Μεταφορά νήματος σχετικά με προσφορά για αστυνομία

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

tasos33

Well-Known Member
Και για αυτους προσφορα;
με κομμένα βίντεο όπως αυτό, η έκπτωση θα είναι πιο μεγάλη.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

vlafo

Well-Known Member
την κοπελα που την χαστουκισαν? τον αλλο στο παπι που εβγαλε οπλο και σημαδευε ευθεια μπροστα? αυτα μονο εχθες.....
Ρε συ Γιώργο τι αναρτάς τώρα σοβαρά μιλάς?
Όταν καίνε το Πανεπιστήμιο μου 20 χρόνια δεν θέλουν σκότωμα αυτοί?
Όταν σου κάψουν το αμάξι εσύ τι θα κάνεις?
Όταν σου επιτίθενται εσύ θα τους κοιτάς?
Η θα τους κάνεις επίθεση με λουλούδια τις παπαριές του Βαρουφακη?
Έχετε ιδέα πως χτυπάνε οι αστυνομικοί σε ξένες χώρες?
Φωτιά και λάβρα δεν τολμάς να μιλήσεις και να κοιτάξεις καν.
Μας έχουνε φάει οι ιδεολογίες και οι παπαρολογίες σε αυτή τη χώρα.
Δεν είδα να δείξεις την ίδια ευαισθησία όταν καίνε μονίμως την Αθήνα επί χρόνια.
Αν επιτρέπανε την οπλοχρησία στην Ελλάδα ελεύθερα,(δηλαδή ποτέ),θα τους καθάριζα όλους στο ψαχνό.
Προς το παρόν ταμπουρώνομαι και ετοιμάζομαι,σαν φασίστα που αμέσως θα με αποκαλέσετε.
Φωτιά και τσεκούρι θέλουν όλοι αυτοί τίποτα λιγότερο.

Ας τους έβλεπα να μου καίνε την περιουσία,θα τους καθάριζα.

Έλεος.
 

crossfire

Well-Known Member
Και θα σεβαστω εγω αυτα τα τρελακια;Τους ψυχοπαθεις που βαζουν μια στολη και την βλεπουν μαο μαο;Που δερνουν ελληνες πολιτες;Τωρα θα ελεγα πολλα αλλα ας οψεται ο σεβασμος που τρεφω για το φορουμ και την κοινοτητα μας,παντως δυσκολα κρατιεμαι αλλα αν μιλησω βλεπω να φευγω με μονιμο ban

Σαν δεν ντρεπεσαι λίγο λέω εγώ
 

Kostas97

Well-Known Member
Απλα κρινετε με συναισθημα οι περισσοτεροι και οχι με λογικη. Δεν βλεπετε τη μεγαλη εικονα οτι αυτοι που χθες ηταν απεναντι στην αστυνομια ηταν αποβρασματα ηταν χουλιγκανοι, αυτοι που ειναι στα γηπεδα αυτοι που εκαιγαν την Ερμου.
Και οχι οι απλοι πολιτες που αγανακτησαν.
Οι απλοι πολιτες εξεφρασαν την αγανακτηση τους με αλλον τροπο οπως και εγω. Κατα της βιας των αστυνομικων και υπερ της τιμωριας του προχθεσινου με το γκλοπ.

Οπως αποδεικνυεται κιολας απο τις συλληψεις μιλαμε για ομαδες χουλιγκαν απο ομαδες της Αττικης.( Ένας 30χρονος Ελληνο-ιρακινός, σεσημασμένος για ναρκωτικά, είναι τελικά ο κουκουλοφόρος που την Τρίτη το απόγευμα «γκρέμισε» τον ειδικό φρουρό )
Δεν πρεπει να γινονται αποδεκτα αυτα !
Αυριο ολο αυτο θα μπορουσε να γυρισει σε ο,τιδηποτε εκεινοι θεωρουν αντιπαλο.

Ατομα που ηταν μπλεγμενα σε ναρκωτικα. Ατομα που επειδη εμεις βγαζουμε την οργη μας ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΑ!! απεναντι στο προχθεσινο βρισκουν πατημα να καταστρεφουν να λεηλατουν και γιατι οχι να σκοτωνουν!!
 
