Ρινοπλαστική ξανά (tropheus)

φαιη_70

New Member
Καλησπέρα,
Μένω Θεσσαλονίκη, ενδιαφέρομαι για ρινοπλαστική και μετά από έρευνα σε διάφορα φόρουμ μάλλον τείνω προς τον Λουλούδη λόγω των θετικών σχολίων. Εξακολουθώ όμως να είμαι αρκετά επιφυλακτική με την επέμβαση. 'Οσοι χειρουργήθηκαν από τον συγκεκριμένο γιατρό ας μου στείλουν προσωπικό μήνυμα με εντυπώσεις θετικές ή αρνητικές καθώς και την τιμή. Ευχαριστώ πολύ!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ssacer

New Member
καλησπέρα σε όλους!!
ψάχνω για δεύτερη ρινοπλαστική! καθώς η πρώτη δε πήγε καλά!
@tropheus εσύ νομίζω με καταλαβαίνεις.!

Θα ήθελα να ρωτήσω αν έχει κάνει κανείς ρινοπλαστική με Μιχ@λοπουλο ή Μ@κριπιδη.
να μου πει εντυπωσεις.

ευχαριστώ!
 

katfarm

New Member
paidia kalhspera.molis ekana eggrafh sto forum giati psaxnw anthrwpous me empeiria sthn rinoplastikh na mou dwsoun kapoies apanthseis.exete akousta thn atraumatikh rinoplastiki?sugkekrimena thn diabasa apo ton kurio Mhtsou.exei kanei kapoios apo esas?
 

Ντιντι

New Member
Καλησπερα, αυτο που καταλαβα ειναι μη μπλεξεις με γιατρους. ειμαι 23 ετων και το καλοκαιρι του 2014 πηρα επιτελους την αποφαση να κανω ρινοπλαστικη. Την επεμβαση την εκανα στην κλινικη euromedica στη θεσσαλονικη και ο πλαστικος υποτιθεται πως ηταν απο τους καλυτερους. ο κυριος Χ.Γ. λοιπον (εκτος του οτι σαν ανθρωπος ηταν απιστευτα αλαζονας και κυνικος) οταν το ρωτησα το ποσοστο επιτυχιας πριν κανω την επεμβαση μου ειπε πως κανεις δεν του εχει κανει παραπονα εως τωρα και το ποσοστο αποτυχιας ειναι πολυ μικρο. οταν εκανα την ρινοπλαστικη, μου πειραξε το διαφραγμα ενω δεν ειχε προβλημα, μου εκανε ανοιχτη ρινοπλαστικη για να κανει καλυτερη δουλεια και το αποτελεσμα ηταν το εξης: το ενα ρουθουνι μεγαλυτερο απο το αλλο και η μυτη στραβωσε (προ επεμβασης ειχα μια κεντραρισμενη ισια μυτη, το μονο προβλημα ηταν η καμπουρα), και αυτος ο κυριος αντι να παραδεχτει το λαθος του αποποιηθηκε τις ευθυνες του ισχυριζομενος πως φταιει ο οργανισμος μου γιαυτο.! αυτοι ειναι χασαπηδες δεν ειναι γιατροι. μολις ειδαμε το αποτελεσμα ειπε πως χρειαζεται επανορθωτικη επεμβαση και αυτη τη φορα ισχυριστηκε πως το 80% των επεμβασεων παντα χρειαζονται 2η ρινοπλαστικη!!!!
πως γινεται λοιπον εγω να ξαναεμπιστευτω αυτον τον ανθρωπο να με εγχειρησει για δευτερη φορα?! επισης με τι ψυχικη δυναμη να ξαναμπω σε αυτη τη διαδικασια μετα απο αυτο? (ακομα και με αλλο γιατρο). με τοσα που ακουγονται πραγματικα ειναι μεγαλο το ρισκο για να ξαναμπεις σε αυτη τη διαδικασια.
παροτι δεν ειμαι τετοιος ανθρωπος, για τον συγκεκριμενο εχω σκεφτει να του κανω μεχρι και μηνυση, αλλα φοβαμαι πως δεν προκειται να βρω το δικιο μου. αυτοι οι χασαπηδες χρειαζονται καταγγελιες, δεν ειναι δυνατον να βαζουν κατω νεα ατομα και να τα σακατευουν στην κυριολεξια.
Γεια σου,αν και αργοπορημενα θα μπορούσες να Μου στειλεις σε προσωπικό μήνυμα το όνομα του γιατρού?
 

