Διασημοι/Celebrities

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
Δράκος κανονικοτατος..όπως είπαν,λεπτή τρίχα ,τπτ άλλο..μην αρρωσταίνεις με τα μαλλιά.θα σου μιλάει κανένας και δεν θα ακούς τι λέει, θα ψάχνεις να δεις αν έχει η όχι πρόβλημα και θα ανακαλύπτεις προβλήματα εκεί που δεν υπαρχουν
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Αδερφε μια κακη εκτιμηση δε σημαινει απαραιτητα πως ξημεροβραδιαζομαι με το μαλλι στο μυαλο μου. Μη μπερδευομαστε.
 

vag25

Well-Known Member
Ο tom hardy εχει θεματακι (μικρο οκ). Φαινεται σε αρκετες ταινιες αυτο, αλλα μαλλον εμεινε σταθερος εκει λογο φαρμακων.
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Ρε συ James εσύ έχεις πιο πολύ μαλλί από αυτόν!!!!

Bobby ο μαν δε χρειάζεται μαλλί. Με διαφορά από τους πιο ωραίους άντρες που έχω δει. Ακόμα και στα γυρίσματα για την ταινία του Αλ Καπονε που είχε γίνει φαλακρός και είχε πάρει κιλά χάνοντας μυς και βάζοντας λίπος ήταν μια χαρά που είναι ΔΥΣΚΟΛΟ υπό αυτές τις συνθήκες. Όσο για εμενα έχω μαλλί(και για τα δεδομένα του φόρουμ ίσως και πολύ για μαμα) αλλά έχω 3 μεγάλα γαμωτο :
1)Λεπτή τρίχα (ίσως φταίει το thinning)
2) Ισια τρίχα
3)Καστανοξανθη τρίχα.
Αν είχα χοντρή τρίχα και μελαχρινη θα φαινόμουν 2 λεβελ πάνω.
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Δυστυχώς αυτό δείχνεις όμως με τα λόγια σου και δεν πρέπει .για καλό το λέω..αν δεν το θελεις πετα το
Δε σε παρεξήγησα μπρο. Ίσως το ότι γράφω αρκετά στο φόρουμ να μπερδεύει με το ότι σκέφτομαι τα μαλλιά συνέχεια ενώ η αλήθεια είναι πως γενικά σαν κοινότητα σας πάω και γι αυτό θέλω να διαβάζω/ανταλλάζω απόψεις. Να σαι καλά.
 

ManCyprus87

Well-Known Member
Bobby ο μαν δε χρειάζεται μαλλί. Με διαφορά από τους πιο ωραίους άντρες που έχω δει. Ακόμα και στα γυρίσματα για την ταινία του Αλ Καπονε που είχε γίνει φαλακρός και είχε πάρει κιλά χάνοντας μυς και βάζοντας λίπος ήταν μια χαρά που είναι ΔΥΣΚΟΛΟ υπό αυτές τις συνθήκες. Όσο για εμενα έχω μαλλί(και για τα δεδομένα του φόρουμ ίσως και πολύ για μαμα) αλλά έχω 3 μεγάλα γαμωτο :
1)Λεπτή τρίχα (ίσως φταίει το thinning)
2) Ισια τρίχα
3)Καστανοξανθη τρίχα.
Αν είχα χοντρή τρίχα και μελαχρινη θα φαινόμουν 2 λεβελ πάνω.
Για το 3, όσο μεγαλώνεις θα σκουρίνει λογικά και θα είναι υπέρ σου.
Για το 1, αν η λέπτυνση έχει προκληθεί λόγω thinning (που προφανώς αυτό είναι) η φίνα θα σε βοηθήσει πολύ.
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Για το 3, όσο μεγαλώνεις θα σκουρίνει λογικά και θα είναι υπέρ σου.
Για το 1, αν η λέπτυνση έχει προκληθεί λόγω thinning (που προφανώς αυτό είναι) η φίνα θα σε βοηθήσει πολύ.
Ναι ίδωμεν μπρο. Αυτό το κενό στο κεφάλι του hardy σου φαίνεται αραίωμα η λες να τα έχει πιο κοντοκουρεμενα εκει; Βεβαια δε ξέρω γιατί να το κάνει αυτό αλλα οκ.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Ολα καλα, αν νιωσω πως με κυριευει θα απευθυνθω καπου για βοηθεια. Παντως οπως βλεπεις για τον Hardy ενα μικροπροβληματακι πρεπει να υπαρχει.
 

ManCyprus87

Well-Known Member
Ναι ίδωμεν μπρο. Αυτό το κενό στο κεφάλι του hardy σου φαίνεται αραίωμα η λες να τα έχει πιο κοντοκουρεμενα εκει; Βεβαια δε ξέρω γιατί να το κάνει αυτό αλλα οκ.
Λεπτή τρίχα, αλλά ίσως και diffuse thinning ή ακόμη και τάση προς DUPA - η ποιότητα της τρίχας του στη hairline φαίνεται καλύτερη σε σχέση με πιο πίσω.
 

Gianney

Well-Known Member
Παίδες χωρίς πλάκα ,όλοι τα έχουμε τα θεματακια μας.χαχαχΜια γραμμή υποστήριξης αποκλειστικά για εμάς τους @#€#_ πρέπει να υπάρξει..
 

aeratos28

Just aeratos
Τι ντουπα μπουπα ντάπα ντουπα λέτε ρε παιδιά.45 χρόνων άνθρωπος και έχει μαλλί μέχρι τα φρύδια..temporals ανέγγιχτα ,norwood 0 είναι με πολύ λεπτή τρίχα.
 

aeratos28

Just aeratos
Screenshot_2021-09-23-23-37-18-276_com.android.chrome.jpg
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Δε ξέρω. Είναι φώτο που όντως φαίνεται κομπλέ και άλλες που υπάρχει μικροθεματακι. Εδώ μπορεί και το τζελ να κάνει τη ζημιά.
 

Συνημμένα

  • 5ecdb2274f3ad5b8abfb58c3a07dfad1.jpg
    5ecdb2274f3ad5b8abfb58c3a07dfad1.jpg
    90.6 KB · Προβολές: 166

oreo

Well-Known Member
Γατσόμαλα έχει, είναι πολύ αραιός, παίζει τόπικ φουλ στις ταινίες και είναι norwood 0 στο pattern
Δεν ξέρω αν ήταν και μικρότερος έτσι ή παίζουν ρόλο και οι "κύκλοι" που μπήκε για τις διάφορες μεταμορφώσεις στο σώμα.
 

bobby

Well-Known Member
Bobby ο μαν δε χρειάζεται μαλλί. Με διαφορά από τους πιο ωραίους άντρες που έχω δει. Ακόμα και στα γυρίσματα για την ταινία του Αλ Καπονε που είχε γίνει φαλακρός και είχε πάρει κιλά χάνοντας μυς και βάζοντας λίπος ήταν μια χαρά που είναι ΔΥΣΚΟΛΟ υπό αυτές τις συνθήκες. Όσο για εμενα έχω μαλλί(και για τα δεδομένα του φόρουμ ίσως και πολύ για μαμα) αλλά έχω 3 μεγάλα γαμωτο :
1)Λεπτή τρίχα (ίσως φταίει το thinning)
2) Ισια τρίχα
3)Καστανοξανθη τρίχα.
Αν είχα χοντρή τρίχα και μελαχρινη θα φαινόμουν 2 λεβελ πάνω.
Ίδια τρίχα (λίγο πιο σκούρα) έχω και εγώ…. Πάντα φαινόμουν ότι είχα λίγα μαλλια…
 
Μπλουζα