Γιατροί στο φόρουμ και επίσημες παρουσιάσεις κλινικών

Akis-multi

Well-Known Member
Vlafo, δεν στα είπα εγώ? Άρχισε και η "Advanced". Το έχω δει το έργο τόσες φορές....enjoy the show
Αγαπητέ Cvial το λες συνέχεια.
Έχεις ισχυρή θέση στο φόρουμ και παρασύρεις και άλλους όπως πχ τον κ.Αναστασακη (που παρεμπιπτόντως χαίρομαι που διαβάζει και ξέρει τον τρόπο γραφής μου..).
Το ότι είσαι διαχειριστής δεν σε κάνει λιγότερο οπαδό του λορετζο και τώρα τελευταία του κ.Αναστασακη.
Στο έχουν πει και άλλοι εκτός"advanced" να το προσέξεις.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Αγαπητέ Cvial το λες συνέχεια.
Έχεις ισχυρή θέση στο φόρουμ και παρασύρεις και άλλους όπως πχ τον κ.Αναστασακη (που παρεμπιπτόντως χαίρομαι που διαβάζει και ξέρει τον τρόπο γραφής μου..).
Το ότι είσαι διαχειριστής δεν σε κάνει λιγότερο οπαδό του λορετζο και τώρα τελευταία του κ.Αναστασακη.
Στο έχουν πει και άλλοι εκτός"advanced" να το προσέξεις.

Σανό δεν τρώμε. Η γραφή μας είναι το αποτύπωμά μας και επειδή έχουμε «συνομιλησει» αρκετά αυτό που δίαβασα ήταν ανακοίνωση τύπου. Το να σου στέλνει η κλινική κάποιο δελτίο τύπου προς Αναστασάκη ειδικά μετά από αυτά που ακούγονται επίσημως από το στόμα του δεν είναι κακό, απλά το βάζεις σε εισαγωγικά για να ξέρουμε ποιος μιλάει.

Σίγουρα θα προσέξω τον πόλεμο κλινικων είτε απευθείας είτε μέσω αντιπροσώπων, να χει χάρη ο Vlafo που μου ζήτησε να αφήσω λίγο ελευθερία γιατί είχα καταλάβει από την πρώτη στιγμή που την πήγαινες την δουλειά, έπρεπε να την ποστάρεις την ανακοίνωση.
 
Τελευταία επεξεργασία:

vlafo

Well-Known Member
Φίλε Άκη
Θα πρέπει να καταλάβεις ότι ο Cvial προσπαθεί να μεταφέρει τη σωστή και ακριβή πληροφόρηση.
Ξέρεις πόσο κοστίζει και πόσο ανεκτίμητη είναι αυτή?

Εγώ που ήξερα από μμ προ δεκαετιών και παρόλα αυτά έμαθα και άλλα που δεν το περίμενα για να είμαι ειλικρινής.

Τι σημαίνει οπαδός?
Επειδή ο Lorenzo είναι ο κορυφαίος δεν πρέπει να τον θαυμάζουμε για τη δουλειά του?
Δηλαδή αν ο Κ.Αναστασάκης μου κάνει τη μμ και είναι επιτυχημενη θα τον εξισώσω με τον Lorenzo?Φυσικά και όχι.

Δηλαδή επειδή ο Cvial υποστηρίζει ορθώς και τεκμηριωμένα τον Lorenzo κάνοντας κάποια ανθρώπινα αμελητέα λάθη θα πρέπει να τον λιθοβολίσουμε?
Τι να κάνουμε όταν τα πράγματα τα λέμε με το όνομα τους μας χαλάει.

Η advance με ένα κάρο κοριτσάκια προσπαθεί να κάνει δουλειά με ένα κάρο μπούρδες που μου λέγανε και μένα και προσπαθούμε να αποδείξουμε ότι δεν είναι έτσι αλλά αλλιώς.

Μακάρι να τα διορθώσει όλα τα λάθη της και σε αυτή την τιμή.

Θα είμαι ο πρώτος που θα πάω.
Υ.Γ Δεν χρειαζότανε δικηγόρο υπεράσπισης αλλά πρέπει κάποτε να τα αποδεχτούμε όλα αυτά για να προχωράμε.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Για μπες vlafo στο νήμα του ester να δεις την hairline του. Αν είχε διανοηθεί να μου κάνει αυτό το «κοριτσάκι» που λες τέτοια hairline θα τους είχα πάρει το σκαλπ. Έχε χάρη που με συγκράτησε ο La για να μην ξεσχισω την ψυχολογία του παιδιού, αλλιώς θα τους είχε πάρει και σηκώσει. Που τολμάνε και μιλάνε και μας εγκαλούν που τους την λέμε για τα κοριτσάκια που δεν ξέρουν το Α στις μμ εκτός από το να βάζουν βγάζουν τριχοθυλακια;
 

