Mεταμόσχευση στη DHI Θεσσαλονίκης (2.133 μοσχεύματα)

Giorgos-3

Well-Known Member
Γειά σας παιδιά! Μήνα με το μήνα βλέπω πιο πλούσια μαλλιά. Μόλις έκλεισα 5μηνες και η διαφορά είναι αισθητή. Θα ήθελα να μοιραστώ κάτι με την ομάδα και ελπίζω να μην γελάσετε (αλλά και να γελάσετε δεν πειράζει), το πιο σημαντικό για μένα είναι ότι πλέον δεν με ενοχλεί να βγάζω φωτογραφίες και δεν κρύβομαι όταν με βγάζουν άλλοι και αυτό δείχνει καθαρά πόσο έχει βελτιωθεί η ψυχολογία μου... Ανυπομονώ για τους επόμενους μήνες μέχρι την οριστικοποίηση του αποτελέσματος.
Φίλε χωρίς να θέλω να σε προσβάλλω νομίζω ότι φορας τοππικ....
 
  • Like
Reactions: tol

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Bill1991

Active Member
@Giorgos-3 πως μπορείς να το καταλάβεις από τις φώτο αυτό?
Το αποτέλεσμα δείχνει καλό αλλά καλύτερες φώτο θα μας βοηθούσαν ... κάτω από τον ήλιο αν μπορείς
 

Giorgos-3

Well-Known Member
@Giorgos-3 πως μπορείς να το καταλάβεις από τις φώτο αυτό?
Το αποτέλεσμα δείχνει καλό αλλά καλύτερες φώτο θα μας βοηθούσαν ... κάτω από τον ήλιο αν μπορείς
Δεν βλέπεις την μαυρίλα;εγώ αυτό βλέπω τουλάχιστον από το κινητό μου....
 

tasos33

Well-Known Member
Φίλε χωρίς να θέλω να σε προσβάλλω νομίζω ότι φορας τοππικ....
Κ γω προς τα εκεί κλείνω, επίσης η χερλαιν θα έπρεπε να ήταν πιο πυκνή κ πιο αραιό προς τα μέσα, εδώ βλέπουμε να πυκνώνει πολύ από πίσω σε μια άδεια περιοχή προ μμ, στη γ ζώνη όπου προϋπήρχε μαλλί δεν δίνει κάλυψη στη β ζώνη γιατί τα έχει χτενισμένα προς τα πάνω κ πίσω. Επίσης οι άσπρες τρίχες που έχει μπροστά υπάρχουν σημεία κατά μήκος που μαυρίζουν κ αλλά πολλα
IMG_20200708_171139.jpg
 

Bill1991

Active Member
@Giorgos-3 φίλε είμαι άσχετος αλλά και εγώ με τέτοιο φωτισμό μπορώ να δείξω πυκνός σε σημεία που δεν είμαι,στο γυμναστήριο τα πρωινά δείχνω τούμπανο τα βράδυα που έχουν ανοίξει το φως όλα αποκαλύπτονται
 
  • Like
Reactions: tol

Giorgos-3

Well-Known Member
@Giorgos-3 φίλε είμαι άσχετος αλλά και εγώ με τέτοιο φωτισμό μπορώ να δείξω πυκνός σε σημεία που δεν είμαι,στο γυμναστήριο τα πρωινά δείχνω τούμπανο τα βράδυα που έχουν ανοίξει το φως όλα αποκαλύπτονται
Το μόνο που χρειάζεται ει άι 2-3 φωτό έξω στον ήλιο ...Ιούλιος μήνας είναι ...αν όχι τώρα πότε ;
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Παιδιά ηρεμήστε πιστεύω είναι κόλπα τις μηχανής και του φωτισμού. Αν ο φίλος δεν κάνει τον κόπο να βγάλει και καθαρότερες φωτογραφίες τότε να τον κρίνετε.
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Παιδιά ηρεμήστε πιστεύω είναι κόλπα τις μηχανής και του φωτισμού. Αν ο φίλος δεν κάνει τον κόπο να βγάλει και καθαρότερες φωτογραφίες τότε να τον κρίνετε.
Καλά δεν είπαμε κ κάτι τραγικό ....ούτε τον πιάσαμε από την μούρη .....απλά οι συγκεκριμένες φωτο εχουν αυτό το σκότος του τοππικ..
 
