Vlafo. FUE, 4158g, 09-10/01/2021

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Georgie

Well-Known Member
Μιας και πλέον σε βλέπω με αποκατεστημένη κόμη η οποία δείχνει τα γκρίζα σημάδια της ωρίμανσης, να σου ευχηθώ το αντίθετο απο το ρητό "άσπρα μαλλιά στην κεφαλή, κακά μαντάτα στην ψ...λή" . Τουναντίας το πρέπον ρητό είναι "Μαλλί βαμβάκι, ψ..λή φαρμάκι" :p :p :D :D :D !!!
Συγχαρητήρια και απο εδώ και πέρα swarzkof πηλό και λακ welaflex 5ara.
Age is just a number ρεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!! Και αφου ο Georgie λέει οτι να 50 είναι τα νέα 30, εγω θα π'ω οτι τα 40 είναι τα νέα 25.
Εισαι μεγάλη τρελα και εσυ !
Μείνε στο φορουμ αν και δε χρειαζεται
Τέτοιους θελουμε
 

witcher

Well-Known Member
Ένας ξάδερφος είναι στην φώτο :p
Θέλουμε φωτο με ξυρισμένο το κεφάλι πάνω και να τα αφήσεις μακριά πλάγια και πίσω (σαν να έχεις καράφλα δηλαδή)...μη νιώθουν και μειονεκτικά οι συμφορουμίτες με την αφάνα σου :p :p
 

oreo

Well-Known Member

Συνημμένα

  • 39d0bc9a90698f79280765955736307c.jpg
    39d0bc9a90698f79280765955736307c.jpg
    68.1 KB · Προβολές: 127

Georgie

Well-Known Member
Έτσι με ενα καλό fade στα πλάγια και μια καλή βαφή για επιστροφή στα 30s ;)
Να ξέρεις οτι μεγαλυτερο fail απο βαφή στο μαλλι του Άνδρα μετα τα 35-40 δεν υπαρχει .
Ειναι το αντίστοιχο με το τραγικό lip fillers injection που κανουν οι γυναίκες .
 

oreo

Well-Known Member
Να ξέρεις οτι μεγαλυτερο fail απο βαφή στο μαλλι του Άνδρα μετα τα 35-40 δεν υπαρχει .
Ειναι το αντίστοιχο με το τραγικό lip fillers injection που κανουν οι γυναίκες .
Μιας και το έχεις το αντικείμενο δεν θα διαφωνήσω, ίσως παίζοντας με ένα πολύ σωστό grey (salt peper) το αποτέλεσμα να είναι πιο γοητευτικό και μυστηριώδες (συνοδεία κοντού σταιλάτου δερμάτινου )
Για lip filler συμφωνώ και επαυξάνω. Να τονίσω όμως οτι όταν το κοιτάς απο συγκεκριμένο angle είναι υπέροχο (Με εννοείς ? ;) )
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Πριν μια ώρα τελειώσαμε την πρώτη μέρα. Τώρα που γύρισα σπίτι να κάνω και εγώ ένα like στον vlafo για το πολύ ωραίο αποτέλεσμα που είναι πλέον δεδομένο ότι θα έχει. Φϊλε χτύπα και το εμβόλιο και είσαι έτοιμος για παραλία και show off!
 

oreo

Well-Known Member
Πριν μια ώρα τελειώσαμε την πρώτη μέρα. Τώρα που γύρισα σπίτι να κάνω και εγώ ένα like στον vlafo για το πολύ ωραίο αποτέλεσμα που είναι πλέον δεδομένο ότι θα έχει. Φϊλε χτύπα και το εμβόλιο και είσαι έτοιμος για παραλία και show off!
Δώσε και κανα feedback, είναι σαν να γυρνάς απο 5ήμερη η φάση!!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Φίλε είμαι πτώμα και πρέπει να φτιάξω βαλίτσα, αυρίο έχει το "αποτελειωτικό" και πρέπει στα καπάκια να φύγω για Ισραήλ. Υπόσχομαι αύριο απογευματακι που θα φτάσω ξενοδοχείο να ποστάρω αναλυτικά.
 

vlafo

Well-Known Member
Να ξέρεις οτι μεγαλυτερο fail απο βαφή στο μαλλι του Άνδρα μετα τα 35-40 δεν υπαρχει .
Ειναι το αντίστοιχο με το τραγικό lip fillers injection που κανουν οι γυναίκες .
Συμφωνώ και επαυξάνω αλλά θα σου πω κάτι.
Οτιδήποτε κάνεις πρέπει να είναι επαγγελματικό 100%.
Εγώ ποτέ δεν κάνω τέτοια και με τα μαλλιά ποτέ δεν ασχολιόμουν,μόνο ένα ζελέ παλιά,κερί μετά όλα τα χρόνια και όλα αυτά σε 1 λεπτό.
Αλλά ήθελα πάντα να είναι τούμπανο.
Επειδή πάντα αναρωτιέμαι πως είναι δυνατόν οι επαγγελματίες της TV που τους ενδιαφέρει η εικόνα τους να βλέπεις γελοιότητες και να μην το βλεπουν αυτοί,τελικά όλα εξαρτώνται από τον άνθρωπο.
Επειδή η γυναίκα μου δουλεύει στην τηλεόραση,μια φορά μου είπε να μου σπάσει τη γκριζάδα και μόνο που δε μαλώσαμε.
Όταν όμως γνωρίζει ο άλλος άριστα και τα προσαρμόζει όλα πάνω σου στα θέλω σου,τότε το αποτέλεσμα είναι εκπληκτικό.
Το εκανα 2 φορές γιατί δεν ασχολούμαι γενικά και φίλε μου έσπασε λίγο τη γκριζάδα και ήταν σούπερ.

