Mελλοντική μμ σε κλινική Εξωτερικού (De Freitas κλπ) (Ισπανία)

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Είδα βίντεος απο δουλειές του Lorenzo και εντάξει δεν τρελάθηκα. Δεν είπα κάπου ουάου ! Επίσης μερικές hairline δεν μου φάνηκαν αρκετά φυσικές. Βέβαια του βγάζω το καπέλο γιατι αναλαμβάνει δύσκολες περιπτώσεις και η σύγκριση του πριν και του μετά είναι εμφανής! Παρόλα αυτά εγώ θα έβαζα 1. Couto και μετά 2. Freitas

Σε τόσο υψηλό επίπεδο, η σειρά μπαίνει ανάλογα με το τι θέλει ο καθένας. Ουάου effect έχουν όλοι σε πολλά βίντεο τους. Εγώ το είδα και σε τυχαία ανεξάρτητα περιστατικά μελών του φόρουμ που πήγαν στον Λορένζο δια ζώσης. Αυτό από μόνο του έχει την σημασία του.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

oreo

Well-Known Member
Είδα βίντεος απο δουλειές του Lorenzo και εντάξει δεν τρελάθηκα. Δεν είπα κάπου ουάου ! Επίσης μερικές hairline δεν μου φάνηκαν αρκετά φυσικές. Βέβαια του βγάζω το καπέλο γιατι αναλαμβάνει δύσκολες περιπτώσεις και η σύγκριση του πριν και του μετά είναι εμφανής! Παρόλα αυτά εγώ θα έβαζα 1. Couto και μετά 2. Freitas
Πως το έλεγε η Βίσση το άσμα ??? ααα ναι θυμήθηκα .
Βρε Couto, βρε Couto, βρε Couto εγω θέλω να σε δω ερωτευμένο,
βρε Couto, βρε Couto, βρε Couto εγω θέλω το δικό σου το καλό !!!!
 

nine

Active Member

Έβλεπα αυτό σε κλινική της ισπανίας και μου έκανε εντύπωση η φυσικότητα μπροστά πέρα απο την πυκνότητα.

Όσο για την θεραπεία που γράφει ελπίζω να εννοεί ένα απο τα δύο
Postoperative medication: Finasteride 1 mg Dutasteride 0.5mg
 

oreo

Well-Known Member
και αυτό είναι ένα comment για το αποτέλεσμα/ Το ανεβάζω για να βλέπουμε οτι ο καθένας έχει διαφορετική άποψη κ πόσο εύκολα μια υποδιαίστερη κατάσταση μοιάζει με όαση, στα μάτια κάποιου που έχει μεγάλο πρόβλημα,


Patrick DE GUZMAN

πριν από 1 έτος
He had perfectly looking hair. I would be so happy having what he had without transplant.
 
Παιδιά διαβάζω όλα αυτά που γράφετε ορισμένοι και πραγματικά χαίρομαι που ακολούθησα την συμβουλή ενός μέλους πριν 7 χρόνια που ξεκίνησε το πρόβλημα, "'κανε την θεραπεία σου με φίνα, μινοξ, fougoral, και μακριά από το foroum". Λοιπόν, στα 7 χρόνια αυτά, με τη συγκεκριμένη θεραπεία, ο μόνος που ξέρει ότι έχω τριχόπτωση είμαι εγώ και εσείς. Όσοι γράφετε κατά της φίνα, δεν κάνετε τίποτα άλλο από το να μεταφέρετε τους φόβους σας στους υπόλοιπους. Το "λένε ότι έχει αυτή την παρενέργεια και ο τάδε δερματολόγος είπε αυτό" δεν αποτελεί πληροφόρηση αλλά το αντίθετο, και ο β διαστολέας που παίρνω, γράφει ένα σορό ανεπιθύμητες παρενέργειες. Η θεραπεία είναι αυτή, όποιος θέλει την κάνει όποιος δε θέλει δεν την κάνει. Το ζήτημα είναι ότι χαίρομαι που έπαιρνα φίνα κανονικά, διότι δεν ήξερα ότι χρειάζεται στην μ.μ και τώρα θα ψαχνόμουν.
 