Τελευταία επεξεργασία:

Giorgos-3

Well-Known Member
Ρε συ Γιώργο τι αναρτάς τώρα σοβαρά μιλάς?
Όταν καίνε το Πανεπιστήμιο μου 20 χρόνια δεν θέλουν σκότωμα αυτοί?
Όταν σου κάψουν το αμάξι εσύ τι θα κάνεις?
Όταν σου επιτίθενται εσύ θα τους κοιτάς?
Η θα τους κάνεις επίθεση με λουλούδια τις παπαριές του Βαρουφακη?
Έχετε ιδέα πως χτυπάνε οι αστυνομικοί σε ξένες χώρες?
Φωτιά και λάβρα δεν τολμάς να μιλήσεις και να κοιτάξεις καν.
Μας έχουνε φάει οι ιδεολογίες και οι παπαρολογίες σε αυτή τη χώρα.
Δεν είδα να δείξεις την ίδια ευαισθησία όταν καίνε μονίμως την Αθήνα επί χρόνια.
Αν επιτρέπανε την οπλοχρησία στην Ελλάδα ελεύθερα,(δηλαδή ποτέ),θα τους καθάριζα όλους στο ψαχνό.
Προς το παρόν ταμπουρώνομαι και ετοιμάζομαι,σαν φασίστα που αμέσως θα με αποκαλέσετε.
Φωτιά και τσεκούρι θέλουν όλοι αυτοί τίποτα λιγότερο.

Ας τους έβλεπα να μου καίνε την περιουσία,θα τους καθάριζα.

Έλεος.
γιατι σου ειπε κανενας οτι δεν καταδικαζω και αυτα? πρωτη φραση που ειπα ηταν οτι ο γιατρος λεει την μιση αληθεια... η αλλη μιση ειναι αυτα που ειπα στο υπολοιπο πρωτο ποστ....εκει αναφερω και το τι φταει.....πασχουμε απο παιδεια....απο εκπαιδευση....αξιολογηση....επαγγελματισμο.....δεν υπαρχουν ιδεολογιες ουτε πολιτικες σκοπιμοτητες...αυτη η μαστιγα.... αυτους που εβλεπες εχθες με τα γκλοπ μεχρι περσι ηταν στην ομαδα με τους κουκουλοφορους να ξερεις...καποιους απο αυτους... ασε μην το ψαχνεις... το πραγμα ειναι σαπιο απο την ριζα....
 

Georgie

Well-Known Member
Οι αυτοδικίες @vlafo ειναι εξίσου επικίνδυνες και απειλή για τις δημοκρατίες .
Δε μας κανει Αναρχικούς και Κομμουνιστές η αντίδραση σε καθε μορφή βίας
Απλα πρεπει να ειμαστε πιο αυστηροί με τους κρατικούς υπαλλήλους που πρεπει επιτέλους να κανουν καλα τη δουλειά τους .
Όπως σωστά αναφέρεις καίνε τα πανεπιστήμια 30 χρονια συνέχεια
Ξέρεις ποιοι βασικά ?
Το δίπολο εξουσίας που ανέχεται τις κομματικές νεολαίες και τη δράση τους μεσα σε αυτα επειδή το πολιτικό κόστος ειναι αυτο που μετράει για αυτούς !
Μάντεψε ποιο ειναι το δίπολο και πόσοι το στηρίζουν δεκαέτιες τωρα.

