Mak39, FUT+FUE, 3160g, 1/2/2020

Ronaldo

Well-Known Member
Η hairline δείχνει εντελώς αφύσικη και ψεύτικη. Το πλάνο αμφιβάλλω αν είναι και το σωστό, ίσως έπρεπε να γίνει πιο σωστή κατανομή των διαθέσιμων grafts για να έχει μια συνολικά καλύτερη εικόνα από αυτή που βλέπουμε. Γενικά ένα αρκετά μέτριο αποτέλεσμα. Σίγουρα μπορούσε να πάρει ένα καλύτερο αποτέλεσμα σε μια κλινική του εξωτερικού.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Aldo

Well-Known Member
Η hairline δείχνει εντελώς αφύσικη και ψεύτικη. Το πλάνο αμφιβάλλω αν είναι και το σωστό, ίσως έπρεπε να γίνει πιο σωστή κατανομή των διαθέσιμων grafts για να έχει μια συνολικά καλύτερη εικόνα από αυτή που βλέπουμε. Γενικά ένα αρκετά μέτριο αποτέλεσμα. Σίγουρα μπορούσε να πάρει ένα καλύτερο αποτέλεσμα σε μια κλινική του εξωτερικού.
Φιλε μου, επεμβαινω μονο και μονο γιατι διαφωνω με τον τροπο που εκφραζεις την αποψη σου(που καλα κανεις και την εχεις), ο τροπος σου ειναι πολυ εντονος και αποτομος, και δυστηχως ξεχνας πως μιλας για κεφαλι ΑΝΘΡΩΠΟΥ, με συναισθηματα και οχι για bodykit απο AMG!!
Ναι μπορεις να εισαι ευθυς, ναι μπορεις να πεις οτι δεν φενεται απο τις φωτο και πολυ φυσικο το αποτελεσμα, αλλα δεν μπορεις να εισαι και αποτομος και απολυτος (εντελως αφυσικη...ψευτικη??). Πως γινεται να εισαι τοσο απολυτος, οι φωτο του ΜΑΚ ειναι κακες! Ζητησα απο τον ΜΑΚ σε προσωπικο μυνημα να ανεβασει καλες φωτο μολις ενημερωσε το νημα εχθες, το γνωριζει και ο ιδιος οτι δεν ειναι καλες οι φωτο.
Ας περιμενουμε τις καλυτερες φωτο λοιπον και βλεπουμε τοτε αν ειναι τοσο χαλια τα πραγματα οπως τα λες .... αν ειναι το απολυτο συμπερασμα (μεσα απο φτωχα δειγματα) που εχεις βγαλει, σωστο! Ναι δεν προκειται για εξαιρετικο αποτελεσμα για τους λογους που εχουν επισημανθει απο την αρχη(σελ 1-5), το μη γονιμο εδαφος σε συνδυασμο με την γεωμετρια της κεφαλης, υπονομευε απο την αρχη την οποιαδηποτε προσπαθεια για οτιδηποτε εξαιρετικο, ανεξαρτητως γιατρου!
Τελος, μια ερωτηση, πως εισαι τοοοσο σιγουρος οτι θα επερενε εξω ενα καλυτερο αποτελεσμα... εδω ουτε καν τον αναλαμβανουν οι αλλοι.

Ας σκεφτομαστε λιγο περισσοτερο πως γραφουμε, μπορουμε και με αλλους τροπους να εκφρασουμε την αποψη μας κοσμια, χωρις να στεναχωρησουμε τον αλλο, και να ξενερωσουμε τους νεοτερους.
 

Ronaldo

Well-Known Member
Φιλε μου, επεμβαινω μονο και μονο γιατι διαφωνω με τον τροπο που εκφραζεις την αποψη σου(που καλα κανεις και την εχεις), ο τροπος σου ειναι πολυ εντονος και αποτομος, και δυστηχως ξεχνας πως μιλας για κεφαλι ΑΝΘΡΩΠΟΥ, με συναισθηματα και οχι για bodykit απο AMG!!
Ναι μπορεις να εισαι ευθυς, ναι μπορεις να πεις οτι δεν φενεται απο τις φωτο και πολυ φυσικο το αποτελεσμα, αλλα δεν μπορεις να εισαι και αποτομος και απολυτος (εντελως αφυσικη...ψευτικη??). Πως γινεται να εισαι τοσο απολυτος, οι φωτο του ΜΑΚ ειναι κακες! Ζητησα απο τον ΜΑΚ σε προσωπικο μυνημα να ανεβασει καλες φωτο μολις ενημερωσε το νημα εχθες, το γνωριζει και ο ιδιος οτι δεν ειναι καλες οι φωτο.
Ας περιμενουμε τις καλυτερες φωτο λοιπον και βλεπουμε τοτε αν ειναι τοσο χαλια τα πραγματα οπως τα λες .... αν ειναι το απολυτο συμπερασμα (μεσα απο φτωχα δειγματα) που εχεις βγαλει, σωστο! Ναι δεν προκειται για εξαιρετικο αποτελεσμα για τους λογους που εχουν επισημανθει απο την αρχη(σελ 1-5), το μη γονιμο εδαφος σε συνδυασμο με την γεωμετρια της κεφαλης, υπονομευε απο την αρχη την οποιαδηποτε προσπαθεια για οτιδηποτε εξαιρετικο, ανεξαρτητως γιατρου!
Τελος, μια ερωτηση, πως εισαι τοοοσο σιγουρος οτι θα επερενε εξω ενα καλυτερο αποτελεσμα... εδω ουτε καν τον αναλαμβανουν οι αλλοι.