Ντιντι

New Member
Γεια σας,είμαι καινούργια στο φόρουμ, υπάρχει κάποιος που έχει κάνει ρινοπλαστικη στη Θεσσαλονίκη και έχει μείνει ευχαριστημένος? Μπορείτε να μου στείλετε προσωπικό μύνημα αν θέλετε,ευχαριστώ πολύ!!!
 

takishair

New Member
Παιδια εχει κανενας εμπειρια από την δουλεια του Μοιρεα Γεωργίου? (ΧΕΙΡΟΥΡΓΟΣ ΩΤΟΡΙΝΟΛΑΡΥΓΓΟΛΟΓΟΣ)

Μετα από τηλεφωνικη επικοινωνια εκλεισα ραντεβού απογευματινο στο ιατρειο του οπου βγαλαμε φωτογραφιες.
Εχοντας πρόβλημα διαφράγματος (όχι ιδιαίτερα σοβαρο) μιλησαμε για επεμβαση στην μυτη (διορθωση διαφράγματος και πλαστικη) συνδυαζόμενη με Γενειοπλαστικη.

Βλέποντας το πριν με το μετα στις φωτογραφιες που μου εδειξε παραγματικα εντυπωσιαστηκα.
Κατατοπιστικότατος οσον αφορα την επικοινωνια μας.
Εδειξε να εχει μεγαλη εμπειρια από παρομοιες επεμβάσεις.
Μου ελυσε ολες τις αποριες, μου εκανε καλη οικονομικη προσφορα και εν τελη εμεινα ικανοποιημένος από την προσωπικη μας γνωριμια.

Σκέφτομαι να προχωρήσω σε επεμβαση μαζι του, χωρις να εχω παρει όμως γνωμες από αλλους Γιατρους.
Θα ηθελα εάν εχει συνεργαστεί κανεις στο Φορουμ μαζι του, να γραψει εντυπώσεις και εάν εμεινε ικανοποιημένος από την δουλεια του.
 

niki.7x

New Member
Γεια σας παιδιά !!!
Έχω διαβάσει τα περισσότερα φόρουμ και έχω μπερδευτεί για το ποιος είναι καλός ρινοπλαστικος .
Ο πιο γνωστός κατάλαβα πως είναι ο Παυλιδερης . Υπάρχει κάποιος που μπορεί να μου πει αν έχει μείνει
ικανοποιημένος ? Οι γνωστοί είναι και καλοί ? Υπάρχει κάποια γνώμη για Θεσσαλονικη ?
Μου είπαν για την Κυπραίου στην Αθήνα ? Σας παρακαλώ παιδιά αν μπορείτε να με κατευθύνετε θα σας ήμουν ευγνώμων γιατί είναι σημαντικό για μένα !!! Το email μου είναι [email protected]
Σας ευχαριστώ πολύ παιδιά !!!
 

Δόμνα

New Member
Καλησπέρα! Ψάχνω γιατρό να κάνω επανορθωτική ρινοπλαστική. Όποιος έχει κάνει επιτυχημένη επανορθωτική ας μου πει την εμπειρία του και σε ποιόν γιατρό πήγε.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Δόμνα

New Member
Όποιος έχει κάνει επανορθωτική ρινοπλαστική τα τελευταία 5 χρόνια στον Ιωάννη Μήτσου ας μου στείλει την εμπειρία του σε προσωπικό μήνυμα. Επίσης αν γνωρίζετε καλούς γιατρούς για επανορθωτικές ενημερώστε με παρακαλώ μπας και βρω λύση στο πρόβλημά μου.
 

Kalifornia

New Member
καλησπερα..και εγω σκεφτομαι για επανορθωτικη λουλουδη.οποιος εχει εμπειρια ας μου πει οτιδηποτε...θα με βοηθουσε,ευχαριστω!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ASTA

