021-11-07-00-39-13-197_com.instagram.android.jpg
    816.7 KB · Προβολές: 337
  • Screenshot_2021-11-07-00-38-29-391_com.instagram.android.jpg
    Screenshot_2021-11-07-00-38-29-391_com.instagram.android.jpg
    753.3 KB · Προβολές: 395

pablopaolinio

Active Member
Τελικα γιατι ολοι οι γνωστοι ελληνες κανουν σχεδον αποκλειστικα στον Γκουρα….;
 
Τελευταία επεξεργασία:

platanos

Well-Known Member
Γιατί οι διάσημοι ξέρουν ... επιλέγουν τον καλύτερο :p
Πέρα από την πλάκα, επειδή είναι διάσημοι και (μάλλον) έχουν κάποια οικονομική άνεση δε σημαίνει ότι ξέρουν να κρίνουν και να ψάχνουν, βασίζονται κυρίως στους managers που έχουν την επιμέλεια και αυτοί κάνουν τις επιλογές βάση δημοσίων σχέσεων, googlαρίσματος (ο συγκεκριμένος λόγω διαφήμισης είναι σχεδόν πάντα στις πρώτες θέσεις) και άλλων γνωστών που ο ίδιος έχει "επιμεληθεί".
 

dlazaros

Well-Known Member
Πέρα από την πλάκα, επειδή είναι διάσημοι και (μάλλον) έχουν κάποια οικονομική άνεση δε σημαίνει ότι ξέρουν να κρίνουν και να ψάχνουν, βασίζονται κυρίως στους managers που έχουν την επιμέλεια και αυτοί κάνουν τις επιλογές βάση δημοσίων σχέσεων, googlαρίσματος (ο συγκεκριμένος λόγω διαφήμισης είναι σχεδόν πάντα στις πρώτες θέσεις) και άλλων γνωστών που ο ίδιος έχει "επιμεληθεί".
Ο κόσμος των επωνύμων δεν διαφέρει με τον δικό μας, έχουν τον μικρόκοσμο τους και όταν έχουν το παρεάκι τους ρωτάνε σηνήθως "ρε συ μαλάκα μου, έχεις κανέναν να βάλουμε μαλλιά που να είναι καλός και να μην πάρει πολύ χρόνο?" "ναι ρε! θα σε στείλω εγώ σε έναν που έκανε ο Μάκης και τον έφτιαξε αστέρι σε 3 μήνες".
Όταν έχεις χρήματα τότε είναι που αγοράζεις ότι παλιοσαβούρα υπάρχει γιατί δεν το πολυψάχνεις για να κάνεις την καλύτερη αγορά και καταλήγεις με μια ντουλάπα άχρηστα πράγματα. Αυτό σε κάνει να μην ψάχνεις γενικώς και αποκτάς μια νοοτροπία "έχω λεφτά και θα εμπιστευτώ τον τάδε κλπ κλπ". Όλοι ξέρουμε που καταλήγει η συγκεκριμένη θεωρία ζωής στους επώνυμους πλήν ελαχίστων...
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Κακιστη μεταμόσχευση ενας ελληνας youtuber ονόματι Panos Dent. Μου τον έβγαλε σημερα προτεινόμενα γιατί παρουσιάζει ένα θέμα στον κινητήρα του rx8 του που με ενδιαφέρει και πιο πολύ με τράβηξε η εικόνα του μαλλιού παρά το αμάξι. Που δίνουν τα λεφτά τους ορισμένοι ρε γαμωτο. Ειναι και νεο παιδι.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Aldo

Well-Known Member
Κακιστη μεταμόσχευση ενας ελληνας youtuber ονόματι Panos Dent. Μου τον έβγαλε σημερα προτεινόμενα γιατί παρουσιάζει ένα θέμα στον κινητήρα του rx8 του που με ενδιαφέρει και πιο πολύ με τράβηξε η εικόνα του μαλλιού παρά το αμάξι. Που δίνουν τα λεφτά τους ορισμένοι ρε γαμωτο. Ειναι και νεο παιδι.
Επειδή τον έχω δει , είσαι σίγουρος ότι είναι κάκιστη Μετ ;
Έχεις δει πολλές μεταμοσχεύσεις από κοντά;
Κατά 90% κάτι αντίστοιχο παίρνεις σε μετ πο αποψη πυκνότητας (θεωρώ ότι αξιοπρεπής κιόλας γι αυτά που ξόδεψε) . Τώρα ο σχεδιασμός είναι άλλο θέμα που απλά δεν αρέσει σε εσένα ή σε εμένα , γτ πχ θα θέλαμε να κλείσει κι άλλο κροτάφους .
Advanced ;)
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Θεωρώ ότι έχει και κακή πυκνότητα αλλά και κακό σχεδιασμό. Κακος σχεδιασμός σε κλείσιμο κροταφων και temporals. Επίσης στην τρίτη εικόνα όταν πέφτει φως κάθετα στο κεφάλι το μαλλί είναι τελείως see through. Ξέρουμε λιγα για τη μεταμόσχευση του ανθρώπου αλλά σίγουρα θέλει μια ακόμα. Επίσης και πίσω έχει μπιφτεκακι.
 

Συνημμένα

  • Screenshot_20211114_035806_com.google.android.youtube.jpg
    Screenshot_20211114_035806_com.google.android.youtube.jpg
    933 KB · Προβολές: 295
  • Screenshot_20211114_035753_com.google.android.youtube.jpg
    Screenshot_20211114_035753_com.google.android.youtube.jpg
    866.5 KB · Προβολές: 278
  • Screenshot_20211114_035840_com.google.android.youtube.jpg
    Screenshot_20211114_035840_com.google.android.youtube.jpg
    907 KB · Προβολές: 280

oreo

Well-Known Member
Επειδή τον έχω δει , είσαι σίγουρος ότι είναι κάκιστη Μετ ;
Έχεις δει πολλές μεταμοσχεύσεις από κοντά;
Κατά 90% κάτι αντίστοιχο παίρνεις σε μετ πο αποψη πυκνότητας (θεωρώ ότι αξιοπρεπής κιόλας γι αυτά που ξόδεψε) . Τώρα ο σχεδιασμός είναι άλλο θέμα που απλά δεν αρέσει σε εσένα ή σε εμένα , γτ πχ θα θέλαμε να κλείσει κι άλλο κροτάφους .
Advanced ;)
Κλείνω account, τα φιλιά μου, χάρηκα παιδιά :cool:
 

Aldo

Well-Known Member
Θεωρώ ότι έχει και κακή πυκνότητα αλλά και κακό σχεδιασμό. Κακος σχεδιασμός σε κλείσιμο κροταφων και temporals. Επίσης στην τρίτη εικόνα όταν πέφτει φως κάθετα στο κεφάλι το μαλλί είναι τελείως see through. Ξέρουμε λιγα για τη μεταμόσχευση του ανθρώπου αλλά σίγουρα θέλει μια ακόμα. Επίσης και πίσω έχει μπιφτεκακι.
James ποτέ είναι το βιντεο που βρήκες ; Η πυκνότητα του είναι το αναμενόμενο σε μια μετ .. μάλλον έχει λεπτή τρίχα .
σε σχεδιασμό συμφωνώ δεν ειν κ ότι καλύτερο!
 

Aldo

Well-Known Member
Κλείνω account, τα φιλιά μου, χάρηκα παιδιά :cool:
Μπισκοτάκι χαλάρωσε, είπαμε είναι ελληνικό το έργο από πάνω.. έχει ένα xl παράθυρο πίσω.
τώρα όμως τι να πούμε ψέμματα ; αφού αυτό είναι που παίρνεις στο 90% των περιπτώσεων σε μια ΜΕΤ .
Άμα δεν δεις από κοντά τον μεταμοσχευμενο φίλε δεν βγάζεις άκρη.
 
Μπλουζα