Vlafo. FUE, 4158g, 09-10/01/2021

vlafo

Well-Known Member
@vlafo Όσο αγορά το οπτικό αποτέλεσμα και τη φύτρωση,
που είμαι σε θέση να κρίνω,είναι από τα καλύτερα που έχω δει εδώ μέσα
και έχει ακόμη να δώσει.
Πολύ καλή και η νεανική hairline,είσαι ζωντανό παράδειγμα του τι μπορεί να πάρει κάποιος που είναι διαβασμένος και βρίσκει γιατρό ικανό να υλοποιήσει το project.
Ανυπομονούμε να σε δούμε στο 6μηνο
Ευχαριστώ Aris
Και εγώ ανυπομονώ να δω το 6μηνο.
Νομίζω ότι αυτό είναι γενική στάση ζωής το να ψάχνω για το καλύτερο,πολύ περισσότερο για το κεφάλι μου που πέρασα την πόρτα του χειρουργείου πρώτη φορά.
Αυτό και αν ήταν βήμα τεράστιο για μένα.
20 ώρες χειρουργείο δεν είναι παίξε γέλασε,ούτε για καρδιά δεν κάνεις τόσο.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Georgie

Well-Known Member
Φωτιές μου άναψες τώρα...
Βλέπω και ποιοι έχουν κάνει like στο μήνυμά σου..
Εγώ την έκανα φέτος στα 39,καλά πάω και δεν είχα κατά νου ότι υπάρχει περίπτωση να χάσω κάτι τουλάχιστον τα επόμενα 5-10χρόνια.
Διαβάζω τώρα τι είναι αυτή η τοπική φιναστερίδη,θα ρωτήσω και την κλινική μου...
Αν δεν έχεις απώλειες στο Crown μέχρι τώρα Άρη μη φοβάσαι .

@vlafo, glad for you ;)
 

nick90

Well-Known Member
Ήδη είσαι άλλος άνθρωπος vlafo. Σίγουρα θα έχει αλλάξει η ψυχολογία σου προς το καλύτερο. Περιμένουμε όμως την εξέλιξη και αυτούς τους 2 δυνατούς μήνες για να μιλήσουμε με σιγουριά για το αποτέλεσμα!
 

vlafo

Well-Known Member
Ναι nick
Είναι ωραίο συναίσθημα για να είμαι ειλικρινής,πάλι έχω χερλάιν δυνατή και περιμένω τώρα καθολική πύκνωση.
Εκεί είναι το στοίχημα.
Πάντως δύο πραγματα για να είμαι ειλικρινής φοβόμουν πάντα.
Φυσικότητα,και ακόμα μια σημαντική παράμετρος που έχω δει σε πολλά περιστατικά αλλά προσωπικά δεν μου αρέσει και δείχνει και μμ,είναι τα μαύρα τα στίγματα που αφήνει η μμ.
Παραθέτω φώτο από Freitas για να γίνει αντιληπτό.
 

Συνημμένα

  • IMG-0db80c2baddd9bcf121e366df3e758b9-V.jpg
    IMG-0db80c2baddd9bcf121e366df3e758b9-V.jpg
    138.2 KB · Προβολές: 246

ManCyprus87

Well-Known Member
Ναι nick
Είναι ωραίο συναίσθημα για να είμαι ειλικρινής,πάλι έχω χερλάιν δυνατή και περιμένω τώρα καθολική πύκνωση.
Εκεί είναι το στοίχημα.
Πάντως δύο πραγματα για να είμαι ειλικρινής φοβόμουν πάντα.
Φυσικότητα,και ακόμα μια σημαντική παράμετρος που έχω δει σε πολλά περιστατικά αλλά προσωπικά δεν μου αρέσει και δείχνει και μμ,είναι τα μαύρα τα στίγματα που αφήνει η μμ.
Παραθέτω φώτο από Freitas για να γίνει αντιληπτό.
Ναι πολλές ΜΜ δυστυχώς κάνουν μπαμ ότι έχει γίνει ΜΜ, ακόμα και στους κορυφαίους γιατρούς. Όπως και εδώ, τριχθυλάκια παραταγμένα στη σειρά, κάνει μπαμ εύκολα.
Πολύ λίγοι πετυγχαίνουν την απόλυτη φυσικότητα, ακόμη και αν πετυγχαίνουν υψηλές πυκνότητες.
 

vlafo

Well-Known Member
Όλοι κάνουν λάθη και οι γιατροί και είναι μέσα στο πρόγραμμα.
Η ουσία είναι που είναι το λάθος.
Στη συγκεκριμένη περίπτωση από τον Freitas που είναι ο αγαπημένος μου μετά τον Τιρκαλά,εγώ δεν θα μπορούσα αυτό να το δεχτώ.
Φυσικά όλα ξεχνιούνται όταν πάρεις ένα τοπ αποτέλεσμα σαν αυτό,απλά εμένα θα με πείραζε.
Ευτυχώς δεν έχω τίποτα από αυτά.
 
