Giorgos-3, FUE, 1800g, 25/8/2017

dimitris50423

Well-Known Member
Το διαλυουν το μαγαζακι εκει στη dhi. Ενας ενας την κανουν. Οι εκπαιδευομενοι θα μεινουν. Εγω εχω καταλαβει οτι οποιος μαθαινει τη δουλειά την κανει και ανοιγει κλινικη.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tasos33

Well-Known Member
3μερες?
Και Split?




Οπως ανεφερα κ παραπανω θα χει διάρκεια 3ημερων κ μου το ζητησε εκείνος σαν χαρη γιατι θελει να χει χρονο κ ανεση για να εκμετελευτουμε τα παντα στο μέγιστο βαθμό (σπλιτινγκ, γενια, ποσοστο φυτρωσης ...)
 

tasos33

Well-Known Member
Αυτο θα το δεις και στον βεκρη σιγά σιγά, μολις τα κορίτσια αρχισουν να νιώθουν σιγουριά θα ξεκινήσουν τα υποκαταστηματα.



Το διαλυουν το μαγαζακι εκει στη dhi. Ενας ενας την κανουν. Οι εκπαιδευομενοι θα μεινουν. Εγω εχω καταλαβει οτι οποιος μαθαινει τη δουλειά την κανει και ανοιγει κλινικη.
 

dimitris50423

Well-Known Member
Αυτο θα το δεις και στον βεκρη σιγά σιγά, μολις τα κορίτσια αρχισουν να νιώθουν σιγουριά θα ξεκινήσουν τα υποκαταστηματα.

Τα κοριτσια δεν μπορουν να ανοιξουν κλινικες σε οσο καλο επιπεδο και να φτασουν. Οποτε κραταει για παρτυ του τα ταλεντα ο doctor.
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Κ ομως ναι ... 3 μερες ... κ θα σας κανω αναλυτική περιγραφή τι θα γινεται καθε μερα ... κοντος ψαλμος ....
 

ItsAllGone

Active Member
Ωραια νεα παιδια κλεινει η dhi, αντε να κλεισουν και ολοι οι αλλοι να μεινει μονο ο Βεκρης να παει 3 ευρω το γκραφτ με πελατες μονο αυτους που κανουν μεταμοσχευση στη γειτονια τους για να τους βλεπει και η μαμα τους απο το μπαλκονι.
Επισης μπορει να δημιουργηθει και νεα υπηρεσια μεταμοσχευση στο σπιτι να στελνει ο Βεκρης μια κοπελα για αυτους που θελουν μεταμοσχευση στο σπιτι, αυτη θα ειναι η λεγομενη βιζιτομεταμοσχευση θα γινεται σε οποιο δωματιο επιθυμεις ακομα και στο μπαλκονι.
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Εγω βλεπω οτι κλεινουν ολοι οι αλλοι αλλα αυροι που δουλευουν μονοι κανουν σουπερ τιμες οπως ο δικος μου 1€ το γραφτ... να δεις πιυ καρι αναλογο θα κανει κ ο Παπανικολάου κ οχι μονο αυτος ... θελουν δεν θελουν θ ακολουθήσουν κ οι αλλοι... στα 3€ γιατι να μην πας σε κορυφαίο εξω κ να πας Βεκρή;
 

tasos33

Well-Known Member
Φίλε με ένα ευρώ δουλειά δεν γίνεται, αν δεν επενδύσεις δε μαθαίνεις δεν έχεις εργαλεία δεν έχεις κλινική δεν δεν δεν...... Και αν επενδύσεις με ένα ευρώ θα κλείσεις... Με τις κλ@νιες αυγα δεν βαφονται
 

Akis-multi

Well-Known Member
Φίλε με ένα ευρώ δουλειά δεν γίνεται, αν δεν επενδύσεις δε μαθαίνεις δεν έχεις εργαλεία δεν έχεις κλινική δεν δεν δεν...... Και αν επενδύσεις με ένα ευρώ θα κλείσεις... Με τις κλ@νιες αυγα δεν βαφονται
Γιατί φιλε 5 επεμβάσεις την ημέρα του 3000 αρου είναι 3000000 το μήνα με δουλειά εικοσαημερου. Δε βγαίνει μια κλινικη με τέτοια ποσά; Άσε τα prp σαμπουάν κτλ που πουλανε. Μια χαρά βγαίνει ο τζίρος φέρνει το κέρδος, αν ο Λορέντζο τις κάνει μόνος του και κάνει μια την ημέρα λιγότερα βγάζει.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Akis-multi