New Member
ΚΑΤΑΘΕΤΩ ΤΗΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΜΟΥ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΡΙΝΟΠΛΑΣΤΙΚΗ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΤΟ 2007 ΣΤΟ ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΟΘ. ΠΑΠ. ΓΙΑ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΔΙΦΡΑΓΜΑΤΟΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΑΛΑΙΟΤΕΡΟ ΚΑΤΑΓΜΑ. ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΗΤΑΝ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΙΚΑ. ΑΠΕΚΤΗΣΑ ΚΑΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΗΝ ΑΝΑΠΝΟΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΡΙΝ. ΤΟ 2009 ΧΕΙΡΟΥΡΓΗΘΗΚΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΘ. ΣΚ ΓΙΑ ΕΠΑΝΟΡΘΩΣΗ. Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΗΤΑΝ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΣ, ΜΕ ΘΕΑΤΡΙΝΙΣΜΟΥΣ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΤΙ ΝΑ ΣΕ ΚΑΝΩ ΤΩΡΑ, ΠΩΣ ΘΑ ΤΟ ΔΙΟΡΘΩΣΩ ΕΓΩ ΑΥΤΟ, ΤΩΡΑ ΜΕ ΘΥΜΗΘΗΚΕΣ ΚΛΠ. ΚΟΣΤΟΣ ΕΠΕΜΒΑΣΗΣ 6,000 ΕΥΡΩ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΘΗΚΕ ΜΕΡΙΚΩΣ Η ΑΝΑΠΝΟΗ. ΤΟ ΔΕΞΙ ΡΟΥΘΟΥΝΙ ΔΕΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΣΕ. ΒΕΒΑΙΩΣ ΕΦΤΑΙΓΕ ΚΑΤΑ ΤΟΝ ΣΚ, Η ΠΡΩΤΗ ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΗ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΚΑΙ ΟΧΟ Ο ΙΔΙΟΣ. ΜΕ ΧΕΙΡΟΥΡΓΗΣΕ ΞΑΝΑ ΤΟ 2010 ΚΟΣΤΟΣ 3,000 . ΛΥΘΗΚΕ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΗΣ ΑΝΑΠΝΟΗΣ ΕΝΤΕΛΩΣ ΑΛΛΑ ΑΙΣΘΗΤΙΚΑ Η ΜΥΤΗ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΚΑΙ ΧΑΛΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΕΞΙΑ ΠΛΕΥΡΑ ΜΕ ΑΣΣΥΜΕΤΡΑ ΡΟΥΘΟΥΝΙΑ. Ο ΣΚ ΤΑ ΕΙΔΕ ΟΛΑ ΑΨΟΓΑ. ΘΑ ΧΕΙΡΟΥΡΓΗΘΩ ΣΥΝΤΟΜΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΒΑΣΙΛΗ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟ ΚΑΙ ΘΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ. ΟΚ. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣΧΟΛΗΘΗΚΕ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΝΙΑ ΩΡΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΞΗΓΗΣΕ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΙ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΙ ΕΧΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ. Ο ΔΙΑΒΟΛΟΣ ΚΡΥΒΕΤΑΙ ΣΤΙΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ ΚΑΙ Ο ΣΚ ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΗΘΗΚΕ ΟΣΟ ΕΠΡΕΠΕ ΠΑΡΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΠΟΥ ΠΗΡΕ. Η ΤΟΣΗ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΠΡΟΒΟΛΗ ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΚΑΝΕ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΓΙΑΤΡΟ. ΤΑ ΛΑΘΗ ΤΟΥΣ ΟΛΟΙ ΤΑ ΚΡΥΒΟΥΝ ΚΑΛΑ.
 

ASTA

New Member
ΚΑΤΑΘΕΤΩ ΤΗΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΜΟΥ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΡΙΝΟΠΛΑΣΤΙΚΗ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΤΟ 2007 ΣΤΟ ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΟΘ. ΠΑΠ. ΓΙΑ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΔΙΦΡΑΓΜΑΤΟΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΑΛΑΙΟΤΕΡΟ ΚΑΤΑΓΜΑ. ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΗΤΑΝ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΙΚΑ. ΑΠΕΚΤΗΣΑ ΚΑΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΗΝ ΑΝΑΠΝΟΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΡΙΝ. ΤΟ 2009 ΧΕΙΡΟΥΡΓΗΘΗΚΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΘ. ΣΚ ΓΙΑ ΕΠΑΝΟΡΘΩΣΗ. Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΗΤΑΝ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΣ, ΜΕ ΘΕΑΤΡΙΝΙΣΜΟΥΣ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΤΙ ΝΑ ΣΕ ΚΑΝΩ ΤΩΡΑ, ΠΩΣ ΘΑ ΤΟ ΔΙΟΡΘΩΣΩ ΕΓΩ ΑΥΤΟ, ΤΩΡΑ ΜΕ ΘΥΜΗΘΗΚΕΣ ΚΛΠ. ΚΟΣΤΟΣ ΕΠΕΜΒΑΣΗΣ 6,000 ΕΥΡΩ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΘΗΚΕ ΜΕΡΙΚΩΣ Η ΑΝΑΠΝΟΗ. ΤΟ ΔΕΞΙ ΡΟΥΘΟΥΝΙ ΔΕΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΣΕ. ΒΕΒΑΙΩΣ ΕΦΤΑΙΓΕ ΚΑΤΑ ΤΟΝ ΣΚ, Η ΠΡΩΤΗ ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΗ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΚΑΙ ΟΧΟ Ο ΙΔΙΟΣ. ΜΕ ΧΕΙΡΟΥΡΓΗΣΕ ΞΑΝΑ ΤΟ 2010 ΚΟΣΤΟΣ 3,000 . ΛΥΘΗΚΕ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΗΣ ΑΝΑΠΝΟΗΣ ΕΝΤΕΛΩΣ ΑΛΛΑ ΑΙΣΘΗΤΙΚΑ Η ΜΥΤΗ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΚΑΙ ΧΑΛΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΕΞΙΑ ΠΛΕΥΡΑ ΜΕ ΑΣΣΥΜΕΤΡΑ ΡΟΥΘΟΥΝΙΑ. Ο ΣΚ ΤΑ ΕΙΔΕ ΟΛΑ ΑΨΟΓΑ. ΘΑ ΧΕΙΡΟΥΡΓΗΘΩ ΣΥΝΤΟΜΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΒΑΣΙΛΗ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟ ΚΑΙ ΘΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ. ΟΚ. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣΧΟΛΗΘΗΚΕ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΝΙΑ ΩΡΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΞΗΓΗΣΕ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΙ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΙ ΕΧΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ. Ο ΔΙΑΒΟΛΟΣ ΚΡΥΒΕΤΑΙ ΣΤΙΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ ΚΑΙ Ο ΣΚ ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΗΘΗΚΕ ΟΣΟ ΕΠΡΕΠΕ ΠΑΡΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΠΟΥ ΠΗΡΕ. Η ΤΟΣΗ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΠΡΟΒΟΛΗ ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΚΑΝΕ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΓΙΑΤΡΟ. ΤΑ ΛΑΘΗ ΤΟΥΣ ΟΛΟΙ ΤΑ ΚΡΥΒΟΥΝ ΚΑΛΑ.
 

