Panos1982, dr. erdogan , m.fue w keep, 5165 grafts, 8-9/11/2017

vagosx

Well-Known Member
Τάσο το βίντεο δείχνει ότι ο τύπος έκανε και δεύτερη αλλά 2700 και έκλεισε το crown και έχωσε και μερικά ακόμη στις μπροστά ζώνες. Μιλαμε ότι με 8200 εκ των οποίων τα 1500 beard grafts έκλεισε όλο το κεφάλι και με τη hairline του να είναι σχεδιασμένη κοντά σε NW1!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Zob

Active Member
Μιλωντας για κραουν θα θελα να δω μερικες φωρογραφιες του πανου εαν και γνωριζω οτι ειναι νωρις ακομη.
 

Panos1982

Well-Known Member
Οσων αφορα το βιντεο, το αποτελεσμα ειναι οντως πολυ καλο του ανθρωπου , για το πως ηταν και το πως δειχνει.
Αλλα για εμας που ξερουμε πεντε πραγαμτα και εχουμε ψαξει το θεμα γνωριζουμε τις αδυναμιες του κεφαλιου αυτου...
σαφως και ειναι χειροτερος απο εμενα αλλα και ξεκινησε και απο χειροτερο σημειο απο εμενα...οποτε ειναι φυσικο !!
εμενα τα μαλλια μου ειναι φουλ κατω απο οποιαδηποτε συνθηκη σε ηλιο σε αερα σε νερο στη θαλασσα οπως και να τα κανω δειχνουν φουλ, αυτο εχει μεγαλη σημασια για εμενα, γιατι δεν εχω illusion of full head εχω πραγματικα full head.
Το περιστατικο στο βιντεο ειναι καλο σε πυκνοτητα μονο στο μπροστινο μερος κ απο και κ πισω πασχει η πυκνοτητα απλα ειανι κ το μαλλι του σγουρο και η κατσαροτητα του μαλλιου κρυβει τα κενα. και το κροουν ειναι αδειο αλλα με το κατσαρο του μαλλι θα γεμισει φανταζομαι οταν φυτρωσει. Επισης οι τουρκοι κανουν κ κατι αλλο βαζουν πολυ συχνα τριχες απο γενια που ειναι πολυ πιο χοντρες απο αυτες του κεφαλιου και ετσι προσδιδουν μεγαλυτερη πυκνοτητα και ογκο και συνιθιζουν πολλες φορες σε τετοια περιστατικα να τις κανουν blend με τριχες κεφαλιου για να προσδωσουν μεγαλυτερο ογκο γτ πραγματικα το χρειαζονται (λογω πληρης ελειψης φυσικων μαλλιων )

Ενα θεμα με τις μεταμοσχευσεις ειναι οτι ναι μεν εχεις "μαλλι οπτικα" αλλα δεν μπορεις να κανεις οτι κουρεμα κ στυλ θες αλλα μονο οτι σου επιτρεπεται και σε κανει να "δειχνεις φουλ"....μερικα κουρεματα και στυλ ειναι απαγορευτικα....
το ξερουν καλα οσοι εχουν κανει μμ.
Αν ας πουμε ο τυπος στο βιντεο ισιωνε το μαλλι κ το σηκωνε ορθιο με ζελε κατω απο φως ηλιου οπως εχω κανει εγω θα βλεπατε την αληθεια...!!
Ενα θεμα με εμενα ειναι οτι ειναι στον χαρακτηρα μου το ολα η τιποτα....οποτε αυτο ισχυει και στο μαλλι δε θελω να αισθανομαι αβολα κατω απο οποιαδηποτε συνθηκη ουτε αγχος ουτε τπτ, δε θελω δλδ ας πουμε οταν βγαινω απ τη θαλασσα να φαινεται αραιωμενο το μαλλι και να αισθανομαι αβολα ή αν φυσαει κ ανεβαινω στη μηχανη να δειχνει καπου αραιο μετα κτλπ....θελω να δειχνει παντα καλο οτι κι αν του συμβει και να αισθανομαι σιγουρια και αυτοπεποιθηση ειναι πολυ σημαντικο αυτο για μενα κ το εχω πετυχει μεχρι στιγμης κ ελπιζω να συνεχισω και στο μελλον.

Μιλωντας για κραουν θα θελα να δω μερικες φωρογραφιες του πανου εαν και γνωριζω οτι ειναι νωρις ακομη.

Εχεις δικιο το εχω ξεχασει τελειως το κροουν μιας και ασχολουμε κυριως με το μπροστα....
να πω οτι οντως η φυτρωση στο κροουν ειναι πιο αργη σε σχεση με μπροστα αλλα παει κι αυτη παρα πολυ καλα και γενικα ειμαι πολυ γρηγορος στη φυτρωση σχετικα με το μεσο ορο....
Μου ζητησε ο ερντο να του στειλω φωτο και εμεινε εκπληκτος με την ταχυτητα της φυτρωσης μου και μου ζητησε αν του επιτρεπω να χρησιμοποιησει τις φωτο σε αλλα φορουμ αν θελει και του το επετρεψα οποτε μπορει να με δειτε κ πουθενα αλλου. παρακολουθει τις φωτο σε αυτο το νημα.

