Mελλοντική μμ σε κλινική Εξωτερικού (De Freitas κλπ) (Ισπανία)

Thanos92

Active Member
Οι τοπ ισπανοι είναι Freitas, Lorenzo, Couto ? Είναι άλλος να τσεκάρω ? Please απαντηστε !
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ManCyprus87

Well-Known Member
Γνωρίζουμε ποιοί από τους τοπ Ισπανία κάνουν εξ' ολοκλήρου manual εξαγωγή από τη δότρια;
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Harris_G

Well-Known Member
Ο Lorenzo και η Villa δλδ οι βοηθοί τους κάνουν manual. Freitas motorised από βοηθό, Pinto motorised ο ιδιος. Καταπληκτική manual κάνουν στη Hattingen στην Ελβετία, αφήνουν φοβερές δότριες.
 

Thanos92

Active Member
Έστειλα στον Freitas και Couto για consultation, ο πρώτος μου έστειλε την φόρμα κλπ και ο δεύτερος μου είπε λόγω φόρτου εργασίας δεν κάνουμε consultations μέχρι νεοτέρας, φιλάκια Dr. Couto
 

jersey

Well-Known Member
Εδω εχουμε δωρο Θεου απευθειας επαφη με Lorenzo, τι τους ψαχνετε τους αλλους;;
Γιατί να μη τους ψάξουν; Άμα και άλλοι γιατροί μπορούν να προσφέρουν παρόμοιας ποιότητας αποτελέσματα σε χαμηλότερη τιμή από τον Lorenjo ; Με 2.5 ευρώ/ g μπορείς να πας σε πολύ καλές κλινικές του εξωτερικού, στις καλές της Τουρκίας, σε κάποιους Ισπανία και Πορτογαλία επίσης.
 

jersey

Well-Known Member
Εντάξει έρευνα αγοράς κάνω ακόμα :) Αν μπορείς, στείλε μου που μπορώ να δω αποτελέσματα του Lorenzo. Ιδανικά σε βίντεο αν υπάρχουν.
Είναι πολύ εύκολο. Απλά πάτα στο Youtube αυτούς τους γιατρούς και θα δεις αποτελέσματά τους.
 
Μπλουζα