Dr Acar or Dr Cinik στην Τουρκία

Stratos

Well-Known Member
2 γιατρούς καλούς έχουμε ισάξιους φίλε Στράτο + τους ίδιους τεχνικούς....Το ότι ο Δρ. Μάρας έχει παραπάνω το μόσχευμα δεν σημαίνει ότι Η Δρ. Βρυωνιδου δεν έχει ικανότητες η ότι θα σε δώσει διαφορετικό αποτέλεσμα φίλε Στράτο, η Δρ. Βρυωνιδου είναι χρόνια στο πλευρό του, μαθητούδι και κάνει το 40% των επεμβάσεων σε καθημερινή βάση.
Γιατί να μην το κάνεις στην Δρ. Βρυωνιδου και εγώ σε αυτήν έκανα με κλειστά μάτια.Δεν το κατάλαβα δηλαδή.....

Το ότι ο Δρ. Μάρας παίρνει παραπάνω λεφτά είναι λόγο των πολλών ετών στην κλινική και εξ'αρχης συμβολαίου.
Και επίσης αν πάλι διαιρέσεις την τιμη ο Δρ. Μάρας βγαίνει 1,83 που έχει πολλές καλές κριτικές στα φόρουμ του εξωτερικού,γιατρός με ήθος,ταπεινός και όχι μπλαμπλατζης....

Λιγότερο ρίσκο,φυσικότητα,καλή διαχείριση δότριας,σωστή πυκνότητα δίνει το value for money φίλε Στράτο γιατί μην ξεχνάμε το φθηνό κάποιες φορές σου βγαίνει ακριβότερο.

Μακάρι να ρίξουν και άλλο τις τιμές φίλε Στράτο εσύ τι λες να μην το θέλω?
όντως πολύ καλή τιμή για αυτό που προσφέρει η κλινική. αλλά για 3000grafts σε καλή κλινική (δοκιμασμένη με περιστατικά )
της Τουρκίας θα δώσεις 3000ευρώ
και πληρώνεις μόνο εισιτήρια το πολύ 200ευρώ πήγαινε - έλα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
όντως πολύ καλή τιμή για αυτό που προσφέρει η κλινική. αλλά για 3000grafts σε καλή κλινική της Τουρκίας θα δώσεις 3000ευρώ
και πληρώνεις μόνο εισιτήρια το πολύ 200ευρώ πήγαινε - έλα.

Για ποιες κλινικές αναφέρεσαι?
Asmed,HLC & Kaan νομίζω είναι από τις καλύτερες και όχι φτηνές.
 

Stratos

Well-Known Member
όπως και η δικιά σας δίνει κορυφαία αποτελέσματα με 1.6ευρώ, έτσι υπάρχουν και τουρκικές που δίνουν αντίστοιχα αποτελέσματα με 1ευρω.
δεν ειναι ανάγκη να δώσεις 3 και 4 ευρω για να πάρεις καλό αποτέλεσμα.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
όπως και η δικιά σας δίνει κορυφαία αποτελέσματα με 1.6ευρώ, έτσι υπάρχουν και τουρκικές που δίνουν αντίστοιχα αποτελέσματα με 1ευρω.
δεν ειναι ανάγκη να δώσεις 3 και 4 ευρω για να πάρεις καλό αποτέλεσμα.

Κοίτα στην τελική αν διαβάσει κάποιος το φόρουμ δει αποτελέσματα θα πάει εκεί που νιώθει καλύτερα αυτός.
Ανάφερα κάποιους παράγοντες παραπάνω όπως: Λιγότερο ρίσκο,φυσικότητα,καλή διαχείριση δότριας,σωστή πυκνότητα.
Πιστεύω ότι υπερτερούμε σε αυτά σε αντίστοιχες κλινικές των 1 ευρώ στην τουρκιά.
Από εκεί και πέρα αν κάποιος δεν δίνει τόσο σημασία σε αυτά μπορεί να προχωρήσει.
Εμείς ενημερώνουμε για το καλύτερο αν εκπροσωπούσα κλινική ανάλογη τις lase@lin@ πχ δεν θα ήμουν καθόλου εδώ μέσα δεν θα μου πήγαινε η ψυχή να κοροϊδεύω κόσμο.
 

