2800 fut dr. feriduni+3.200 fue

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Ρε παιδιά συνήθως στον 6 μηνά αποτελεσματος είμαστε πιο πυκνοί και από τον χρόνο.
Τι φυτρωση να περιμένει ακόμη ο φίλος ας μην παραμυθιαζομαστε.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tasos33

Well-Known Member
Δεν μπορω να καταλαβω γιατι προσπαθουμε να αμαυρωσουνε εναν γιατρο για μερικα μετρια η ξακα αποτελεσματα ,επειδη πηρε 11κ?

Ο λογος που το κανουμε ειναι λογω της ατυπης κοντρας των στρατοπέδων ελλαδας vs εξωτερικου.?

Αν ειναι δυνατον να αυτοκτονησουμε ενα γιατρο που συγκαταλαγετε αναμεσα στους κορυφαιους. Αυτο κανουμε εδω.

Εκανε λαθος? Νααι εκανε.
Εφαρμοσε λαθος τακτικη'? Ναι εφαοσε.

Ας τον σκοτωσουμε λοιπον.. Και να αφησουμε να ζησουν οι γκουρες οι μουρες και οι παραθυρακηδες.


Το αν παίρνει 3.000 ή 4.000 ευρώ μία νοσηλεύτρια σε μία άσχετη με την συζήτηση χώρα, μειώνει την αξία των 11.000 ευρώ δουλεμένων στην Ελλάδα που πλήρωσε ο giorgosris?
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Φιλε τασο οπως βαζεις στην πυρά τους Γκούρες κτλ κτλ να βαζεις και αυτους ολους (δεν μιλαω για σενα προσωπικα)...αυτο λεω εγω ...ιση μεταχείριση στα καλα κ στα ασχημα ...αν λεγόταν γκουριντινι δεν θα χε την ιδια αντιμετώπιση...με γυμνό ματι κτλ σε καποια καλα «ελληνικα» αποτελέσματα οτι καποιοι σφυρίζουν αδιάφορα κ στα ασχημα Πυροβολούν....ενω για τους ξενους στα καλα επικροτούν κ στα ασχημα υπερασπίζονται κιολας ....κ ξανα λεω οσο αφορα τον συγκεκριμενο ...εχει 2 στα 2 σ αυτο το φόρουμ!
 

aeratos28

Just aeratos
Τάσο όταν πας στον feriduni,σημαίνει ότι το έχεις ψάξει,ότι προσπαθείς να αποφύγεις όπως λες τους γκουρες και την ελληνική κουτοπονηρια η το ότι δεν έχουν την τεχνογνωσια για καλό πυκνό αποτέλεσμα..με λάθος τεχνική και μη πλάνο καν..για αυτό πας εκεί με τριπλά χρήματα ..και βλέπεις και λες ο ίδιος ότι και έκανε λαθος και είχε λάθος τακτικη και απλά λες πάλι για Ελλάδα?για κάτσε ρε φίλε,γιατί να μην κατακρίνουμε?αυτό περίμενες εσύ από αυτόν?
Δεν μπορω να καταλαβω γιατι προσπαθουμε να αμαυρωσουνε εναν γιατρο για μερικα μετρια η ξακα αποτελεσματα ,επειδη πηρε 11κ?

Ο λογος που το κανουμε ειναι λογω της ατυπης κοντρας των στρατοπέδων ελλαδας vs εξωτερικου.?

Αν ειναι δυνατον να αυτοκτονησουμε ενα γιατρο που συγκαταλαγετε αναμεσα στους κορυφαιους. Αυτο κανουμε εδω.

Εκανε λαθος? Νααι εκανε.
Εφαρμοσε λαθος τακτικη'? Ναι εφαοσε.

Ας τον σκοτωσουμε λοιπον.. Και να αφησουμε να ζησουν οι γκουρες οι μουρες και οι παραθυρακηδες.
 

Stripar

Established Member
.κ ξανα λεω οσο αφορα τον συγκεκριμενο ...εχει 2 στα 2 σ αυτο το φόρουμ!