Ας σκεφτομαστε λιγο περισσοτερο πως γραφουμε, μπορουμε και με αλλους τροπους να εκφρασουμε την αποψη μας κοσμια, χωρις να στεναχωρησουμε τον αλλο, και να ξενερωσουμε τους νεοτερους.
@Mak39 Σου ζητώ ειλικρινά συγνώμη αν σε πρόσβαλλα με τα σχόλια μου. Αλλά θεωρώ ότι δεν ήταν καθόλου προσβλητικά, απλά ήταν μια προσωπική γνώμη. Εγώ απλά ανέφερα για το πρόβλημα φυσικότητας που πιστεύω ότι είναι υπαρκτό, το οποίο ανέφεραν και όλοι οι προηγούμενοι.
@Aldo Δεν έχεις κανένα δικαίωμα να επεμβαίνεις και να μας υποδεικνύεις πως θα μιλάμε και τι θα λέμε. Έχουμε δημοκρατία νομίζω και ο καθένας είναι ελεύθερος να εκφέρει τη γνώμη του. Δεν είμαι απόλυτος απλά είπα την προσωπική γνώμη μου, εσύ μπορείς να έχεις δική σου γνώμη, αλλά θα πρέπει να σέβεσαι και την γνώμη του άλλου. Επίσης έστειλες μήνυμα στο μέλος mak39, να διορθώσει τις φωτογραφίες? Αναρωτιέμαι γιατί δείχνεις τόσο ενδιαφέρον για τη συγκεκριμένη περίπτωση? Αμφιβάλλω αν θα έλεγες τα ίδια και θα έδειχνες τόσο ενδιαφέρον αν σχολιάζαμε το νήμα μιας άλλης κλινικής. Επίσης ποιος σου είπε ότι δεν θα τον αναλάμβαναν γνωστές κλινικές του εξωτερικού που κάνουν repair cases? Γιατί λες πράγματα χωρίς να ξέρεις?
 
Τελευταία επεξεργασία:

Mak39

Member
Προσωπικά συνεχίζω την ενημέρωση μια και η άποψη των 5 έχει καταχωρηθεί στον κάδο ανακύκλωσης. Στην αναζήτησή μου για γιατρό είχα απευθυνθεί και στον κ. Koray Erdogan ο οποίος μου σύστησε φίνα και βλέπουμε αν μπορούμε να προχωρήσουμε σε μεταμόσχευση. Δεν λέω ότι ήταν λάθος προσέγγιση αλλά προσωπικά δεν με κάλυψε. Αυτό προς απάντηση βιαστικών συμπερασμάτων ότι στο εξωτερικό θα με κάναν Καρεμπέ.
Οι προσδοκίες που είχα από την μεταμόσχευση έχουν επιτευχθεί. Έθεσα σαν στόχο
μια ουσιαστική αλλαγή σε σχέση με την κατάστατη που ήμουν. Η αλλαγή αυτή έχει επέλθει.
 
Τελευταία επεξεργασία:

oreo

Well-Known Member

Συνημμένα

  • noon-01-4890.jpg
    noon-01-4890.jpg
    148.4 KB · Προβολές: 103

vlafo

Well-Known Member
Ρε τον μπέμπη ,μιλάμε τεζα ο τυπακος από μαλλί.ποσο μηνών είναι?και είναι φυσιολογικό τέτοιο μαλλί?? Εντωμεταξυ φαντάζεστε να του τα σκάσει σε 20-25 χρόνια η καράφλα?? Τρατζικ.!!
Κοίτα τον Αδαμαντίδη να καταλάβεις.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Georgie

Well-Known Member
Κοίτα τον Αδαμαντίδη να καταλάβεις.
Ο Αδαμαντίδης ρε τρελέ αν ποτέ του σκάσει ο βαλές εκεί που τον χρειάζεται για να ρεφαρει, και δε πέσει καρφωτη να τον δέσουν, θα πάρει τέτοια ζωντάνια το μαλλί σα να ήπιε ένα κουβά Φιναστεριδη με αυγολέμονο να ξέρεις .
 

Mak39

Member
Μακ σημερα σε τι κατασταση βρισκεσαι σχεδον 1 χρονο μετα την τελευταια ενημερωση ;
Ευχαριστουμε.
Έχω προχωρήσει πριν τρεις μήνες σε νέα μεταμόσχευση. Το αποτέλεσμα βρίσκεται σε εξέλιξη.
Καλη συνέχεια.
 
Μπλουζα