Yaman, Κων/πολη, 28-4-21, 2970grafts(548beard grafts,2422scalp grafts)

andy.k

Active member
Ο yaman μετρησε δοτρια και ληπτρια, εκανε αναισθητικες και εξαγωγη μπροστινων ασχημα τοποθετημενων πολυτριχων grafts απο παλια
εμφυτευση και εκανε
τις οπες. Τα υπολοιπα προσωπικο της κλινικής.

Εφόσον έκανε μετρήσεις και οπές, δεν τα λες και λίγα. Από τους αξιοπρεπείς πιστεύω σε αυτό το κόστος.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Giorgos-3

Well-Known Member
Δεν ξερω, γινεται στην περιπτωση μου;
φυσικα και γινεται...το θεμα δεν ειναι αυτο..το θεμα ειναι κατα ποσο καλη λυση ειναι...εγω προσωπικα εχω προβληματιστει παρα πολυ...απο την μια βλεπω δουλειες που μ αρεσουν και θα ηθελα να ψαξω καλυτερα αλλα απο την αλλη ο δικος μου γιατρος λεει να μην ασχοληθω με αυτα και η γνωμη του ειναι βαρομετρο για μενα αφου σε αυτον εμπιστευομαι το κεφαλι μου....
 

Stratos

Well-Known Member
φυσικα και γινεται...το θεμα δεν ειναι αυτο..το θεμα ειναι κατα ποσο καλη λυση ειναι...εγω προσωπικα εχω προβληματιστει παρα πολυ...απο την μια βλεπω δουλειες που μ αρεσουν και θα ηθελα να ψαξω καλυτερα αλλα απο την αλλη ο δικος μου γιατρος λεει να μην ασχοληθω με αυτα και η γνωμη του ειναι βαρομετρο για μενα αφου σε αυτον εμπιστευομαι το κεφαλι μου....
Αν θεωρεις οτι θα ταιριαξει πανω σου και οτι υπαρχει καποιος που το κανει καλα, επιχειρησε το. Εχεις τελειωσει με μοσχευματα;
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Αν θεωρεις οτι θα ταιριαξει πανω σου και οτι υπαρχει καποιος που το κανει καλα, επιχειρησε το. Εχεις τελειωσει με μοσχευματα;
καιρο τωρα.... παω για μια τελευταια προσπαθεια να μου βρει οσα μπορει να μου βρει που στην καλυτερη να ειναι 800-1200.... βλεπω κατι ωραιες δουλειες εδω αλλα το να το επιχειρησω δεν ειναι και τοσο ευκολη αποφαση.... γιατι αμα στραβωσει κατι αντε φτιαχτο μετα.... το θεμα ειναι να καλυψω δυο σημεια στο κεφαλι μου (ενωση πλαινων) που θελω ομοιμορφα οπως με το πανω μερος.... αν μου το καταφερει αυτο κοβω και το τοππικ και ολα καλα....θα ειμαι πολυ ευχαριστημενος...θεωρω οτι ειμαι πολυ στο οριο για αυτο τον σκοπο....
 

Hairsick

Active Member
φυσικα και γινεται...το θεμα δεν ειναι αυτο..το θεμα ειναι κατα ποσο καλη λυση ειναι...εγω προσωπικα εχω προβληματιστει παρα πολυ...απο την μια βλεπω δουλειες που μ αρεσουν και θα ηθελα να ψαξω καλυτερα αλλα απο την αλλη ο δικος μου γιατρος λεει να μην ασχοληθω με αυτα και η γνωμη του ειναι βαρομετρο για μενα αφου σε αυτον εμπιστευομαι το κεφαλι μου....
Ίσως να δοκίμαζες smp σε μια μικρή περιοχή πρώτα, να δεις πως πάει και μετά αποφασίζεις για περαιτέρω.
 

witcher

Well-Known Member
Ο yaman μετρησε δοτρια και ληπτρια, εκανε αναισθητικες και εξαγωγη μπροστινων ασχημα τοποθετημενων πολυτριχων grafts απο παλια
εμφυτευση και εκανε
τις οπες. Τα υπολοιπα προσωπικο της κλινικής.
Μια χαρά φαίνονται αυτά που έκανε. Από τις πιο τίμιες επιλογές ο Yaman στην Κων/πολη.
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Ίσως να δοκίμαζες smp σε μια μικρή περιοχή πρώτα, να δεις πως πάει και μετά αποφασίζεις για περαιτέρω.
Και αν δεν σε αρέσει τελικά τι κάνεις με αυτήν την μικρή περιοχή; Παίζουν πολλά ...η τεχνική το δέρμα σου το χρώμα το πώς το δέχεται ο ίδιος ο οργανισμός σου ....από τον ίδιο γιατρό βλέπεις δουλειές και λες καλό και μετά βλέπεις κάτι άλλο και λες μπα ....και συμβαίνει με όλους αυτό αν το ψάξεις ... περιέχει ρίσκο εν ολίγοις...
 