Stratos

Well-Known Member
Κοίτα στην τελική αν διαβάσει κάποιος το φόρουμ δει αποτελέσματα θα πάει εκεί που νιώθει καλύτερα αυτός.
Ανάφερα κάποιους παράγοντες παραπάνω όπως: Λιγότερο ρίσκο,φυσικότητα,καλή διαχείριση δότριας,σωστή πυκνότητα.
Πιστεύω ότι υπερτερούμε σε αυτά σε αντίστοιχες κλινικές των 1 ευρώ στην τουρκιά.
Από εκεί και πέρα αν κάποιος δεν δίνει τόσο σημασία σε αυτά μπορεί να προχωρήσει.
Εμείς ενημερώνουμε για το καλύτερο αν εκπροσωπούσα κλινική ανάλογη τις lase@lin@ πχ δεν θα ήμουν καθόλου εδώ μέσα δεν θα μου πήγαινε η ψυχή να κοροϊδεύω κόσμο.
δεν καταλαβαίνω το κόλλημα που έχετε φάει με τις καλές τουρκικές κλινικές που χρεώνουν 1ευρώ το graft.
To ένα ευρώ στην Τουρκία έχει 9,5 λίρες.
Αν και στην Κυπρο η ισοτιμία ήταν ανάλογη νομίζεις ότι θα χρέωνε 1,6ευρώ η κλινική?
και αν χρέωνε λιγότερο λόγο ισοτιμίας θα έλεγες δεν ειναι καλή γιατί χρεώνει ένα ευρώ?
όπως εσείς είστε η καλύτερη στην Κύπρο με 1.6ευρώ έτσι υπάρχουν και καλές στη τουρκία με 1 ευρω.
τα γενικά συμπεράσματα και τσουβαλιάσματα δεν είναι σωστά.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
δεν καταλαβαίνω το κόλλημα που έχετε φάει με τις καλές τουρκικές κλινικές που χρεώνουν 1ευρώ το graft.
To ένα ευρώ στην Τουρκία έχει 9,5 λίρες.
Αν και στην Κυπρο η ισοτιμία ήταν ανάλογη νομίζεις ότι θα χρέωνε 1,6ευρώ η κλινική?
και αν χρέωνε λιγότερο λόγο ισοτιμίας θα έλεγες δεν ειναι καλή γιατί χρεώνει ένα ευρώ?
όπως εσείς είστε η καλύτερη στην Κύπρο με 1.6ευρώ έτσι υπάρχουν και καλές στη τουρκία με 1 ευρω.
τα γενικά συμπεράσματα και τσουβαλιάσματα δεν είναι σωστά.

H πλειοψηφία των μελών του φόρουμ με ανεξάρτητα μέλη διαβασμένα καλά τα λένε Στράτο.
Εγω μίλησα και για τις καλές επιλογές στην Τουρκιά δεν τις τσουβάλιασα όλες.
Όπως και να έχει πιστεύω το έχουμε εξαντλήσει το θέμα και τα έχουμε ξανά πει.
 

Stratos

Well-Known Member
H πλειοψηφία των μελών του φόρουμ με ανεξάρτητα μέλη διαβασμένα καλά τα λένε Στράτο.
Εγω μίλησα και για τις καλές επιλογές στην Τουρκιά δεν τις τσουβάλιασα όλες.
Όπως και να έχει πιστεύω το έχουμε εξαντλήσει το θέμα και τα έχουμε ξανά πει.
σωστά. καλή πρωτοχρονιά.
 

kakoslykos

Member
με 2 ευρώ το graft που χρεώνετε δεν βλέπω που ειναι τα τσάμπα εισιτήρια και διαμονή..
2 γιατρούς καλούς έχουμε ισάξιους φίλε Στράτο + τους ίδιους τεχνικούς....Το ότι ο Δρ. Μάρας έχει παραπάνω το μόσχευμα δεν σημαίνει ότι Η Δρ. Βρυωνιδου δεν έχει ικανότητες η ότι θα σε δώσει διαφορετικό αποτέλεσμα φίλε Στράτο, η Δρ. Βρυωνιδου είναι χρόνια στο πλευρό του, μαθητούδι και κάνει το 40% των επεμβάσεων σε καθημερινή βάση.
Γιατί να μην το κάνεις στην Δρ. Βρυωνιδου και εγώ σε αυτήν έκανα με κλειστά μάτια.Δεν το κατάλαβα δηλαδή.....

Το ότι ο Δρ. Μάρας παίρνει παραπάνω λεφτά είναι λόγο των πολλών ετών στην κλινική και εξ'αρχης συμβολαίου.
Και επίσης αν πάλι διαιρέσεις την τιμη ο Δρ. Μάρας βγαίνει 1,83 που έχει πολλές καλές κριτικές στα φόρουμ του εξωτερικού,γιατρός με ήθος,ταπεινός και όχι μπλαμπλατζης....

Λιγότερο ρίσκο,φυσικότητα,καλή διαχείριση δότριας,σωστή πυκνότητα δίνει το value for money φίλε Στράτο γιατί μην ξεχνάμε το φθηνό κάποιες φορές σου βγαίνει ακριβότερο.

