Μεταμόσχευση Μαλλιών 2660 Μοσχεύματα - HDC

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Φιλε john, νομιζω οτι θα συμφωνησεις πως ειναι, μαλλον, αντιδεοντολογικο αυτο που γινεται στο συγκεκριμενο νημα.

Ο Αριστος ειναι νοσηλευτης-τεχνικος στην κλινικη, προεβη σε μεταμοσχευση και ολοι περιμεναμε πως θα κανει μια αψογη και συνεπεστατη παρουσιαση.

Αντ' αυτου ειναι εξαφανισμενος εδω και μηνες. Εχουν περασει 6 μηνες και 10 μερες και ουτε φωνη, ουτε ακροαση. Πως εξηγειται αυτο; Σταματησε να εργαζεται στην κλινικη; Ειναι δυνατον να μην του εχει γινει καμια υπενθυμιση να συχεχισει την παρουσιαση;

Οπως καταλαβαινεις, εγειρονται αμφιβολιες/υποψιες. Μαλλον δικαιολογημενα. Αν ειναι να εμφανιστει στο χρονο επανω, τοτε η παρουσιαση θα τεθει εν αμφιβολω.

Πολλες φορες εχουμε γραψει για την αξια της HDC, για τις ικανοποιητικες τιμες (ειδικα μετα την τελευταια εκπτωση που εγινε προσφατα) και για τα πολυ καλα αποτελεσματα. Αν, ομως, θελουμε να ειμαστε ακριβοδικαιοι, οφειλουμε να επικρινουμε αυτο που συμβαινει στην παρουσα μεταμοσχευση.

Καλήμερα φίλε tol και υπόλοιπα παιδιά!!!
Φυσικά και συμφωνώ με αυτά που γράφεις αν δεν συμφωνούσα θα ήταν παράλογο.
Ο τεχνικός μας συνεχίζει να εργάζεται στην κλινική και οφείλει να συνεχίσει την παρουσίαση του.
Έστειλα Mail χθες βράδυ στην κλινική με screenshot τα γραφόμενα σου και τους προσθεσα ότι σας παρακαλώ πολύ δεν γνωρίζω τι έχει γίνει αλλά ότι και να είναι αυτό να ενημερώσει το νήμα του γιατί χάνω την αξιοπιστία μου και εγώ και η κλινική.
Η κλινική είναι κλειστή αυτήν την στιγμή λόγο διακοπών και μου απάντησαν ότι θα τακτοποιηθεί μέχρι το τέλος του μήνα αλλιώς θα τηλεφωνήσω τον ιδιοκτήτη τις κλινικής ο ίδιος.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tol

Well-Known Member
Καλήμερα φίλε tol και υπόλοιπα παιδιά!!!
Φυσικά και συμφωνώ με αυτά που γράφεις αν δεν συμφωνούσα θα ήταν παράλογο.
Ο τεχνικός μας συνεχίζει να εργάζεται στην κλινική και οφείλει να συνεχίσει την παρουσίαση του.
Έστειλα Mail χθες βράδυ στην κλινική με screenshot τα γραφόμενα σου και τους προσθεσα ότι σας παρακαλώ πολύ δεν γνωρίζω τι έχει γίνει αλλά ότι και να είναι αυτό να ενημερώσει το νήμα του γιατί χάνω την αξιοπιστία μου και εγώ και η κλινική.
Η κλινική είναι κλειστή αυτήν την στιγμή λόγο διακοπών και μου απάντησαν ότι θα τακτοποιηθεί μέχρι το τέλος του μήνα αλλιώς θα τηλεφωνήσω τον ιδιοκτήτη τις κλινικής ο ίδιος.

Μπραβο, φιλε John.

Αψογη απαντηση και, κυριως, αντιδραση.

ΥΓ Απλα ηθελα να κανω μια σκεψη...
Αν το προηγουμενο σχολιο/κριτικη μου το ειχα γραψει για τον γνωστο γιατρο που "δε δεχεται μυγα στο σπαθι του", μπορουμε να φανταστουμε την αντιδραση του; Θα αποδεχοταν την καλοπροαιρετη αντικειμενικη κριτικη ή θα αρχιζε παλι τις γνωστες προσβολες και ειρωνειες;
 

Disco

Well-Known Member
Καλήμερα φίλε tol και υπόλοιπα παιδιά!!!
Φυσικά και συμφωνώ με αυτά που γράφεις αν δεν συμφωνούσα θα ήταν παράλογο.
Ο τεχνικός μας συνεχίζει να εργάζεται στην κλινική και οφείλει να συνεχίσει την παρουσίαση του.
Έστειλα Mail χθες βράδυ στην κλινική με screenshot τα γραφόμενα σου και τους προσθεσα ότι σας παρακαλώ πολύ δεν γνωρίζω τι έχει γίνει αλλά ότι και να είναι αυτό να ενημερώσει το νήμα του γιατί χάνω την αξιοπιστία μου και εγώ και η κλινική.
Η κλινική είναι κλειστή αυτήν την στιγμή λόγο διακοπών και μου απάντησαν ότι θα τακτοποιηθεί μέχρι το τέλος του μήνα αλλιώς θα τηλεφωνήσω τον ιδιοκτήτη τις κλινικής ο ίδιος.
Τι έγινε τελικά εδώ; η κλινική είχε αναφέρει ότι θα το τακτοποιήσει μέχρι τέλος Αυγούστου, αλλά δεν βλέπουμε κάποια εξέλιξη..
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Καλήμερα,
Από την ήμερα που είχε γίνει ο ντόρος λόγο τις καθυστέρησης τις παρουσίασης του Άριστου ένα μέλος του φόρουμ το οποίο έχει κάνει επέμβαση στην κλινική μας πριν λίγο καιρό μου έστειλε το εξής μήνυμα που θα ανεβάσω πιο κάτω σε Screenshot. Απλα περίμενα την έγκριση του και μόλις την πήρα για να το ανεβάσω.


dfdd.PNG
 

Disco

Well-Known Member
Καλήμερα,
Από την ήμερα που είχε γίνει ο ντόρος λόγο τις καθυστέρησης τις παρουσίασης του Άριστου ένα μέλος του φόρουμ το οποίο έχει κάνει επέμβαση στην κλινική μας πριν λίγο καιρό μου έστειλε το εξής μήνυμα που θα ανεβάσω πιο κάτω σε Screenshot. Απλα περίμενα την έγκριση του και μόλις την πήρα για να το ανεβάσω.