Well-Known Member
Φίλε με ένα ευρώ δουλειά δεν γίνεται, αν δεν επενδύσεις δε μαθαίνεις δεν έχεις εργαλεία δεν έχεις κλινική δεν δεν δεν...... Και αν επενδύσεις με ένα ευρώ θα κλείσεις... Με τις κλ@νιες αυγα δεν βαφονται
Γιατί φιλε 5 επεμβάσεις την ημέρα του 3000 αρου είναι 3000000 το μήνα με δουλειά εικοσαημερου. Δε βγαίνει μια κλινικη με τέτοια ποσά; Άσε τα prp σαμπουάν κτλ που πουλανε. Μια χαρά βγαίνει ο τζίρος φέρνει το κέρδος, αν ο Λορέντζο τις κάνει μόνος του και κάνει μια την ημέρα λιγότερα βγάζει.
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Ποιος σου πε οτι δεν μπορει αυτος που δουλευει μονος του να επενδύσει ; Ισα ισα που για τον τιρκαλα που ξερω για παραδειγμα έστησε ενα ιατρείο με εξοπλισμό τελευταια λεξη της τεχνολογίας απο γαλλια που συναιργαζεται με μια κλινική κ παει καθε σκ σχεδον εκει ....αν οτι δουλευεις μονος ταυτοχρονα κ το επενδύεις μια χαρουλα χτίζεις κάτι καλο ... αν εισαι υπάλληλος μιας εταιρίας δεν μπορεις να το εξελιξεις ολο αυτο γιατι δεν εξαρταται απο σενα κ δεν βγαζεις κ τα ιδια....
 
Τελευταία επεξεργασία:

tasos33

Well-Known Member
Η επένδυση που κάνει ο καθε ντοκτορας θα φανεί στα χτενίσματα και μόνο εκεί και φυσικά δεν φτάνουν μόνο οι επενδύσεις, πρέπει να το κατέχει κιόλας, η διαδικασια της μμ είναι και σαν το σεξ, θέλει φαντασία.
 

tol

Well-Known Member
καλησπερα
εχουμε κανα νεο απο την περιπτωση του @Giorgos-3 ?
η εχει ανοιξει αλλο νημα και δεν το εχω δει?
καλησπερα
εχουμε κανα νεο απο την περιπτωση του @Giorgos-3 ?
η εχει ανοιξει αλλο νημα και δεν το εχω δει?
Φιλε μου, εχεις χασει πολλα επεισοδια...

Ο Γιωργος εχει κανει ηδη αλλες δυο μεταμοσχευσεις...και, αν τον αφησει η γυναικα του, θα κανει και αλλη μια :):D:p )

Μπορεις, φιλε μου, να κάνεις κλικ πανω στο ονομα του και να πας εκει που γραφει "ΕΥΡΗΜΑ". Εκει θα βρεις ολα τα θεματα/νηματα που εχει ανοιξει και να διαβασεις την εξελιξη ολων των μεταμοσχευσεων που εχει κανει στον κ. Τυρκαλα. Καλο διαβασμα και καλες εμπειριες...διαβαζοντας και αποκτωντας γνωσεις, κανουμε καλυτερες εκτιμησεις, αξιολογουμε καλυτερα τις καταστασεις και προβαινουμε σε καλυτερες επιλογες.
 

psilos@92

New Member
Φιλε μου, εχεις χασει πολλα επεισοδια...

Ο Γιωργος εχει κανει ηδη αλλες δυο μεταμοσχευσεις...και, αν τον αφησει η γυναικα του, θα κανει και αλλη μια :):D:p )

Μπορεις, φιλε μου, να κάνεις κλικ πανω στο ονομα του και να πας εκει που γραφει "ΕΥΡΗΜΑ". Εκει θα βρεις ολα τα θεματα/νηματα που εχει ανοιξει και να διαβασεις την εξελιξη ολων των μεταμοσχευσεων που εχει κανει στον κ. Τυρκαλα. Καλο διαβασμα και καλες εμπειριες...διαβαζοντας και αποκτωντας γνωσεις, κανουμε καλυτερες εκτιμησεις, αξιολογουμε καλυτερα τις καταστασεις και προβαινουμε σε καλυτερες επιλογες.
Ευχαριστώ πολύ το βρήκα πριν λίγο!!
 
Μπλουζα