Stratos

Well-Known Member
Και αν δεν σε αρέσει τελικά τι κάνεις με αυτήν την μικρή περιοχή; Παίζουν πολλά ...η τεχνική το δέρμα σου το χρώμα το πώς το δέχεται ο ίδιος ο οργανισμός σου ....από τον ίδιο γιατρό βλέπεις δουλειές και λες καλό και μετά βλέπεις κάτι άλλο και λες μπα ....και συμβαίνει με όλους αυτό αν το ψάξεις ... περιέχει ρίσκο εν ολίγοις...
αν έχεις και άλλα grafts όπως λες έστω 800-1000 γιατί δεν τα βάζεις? εγώ στη θέση σου αυτό θα έκανα.
 

Giorgos-3

Well-Known Member
αν έχεις και άλλα grafts όπως λες έστω 800-1000 γιατί δεν τα βάζεις? εγώ στη θέση σου αυτό θα έκανα.
Μα αυτό θα κάνω ...αυτό είναι τελειωμένο.... σκέφτομαι το μετά όμως σε περίπτωση που θέλω κ άλλο....όπως σου οα και παρά πάνω στόχος μου είναι να κοιμάμαι και να ξυπνάω χωρίς να ασχολούμαι με το κεφάλι μου και να κοιτάω τον εαυτό μου ....το θέμα είναι για εμένα να "ελευθερωθεις" από αυτά τα δεσμά ....αυτό είναι επιτυχία....
 

Stratos

Well-Known Member
Μα αυτό θα κάνω ...αυτό είναι τελειωμένο.... σκέφτομαι το μετά όμως σε περίπτωση που θέλω κ άλλο....όπως σου οα και παρά πάνω στόχος μου είναι να κοιμάμαι και να ξυπνάω χωρίς να ασχολούμαι με το κεφάλι μου και να κοιτάω τον εαυτό μου ....το θέμα είναι για εμένα να "ελευθερωθεις" από αυτά τα δεσμά ....αυτό είναι επιτυχία....
εντάξει φίλε, ένα ένα με τη σειρά, βάλε αυτά και θα δεις πως θα είναι το κεφάλι.
και εγώ έχω αγωνία να δω πως θα πάει. το επόμενο βήμα αν υπάρχει αργεί.
μην τρελαθούμε κιόλας με τα μαλλιά..
 

Stratos

Well-Known Member
εκτός από το ψέκασμα με φυσιολογικό ορό υπάρχει κάτι άλλο για τη φαγούρα?
είμαι 6η μέρα και με έχει τρελάνει.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

alex7

Well-Known Member
εκτός από το ψέκασμα με φυσιολογικό ορό υπάρχει κάτι άλλο για τη φαγούρα?
είμαι 6η μέρα και με έχει τρελάνει.
αλόη Vera σε gel 90%.Θα σε ανακουφίσει.Θα σε δροσίσει.Μετα από 15 μέρες όμως θα γίνει πιο διαχειρίσιμη η φαγούρα στη δότρια.Μονο στη δότρια εννοείται.Στη λήπτρια δεν μπορεις να κάνεις κάτι
 
D

Deleted member 26237

Καλησπέρα κ καλή επιτυχία φίλε.
Ο Yaman είναι μια από τις επιλογές που σκέφτομαι κ εγω να κάνω μμ εκεί.
 

Stratos

Well-Known Member
IMG_20210505_120441_HDR.jpg IMG_20210505_114921.jpg IMG_20210505_114907.jpg IMG_20210505_115518.jpg IMG_20210505_120844_HDR.jpg IMG_20210505_120648_HDR.jpg IMG_20210505_120630_HDR.jpg
Εκλεισα 1 εβδομαδα.
 
Μπλουζα