Ransaze ότι καλύτερο.
Μόνο με νερό και οξυζενέ (πάρα πολύ ελαφριά βαφή) και όσο θέλεις το σπας.
 

vlafo

Well-Known Member
Πριν μια ώρα τελειώσαμε την πρώτη μέρα. Τώρα που γύρισα σπίτι να κάνω και εγώ ένα like στον vlafo για το πολύ ωραίο αποτέλεσμα που είναι πλέον δεδομένο ότι θα έχει. Φϊλε χτύπα και το εμβόλιο και είσαι έτοιμος για παραλία και show off!
Μια και είσαι ο γκουρού των μμ,πες μας αν επηρρεάζει η φίνα το εμβόλιο. :)
 

oreo

Well-Known Member
Φίλε είμαι πτώμα και πρέπει να φτιάξω βαλίτσα, αυρίο έχει το "αποτελειωτικό" και πρέπει στα καπάκια να φύγω για Ισραήλ. Υπόσχομαι αύριο απογευματακι που θα φτάσω ξενοδοχείο να ποστάρω αναλυτικά.
Βάλε μια ουισκάρα αν και η θερμόκρασία είναι για λευκά. Καλή ξεκούραση και bon voyage.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Μια και είσαι ο γκουρού των μμ,πες μας αν επηρρεάζει η φίνα το εμβόλιο. :)

Με μόνο μια δόση IGG=214 μετρημένα σήμερα (με όριο προστασίας το 50). Αυρίο βραδάκι θα σου στείλω φώτο από μπαράκι Τελ Αβιβ με ποτάρες. Αν το επηρεάζει? Το απογειώνει. Θα κάνω πρόταση για ειδικο διάλυμα τοπικής φίνας μαζί με το εμβόλιο και επαναληπτικό με ντούντα για λύση combo.
 

KMP

Member
Με μόνο μια δόση IGG=214 μετρημένα σήμερα (με όριο προστασίας το 50). Αυρίο βραδάκι θα σου στείλω φώτο από μπαράκι Τελ Αβιβ με ποτάρες. Αν το επηρεάζει? Το απογειώνει. Θα κάνω πρόταση για ειδικο διάλυμα τοπικής φίνας μαζί με το εμβόλιο και επαναληπτικό με ντούντα για λύση combo.
Έχεις 214 αντισώματα; Πόσο καιρό πριν έχεις το εμβόλιο; Είναι αρκετά;
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Πάντως αυτό που είναι πιο σημαντικό για εμένα και έχει περάσει στα ψηλά γράμματα είναι ότι ο γιατρός έκανε πράγματα που άλλοι ( και όχι τυχαίοι άλλοι) δεν τόλμησαν να κάνουν ....χωρίς δεύτερες σκέψεις ....είναι αυτό που προσπαθώ να εξηγήσω τόσο καιρό περί αυτοπεποίθησης και ταλέντου πέραν των γνώσεων που είναι απαραίτητες....έχουμε δει στο παρελθόν και αποτέλεσμα που έγινε εγχείρημα και απέτυχε αλλά και άλλους που δεν τολμούν ....εδώ και τολμά (καλά όχι μόνο εδώ αλλά και σε πολλές άλλες περιπτώσεις) και απ' ότι φαίνεται πετυχαίνει....
 

konelos

Active Member
Και εκεί που λες άσε τα μαλλάκια να πέσουν και μην ασχολείσαι γιατί σαν 20ρης δεν θα γίνεις, βλέπεις κάτι τέτοια περιστατικά και λες κρίμα να μην κάνω τέτοιο δώρο στον εαυτό μου.
Μπράβο για την σπάνια ξεκάθαρη παρουσίαση που κάνεις, οι περισσότερες που έχω μελετήσει είναι <<σκοτεινές>>.
Θα πάρω το thread σου , θα πάω στον γιατρό και θα του πω πάρε , διάβασε , δες φωτό και θέλω μια από τα ίδια :) :)
Να σε γερός, υγιείς και να πάρεις το δυνατότερο αποτέλεσμα!!!
 

vlafo

Well-Known Member
Και εκεί που λες άσε τα μαλλάκια να πέσουν και μην ασχολείσαι γιατί σαν 20ρης δεν θα γίνεις, βλέπεις κάτι τέτοια περιστατικά και λες κρίμα να μην κάνω τέτοιο δώρο στον εαυτό μου.
Μπράβο για την σπάνια ξεκάθαρη παρουσίαση που κάνεις, οι περισσότερες που έχω μελετήσει είναι <<σκοτεινές>>.
Θα πάρω το thread σου , θα πάω στον γιατρό και θα του πω πάρε , διάβασε , δες φωτό και θέλω μια από τα ίδια :) :)
Να σε γερός, υγιείς και να πάρεις το δυνατότερο αποτέλεσμα!!!
Νάσαι καλά konelos και το point είναι ακριβώς αυτό.
"Είναι κρίμα να μην κάνεις αυτό το δώρο στον εαυτό σου"άργησα 5 χρόνια η αλήθεια είναι,αλλά οι συνθήκες δεν ήταν κατάλληλες τότε.
Κάλιο αργά παρά ποτέ.
 
Μπλουζα