Ανεβαζω μια φωτο που εβγαλα τωρα με το κροουν κατω απο λαμπα κ λιγο βρεγμενο μαλλι γιατι με στεγνο δειχνει πολυ γεματο και δε θα βλεπατε ολα τα κενα που υπαρχουν ακομη....

crown 2.jpg
 

Panos1982

Well-Known Member
Ηδη παει καλα αλλα θεωρω οτι θα κλεισει κι αλλο ακομα.....εχει να δωσει....
Περιμένουμε να δουμε τι θα γινεται εκει Αύγουστο σεπτεμβρη...
 

Pes

Active Member
Οσων αφορα το βιντεο, το αποτελεσμα ειναι οντως πολυ καλο του ανθρωπου , για το πως ηταν και το πως δειχνει.
Αλλα για εμας που ξερουμε πεντε πραγαμτα και εχουμε ψαξει το θεμα γνωριζουμε τις αδυναμιες του κεφαλιου αυτου...
σαφως και ειναι χειροτερος απο εμενα αλλα και ξεκινησε και απο χειροτερο σημειο απο εμενα...οποτε ειναι φυσικο !!
εμενα τα μαλλια μου ειναι φουλ κατω απο οποιαδηποτε συνθηκη σε ηλιο σε αερα σε νερο στη θαλασσα οπως και να τα κανω δειχνουν φουλ, αυτο εχει μεγαλη σημασια για εμενα, γιατι δεν εχω illusion of full head εχω πραγματικα full head.
Το περιστατικο στο βιντεο ειναι καλο σε πυκνοτητα μονο στο μπροστινο μερος κ απο και κ πισω πασχει η πυκνοτητα απλα ειανι κ το μαλλι του σγουρο και η κατσαροτητα του μαλλιου κρυβει τα κενα. και το κροουν ειναι αδειο αλλα με το κατσαρο του μαλλι θα γεμισει φανταζομαι οταν φυτρωσει. Επισης οι τουρκοι κανουν κ κατι αλλο βαζουν πολυ συχνα τριχες απο γενια που ειναι πολυ πιο χοντρες απο αυτες του κεφαλιου και ετσι προσδιδουν μεγαλυτερη πυκνοτητα και ογκο και συνιθιζουν πολλες φορες σε τετοια περιστατικα να τις κανουν blend με τριχες κεφαλιου για να προσδωσουν μεγαλυτερο ογκο γτ πραγματικα το χρειαζονται (λογω πληρης ελειψης φυσικων μαλλιων )

Ενα θεμα με τις μεταμοσχευσεις ειναι οτι ναι μεν εχεις "μαλλι οπτικα" αλλα δεν μπορεις να κανεις οτι κουρεμα κ στυλ θες αλλα μονο οτι σου επιτρεπεται και σε κανει να "δειχνεις φουλ"....μερικα κουρεματα και στυλ ειναι απαγορευτικα....
το ξερουν καλα οσοι εχουν κανει μμ.
Αν ας πουμε ο τυπος στο βιντεο ισιωνε το μαλλι κ το σηκωνε ορθιο με ζελε κατω απο φως ηλιου οπως εχω κανει εγω θα βλεπατε την αληθεια...!!
Ενα θεμα με εμενα ειναι οτι ειναι στον χαρακτηρα μου το ολα η τιποτα....οποτε αυτο ισχυει και στο μαλλι δε θελω να αισθανομαι αβολα κατω απο οποιαδηποτε συνθηκη ουτε αγχος ουτε τπτ, δε θελω δλδ ας πουμε οταν βγαινω απ τη θαλασσα να φαινεται αραιωμενο το μαλλι και να αισθανομαι αβολα ή αν φυσαει κ ανεβαινω στη μηχανη να δειχνει καπου αραιο μετα κτλπ....θελω να δειχνει παντα καλο οτι κι αν του συμβει και να αισθανομαι σιγουρια και αυτοπεποιθηση ειναι πολυ σημαντικο αυτο για μενα κ το εχω πετυχει μεχρι στιγμης κ ελπιζω να συνεχισω και στο μελλον.



Εχεις δικιο το εχω ξεχασει τελειως το κροουν μιας και ασχολουμε κυριως με το μπροστα....
να πω οτι οντως η φυτρωση στο κροουν ειναι πιο αργη σε σχεση με μπροστα αλλα παει κι αυτη παρα πολυ καλα και γενικα ειμαι πολυ γρηγορος στη φυτρωση σχετικα με το μεσο ορο....
Μου ζητησε ο ερντο να του στειλω φωτο και εμεινε εκπληκτος με την ταχυτητα της φυτρωσης μου και μου ζητησε αν του επιτρεπω να χρησιμοποιησει τις φωτο σε αλλα φορουμ αν θελει και του το επετρεψα οποτε μπορει να με δειτε κ πουθενα αλλου. παρακολουθει τις φωτο σε αυτο το νημα.