vlafo

Well-Known Member
και αυτό είναι ένα comment για το αποτέλεσμα/ Το ανεβάζω για να βλέπουμε οτι ο καθένας έχει διαφορετική άποψη κ πόσο εύκολα μια υποδιαίστερη κατάσταση μοιάζει με όαση, στα μάτια κάποιου που έχει μεγάλο πρόβλημα,

Patrick DE GUZMAN
πριν από 1 έτος
He had perfectly looking hair. I would be so happy having what he had without transplant.
Τα κριτήρια του καθενός είναι διαφορετικά για το πως ορίζεται ένα καλό αποτέλεσμα.
Η διαφορά του καλού-πολύ καλού-άριστου είναι η μέρα με τη νύχτα.
Φυσικά το 99% ανήκει στο καλό.
 

vlafo

Well-Known Member
Kλασσικό παράδειγμα σε αυτό που αναφέρεσαι.
Στις ελληνικές κλινικές και έχουμε άπειρα παραδείγματα,το max θα ήταν 4000g και ξέρουμε τι αποτέλεσμα δίνουν.
Με 1293g παραπάνω αυτό παίρνεις.

Απολαμβάνω πραγματικά τα βιντεάκια τα ισπανικά τόσο για τη μουσική τους όσο και για τη φωτογραφία τους και τα τοπία τους.
Έτσι λίγο να ταξιδέψουμε καλοκαίρι που είναι.
Και σε αυτό πρώτοι.
 

oreo

Well-Known Member
Kλασσικό παράδειγμα σε αυτό που αναφέρεσαι.
Στις ελληνικές κλινικές και έχουμε άπειρα παραδείγματα,το max θα ήταν 4000g και ξέρουμε τι αποτέλεσμα δίνουν.
Με 1293g παραπάνω αυτό παίρνεις.

Απολαμβάνω πραγματικά τα βιντεάκια τα ισπανικά τόσο για τη μουσική τους όσο και για τη φωτογραφία τους και τα τοπία τους.
Έτσι λίγο να ταξιδέψουμε καλοκαίρι που είναι.
Και σε αυτό πρώτοι.
Το έχω δεί κ στο τέλος βγαίνει απο την θάλασσα σαν τον Liam Ηemsworth στο Thor xaxaxaxaxaxaxaxa
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ManCyprus87

Well-Known Member
Kλασσικό παράδειγμα σε αυτό που αναφέρεσαι.
Στις ελληνικές κλινικές και έχουμε άπειρα παραδείγματα,το max θα ήταν 4000g και ξέρουμε τι αποτέλεσμα δίνουν.
Με 1293g παραπάνω αυτό παίρνεις.

Απολαμβάνω πραγματικά τα βιντεάκια τα ισπανικά τόσο για τη μουσική τους όσο και για τη φωτογραφία τους και τα τοπία τους.
Έτσι λίγο να ταξιδέψουμε καλοκαίρι που είναι.
Και σε αυτό πρώτοι.
Αυτές είναι ΜΜ υψηλότατου επιπέδου. Μπράβο πάντως σε μια εντελώς άδεια περιοχή την μετέτρεψε σε μια φυσικότατη και πυκνή περιοχή.
 

witcher

Well-Known Member
Εμ έβαλε -και μπράβο του -5000+ grafts .Πως να μη γεμίσει ;
και με τα 3200 που είχε βάλει ήδη αρχικά είχε ήδη γεμίσει άμα δεις στο βίντεο το αποτέλεσμα της πρώτης επέμβασης, μετά έγινε ακόμα πιο τούμπανο βέβαια.
 

