Μεταμοσχευση Dr Cinik (Τουρκια - Κωσταντινουπολη) 4900 grafts 5/03/2020

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Ronaldo

Well-Known Member
Φαίνεται πολύ καλό το αποτέλεσμα σου @dimospistik. Έλυσες το πρόβλημα της αραίωσης σου χωρίς τομές στη δότρια, χωρίς να ταλαιπωρηθείς με μία μόνο επέμβαση και με το ελάχιστο δυνατό κόστος.
 
Τελευταία επεξεργασία:

koumparos

Well-Known Member
Αδερφέ το αποτέλεσμα φενεται πολύ καλό.Κανε μας τη χάρη και βάλε ποιο καθαρές και φωτεινές φωτό και μια πανοραμική.Θα βοηθήσεις πολύ κόσμο που με λίγα χρήματα θα μπορέσει να βάλει πολλαααααααα μαλακια χωρίς να πουλήσει νεφρό.Ευχαριστω
 
Καλησπέρα και πάλι...Φιλοι μου, οι φωτογραφίες που ανέβασα, είναι απλές selfie που βγάζουμε όλοι μας χωρίς φίλτρα και έξυπνες λήψεις. Ειναι φωτογραφίες με τα παιδιά μου, με φίλους, φωτογραφιες που ανεβάζω στα social.. Είναι φωτογραφιες της καθημερινότητας μου.. Γι αυτό το λόγο έκανα την εμφύτευση.... Για να ζω την καθημερινότητα μου, χαρούμενος για την εμφάνισή μου...
Για τους δύσπιστους δυστυχώς δεν μπορώ να κάνω κάτι... Εγώ έγραψα στο νήμα την ιστορία μου για να βοηθήσω και όχι για να παραπλάνησω....
 

vlafo

Well-Known Member
Φίλε μου να χαίρεσαι το αποτέλεσμα σου,που αν μη τι άλλο φαίνεται εντυπωσιακό.
Εσύ θα το χαρείς και αφού είσαι ικανοποιημένος αυτό μετράει.
Εδώ όμως αναλύουμε και την παραμικρή λεπτομέρεια,που εσένα μπορεί να μην σε ενδιαφέρει,αλλά πολλούς τους καίει,για να μπορέσουν να καταλάβουν τι μπορεί να πάρουν με μια μμ .
Και πολλοί θέλουν να πάνε Τουρκία και στον συγκεκριμένο γιατρό.
Για αυτό αν έχεις την καλοσύνη, χωρίς καμία δυσπιστία βάλε μερικές καθαρές φώτο.
Σε ευχαριστώ για την κατανόηση.
 

Ntinosster

New Member
Πολύ καλό αποτέλεσμα. Έκανα κι εγω στον cinik επέμβαση πριν καμία εβδομάδα περίπου. Θέλω να πιστεύω ότι θα έχω ένα καλό αποτέλεσμα
 

Ntinosster

New Member
καλη επιτυχία φίλε. Θα κάνεις παρουσίαση ;
Ευχαριστώ. Δεν ξέρω ακόμα. Δεν θέλω να ακούω διαφορά που θα μου ρίξουν την ψυχολογία από διάφορους είτε καλοπροαίρετα είτε κακοπροαίρετα. Θέλω σίγουρα να δείξω το αποτέλεσμα μου και την πορεία που θα έχει η εμφύτευση μου αλλά δεν θέλω να με επηρεάσει ψυχολογικά.
 

tol

Well-Known Member
Ευχαριστώ. Δεν ξέρω ακόμα. Δεν θέλω να ακούω διαφορά που θα μου ρίξουν την ψυχολογία από διάφορους είτε καλοπροαίρετα είτε κακοπροαίρετα. Θέλω σίγουρα να δείξω το αποτέλεσμα μου και την πορεία που θα έχει η εμφύτευση μου αλλά δεν θέλω να με επηρεάσει ψυχολογικά.

Φιλε μου Ντινο, ακομη και ετεροχρονισμενα μια παρουσιαση απο τον Cinik θα ειχε ενδιαφερον, αφου δεν υπαρχει επαρκες υλικο απο τη συγκεκριμενη κλινικη.

Επομενως, σεβαστη η επιθυμια σου να μην παρουσιασεις αμεσα τη μεταμοσχευση, αλλά, αν μπορεις και αν θελεις, μετα απο καποιους μηνες κανε μια αντικειμενικη παρουσιαση καταγραφοντας ολες τις εντυπωσεις σου (θετικες ή αρνητικες).

Θα ηταν μεγαλη η συνεισφορα σου στο forum.

Σου ευχομαι καλη συνεχεια και να εχεις το επιδιωκομενο αποτελεσμα!
 

Georgie

Well-Known Member
Φιλε μου Ντινο, ακομη και ετεροχρονισμενα μια παρουσιαση απο τον Cinik θα ειχε ενδιαφερον, αφου δεν υπαρχει επαρκες υλικο απο τη συγκεκριμενη κλινικη.

Επομενως, σεβαστη η επιθυμια σου να μην παρουσιασεις αμεσα τη μεταμοσχευση, αλλά, αν μπορεις και αν θελεις, μετα απο καποιους μηνες κανε μια αντικειμενικη παρουσιαση καταγραφοντας ολες τις εντυπωσεις σου (θετικες ή αρνητικες).

Θα ηταν μεγαλη η συνεισφορα σου στο forum.

