Panos1982, dr. erdogan , m.fue w keep, 5165 grafts, 8-9/11/2017

hairlosscursed

Well-Known Member
Δυστυχώς εμείς οι παλιοσειρες ακόμα υπηρετούμε ...(έχουμε φάει φυλακή βλέπεις )....ΕΣΥ ΑΠΟΛΥΘΗΚΕΣ ΚΑΙ ΜΕ Ι1 ΠΑΡΑΚΑΛΩ..ΕΓΩ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΑΠΟΣΎΡΟΜΑΙ ΜΕ Ι5 ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

hairlosscursed

Well-Known Member
Κάνε ένα τελευταιο update στο 9μηνο και μετά κρέμασε τα παπούτσια όπως ο Μπουφόν ...μόνο που αντί για παπούτσια κρέμα τα dermatch
 

Tosoras

Member
Φιλε πανο συγχαρητήρια για το υπεροχο αποτέλεσμα σου.Εχω μια απορία ομως για τον ερντογαν.Ενω η τουρκικη λιρα παιρνει την κατρακύλα γιατί ο ιδιος συνεχίζει να κρατάει την τιμη 2.5€/ graft?
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Φιλε πανο συγχαρητήρια για το υπεροχο αποτέλεσμα σου.Εχω μια απορία ομως για τον ερντογαν.Ενω η τουρκικη λιρα παιρνει την κατρακύλα γιατί ο ιδιος συνεχίζει να κρατάει την τιμη 2.5€/ graft?

Μήπως για να κερδίζει περισσότερα όπως είναι λογικό να κάνει ο καθένας που έχει μια επιχείρηση;


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Harris_G

Well-Known Member
Γιατί δουλεύει με ξένους. Μακαρι να την κρατησει στα 2,5 να παρακαλατε οχι να μειωσει.
 

athenian

Well-Known Member
Φιλε πανο συγχαρητήρια για το υπεροχο αποτέλεσμα σου.Εχω μια απορία ομως για τον ερντογαν.Ενω η τουρκικη λιρα παιρνει την κατρακύλα γιατί ο ιδιος συνεχίζει να κρατάει την τιμη 2.5€/ graft?
Φιλε,φθηνος ειναι ηδη και αυτο γιατι ειναι στην τουρκια.Αν ηταν σε αλλη χωρα θα χρεωνε περισσοτερα.Μιλαμε για εναν απο τους καλυτερους στο ειδος.
 

Panos1982

Well-Known Member
Νικαω στο ημιχρονο αλλα το ματς δεν εχει τελειωσει......

Οι πελατες του ερντο ειναι κατα 90% εκτος τουρκιας....στους 15 ασθενεις που ειδα οι 2 ηταν τουρκοι.... οποτε δεν τον ενδιαφερει κ πολυ το τι κανει η τουρκικη λυρα...
αντιθετως μαλλον τον συμφερει οπως ειπε κ ο cvial που πεφτει γτ κερδιζει περισσοτερα !!!

Αντρεα κλαιω με τα ποστ σου τρελε χαχαχα αλλα οχι και Ι5... εισαι Ι2 και παλευεις με αξιωσεις Ι1
θα δωσεις πονο το χειμωνα θυμησου με...
 

turnfiji123

Active Member
Πάντως μου κάνει εντύπωση το εξής: ο Πάνος φαίνεται να έχει αδύναμη τρίχα στις πρώτες φωτό, κάνει μμ, και όχι μόνο βγάζει μαλλί με το κιλό αλλά δεν φαίνεται να υποχωρούν τα υπάρχοντα μαλλιά. Όλο αυτό χωρις φιναστεριδη. Όπως έλεγε και ο θρυλικος Πατρικ, «Πώς γένιν αυτό»;
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
To βάψιμο του μαλλιού σε μαύρο κάνει την τρίχα πιο χοντρή και ευκολοχτενιστη.
Κάποτε τα έβαφα και εγώ μαύρα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tropheus

Well-Known Member
Οσο για τους κροταφους, αν το κανω σκεφτομαι για κατι τετοιο.


Προβολή συνημμένου 17559 Προβολή συνημμένου 17560

Καλησπέρα Πάνο. Πολύ καλά (για άλλη μια φορά) τα αποτελέσματά σου.
Θα συμφωνήσω μαζί σου ότι πρέπει να βάλεις κάποια grafts εκεί στους κροτάφους. Δεν ξέρω αν πρέπει να είναι ακριβώς εκεί που έχεις σχεδιάσει αλλά κάτι πρέπει να κάνεις σε αυτές τις περιοχές.
Το καλό είναι ότι μπορείς να "παίξεις" - όπως είπες - με ένα μολύβι και να βρεις τα κατάλληλα όρια.
 

salonikios30

Active Member
Μπραβο για την εξαιρετη δουλεια και το αποτελεσμα!μια ερωτηση, βαφη στους 4 μηνες (που εισαι στη φουλ φυτρωση) δεν επηρεαζει επικειμενη και τρεχουσα φυτρωση?
 

tasos33

Well-Known Member
Δεν επηρεαζει καθολου, η φυτρωση ειναι θεμα εσωτερικο και οχι επιδερμικο, υπο αυτην τη λογικη θα επρεπε να ριχνει και τα μαμα μαλλια. Φυσικα ολα αυτα χρειαζονται μετρο και σωστη επιλογη προιοντων.