  • Like
Reactions: tol

Omerta

New Member
Παιδια εννοειται οτι ΔΕΝ φοραω τοπικ. Ποιος ο λογος να το κανω; Να κοροιδεψω τον εαυτο μου για να πω οτι τα λεφτα μου επιασαν τοπο; Αυτο που λετε με τις ασπρες τριχες οτι μαυριζουν σε καποια σημεια (εκει που εχετε κυκλωσει), λογικο ειναι αν ειναι ενδιαμεσα σε μαυρες.

Απλα εχω βγαλει σελφι με το κινητο και δεν εχουν την καλυτερη ποιοτητα οι φωτο. Anyway, για μενα το αποτελεσμα ειναι παρα πολυ ικανοποιητικο για την ωρα και ειμαι πολυ ευχαριστημενος για την προοδο εως τωρα.

Έβαλα ένα φίλο μου να με τραβήξει ξανά. Είναι καλές αυτές;
 

Συνημμένα

  • IMG_20200723_234706.jpg
    IMG_20200723_234706.jpg
    1.1 MB · Προβολές: 410
  • IMG_20200723_234931.jpg
    IMG_20200723_234931.jpg
    2.7 MB · Προβολές: 414

crossfire

Well-Known Member
Μαζευεις λεφτά αν δεν εχεις και φεύγεις για εξωτερικο.
Ψαχνεις απο τώρα κλινική για τη δεύτερη μεταμόσχευση.
Τίποτα περισσότερο, τίποτα λιγότερο
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

vlafo

Well-Known Member
Έτσι είναι όπως τα λέει ο crossfire δυστυχώς η αλήθεια πρέπει να λέγεται ωμά χωρίς περιστροφές.
 
  • Like
Reactions: tol

manly_Man

Well-Known Member
και μενα γνωμη μου ειναι να περιμενουμε, δεν εχουν ολα τα περιστατικα την ιδια ταχυτητα φυτρωσης!
 

makis25

Well-Known Member
παιδια , δεν ειναι το πρωτο περιστατικο που χει εμφανιστει απο dhi θεσσαλονικη. Ειναι το τριτο , τεταρτο ισως . Ριξτε μια ματια σε παλια νηματα να δειτε πως πηγαν τα προηγουμενα και θα δειτε πως αυτο ειναι μεσες ακρες το τελικο αποτελεσμα , δεν παει παρακατω . Παντως πως μοιαζουν τα αποτελεσματα dhi με τα αποτελεσματα απο την LP clinic ε , τρομερο..

edit κανω για να πω , πως οτι εβγαλε μαλλι εβγαλε ναι , αλλα για το πως φαινονται συνηθως 2100 μοσχευματα που οντως μπηκαν τοσα και φυτρωσαν, μπορουμε να ψαξουμε σε νηματα απο κλινικες κυπρου αλλα νομιζω και προσφατα 1-2 περιστατικα του Αναστασακη , και τελος και μερικα απο βεκρη ( με προβληματα φυσικοτητας) . Αυτο ειναι το ωραιο με το φορουμ , να μπαινεις ευκολα και να συγκρινεις .
 

vlafo

Well-Known Member
Δεν βλέπω καμία ουσιαστική αλλαγή για τα μοσχεύματα που έβαλε άρα ή δεν έχουνε φυτρώσει ακόμα όλα ή με βάση το ιστορικό και το δεδικασμένο τη Dhi εκεί θα είναι και η τελική του μορφή που είμαι σχεδόν σίγουρος.
 
Μπλουζα