Επειδή λές και ξαναλές ,
ποιό είναι το 2 αποτυχημένο απο τον συγκεκριμένο γιατρό?

Για πές μας username χρήστη ή βάλε Link...

Να προβλέψω ότι ούτε Link θα βάλεις , ούτε username!
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Δεν τα παμε ; Το περιστατικό που εκανε μισο μισο με λορετζο κ ανέλαβε αυτος την χερλαιν ...εσεις τα σχολιάζεται οχι εγω ...κ οντως με βρεγμένο Μάλλι φάνηκε η ελειψη πυκνότητας ...
 

aeratos28

Just aeratos
Εδώ Γιώργο είσαι λάθος..workshop ήταν με 1000grafts..και του έκαναν και χάρη που έβαλαν 260+..δεν είπαν ότι θα τον κάνουν τεζα στο χειρουργείο αυτό..ήθελε εξ αρχής αλλά τόσα ,του το είπαν απλά τη δουλειά τους έδειξαν και τπτ άλλο..μην τα μπερδευεις
 

Stripar

Established Member
Δεν τα παμε ; Το περιστατικό που εκανε μισο μισο με λορετζο κ ανέλαβε αυτος την χερλαιν ...εσεις τα σχολιάζεται οχι εγω ...κ οντως με βρεγμένο Μάλλι φάνηκε η ελειψη πυκνότητας ...
Εσύ Γιώργο ψάχνεις να βρείς Δράκους και νεράιδες!

Αστείο μόνο και που το αναφέρεις...
 

DoctorWho

Well-Known Member
Πολυ καλος ο feroduni αλλα αυτο με βαση τα αποτελεσματα στα ξενα site τα οποια προσωπικα ελαχιστα εμπιστεύομαι. Στο δικο μας ειν τ πρωτο αποτελεσμα (που τουλαχιστον εγω εχω δει). Πρακτικα λοιπον ο feriduni εχει να αποδειξει τον εαυτο του στο φορουμ. Δεν του δινω κανενα credit μεχρι να δω καλο του αποτελεσμα εδω. Και ως τοτε για μενα ειν απλα ενας ακριβος γιατρος με ενα κακο αποτελεσματα και τιποτα αλλο. (Και στ παρελθον ειχα μιλησει θετικα γ αυτον)
 

aeratos28

Just aeratos
Ρε συ χάρη δεν είπε κάποιος να το κλείσει το μαγαζί.αλλα γνώμες είναι αυτές..και εμένα αυτός ο γιατρός δεν μου γέμιζε το μάτι ποτέ..δεν τον θεωρώ τόσο καλό όσο αλλους όπως τον Τούρκο και τον lorenzo..
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Harris_G

Well-Known Member
Σεβαστο aerate αλλα ειναι δυνατον να κρινουμε απο ένα αποτελεσμα? Και στην τελικη κανεις δε μπορει να σου προσφερει 100% φυτρωση, οσο μεγαλο ονομα και να ειναι, οσα λεφτα και να δωσεις. Η λογικη λεει οτι μικραινει το περιθωριο λαθους, ο φιλος ηταν δυστυχως ατυχος και εκατσε η μπιλια στο σχετικα μικροτερο ποσοστο αποτυχιας. Απο κει και περα οπως ηδη ειπωθηκε ο γιατρος προς τιμην του ειναι διπλα στο φιλο παραδεχομενος τη χαμηλη φυτρωση οχι οπως καποιες αλλες κλινικες μου μιλησαν για υψηλοτατη φυτρωση σε μια πασιφανεστατη αποτυχια.
 

aeratos28

Just aeratos
Όχι από ένα αποτέλεσμα δεν κρίνεις εννοείται..αλλά εδώ υπάρχει μεγαλη αποτυχία φίλε και πολλά λεφτά κόστος και αυτά που ακούγονται δικαίως ακούγονται..
 

tasos33

Well-Known Member
Γιωργο εισαι τοσους μηνες εδω και ειναι φορες που μου δινεις την εντυπωση πως εισαι μια βδομαδα μονο.