Τελευταία επεξεργασία:

nick90

Well-Known Member
Ναι nick
Είναι ωραίο συναίσθημα για να είμαι ειλικρινής,πάλι έχω χερλάιν δυνατή και περιμένω τώρα καθολική πύκνωση.
Εκεί είναι το στοίχημα.
Πάντως δύο πραγματα για να είμαι ειλικρινής φοβόμουν πάντα.
Φυσικότητα,και ακόμα μια σημαντική παράμετρος που έχω δει σε πολλά περιστατικά αλλά προσωπικά δεν μου αρέσει και δείχνει και μμ,είναι τα μαύρα τα στίγματα που αφήνει η μμ.
Παραθέτω φώτο από Freitas για να γίνει αντιληπτό.
Το στοίχημα με την φυσικότητα και τον σχεδιασμό τον έχεις πετύχει. Τώρα μένει να δούμε και την πύκνωση! Πάντως είδα τώρα αυτό το αποτέλεσμα από Freitas, που ο άνθρωπος ήταν γυμνός τελείως στην Α Ζώνη, και κοίτα μετά πως έγινε με μια επέμβαση αν και δεν το κολακεύει πολύ αυτή η λήψη σε σχέση με τη κεντρική.
 

vlafo

Well-Known Member
Το στοίχημα με την φυσικότητα και τον σχεδιασμό τον έχεις πετύχει. Τώρα μένει να δούμε και την πύκνωση! Πάντως είδα τώρα αυτό το αποτέλεσμα από Freitas, που ο άνθρωπος ήταν γυμνός τελείως στην Α Ζώνη, και κοίτα μετά πως έγινε με μια επέμβαση αν και δεν το κολακεύει πολύ αυτή η λήψη σε σχέση με τη κεντρική.
Ισχύει εντελώς γυμνός ήταν και έγινε τσιμέντο.
Κλασσικά cases από τον συγκεκριμένο γιατρό
Έτσι ήταν.
 

Συνημμένα

  • IMG-9c6a2b44b2b75780cdb9e5b52f6deba2-V.jpg
    IMG-9c6a2b44b2b75780cdb9e5b52f6deba2-V.jpg
    141.4 KB · Προβολές: 259

vlafo

Well-Known Member
Αγαπητέ, συγχαρητήρια! Έτοιμος για Hollywood, με hollywood hairline.
Στα πενήντα ξεκινάν τα καλά, σειρά μας.

Σε ευχαριστώ RastafAris
Και όχι μόνο.:)
Μην με ρίχνεις ψυχολογικά σε λίγες μέρες 49 γίνομαι.
Από του χρόνου κατάθλιψη.:(:(
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

nick90

Well-Known Member
Ισχύει εντελώς γυμνός ήταν και έγινε τσιμέντο.
Κλασσικά cases από τον συγκεκριμένο γιατρό
Έτσι ήταν.
Αυτές είναι μεταμοσχεύσεις vlafo εν έτει 2021. Που με μία επέμβαση γίνεσαι τσιμέντο και καθαρίζεις, ούτε να ταλαιπωρείσαι με το να επιστρέψεις για πύκνωση ούτε τίποτα...
 

bobby

Well-Known Member
Σε ευχαριστώ RastafAris
Και όχι μόνο.:)
Μην με ρίχνεις ψυχολογικά σε λίγες μέρες 49 γίνομαι.
Από του χρόνου κατάθλιψη.:(:(
Φίλε vlafo τα 49 είναι τα νέα 29.....μην τρελαίνεσαι! Μαλλί πλέον έχεις 29αρη! Και πριν βέβαια οκ ήσουν για 45αρης.....
 