Μακάρι να ρίξουν και άλλο τις τιμές φίλε Στράτο εσύ τι λες να μην το θέλω?
Για να ξενιτευτεις σην κυπρο και να δωσεις 1,60 ειναι ακριβα. ερωτηση ποσες μερες δινετε δωρεαν την διαμονη μετα την ΜΜ. διοτι αν θα πηγαινα εξωτερικο θα ηθελα τουλαχιστον 7 μερεςνα μεινω και οχι να γυριζω στα αεροδρομια.
 

Aldo

Well-Known Member
Για να ξενιτευτεις σην κυπρο και να δωσεις 1,60 ειναι ακριβα. ερωτηση ποσες μερες δινετε δωρεαν την διαμονη μετα την ΜΜ. διοτι αν θα πηγαινα εξωτερικο θα ηθελα τουλαχιστον 7 μερεςνα μεινω και οχι να γυριζω στα αεροδρομια.
Αδερφε, εχει μαλλιασει η γλωσσα του να λεει εχεις 7 μερες τουλαχιστον διαμονη σε ιδιοκτητα διαμερισματα/στουντιο....
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Για να ξενιτευτεις σην κυπρο και να δωσεις 1,60 ειναι ακριβα. ερωτηση ποσες μερες δινετε δωρεαν την διαμονη μετα την ΜΜ. διοτι αν θα πηγαινα εξωτερικο θα ηθελα τουλαχιστον 7 μερεςνα μεινω και οχι να γυριζω στα αεροδρομια.

7 ημέρες διαμονή και είναι διπλά στην κλινική τα διαμερίσματα.
 

Danzel

New Member
Απάντηση τελικά δεν πήρα ποιο πολύ σχόλια για το αν οι ελληνικές είναι καλυτερες από τις τουρκικές.
Δηληδη θέλετε να μου πείτε ότι όλοι αυτοί που πανε από όλο τον κόσμο πχ στην κλινική του Dr Cinik λέω εγώ έναν γιατρό είναι βλάκες?
Και Γτ να πας εδώ στην Ελλάδα που για να σου βάλουν 2500 τριχο φυλάκια ζητάνε 5000-6000?
Ενώ στην Τουρκία πχ 3500ευρώ για να σου βάλουν 4000 τριχοφυλακια,και τα 3500 στην Τουρκία λόγω της λίρας που έχουν δεν είναι λίγα χρήματα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
ΤριχοΘυλακια φίλε μου..το γιατί δεν εμπιστεύονται οι περισσότεροι τις low budget κλινικές της Τουρκίας μπορείς να διαβάσεις λίγο το φόρουμ και να καταλάβεις ..2 χρόνια μέλος είσαι δεν έχεις δει γιατί και πώς?από τη στιγμή που δεν το κάνεις αυτό λογικό να ξεκινάει γαϊτανάκι τέτοιο με όλα τα άλλα .αν νομίζεις ότι έχει να κάνει μόνο με τις ισοτιμίες νομισμάτων κάτι δεν έχεις ψάξει καλά μαλλον
 

Stratos

Well-Known Member
Απάντηση τελικά δεν πήρα ποιο πολύ σχόλια για το αν οι ελληνικές είναι καλυτερες από τις τουρκικές.
Δηληδη θέλετε να μου πείτε ότι όλοι αυτοί που πανε από όλο τον κόσμο πχ στην κλινική του Dr Cinik λέω εγώ έναν γιατρό είναι βλάκες?
Και Γτ να πας εδώ στην Ελλάδα που για να σου βάλουν 2500 τριχο φυλάκια ζητάνε 5000-6000?
Ενώ στην Τουρκία πχ 3500ευρώ για να σου βάλουν 4000 τριχοφυλακια,και τα 3500 στην Τουρκία λόγω της λίρας που έχουν δεν είναι λίγα χρήματα.
αν θες μια συγκεκριμένη απάντηση θα σου έλεγα Τυρκαλάς στην Ελλάδα, HDC στην Κύπρο, καλή Τουρκική. Η σειρά τυχαία, η επιλογή δική σου..Για συγκεκριμένη Τουρκική στείλε μηνυμα να σου προτείνω αν θες.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Konstantinos Sk

New Member
Καλησπέρα ωσ καινούργιος ενδιαφερομενος αποφάσισα να κάνω μεταμόσχευση μαλλιών αλλιώς η αλωπεκία δεν λύνεται!
Απλα είμαι μεταξύ αυτών των δυο γιατρων που ανεφερα στον τίτλο και θα ήθελα την βοήθεια του κοινού!
Ευχαριστω!
Σαν εκπρόσωπος της κλινικής του Dr Cinik μπορώ να σου λύσω όλες τις απορίες για την κλινική μας.
 
Μπλουζα