Προβολή συνημμένου 40061
Εντάξει, δεν μπορούμε να βγάλουμε συμπέρασμα έτσι από το τι είπε κάποιος τυχαίος. Χρειαζόμαστε φωτογραφικό υλικό για να κρίνουμε και εμείς. Τελικά γιατί δεν ενημερώνει το νήμα του με νέες φωτογραφίες; Δεν νομίζω ότι είναι πάνω από μερικά λεπτά υπόθεση να το κάνει.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Εντάξει, δεν μπορούμε να βγάλουμε συμπέρασμα έτσι από το τι είπε κάποιος τυχαίος. Χρειαζόμαστε φωτογραφικό υλικό για να κρίνουμε και εμείς. Τελικά γιατί δεν ενημερώνει το νήμα του με νέες φωτογραφίες; Δεν νομίζω ότι είναι πάνω από μερικά λεπτά υπόθεση να το κάνει.

Τυχαίος δεν είναι....είναι μεταμοσχευμενος ανεξάρτητος και δεν θα παρουσιάσει την μεταμόσχευση αν και θα το ήθελα.
Σήμερα γύρισα και εγώ από διακοπές και περιμένω το ίδιο το έχω ξανά αναφέρει στην κλινική πριν 3 ήμερες περίπου.
Έχεις δίκιο σίγουρα θέλουμε φωτογραφίες.
 
Πραγματικά απολογούμε που έχω αργήσει τόσο πολύ για να ανανεώσω την παρουσίαση μου.

Μια τα lockdowns, μια οι οικογενειακές υποχρεώσεις, τα πάνω κάτω του κορωνοιού, οι διακοπές του Αυγούστου και λόγο φόρτου εργασίας δεν είχα τον απαιτούμενο χρόνο για να παρακολουθώ το φόρουμ, συνεχίζω τώρα την παρουσίαση μου από εκεί που έμεινα.

Παραθέτω τη δότρια στις 38 και 52 ημέρες και τη λήπτρια από τους 2 μήνες μέχρι και 5 μήνες μετά.

Όπως είχα πεί και στην αρχή θέλω η εξέλιξη του αποτελέσματος να είναι εμπεριστατομένη, καθόλη τη διάρκεια του πως μπορεί να είναι κάποιος μετά τη μεταμόσχευση.
 

Συνημμένα

  • Back Donor 38 days after.jpg
    Back Donor 38 days after.jpg
    646 KB · Προβολές: 305
  • Right Donor 38 days after.jpg
    Right Donor 38 days after.jpg
    666.7 KB · Προβολές: 299
  • Back Donor 52 days after.jpg
    Back Donor 52 days after.jpg
    1.9 MB · Προβολές: 295
Και η λήπτρια περιοχή, 2, 3, 3,5, 4 και 5 μήνες μετά.
 

Συνημμένα

  • 27. 2 Months After.jpg
    27. 2 Months After.jpg
    2 MB · Προβολές: 297
  • 28. 3 Months After.jpg
    28. 3 Months After.jpg
    2.2 MB · Προβολές: 302
  • 29. 3.5 Months After.jpg
    29. 3.5 Months After.jpg
    2.2 MB · Προβολές: 363
  • 4 months after.JPG
    2.2 MB · Προβολές: 134
  • 5 months after.jpg
    5 months after.jpg
    2.3 MB · Προβολές: 451
Όπως υποσχέθηκα την Παρασκευή, έχω ετοιμάσει τις φωτογραφίες του 7μήνου και παραθέτω το αποτέλεσμα και κάποιες συγκρίσιμες φωτογραφίες πριν και μετά.
 

Συνημμένα

  • 7 months after.JPG
    2.7 MB · Προβολές: 170
  • Aristos Set1.jpg
    Aristos Set1.jpg
    642.3 KB · Προβολές: 405

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

vlafo

Well-Known Member
Αν και δεν έχει ολοκληρωθεί το αποτέλεσμα,αναμέναμε θεαματικό να είναι γιατί έβαλε αρκετά σε μικρή σχετικά περιοχή.
Παρόλα αυτά μέχρι τώρα είναι πολύ κάτω του μετρίου,και θα το χαρακτήριζα υπερβολικά φτωχό για αυτά που έβαλε.
 

oreo

Well-Known Member
Αν και δεν έχει ολοκληρωθεί το αποτέλεσμα,αναμέναμε θεαματικό να είναι γιατί έβαλε αρκετά σε μικρή σχετικά περιοχή.
Παρόλα αυτά μέχρι τώρα είναι πολύ κάτω του μετρίου,και θα το χαρακτήριζα υπερβολικά φτωχό για αυτά που έβαλε.
πόσο ήταν το εμβαδό δεν ξέρουμε με ακριβεία, η τοποθέτηση στα μάτια μου έδειχνε και σε μένα άλλο αποτέλεσμα.
 
Μπλουζα