Μπραβο για την εξαιρετη δουλεια και το αποτελεσμα!μια ερωτηση, βαφη στους 4 μηνες (που εισαι στη φουλ φυτρωση) δεν επηρεαζει επικειμενη και τρεχουσα φυτρωση?
 

Tsek

Well-Known Member
Πάντως μου κάνει εντύπωση το εξής: ο Πάνος φαίνεται να έχει αδύναμη τρίχα στις πρώτες φωτό, κάνει μμ, και όχι μόνο βγάζει μαλλί με το κιλό αλλά δεν φαίνεται να υποχωρούν τα υπάρχοντα μαλλιά. Όλο αυτό χωρις φιναστεριδη. Όπως έλεγε και ο θρυλικος Πατρικ, «Πώς γένιν αυτό»;
Δεν έχει καν νόημα να σχολιάζουμε φωτογραφίες με βαμμένο μαλλί αλλά είναι μία απο τις παθογένειες του φόρουμ να χειροκροτεί τυφλά τα αποτελέσματα του εξωτερικού.
 

tasos33

Well-Known Member
Τα θέτε και τα γράφετε αυτά η σας ξεφευγουν καταλαθως?


Πάντως μου κάνει εντύπωση το εξής: ο Πάνος φαίνεται να έχει αδύναμη τρίχα στις πρώτες φωτό, κάνει μμ, και όχι μόνο βγάζει μαλλί με το κιλό αλλά δεν φαίνεται να υποχωρούν τα υπάρχοντα μαλλιά. Όλο αυτό χωρις φιναστεριδη. Όπως έλεγε και ο θρυλικος Πατρικ, «Πώς γένιν αυτό»;
 

Tsek

Well-Known Member
Τα θέτε και τα γράφετε αυτά η σας ξεφευγουν καταλαθως?
Τάσο αν περάσω λίγη μπογιά με το χτενάκι στο crown δεν θα χρειάζομαι πύκνωση. Οποιος έχει δοκιμάσει ξέρει και το λεω απλά για να το έχουμε υπόψιν.
 
Τελευταία επεξεργασία:

tasos33

Well-Known Member
Tα δεδομενα της μμ του Πανου τα εχουμε λαβε σοβαρα υπ οψιν? Διοτι οποιος γνωστης τα βαλει κατω
δεν θα γραφει αυτα που γραφονται.

υσ. εχω δοκιμασει καποιες φορες να βαψω το crown αλλα δε πκνωνει το ρημαδι.

Τάσο αν περάσω λίγη μπογιά με το χτενάκι στο crown δεν θα χρειάζομαι πύκνωση. Οποιος έχει δοκιμάσει ξέρει και το λεω απλά για να το έχουμε υπόψιν.
 

Νικολας νικ

Well-Known Member
Tα δεδομενα της μμ του Πανου τα εχουμε λαβε σοβαρα υπ οψιν? Διοτι οποιος γνωστης τα βαλει κατω
δεν θα γραφει αυτα που γραφονται.

υσ. εχω δοκιμασει καποιες φορες να βαψω το crown αλλα δε πκνωνει το ρημαδι.
Τασο για να πυκνωσει το ρημαδι πρεπει να εχει αρκετο μαλλακι, μιας κ αναφερεσαι στα δεδομενα του πανου ειχε μαλλια πριν κανει τη 2η μεταμοσχευση δεν ηταν φαλακρος, κινηθηκε κυριως σε dence packing και πηγε περιφημα, ομως η χρηση του men perfect που ουσιαστικα δινει πολυ ογκο στην τριχα κ μπουσταρει την γενικη εικονα και αυτο για να ειμαστε αντικειμενικοι πρεπει να αναφερεται ως δεδομενα της εικονας που βλεπουμε, χωρις φυσικα να αμφισβητειται η επιτυχια της.
 

tasos33

Well-Known Member
Δηλαδη χωρις mens perfect τωρα η σε δυο τρεις μηνες τι θα το λες αυτο το αποτελεσμα?


Τασο για να πυκνωσει το ρημαδι πρεπει να εχει αρκετο μαλλακι, μιας κ αναφερεσαι στα δεδομενα του πανου ειχε μαλλια πριν κανει τη 2η μεταμοσχευση δεν ηταν φαλακρος, κινηθηκε κυριως σε dence packing και πηγε περιφημα, ομως η χρηση του men perfect που ουσιαστικα δινει πολυ ογκο στην τριχα κ μπουσταρει την γενικη εικονα και αυτο για να ειμαστε αντικειμενικοι πρεπει να αναφερεται ως δεδομενα της εικονας που βλεπουμε, χωρις φυσικα να αμφισβητειται η επιτυχια της.
 
Μπλουζα