Δε μπορει όλες οι Ευρωπαϊκές χωρες να εχουν λύσει χρονια τωρα το θεμα με τη Βία και στην Ελλαδα τα μωρά να γεννιουνται με μια molotov για μπιμπερό !
Κάποιος πρεπει να φταίει !
 

vlafo

Well-Known Member
Οι αυτοδικίες @vlafo ειναι εξίσου επικίνδυνες και απειλή για τις δημοκρατίες .
Δε μας κανει Αναρχικούς και Κομμουνιστές η αντίδραση σε καθε μορφή βίας
Απλα πρεπει να ειμαστε πιο αυστηροί με τους κρατικούς υπαλλήλους που πρεπει επιτέλους να κανουν καλα τη δουλειά τους .
Όπως σωστά αναφέρεις καίνε τα πανεπιστήμια 30 χρονια συνέχεια
Ξέρεις ποιοι βασικά ?
Το δίπολο εξουσίας που ανέχεται τις κομματικές νεολαίες και τη δράση τους μεσα σε αυτα επειδή το πολιτικό κόστος ειναι αυτο που μετράει για αυτούς !
Μάντεψε ποιο ειναι το δίπολο και πόσοι το στηρίζουν δεκαέτιες τωρα.

Δε μπορει όλες οι Ευρωπαϊκές χωρες να εχουν λύσει χρονια τωρα το θεμα με τη Βία και στην Ελλαδα τα μωρά να γεννιουνται με μια molotov για μπιμπερό !
Κάποιος πρεπει να φταίει !
Ναι ρε συ George προφανώς
Αλλά όταν οι κρατικοί υπάλληλοι πάνε να κάνουν σωστά τη δουλειά τους,πέφτουμε πάνω να τους φάμε,για να μην πειράξουμε τα παιδιά.
Εδώ όλα πολιτική τα κάνουν δεν αφήνουν τίποτα όρθιο.
Προφανώς και θα μπορούσαν να το είχανε λύσει,αλλά μέχρι τότε έτσι όπως το έχουν το ζήτημα σε εκκρεμότητα, ο Νόμος πρέπει να τηρείται.
Πρέπει όλα να τα βάζουμε στον κιμά και να τα ισοπεδώνουμε?
Αυτά George κάνεις λάθος δεν γινόντουσαν πριν 30 χρόνια όταν σπούδαζα εγώ στην ΑΣΟΕΕ.
Τώρα την τελευταία 15ετία έχουν αλλάξει προς το χειρότερο.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Σχόλια που έχουν ποσταριστεί σε άλλο νήμα στον τομέα μμ
 

Hairsick

Active Member
Κακό timing για προσφορές στον συγκεκριμένο κλάδο. Και ειδικά σε μια περίοδο τεταμένη, που ούτως ή άλλως ο κόσμος έχει κουραστεί από τους περιορισμούς και είναι θέμα τύχης που δεν υπήρξαν θύματα, μετά από ομαδικούς ξυλοδαρμούς με καδρόνια και περίστροφα να κραδαίνονται στον αέρα.
 
  • Like
Reactions: spi

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Giorgos-3

Well-Known Member
Κακό timing για προσφορές στον συγκεκριμένο κλάδο. Και ειδικά σε μια περίοδο τεταμένη, που ούτως ή άλλως ο κόσμος έχει κουραστεί από τους περιορισμούς και είναι θέμα τύχης που δεν υπήρξαν θύματα, μετά από ομαδικούς ξυλοδαρμούς με καδρόνια και περίστροφα να κραδαίνονται στον αέρα.
Δεν είναι προσφορά στους αστυνομικούς χέαρ....αλλά όλη η εισαγωγή πριν καταλήξει στην προσφορά που τοποθετήθηκε....αν λες την άποψη σου δημόσια το κάνεις για να συζητήσεις και πιθανόν να ακούσεις και την άλλη άποψη ....αν ήταν μόνο η προσφορά θα πήγαινε στην κατάλληλη στήλη και θα έλεγε με μια γραμμή κάνω προσφορά στους αστυνομικούς όπως κάνουν τα κοφι Μπέρι με 1€ που πίνουν καφέ ....
 

Harris_G

Well-Known Member
Να τους δώσετε και προβολέα σα του Batman να σας καλούν από την ταράτσα της ΓΑΔΑ για δωρεάν consultation :cool:
 
  • Like
Reactions: spi

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Κακό timing για προσφορές στον συγκεκριμένο κλάδο. Και ειδικά σε μια περίοδο τεταμένη, που ούτως ή άλλως ο κόσμος έχει κουραστεί από τους περιορισμούς και είναι θέμα τύχης που δεν υπήρξαν θύματα, μετά από ομαδικούς ξυλοδαρμούς με καδρόνια και περίστροφα να κραδαίνονται στον αέρα.