ManCyprus87

Well-Known Member
και με τα 3200 που είχε βάλει ήδη αρχικά είχε ήδη γεμίσει άμα δεις στο βίντεο το αποτέλεσμα της πρώτης επέμβασης, μετά έγινε ακόμα πιο τούμπανο βέβαια.
Μετά έκανε και ένα fine tuning με ακόμη 2000 και το απογείωσε κυριολεκτικά.
Σκεφτείτε το κέρδος στη ψυχολογία αυτού του ανθρώπου, μετά από το πολύχρονο μαρτύριο της ΑΑ.
Ο άνθρωπος είναι σαν να ξαναγεννήθηκε τώρα.
 

witcher

Well-Known Member
Μετά έκανε και ένα fine tuning με ακόμη 2000 και το απογείωσε κυριολεκτικά.
Σκεφτείτε το κέρδος στη ψυχολογία αυτού του ανθρώπου, μετά από το πολύχρονο μαρτύριο της ΑΑ.
Ο άνθρωπος είναι σαν να ξαναγεννήθηκε τώρα.
Με τα 2000 μετά κατέβασε λίγο hairline, έφτιαξε termporal peaks και έβαλε και ενδιάμεσα κάποια.
Πραγματικά όμως κορυφαίο συναίσθημα να παίρνεις τέτοιο αποτέλεσμα. Θα άλλαξε εντελώς η ψυχολογία του και η αυτοπεποίθηση του...
 

Ronaldo

Well-Known Member
Είπαμε η παίρνεις ένα αποτέλεσμα καλό ή μπορεί να πάρεις ένα καταπληκτικό αν το κυνηγήσεις.
Και ο Alex αν θέλει πάει και κάνει μια 2 μμ και βάζει άλλα 2000g και το απογειώνει.
It's up to everyone.
Κάποιος με μεγάλο πρόβλημα βέβαια είναι πιο δύσκολο να το απογειώσει, και δεν μπορεί να πάρει το ίδιο αποτέλεσμα με αυτόν που είχε μικρότερο πρόβλημα και μικρότερη έκταση να καλύψει.
 

Thanos92

Active Member
Παιδιά διαβάζω όλα αυτά που γράφετε ορισμένοι και πραγματικά χαίρομαι που ακολούθησα την συμβουλή ενός μέλους πριν 7 χρόνια που ξεκίνησε το πρόβλημα, "'κανε την θεραπεία σου με φίνα, μινοξ, fougoral, και μακριά από το foroum". Λοιπόν, στα 7 χρόνια αυτά, με τη συγκεκριμένη θεραπεία, ο μόνος που ξέρει ότι έχω τριχόπτωση είμαι εγώ και εσείς. Όσοι γράφετε κατά της φίνα, δεν κάνετε τίποτα άλλο από το να μεταφέρετε τους φόβους σας στους υπόλοιπους. Το "λένε ότι έχει αυτή την παρενέργεια και ο τάδε δερματολόγος είπε αυτό" δεν αποτελεί πληροφόρηση αλλά το αντίθετο, και ο β διαστολέας που παίρνω, γράφει ένα σορό ανεπιθύμητες παρενέργειες. Η θεραπεία είναι αυτή, όποιος θέλει την κάνει όποιος δε θέλει δεν την κάνει. Το ζήτημα είναι ότι χαίρομαι που έπαιρνα φίνα κανονικά, διότι δεν ήξερα ότι χρειάζεται στην μ.μ και τώρα θα ψαχνόμουν.
Ρε συ ομως μέχρι πότε θα παίρνεις φινα ? Εμένα αυτο με προβληματιζει επίσης...Πρεπει να το παιρνεις για ΠΑΝΤΑ. Θα εισαι 75 χρονων και θα παιρνεις φινα ? Και αν επισκιάσει θεματα με τον προστάτη και δεν ξερεις οτι κατι γίνεται εκει κατω ?
 
Μπλουζα