vlafo

Well-Known Member
Για μπες vlafo στο νήμα του ester να δεις την hairline του. Αν είχε διανοηθεί να μου κάνει αυτό το «κοριτσάκι» που λες τέτοια hairline θα τους είχα πάρει το σκαλπ. Έχε χάρη που με συγκράτησε ο La για να μην ξεσχισω την ψυχολογία του παιδιού, αλλιώς θα τους είχε πάρει και σηκώσει. Που τολμάνε και μιλάνε και μας εγκαλούν που τους την λέμε για τα κοριτσάκια που δεν ξέρουν το Α στις μμ εκτός από το να βάζουν βγάζουν τριχοθυλακια;
Μα γιατί σου κάνει εντύπωση ?
Όλες οι χερλάιν της advance δεν είναι τραγικές?
Δεν το έχω πει από την πρώτη στιγμή?
Άμα μου κάνει ο γιατρός όλα τα στάδια τέλεια και εκεί αποτύχει δεν θα τον θάψω ?
Όσοι είναι πρόβατα να πάνε επί σφαγή να τελειώνουμε.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Να σου πω την αλήθεια τέτοιο καραμπινάτο λάθος σχεδιασμο, female hairline, προσωπικά δεν έχω δει ξανά από advanced. Η αλήθεια είναι ότι δεν βλέπω και πολύ τα νήματά τους ο Piros μου το είπε ότι το έχει ξαναδεί.
 

Akis-multi

Well-Known Member
Το να σου στέλνει η κλινική κάποια ανακοίνωση-απάντηση στον γιατρό δεν είναι κακάο

Σανό δεν τρώμε. Η γραφή μας είναι το αποτύπωμά μας και επειδή έχουμε «συνομιλησει» αρκετά αυτό που δίαβασα ήταν ανακοίνωση τύπου. Το να σου στέλνει η κλινική κάποιο δελτίο τύπου προς Αναστασάκη ειδικά μετά από αυτά που ακούγονται επίσημως από το στόμα του δεν είναι κακό, απλά το βάζεις σε εισαγωγικά για να ξέρουμε ποιος μιλάει.

Σίγουρα θα προσέξω τον πόλεμο κλινικων είτε απευθείας είτε μέσω αντιπροσώπων, να χει χάρη ο Vlafo που μου ζήτησε να αφήσω λίγο ελευθερία γιατί είχα καταλάβει από την πρώτη στιγμή που την πήγαινες την δουλειά, έπρεπε να την ποστάρεις την ανακοίνωση.
Αν θεωρείς ότι ηταν δελτίο τύπου της advanced το pοst μου έχεις αποτύχει στο ρόλο σου στο φορουμ.
Μετά από αυτή σου τη διαπίστωση που την είχες καταλάβει κιολας τη δουλειά και δεν τρως σανό κρίνεσαι φοβερα αναξιόπιστος.
Κρίμα φίλε τελικα αρκετές φορές οι διαπιστώσεις σου δείχνουν ότι πιάνεσαι κορόιδο.
 

kardinalios

Well-Known Member
Αν είσαι τυχερός και δεν προχωρήσει η α.α πες ότι σωζεται η κατάσταση .
Αν όμως προχωρήσει και αναγκαστείς να καλύψεις όλη αυτή την επιφάνεια πίσω από αυτή τη hairline ζήτω που καηκες ...
 

vag25

Well-Known Member
Αν μου πουν πως θα μου κάνει μμ νοσηλεύτρια με Χ πόσο και δεχθώ ξέρω τι κάνω. Αν μου πούνε θα σε χειρουργησει ο γιατρός και τελικά την κάνει νοσηλεύτρια τότε είναι κοροϊδία τι δε καταλαβαίνεις από αυτό;

Mια χαρα το καταλαβαινω. Βγαζει νοημα. Τι εξυπηρετει δεν ξερω στην συζητηση.
Γιατι παραμενει λαθος οταν μιλαμε για χειρουργειο.
 

vag25

Well-Known Member
Το ότι είσαι διαχειριστής δεν σε κάνει λιγότερο οπαδό του λορετζο και τώρα τελευταία του κ.Αναστασακη.
Στο έχουν πει και άλλοι εκτός"advanced" να το προσέξεις.