Σου ευχομαι καλη συνεχεια και να εχεις το επιδιωκομενο αποτελεσμα!
Συμφωνω φίλε Tol .
Βέβαια σέβομαι όπως και εσυ την απόφαση του παιδιού να μη κανει παρουσίαση για ψυχολογικούς λόγους .
Δε θα έπρεπε αφού οτι εγινε,εγινε και η ψυχολογία δεν επηρεάζει καμία φυτρωση.

Απο την αλλη το παλικάρι δε κανει καμία κριτικη σε κανένα περιστατικό και ταπεινά περιμένει να δει το αποτέλεσμα του που εύχομαι να ειναι απόλυτα επιτυχημένο .
Δεν ανήκει δηλαδή στη κατηγορία αυτών που ενώ εχουν κανει μεταμοσχευση δε τη παρουσιάζουν,αλλα ανέτως κρίνουν αλλα περιστατικα και κλινικές .
 
  • Like
Reactions: tol

Harris_G

Well-Known Member
Παιδια γενικα μη παρουσιαζετε περα οτι ειμαστε κακοπροαιρετοι (δλδ εχουμε κακη προθεση)
Ειναι και το κακο το ματι που μπορει να χαλασει τη φυτρωση. Γενικα ειναι Ευρωπαικου προσανατολισμου τα πιστευω μας.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

jersey

Well-Known Member
Ευχαριστώ. Δεν ξέρω ακόμα. Δεν θέλω να ακούω διαφορά που θα μου ρίξουν την ψυχολογία από διάφορους είτε καλοπροαίρετα είτε κακοπροαίρετα. Θέλω σίγουρα να δείξω το αποτέλεσμα μου και την πορεία που θα έχει η εμφύτευση μου αλλά δεν θέλω να με επηρεάσει ψυχολογικά.
Ναι καταλαβαίνω τι θες να πεις, ότι ίσως επηρεαστείς ψυχολογικά με την κριτική κάποιων αλλά νομίζω μπορείς να κάνεις αυτό που είπε και ο tol να κρατήσεις φωτογραφίες και να τις παρουσιάσεις στο 6μηνο π.χ. που θα έχει φτάσει σε ενα καλό χρονικά σημείο η επέμβαση σου.
 

Georgie

Well-Known Member
Παιδια γενικα μη παρουσιαζετε περα οτι ειμαστε κακοπροαιρετοι (δλδ εχουμε κακη προθεση)
Ειναι και το κακο το ματι που μπορει να χαλασει τη φυτρωση. Γενικα ειναι Ευρωπαικου προσανατολισμου τα πιστευω μας.
Μην εισαι βλάσφημος .
Με ξεμάτιασμα ειναι παγκοσμίως γνωστό οτι η φυτρωση αγγιζει το απόλυτο 100%
Αρκεί να μη γινεται τη Παρασκευή που επηρεάζει τα μονοτριχα
 

Ntinosster

New Member
Θα κρατήσω υλικό από την εξέλιξη μου. Κάθε μήνα θα στέλνω φωτογραφίες στην κλινική για έλεγχο όποτε κάποια στιγμή θα τις ανεβάσω όλες μαζί εδώ για να τις δείτε. Θα είναι στους 3 ή στους 6 μίνες δεν ξέρω. Μπορεί και νωρίτερα. Θέλω να δείτε το αποτέλεσμα μου. Αυτό που δεν θέλω είναι να αγχωθώ πριν δω το αποτέλεσμα μου.
 

alex7

Well-Known Member
Θα κρατήσω υλικό από την εξέλιξη μου. Κάθε μήνα θα στέλνω φωτογραφίες στην κλινική για έλεγχο όποτε κάποια στιγμή θα τις ανεβάσω όλες μαζί εδώ για να τις δείτε. Θα είναι στους 3 ή στους 6 μίνες δεν ξέρω. Μπορεί και νωρίτερα. Θέλω να δείτε το αποτέλεσμα μου. Αυτό που δεν θέλω είναι να αγχωθώ πριν δω το αποτέλεσμα μου.
Σεβαστο .Και εγώ σχεδόν το ίδιο έκανα .Θα με άγχωναν αν το ανέβαζα εξαρχής
 

oreo

Well-Known Member
Θα κρατήσω υλικό από την εξέλιξη μου. Κάθε μήνα θα στέλνω φωτογραφίες στην κλινική για έλεγχο όποτε κάποια στιγμή θα τις ανεβάσω όλες μαζί εδώ για να τις δείτε. Θα είναι στους 3 ή στους 6 μίνες δεν ξέρω. Μπορεί και νωρίτερα. Θέλω να δείτε το αποτέλεσμα μου. Αυτό που δεν θέλω είναι να αγχωθώ πριν δω το αποτέλεσμα μου.
Καλά κάνεις, μην ανεβάζεις, ούτε εγώ θα ανεβάσω, έχουμε γεμίσει φθόνο, ζήλια και κακία εδω μέσα.
 

jersey

Well-Known Member
Καλά κάνεις, μην ανεβάζεις, ούτε εγώ θα ανεβάσω, έχουμε γεμίσει φθόνο, ζήλια και κακία εδω μέσα.
έτσι όπως το πάμε θα σταματήσουν οι ανεξάρτητες παρουσιάσεις... Και ο άλλος του τυρκαλά σταμάτησε ο athens2021 από αυτά που του έγραφαν στο νήμα του. Άλλοι δεν παρουσιάζουν υπό τον ίδιο φόβο..Θα έχουμε μόνο τελειωμένες επίσημες παρουσιάσεις στο τέλος.
 
Μπλουζα