2300 grafts AHC

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Δεν καταλαβαινω πως γινεται με 2300 grafts και manual να φαινεται παραθυρο στη δοτρια και οι τουρκοι με 4000+ και μηχανημα να μην αφηνουν σημαδι..

Μήπως γιατί χρησιμοποιούν ΟΛΟ το εύρος της δότριας? (μην αγιοποιούμε βέβαια και όλους τους Τούρκους, εκεί και αν γίνονται σφαγές στην δότρια).
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

locococo

Member
Δεν καταλαβαινω πως γινεται με 2300 grafts και manual να φαινεται παραθυρο στη δοτρια και οι τουρκοι με 4000+ και μηχανημα να μην αφηνουν σημαδι..
Μήπως μου πήραν από πολύ μικρή έκταση; Η φωτογραφία είναι 1-2 μέρες μετά την μμ.
 

Συνημμένα

  • C7A45136-9B6D-44F6-A84E-335ACC62E0E3.jpg
    C7A45136-9B6D-44F6-A84E-335ACC62E0E3.jpg
    42.2 KB · Προβολές: 102

locococo

Member
Μήπως γιατί χρησιμοποιούν ΟΛΟ το εύρος της δότριας? (μην αγιοποιούμε βέβαια και όλους τους Τούρκους, εκεί και αν γίνονται σφαγές στην δότρια).
Αυτό πήγα να πω με πρόλαβες . Ποιος ο λόγος όμως να παίρνουν από πιο μικρή έκταση; Πιο εύκολο; Καλύτερη ποιότητα τρίχας ;
 

Stratos

Well-Known Member
Μήπως γιατί χρησιμοποιούν ΟΛΟ το εύρος της δότριας? (μην αγιοποιούμε βέβαια και όλους τους Τούρκους, εκεί και αν γίνονται σφαγές στην δότρια).
Και ειναι τοσο δυσκολο να παρουν απο μεγαλυτερη εκταση; Μηπως παιζει κατι αλλο που δεν ξερουμε; Περιεργο μου φαινεται. Εννοείται οτι εχουν τοση εμπειρία πλεον ολοι..
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Φυσικά και παίζει. Τα έχουμε ξαναγράψει δεκάδες φορές. Στο "παράθυρο" που παίρνει η advanced (κεντρική occipital περιοχή) η εξαγωγή είναι πιο εύκολη και βρίθει πολυτρίχων. Άρα η πιθανότητα να γίνει "πατάτα" ελαχιστοποιείται και αυτό έχει τεράστια σημασία όταν έχεις πολύ κόσμο στις εξαγωγές που μαθαίνει και ανακυκλώνεται διαρκώς.
 

locococo

Member
Φυσικά και παίζει. Τα έχουμε ξαναγράψει δεκάδες φορές. Στο "παράθυρο" που παίρνει η advanced (κεντρική occipital περιοχή) η εξαγωγή είναι πιο εύκολη και βρίθει πολυτρίχων. Άρα η πιθανότητα να γίνει "πατάτα" ελαχιστοποιείται και αυτό έχει τεράστια σημασία όταν έχεις πολύ κόσμο στις εξαγωγές που μαθαίνει και ανακυκλώνεται διαρκώς.
Την δίκη μ εξαγωγή την έκανε μια γιατρός που ήταν στην κλινική 8 χρόνια όποτε από ότι είπε ήταν έμπειρη. Βέβαια από ότι θυμαμαι είχα πολλά πολυτριχα που μου έκανε εντύπωση. Να δούμε όσο περνάει ο καιρός πως θα εξελισεται.
 

manly_Man

Well-Known Member
Αντωνία ή Έλενα;
Τούμπανο θα γίνεις μην αγχώνεσαι
Επώνυμο δεν εχουν οι κοπελες; δηλαδη θα πηγαινε καποιος στην adv@nced και θα ελεγε θελω να μου κανει την επεμβαση η Αντωνια ή η Έλενα;; :p
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

mic6

Well-Known Member
Αυτό πήγα να πω με πρόλαβες . Ποιος ο λόγος όμως να παίρνουν από πιο μικρή έκταση; Πιο εύκολο; Καλύτερη ποιότητα τρίχας ;
Το κάνουν για να έχει θέμα συζήτησης το φόρουμ.
Δυστυχώς θα καταλήξεις με μαδημένη δότρια όπως εγώ και θα σε χαιρετάνε και στο δρόμο όταν σε βλέπουν από πίσω γιατί θα σε γνωρίζουν από το παράθυρο όπως είχε πει κάποτε ο μεγάλος Αντριάνο!

Είσαι νέος ακόμα, σκάσε και μάθαινε, η φάση είναι ροκ
 

manly_Man

Well-Known Member
Νομίζω έχουν αλλά δεν παίρνω και όρκο
ε πες το τοτε ρε mic6, δηλαδη αν ηθελα να παω να κανω επεμβαση με μια απο αυτες τις 2;; πως θα τις ζητουσα;;; ολοκληρη κλινικη δεν θα εχει πολλες Αντωνιες κ πολλες Ελενες;
 
Τελευταία επεξεργασία:

mic6

Well-Known Member
ε πες το τοτε ρε mic6, δηλαδη αν ηθελα να παω να κανω επεμβαση με μια απο αυτες τις 2;; πως θα τις ζητουσα;;; ολοκληρη advanced δεν θα εχει πολλες Αντωνιες κ πολλες Ελενες;
Τις μαζεύουν όλες σε κύκλο και κανείς αμπεμπαμπλόμ. Έτσι δουλεύει εκεί.
 