Το να λεμε οτι ειναι οπαδος ο CVIAL με ξεπερνα. Τωρα ή υπαρχει αδυναμια στην κριση ή υπαρχει ατζεντα.
 

manly_Man

Well-Known Member
Mια χαρα το καταλαβαινω. Βγαζει νοημα. Τι εξυπηρετει δεν ξερω στην συζητηση.
Γιατι παραμενει λαθος οταν μιλαμε για χειρουργειο.
εννοει οτι οσοι την επιλεγουν ξερουν εξ αρχης οτι δεν θα τους κανει ο Βεκρης αλλα καποια απο τις κοπελες που εχουν κανει και τα περισσοτερα αν οχι ολα περιστατικα της κλινικης...σου λεει οτι και ο ιδιος που πηγε δεν τον κοροιδεψε κανεις, πηγε εισ γνωσιν του και τελικα του βγηκε το αποτελεσμα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Αν θεωρείς ότι ηταν δελτίο τύπου της advanced το pοst μου έχεις αποτύχει στο ρόλο σου στο φορουμ.
Μετά από αυτή σου τη διαπίστωση που την είχες καταλάβει κιολας τη δουλειά και δεν τρως σανό κρίνεσαι φοβερα αναξιόπιστος.
Κρίμα φίλε τελικα αρκετές φορές οι διαπιστώσεις σου δείχνουν ότι πιάνεσαι κορόιδο.

Και δικαιωμένος εκ του αποτελέσματος της συζήτησης.
 

Akis-multi

Well-Known Member
Το να λεμε οτι ειναι οπαδος ο CVIAL με ξεπερνα. Τωρα ή υπαρχει αδυναμια στην κριση ή υπαρχει ατζεντα.
Τώρα που έχει χρησιμοποιήσει ο κύριος Αναστασάκης την λέξη ατζέντα προβλέπω πώς θα την διαβαζουμε συχνά..είσαι και εσύ ένας από αυτούς που τρέφουν ξαφνικά εκτίμηση στον κύριο Αναστασάκη και έχει αλλάξει η συμπεριφορά σου. Ομως δεν είναι κακό άλλοι το λένε όπου φυσάει ο άνεμος άλλοι το λένε αλλαγή πλεύσης δεν σε κατακρίνω.
Εγώ πάντα την άποψή μου γράφω αν καποιοι μέσα από μένα πάλι θελουν να πληγώσουν την advance εμένα καρφί δεν μου καίγεται έτσι κι αλλιώς μιλάω μόνο για τον εαυτό μου . Το ότι προσπαθούν όλοι να αποκαλύψουν μυστικούς πράκτορες των κλινικών είναι παθογένεια του φόρουμ χρόνια τώρα.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Το να λεμε οτι ειναι οπαδος ο CVIAL με ξεπερνα. Τωρα ή υπαρχει αδυναμια στην κριση ή υπαρχει ατζεντα.

Ατζέντα Βαγγέλη. Έχεις δει ποτέ μέλος που έχει κάνει μμ, άρα έχει «καθαρίσει» με το πρόβλημα του να είναι σε τόσο διατεταγμένη υπηρεσία υπεράσπισης κλινικής; Αναμενόμενο, ειδικά όταν εμφανίστηκε κάποιος ανταγωνιστής της advanced που έπαιζε «μπάλα» χωρίς αντίπαλο.
 

Harris_G

Well-Known Member
Ακη, πρεπει να διαχειριστει αλλιως την παρουσια του γιατρου στο φορουμ, δεν ειναι συμπαθεια. Το ξερεις απλα εχεις μπει στη λογικη της κοντρας τωρα.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Τώρα που έχει χρησιμοποιήσει ο κύριος Αναστασάκης την λέξη ατζέντα προβλέπω πώς θα την διαβαζουμε συχνά..είσαι και εσύ ένας από αυτούς που τρέφουν ξαφνικά εκτίμηση στον κύριο Αναστασάκη και έχει αλλάξει η συμπεριφορά σου. Ομως δεν είναι κακό άλλοι το λένε όπου φυσάει ο άνεμος άλλοι το λένε αλλαγή πλεύσης δεν σε κατακρίνω.
Εγώ πάντα την άποψή μου γράφω αν καποιοι μέσα από μένα πάλι θελουν να πληγώσουν την advance εμένα καρφί δεν μου καίγεται έτσι κι αλλιώς μιλάω μόνο για τον εαυτό μου . Το ότι προσπαθούν όλοι να αποκαλύψουν μυστικούς πράκτορες των κλινικών είναι παθογένεια του φόρουμ χρόνια τώρα.