Καταλαβαινω πως το βλεπεις και έχεις καλό point.
Πολιτικα σκεπτομενος, ειναι λαθος το timing.
Το βλεπω αντιστροφα ομως.
Οι αστυνομικοί που ειδαν το λυντσαρισμα του συναδελφου τους στην τηλεοραση του 2021 σκεφτομαι πως ένιωσαν και πως νιώθουν.
Ειχα έναν μπροστα μου που έκλαψε κυριοι από αγανακτηση και απόγνωση.
2 μετρα άντρας...
Για καποιους ιεναι ο "κακος μπατσος"
Για μενα, οχι.

Και τωρα ειναι η στιγμη να τους δωσω την στηριξή μου.
Ξερω ότι καποιοι προτιμούν ίσες αποστασεις.
Δεν ειμαι τετοιος άνθρωπος, έχω άποψη, που με νεα στοιχεια άνετα την αλλάζω. Το ένα μετα το άλλο τα στοχεια που εμφανιζονται ειναι fake news. κατι που με τρομζει ακόμα περισσοτερο
Με τα στοιχεια που έχω από τη ζωή μου, επιθυμώ να δειξω πως όταν μεγάλο μέρος της κοινωνιας είτε δεν παιρνει θέση είτε
φοβάται μην στοχοποιηθεί, είτε θεωρει πως η βια των παραβατικών ειναι ίδια με την βια της καταστολής τους, εγω πάιρνω θέση δίπλα
στον συνανθρωπο που με προστατευει και επιβάλει τον Νομο όταν χρειάζεται.

Δεν ειμαι άνθρωπος που θα σωπάσει για να μην στοχοποιηθεί.
Ούτε που θα πω "ελα μωρε έγω θα άλλαξω τον κοσμο"
Θα αλλάξω το μικρόκοσμό μου.
Και αν το κανουμε με στοχο την προοδο και την ευνομία, θα γινουμε παραδεισος σε αυτη τη χώρα.


Καταδικαζω την αδικαιολογητη και ασύμμετρη βια απο οπου και αν προέρχεται.
Το περισττικο ξυλοδαρμου του νεαρου πριν μερικες μερες αποφανθηκε ηδη η δικαιοσύνη και ορθως έπραξε.
Αντι να βγω να καταδικασω απλα το χθεσινο λιντσαρισμα, κάνω κατι.
Μισήστε με όσοι θελετε που δεν κραταω ισες αποστασεις, κριμα, αλλά δεν πάω για Δημαρχος.
 

Georgie

Well-Known Member
Απλα κρινετε με συναισθημα οι περισσοτεροι και οχι με λογικη. Δεν βλεπετε τη μεγαλη εικονα οτι αυτοι που χθες ηταν απεναντι στην αστυνομια ηταν αποβρασματα ηταν χουλιγκανοι, αυτοι που ειναι στα γηπεδα αυτοι που εκαιγαν την Ερμου.
Και οχι οι απλοι πολιτες που αγανακτησαν.
Οι απλοι πολιτες εξεφρασαν την αγανακτηση τους με αλλον τροπο οπως και εγω. Κατα της βιας των αστυνομικων και υπερ της τιμωριας του προχθεσινου με το γκλοπ.

Οπως αποδεικνυεται κιολας απο τις συλληψεις μιλαμε για ομαδες χουλιγκαν απο ομαδες της Αττικης.( Ένας 30χρονος Ελληνο-ιρακινός, σεσημασμένος για ναρκωτικά, είναι τελικά ο κουκουλοφόρος που την Τρίτη το απόγευμα «γκρέμισε» τον ειδικό φρουρό )
Δεν πρεπει να γινονται αποδεκτα αυτα !
Αυριο ολο αυτο θα μπορουσε να γυρισει σε ο,τιδηποτε εκεινοι θεωρουν αντιπαλο.