Xristoforaz

Well-Known Member
Το κάνουν για να έχει θέμα συζήτησης το φόρουμ.
Δυστυχώς θα καταλήξεις με μαδημένη δότρια όπως εγώ και θα σε χαιρετάνε και στο δρόμο όταν σε βλέπουν από πίσω γιατί θα σε γνωρίζουν από το παράθυρο όπως είχε πει κάποτε ο μεγάλος Αντριάνο!

Είσαι νέος ακόμα, σκάσε και μάθαινε, η φάση είναι ροκ
Το κανουν επειδη σκοπος τους ειναι να μεινεις σπιτι..δηλαδη να ντρεπεσαι να κυκλοφορεις εξω με μαδημενη δοτρια οπως μαδανε τα κοτοπουλα ενα πραγμα..μας κανουν κοτοπουλα-εσωκλειστους και μας βαζουν το παραθυρο-ταφοπλακα του κοροιδοιου, αυτο που ειχαν ως δευτερο σημα τους οι τηλεορασεις!
Ελα πλακα κανω! Η δοτρια να μη σε πολυνοιαζει..να σε νοιαζει μονο το γεμισμα των αραιων η αδειων περιοχων..τα πολυτριχα ειναι πολυτιμα και επιβαλλεται να εξαχθουν απο συγκεκριμενο πλαισιο δοτριας...ετσι γλυκαινεσαι και ξαναπας βεκρη για να σου παρουν τη δευτερη φορα (θεε μου τη δευτερη φορα που χερ θα τοποθετησω που λεει κι ενα ασμα), μονοτριχο-διτριχα και με μεγαλυτερη δυσκολια μεν απ τα εναπομειναντα στη δοτρια, εχοντας ενα ελευθερο απαραθυρωτο πεδιο δρασης δε..μια τετοια τακτικη δεν ειναι απαραιτητως κακη! Cool!
 
Τελευταία επεξεργασία:

Xristoforaz

Well-Known Member
ε πες το τοτε ρε mic6, δηλαδη αν ηθελα να παω να κανω επεμβαση με μια απο αυτες τις 2;; πως θα τις ζητουσα;;; ολοκληρη κλινικη δεν θα εχει πολλες Αντωνιες κ πολλες Ελενες;
Μια Λινα, μου εκανε τη μεταμοσχευση και νομιζω ηταν γιατρος και μαλιστα αυστηρη και σοβαρη! Ειχε ταλεντο..ηταν ακουραστη! Με το ζορι με αφησε να μεταβω προς νερου μου! Ενω κατα την επεμβαση διεταζε τις νοσηλευτριες που τη βοηθουσαν, για το τι μουσικη θα ακουν και ποιο καναλι θα δουνε!
Ο κυριος Παπανικολαου, μου βαλε τιβι και μου πε να κανω ζαππινγκ μονος μου!
Αργοτερα εμαθα το επιθετο της Λινας, η οποια πιθανα να πηρε μεταγραφη για Κυπρο!
Εκει που αναστατωθηκα στην κυριολεξια μιας και τοτε ημουν στις μαυρες μου, ηταν οταν μπηκε μια ομορφη κοντη νοσηλευτρια με κοκκινα σγουρα μαλλια απ το αλλο δωματιο επεμβασης και με ρωτησε "πως παει κουκλε"...χαχα...και ειπα απο μεσα μου..."καλα ρε Χριστοφορη στενοχωριεσαι για μια σαλονικια οταν κοτζαμ νοσηλευτρια του βεκρη, εκπαγλου καλλονης σε κοπλιμενταρει?"
Αλλα τοτε εκανα την επεμβαση αυπνος..ενω στην lp την εκανα εχοντας κοιμηθει λιγο μα μετα την επεμβαση δεν εκλεισα ματι διοτι τσακωθηκα με τη μανα μου για το χρηματικο....χαχαχαχαχα! Χαμος!
 

tol

Well-Known Member
Μια Λινα, μου εκανε τη μεταμοσχευση και νομιζω ηταν γιατρος και μαλιστα αυστηρη και σοβαρη! Ειχε ταλεντο..ηταν ακουραστη! Με το ζορι με αφησε να μεταβω προς νερου μου! Ενω κατα την επεμβαση διεταζε τις νοσηλευτριες που τη βοηθουσαν, για το τι μουσικη θα ακουν και ποιο καναλι θα δουνε!
Ο κυριος Παπανικολαου, μου βαλε τιβι και μου πε να κανω ζαππινγκ μονος μου!
Αργοτερα εμαθα το επιθετο της Λινας, η οποια πιθανα να πηρε μεταγραφη για Κυπρο!
Εκει που αναστατωθηκα στην κυριολεξια μιας και τοτε ημουν στις μαυρες μου, ηταν οταν μπηκε μια ομορφη κοντη νοσηλευτρια με κοκκινα σγουρα μαλλια απ το αλλο δωματιο επεμβασης και με ρωτησε "πως παει κουκλε"...χαχα...και ειπα απο μεσα μου..."καλα ρε Χριστοφορη στενοχωριεσαι για μια σαλονικια οταν κοτζαμ νοσηλευτρια του βεκρη, εκπαγλου καλλονης σε κοπλιμενταρει?"
Αλλα τοτε εκανα την επεμβαση αυπνος..ενω στην lp την εκανα εχοντας κοιμηθει λιγο μα μετα την επεμβαση δεν εκλεισα ματι διοτι τσακωθηκα με τη μανα μου για το χρηματικο....χαχαχαχαχα! Χαμος!
Τι να σχολιασω!!! Φιλε Χριστοφορε, απλά εισαι τιτανομεγιστοτεραστιος!!! Ειδικα αυτο που εγραψες για την νοσηλευτρια του Βεκρη, εγραψε ιστορια. Εισαι μεγαλος γοης.
 
Μπλουζα