Μόνο για τον εαυτό σου μιλάς; Συνέχεια για τους άλλους μιλάς, εκτός και αν χάλασε το συντακτικό σου (μετά την τέλεια διατυπωθείσα ανακοίνωση) και εννοείς εκφράζω προσωπικές απόψεις.
 

vag25

Well-Known Member
εννοει οτι οσοι την επιλεγουν ξερουν εξ αρχης οτι δεν θα τους κανει ο Βεκρης αλλα καποια απο τις κοπελες που εχουν κανει και τα περισσοτερα αν οχι ολα περιστατικα της κλινικης...σου λεει οτι και ο ιδιος που πηγε δεν τον κοροιδεψε κανεις, πηγε εισ γνωσιν του και τελικα του βγηκε το αποτελεσμα.
Οκ αυτο το καταλαβα.
Το οτι πας εν γνωση σου δεν αλλαζει ομως το βασικο point οτι χειρουργουν νοσηλευτριες. Και αυτο ειναι αντικειμενικα λαθος. Για αυτο μιλησα για μπαλα στην εξεδρα πριν.

Ακομα και να το ξερεις, ειναι λαθος που παρεχεται τετοια δυνατοτητα. Αυτη ειναι η ουσια.
 

Akis-multi

Well-Known Member
Μόνο για τον εαυτό σου μιλάς; Συνέχεια για τους άλλους μιλάς, εκτός και αν χάλασε το συντακτικό σου (μετά την τέλεια διατυπωθείσα ανακοίνωση) και εννοείς εκφράζω προσωπικές απόψεις.
Ξέρεις τι εννοω.
Ελπίζω σε αλλα θέματα που καταπιάνεσαι να είσαι πιο προσεκτικός και να μην βγάζεις συμπεράσματα από ένστικτο γιατί τώρα εκτίθεσαι..
Μπορεί άλλοι να σε πιστεύουν και να μην εκτίθεσαι σε εκείνους αλλά εγώ που ξέρω πραγματικά γελάω με την σιγουριά σου και την αναξιοπιστία σου.
 

vag25

Well-Known Member
Τώρα που έχει χρησιμοποιήσει ο κύριος Αναστασάκης την λέξη ατζέντα προβλέπω πώς θα την διαβαζουμε συχνά..είσαι και εσύ ένας από αυτούς που τρέφουν ξαφνικά εκτίμηση στον κύριο Αναστασάκη και έχει αλλάξει η συμπεριφορά σου. Ομως δεν είναι κακό άλλοι το λένε όπου φυσάει ο άνεμος άλλοι το λένε αλλαγή πλεύσης δεν σε κατακρίνω.
Εγώ πάντα την άποψή μου γράφω αν καποιοι μέσα από μένα πάλι θελουν να πληγώσουν την advance εμένα καρφί δεν μου καίγεται έτσι κι αλλιώς μιλάω μόνο για τον εαυτό μου . Το ότι προσπαθούν όλοι να αποκαλύψουν μυστικούς πράκτορες των κλινικών είναι παθογένεια του φόρουμ χρόνια τώρα.
Ευχαριστω τον Αναστασακη που μου εμαθε την λεξη ατζεντα. :D

Δεν υπαρχει τιποτα ξαφνικο. Σωστα πρωτοκολλα ισον σωστα πρωτοκολλα. Εγω δεν τον ειχα κραξει και ποτε για να αλλαξω συμπεριφορα σημερα. Αλλωστε ειπα οτι αν εκανα σημερα μμ δεν θα εκανα εκει. Προς τα που φυσαει τελικα? Να μαθω και εγω.

Δεν ξερω αν εισαι μελος της Advance η απλα το βλεπεις οπαδικα γιατι εκανες μεταμοσχευση εκει. Πραγματικα δεν ξερω. Παιζει και το δευτερο. Δεν θα πω ποτε κατι αν δεν ειμαι σιγουρος για αυτο.

Αλλα σε σημαντικα και απλα πραγματακια θα επρεπε ολοι να συμφωνουμε. Κατι που για καποιο λογο δυσκολευει καποιους. Και εκει ειναι που μπαινουν υποψιες.
 

Akis-multi

Well-Known Member
Μόνο για τον εαυτό σου μιλάς; Συνέχεια για τους άλλους μιλάς, εκτός και αν χάλασε το συντακτικό σου (μετά την τέλεια διατυπωθείσα ανακοίνωση) και εννοείς εκφράζω προσωπικές απόψεις.
Ξέρεις τι εννοω.
Ελπίζω σε αλλα θέματα που καταπιάνεσαι να είσαι πιο προσεκτικός και να μην βγάζεις συμπεράσματα από ένστικτο γιατί τώρα εκτίθεσαι..
Μπορεί άλλοι να σε πιστεύουν και να μην εκτίθεσαι σε εκείνους αλλά εγώ που ξέρω πραγματικά γελάω με την σιγουριά σου και την αναξιοπιστία σου.
 
Μπλουζα