Ανεβαζω μια φωτο που εβγαλα τωρα με το κροουν κατω απο λαμπα κ λιγο βρεγμενο μαλλι γιατι με στεγνο δειχνει πολυ γεματο και δε θα βλεπατε ολα τα κενα που υπαρχουν ακομη....

Προβολή συνημμένου 17612
Με λίγα και απλα-κατανοητά λογια ...ολες οι επιλογές σε οδήγησαν σε αυτο το καταπληκτικό αποτέλεσμα ....να εισαι καλα να το χαίρεσαι ....οτι αλλο ψάχνουμε να βρούμε πανω στο αποτέλεσμα σου ειναι απλα άνευφ αξίας.ευγε
 

felaini

Active Member
Μπραβο σε σενα που με υπομονη αγγιξες το τελειο..κ μπραβο κ στο τιμ που εδωσαν αυτο το αποτελεσμα.. σεμιναριακο!!!!
 

vag25

Well-Known Member
Pano θα μπορουσες να βαλεις καποια στιγμη αν εχεις χρονο τις φωτογραφιες πριν/μετα της πρωτης μμ.
Επειδη στο παλιο νημα δεν υπαρχουν.
 

turnfiji123

Active Member
Θα ήθελα να δω φωτογραφίες του Πάνου πριν την 1η μμ. Δώσε μου κουράγιο ρε Πανο να το κυνηγήσω και εγώ.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Ναι βάλε συγκριτικές φώτο για να δούμε την δουλειά που έγινε.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Panos1982

Well-Known Member
Παιδες τις εχω χασει κι εγω τις φωτο......
εχω μονο λιγες
πριν την επεμβαση και μερικες αμεσως μετα την επεμβαση κ τπτ αλλο....
Θα τις ποσταρω εδω.... ειναι απ το 2009 και ειμαι σε ηλικια 27 χρονων.


1.JPG
2.JPG
3.JPG
4.JPG
6.JPG
7.JPG
8.JPG
5.JPG
9.JPG
απο
 

alexandros _athens

Active Member
Επένδυσες πάρα πολλά χρήματα, έβαλες πάρα πολύ πράμα, είμαι σίγουρος πως πέρασες πολλά, κοιτάζω τις τελευταίες φωτογραφίες με το strip και φαντάζομαι την ταλαιπωρία και το άγχος σου όλα αυτά τα χρόνια και ένα μόνο έχω να σου πω..... μπράβο φίλε και να χαίρεσαι το νέο σου μαλλί! Το πολέμησες όσο δεν πάει και με κάθε πιθανό τρόπο αλλά βγήκες νικητής! Πολύ ωραίος! Καλή συνέχεια.
 

Mizerix

Active Member
Απίστευτο αποτέλεσμα, ελπίζω κι εσύ πρωτίστως να είσαι ευχαριστημένος με το αποτέλεσμα. Εύχομαι να μην ξανασχοληθείς ποτέ πλέον, αλλά έχω μια απορία που αφορά γενικότερα τις μεταμοσχεύσεις κι όχι ειδικά εσένα. Πώς «διασφαλίζεται» ότι η δότρια περιοχή (καθώς και τα πλαϊνά) που παίρνονται γκραφτς θα μείνει σε καλή κατάσταση καθόλη την ζωή ενός μεταμοσχευμένου? Εννοώ ότι αν δούμε γύρω μας π.χ. μεγαλύτερα σε ηλικία άτομα γύρω στα 60-65 πολλοί από αυτούς παρουσιάζουν «πρόβλημα» και στη δότρια και τα πλαϊνά. Αν αυτά τα άτομα είχαν προχωρήσει σε μεταμόσχευση δεν θα έμοιαζαν αρκετά «χειρότεροι»?
 

giannis1991

Well-Known Member
Πανο οτι και να πω ειναι λιγο...αληθεια δεν υπαρχει αυτο που εχεις γινει στο κεφαλι σου...νομιζω οτι ουτε ντερματς δε χρειαζεσαι...ΑΨΟΓΟΣ,ΤΟ ΑΞΙΖΕΣ,ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!
 

Panos1982

Well-Known Member
@hairlosscursed @giannis1991 Παλιοσειρεεεες χεχεχε :)

Ενταξει εχω αρχισει κ γουσταρω με το μαλλι ολα οκ....
Τωρα σε 2-3 χρονακια θα αρχισω να ψαχνομαι για υαλουρονικο κ μποτοξ θα αλλαξουμε κλαδο... :p
Το δερματς εννοειται οτι το βαζω αν κ μου ειπε κ ο κουρεας οτι δεν εχω αναγκη αλλα το "κολλημα" δε φευγει...
θελω να ειμαι τσιμεντο κ πισω !!!
 
Μπλουζα