vlafo

Well-Known Member
Φίλε vlafo τα 49 είναι τα νέα 29.....μην τρελαίνεσαι! Μαλλί πλέον έχεις 29αρη! Και πριν βέβαια οκ ήσουν για 45αρης.....
Bobby
Σωστά τα λες αλλά από τα 29 στα 49 μια ευθεία δρόμος ήταν,αυτό μόνο.
Κατά τα άλλα όλα καλά και προχωράμε να μετράμε από τα 29 και μετά πλέον. :( :(
 

vlafo

Well-Known Member
Αυτές είναι μεταμοσχεύσεις vlafo εν έτει 2021. Που με μία επέμβαση γίνεσαι τσιμέντο και καθαρίζεις, ούτε να ταλαιπωρείσαι με το να επιστρέψεις για πύκνωση ούτε τίποτα...
Έτσι δεν είναι nick?
Αυτό φωνάζω από τη αρχή αλλά εδώ η αδυναμία κάποιων ή άλλοι λόγοι που είναι γνωστοί,δεν επιτρέπουν να το κάνεις αυτό.
Ελπίζω να μπορούν οι περισσότεροι να δούνε τι μπορούνε να πετύχουν και με τη μικρότερη δυνατή ταλαιπωρία.
Είμαστε όπως πολύ σωστά λες στο 2021 έλεος να μας τραβάνε και να μας πηδ@@@@νε.
 

vlafo

Well-Known Member
Άλλες 2 προσθέτω στο φως το απογευματινό με περισσότερη λεπτομέρεια.
Fron line+Δότρια.
Περιμένω και το ελάχιστο κενό στο crown να κλείσει και φαΐνεται ότι θα συμβεί αυτό στους επόμενους μήνες.
Μπροστά αναμένω όπως είπα πλέον πύκνωση παντού.
Το μαλλί είναι 2 πόντους.
Ίδωμεν.
 

Συνημμένα

  • 20210508_190037.jpg
    20210508_190037.jpg
    82.3 KB · Προβολές: 261
  • 20210508_190543.jpg
    20210508_190543.jpg
    244.5 KB · Προβολές: 236

bobby

Well-Known Member
Έτσι δεν είναι nick?
Αυτό φωνάζω από τη αρχή αλλά εδώ η αδυναμία κάποιων ή άλλοι λόγοι που είναι γνωστοί,δεν επιτρέπουν να το κάνεις αυτό.
Ελπίζω να μπορούν οι περισσότεροι να δούνε τι μπορούνε να πετύχουν και με τη μικρότερη δυνατή ταλαιπωρία.
Είμαστε όπως πολύ σωστά λες στο 2021 έλεος να μας τραβάνε και να μας πηδ@@@@νε.
Για να τα διευκρινίσουμε καλύτερα τα πράγματα, περιπτώσεις μέχρι nw 3 με καλές δότριες μπορούν με την μια να τελειώσουν και χωρίς αγωγή και να γίνουν μπετό αλλά για nw 4-5 αυτό δεν είναι εφικτό θα χρειαστείς 2 επεμβάσεις και φίνα για να κάνεις FUE και για να γίνεις μπετό πρέπει να βοηθήσουν και άλλοι παράγοντες. Για δε nw 6-7 αν έχεις δότρια ξεκινάς με 1-2 στριπ και ίσως μια FUE ως τρίτη επέμβαση και πάλι μπετό δεν θα γίνεις αλλά θα είσαι αξιοπρεπής.
 

vlafo

Well-Known Member
Για nw4 θα χρειαστείς 2 έπεμβασεις αλλά όχι απαραίτητα φίνα.
Από nw5 και πάνω και nw5 εννοείται, απαραίτητα.
 

Georgie

Well-Known Member
Σε ευχαριστώ RastafAris
Και όχι μόνο.:)
Μην με ρίχνεις ψυχολογικά σε λίγες μέρες 49 γίνομαι.
Από του χρόνου κατάθλιψη.:(:(
Ρε τρελε είμαι 52 και κάτω δε το έβαλα ποτέ!
Ποια κατάθλιψη ?
Μπύρες και μικρό κορονοπαρτυ με old school house μουσική και 35kn ποδήλατο σήμερα .
Τα 50 είναι τα νέα 30 επαναλαμβάνω χωρίς καμία δόση χιούμορ
Αρκεί να ασχολείστε με τον εαυτό σας και να τον προσέχετε
 
Μπλουζα