Δεν τα παμε ; Το περιστατικό που εκανε μισο μισο με λορετζο κ ανέλαβε αυτος την χερλαιν ...εσεις τα σχολιάζεται οχι εγω ...κ οντως με βρεγμένο Μάλλι φάνηκε η ελειψη πυκνότητας ...
 

tasos33

Well-Known Member
Αερατε σαφως και δεν εχει παει καλα εως τωρα ισως βελτιωθει ,ισως οχι, ισως ο σιδηρος να επαιξε τον ρολο του στην φυτρωση.

Αν διαβασεις το ευστοχιο ποστ του @tol θα δεις οτι το πλανο δεν ηταν και τοσο λαθος.
 

aeratos28

Just aeratos
Δεν νομίζω να είναι 70 τετρ εκατοστά αυτή η έκταση..αν είναι,τότε είναι κάπως οκ..αλλά και πάλι ,μπροστά hairline σε μερικά σημεία θα φτάσει το ανώτερο 45-50 grafts..άρα θα έπρεπε να επέμβεις ξανά στα ίδια σημεία..όλοι λέτε πως η τακτική των μεγάλων γιατρών είναι να δουλεύουν κάθε ζώνη μια φορά με τη μέγιστη πυκνότητα χωρίς να ασχολούνται πάλι εκεί.εκτος πολύ μικρών touch up που θα χρειαστούν..αν χρειαστούν.πιστευεις ότι με αυτό τον αριθμό που έβαλε θα μπορούσε να πετύχει αυτό για το οποίο φημίζονται όλοι αυτοί οι γιατροί?επίσης ο σχεδιασμός του είναι πολύ τριγωνικός.δεν έχτισε καν hairline καινούρια..
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Εσεις δεν λέγατε οτι κακως κατέβασε την χερλαιν αφου μιλαμε για περιορισμένο αριθμο γραφτς; Λαθος τακτικη κ εκει δεν ειναι ;Μα μπείτε να διαβάσετε ....
 
Τελευταία επεξεργασία:

Giorgos-3

Well-Known Member
Εγω λεω την αποψη μου κ παταω πανω σ αυτα που μαθαινω απο σας κ κρινω ....ομολογούμενος λοιπον κ στο κονάκι εφάρμοσε λαθος τακτικη κ εκει ....τωρα δρακους κ νεράιδες κ ξωτικά βλεπουν αυτοι που ειναι προκατελημενοι κ κολλημένοι ....εγω ειμαι χαλαρος κ απλα σχολιαζω χωρις εμμονές κ χωρις κολλήματα μ αυτες τις απειροελάχιστες γνώσεις που εχω...κ σχολιαζω τα καλα κ τα κακά σε ελληνες κ ξενους χωρις έπιλεκτικη όραση ...
 

tasos33

Well-Known Member
O konaki ηταν σε workshop ,ηταν μια αλλη κατασταση, αν καποιοι στην περιπτωση κονακι βλεπουν κανονικη μμ κακως το βλεπουν ετσι. Το work ηταν σαφες, 1000 graft, απο κει και περα ξαναπαει για συμπληρωματικη, ειναι σαφες αυτο.Μην μπερδευεσαι.

Εγω λεω την αποψη μου κ παταω πανω σ αυτα που μαθαινω απο σας κ κρινω ....ομολογούμενος λοιπον κ στο κονάκι εφάρμοσε λαθος τακτικη κ εκει ....τωρα δρακους κ νεράιδες κ ξωτικά βλεπουν αυτοι που ειναι προκατελημενοι κ κολλημένοι ....εγω ειμαι χαλαρος κ απλα σχολιαζω χωρις εμμονές κ χωρις κολλήματα μ αυτες τις απειροελάχιστες γνώσεις που εχω...κ σχολιαζω τα καλα κ τα κακά σε ελληνες κ ξενους χωρις έπιλεκτικη όραση ...
 
Μπλουζα