Ατομα που ηταν μπλεγμενα σε ναρκωτικα. Ατομα που επειδη εμεις βγαζουμε την οργη μας ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΑ!! απεναντι στο προχθεσινο βρισκουν πατημα να καταστρεφουν να λεηλατουν και γιατι οχι να σκοτωνουν!!
Και το Ελληνό-Ιρακινός γιατι το βάζεις σε bold
Κανει κάποια διαφορα η καταγωγή? Η η εθνικότητα ?
Αν ηταν Ελληνοαρβανιτης θα μας το κοτσαριζες έτσι λες και εχουν όλοι πρεσβυωπία?
Όπως και το σεσημασμένος για Ναρκωτικα !!
Ξέρεις τι ειναι σεσημασμένος ?
Κάποιος που έτυχε να συλλάβουν με ενα τσιγαρο ας πούμε και τον πήγαν στο τμήμα και του πήραν αποτυπώματα !
Δε νομίζω να εχει σχεση η αποτρόπαια πράξη του με τη καταγωγή και το φακέλωμα που εχει!
 

george_hatzi

Well-Known Member
Από τα πιο εμετικά πράγματα που έχω δει τις τελευταίες μέρες στο ίντερνετ. Λυπάμαι πραγματικά. Και για το ποστ και για το ότι φιλοξενείται από ένα φόρουμ που το είχα πολύ ψηλά
 

Georgie

Well-Known Member
Φαντάσου γιατρέ πως θα ένιωσε και ο Ρωμανός οταν ειδε το κολλητό του να πεφτει νεκρός απο εκείνο το ταγαρι που του έδωσαν και όπλο
Τρομάρα τους.
Και για να μη παρεξηγηθώ
Δε παίρνω το μέρος αυτών που έκαψαν τη πόλη μου
Αλλα οταν παίρνεις το μέρος κάποιου στο παραλογισμό και δε κρατάς ίσες αποστάσεις στη βία
Αυτα θα συμβαίνουν πάντα
 

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Οι αυτοδικίες @vlafo ειναι εξίσου επικίνδυνες και απειλή για τις δημοκρατίες .
Δε μας κανει Αναρχικούς και Κομμουνιστές η αντίδραση σε καθε μορφή βίας
Απλα πρεπει να ειμαστε πιο αυστηροί με τους κρατικούς υπαλλήλους που πρεπει επιτέλους να κανουν καλα τη δουλειά τους .
Όπως σωστά αναφέρεις καίνε τα πανεπιστήμια 30 χρονια συνέχεια
Ξέρεις ποιοι βασικά ?
Το δίπολο εξουσίας που ανέχεται τις κομματικές νεολαίες και τη δράση τους μεσα σε αυτα επειδή το πολιτικό κόστος ειναι αυτο που μετράει για αυτούς !
Μάντεψε ποιο ειναι το δίπολο και πόσοι το στηρίζουν δεκαέτιες τωρα.

Δε μπορει όλες οι Ευρωπαϊκές χωρες να εχουν λύσει χρονια τωρα το θεμα με τη Βία και στην Ελλαδα τα μωρά να γεννιουνται με μια molotov για μπιμπερό !
Κάποιος πρεπει να φταίει !
Συμφωνω με την τοποθετηση σου
Το τεέυταιο που γραφεισ με τρομαζει περισσοτερο από όλα.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Από τα πιο εμετικά πράγματα που έχω δει τις τελευταίες μέρες στο ίντερνετ. Λυπάμαι πραγματικά. Και για το ποστ και για το ότι φιλοξενείται από ένα φόρουμ που το είχα πολύ ψηλά

Το φόρουμ είναι ελεύθερο αγαπητέ, φιλοξενούνται όλες οι απόψεις και ο ελεύθερος διάλογος, στις σωστές ενότητες.
 

george_hatzi

Well-Known Member
Αν επιτρέπανε την οπλοχρησία στην Ελλάδα ελεύθερα,(δηλαδή ποτέ),θα τους καθάριζα όλους στο ψαχνό.

Αγαπητέ @CVIAL καταλαβαίνεις τι σοβαρότητα τέτοιων δηλώσεων υποθέτω. Αναμένω κάποια αντιδραση
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα