Διασημοι/Celebrities

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

oreo

Well-Known Member
Ότι καλύτερο εύχομαι φίλε μου.
Κράτησε μας ενήμερους, εάν δε σου είναι δύσκολο.
Δεν θα το κρύψω εννοείται, αλλά πολύ φοβάμαι οτι η περιπτωσή μου, σε μεγαλύτερα norwood δεν θα έχει αντικειμενική αξία, για να την βρουν χρήσιμη ή ως οδηγό.
 

vlafo

Well-Known Member
Δεν θα το κρύψω εννοείται, αλλά πολύ φοβάμαι οτι η περιπτωσή μου, σε μεγαλύτερα norwood δεν θα έχει αντικειμενική αξία, για να την βρουν χρήσιμη ή ως οδηγό.
Όλες οι περιπτώσεις φίλε,έχουν χρησιμότητα και αξία.
Και η δική σου έχει λίγους μεν αλλά υπάρχουν αρκετοί που είναι στην ίδια περίπτωση.
Όπως αντίστοιχα και η δική μου.
 

ManCyprus87

Well-Known Member
Δεν θα το κρύψω εννοείται, αλλά πολύ φοβάμαι οτι η περιπτωσή μου, σε μεγαλύτερα norwood δεν θα έχει αντικειμενική αξία, για να την βρουν χρήσιμη ή ως οδηγό.
Οποιαδήποτε περίπτωση είναι χρήσιμη για συμπεράσματα.
Επίσης για μικρότερα Norwood και πυκνώσεις/ενισχύσεις μέσα σε αρκετά μαλλιά είναι 3 φορές πιο ενδιαφέρουσα η περίπτωση, καθώς ο βαθμός δυσκολίας είναι μεγαλύτερος από οτι σε μεγαλύτερα Norwood όσο και αν ακούγεται κάπως περίεργο.
Το πιο εύκολο για ένα γιατρό είναι να παίζει σε ένα γυμνό η ξεκάθαρα αραιωμένο κεφάλι, δε βλέπουμε όμως πολλούς να μπαίννουν επιθετικά και μέσα σε υπάρχοντα μαλλιά.
 

dlazaros

Well-Known Member
Δε θελει πολυ, λιγο να τον πιασει ο Λαζαρος και τον βλεπω να κατεβαζει ολο το κουτι προσκαρ μαζι με τη φασολαδα. Θα πούλαγε φιναστεριδη και στον Jason Momoa ο ατιμος.
Κοίταξε, τα πάντα είναι θέμα branding και κινήτρων. Αν έβγαινε αύριο μια έρευνα οτι η φίνα μεγαλώνει το πέος 20% και την στύση 30% δεν θα χρειαζόταν να πώ τίποτα. Αλλά με τις 100 χιλιάδες απόψεις και ιστορίες τρέλας που έχουν κυκλοφορήσει στο διαδίκτυο κάποιοι άνθρωποι είναι διστακτικοί. Εάν και όταν θα έχουν το απαραίτητο κίνητρο (εμφάνιση, αυτοπεποίθηση, αυτοεκτίμηση) ή τους γίνει απαραίτητο για τον προστάτη, τότε θα επαξιολογήσουν το ρίσκο της φίνας vs τα οφέλη. Βλέπεις για εμφανισιακούς λόγους μπορεί να μην αξίζει καθόλου το ρίσκο για κάποιον αλλά για να μην κατουριέται πάνω του να αξίζει να πάρει όλο το κουτί...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

oreo

Well-Known Member

Συνημμένα

  • k2_items_src_794b499a4483feb97e15f5b47303d901.jpg
    k2_items_src_794b499a4483feb97e15f5b47303d901.jpg
    110.6 KB · Προβολές: 162

oreo

Well-Known Member
Ρε τον Καρρά, όπως τον βλέπω καθιστό sto j2us, με 3 κιλά προβατίνα στα κάρβουνα και ενα chivas θα τους γείωνε πατόκορφα.
 
Μπλουζα