hoper

New Member
Καλησπέρα και από μένα παιδιά
Δεν ήξερα ότι είμαστε τόσοι πολλοί αυτοί που θέλουμε να διορθώσουμε τη μύτη μας ,και εγώ προσπαθώ αυτό τον καιρό να βρω τον κατάλληλο γιατρό αλλά από ότι καταλαβαίνω από αυτά που διαβάζω εδώ όλοι κάνουνε λάθη που τα βιώνει μόνος του ο ασθενής στο τέλος με αδιάφορους τους γιατρούς αφού πρώτα έχουν πάρει τα χρήματα. Αυτό το αδιέξοδο με φοβίζει περισσότερο για να είμαι ειλικρινής ,παρόλα αυτά ψάχνω γιατρό γιατί αισθητικά η μύτη μου με στεναχωρεί πολύ. Αν κάποια ή κάποιος χειρούργησε τη μύτη του και έμεινε ευχαριστημένος ας μου στείλει μήνυμα θα με βοηθούσε πολύ να την ρωτήσω για τον γιατρό και τι τύπου πρόβλημα διόρθωσε γιατί συνειδητοποιώ ότι πιο δύσκολο να διορθωθούν αισθητικά είναι οι μύτες με άσχημη κορυφή δηλαδή λεπτούς χόνδρους και πεσμένες μύτες όχι τόσο αυτές με μόνο πρόβλημα τον ύβο.Ειλικρινά παρακαλώ όποια διόρθωσε τέτοιου τύπου προβλήματα και έμεινε ευχαριστημένη ας μου στείλει ένα μνμ θα με βοηθούσε πολύ.
 

ASTA

New Member
Καλησπέρα και από μένα παιδιά
Δεν ήξερα ότι είμαστε τόσοι πολλοί αυτοί που θέλουμε να διορθώσουμε τη μύτη μας ,και εγώ προσπαθώ αυτό τον καιρό να βρω τον κατάλληλο γιατρό αλλά από ότι καταλαβαίνω από αυτά που διαβάζω εδώ όλοι κάνουνε λάθη που τα βιώνει μόνος του ο ασθενής στο τέλος με αδιάφορους τους γιατρούς αφού πρώτα έχουν πάρει τα χρήματα. Αυτό το αδιέξοδο με φοβίζει περισσότερο για να είμαι ειλικρινής ,παρόλα αυτά ψάχνω γιατρό γιατί αισθητικά η μύτη μου με στεναχωρεί πολύ. Αν κάποια ή κάποιος χειρούργησε τη μύτη του και έμεινε ευχαριστημένος ας μου στείλει μήνυμα θα με βοηθούσε πολύ να την ρωτήσω για τον γιατρό και τι τύπου πρόβλημα διόρθωσε γιατί συνειδητοποιώ ότι πιο δύσκολο να διορθωθούν αισθητικά είναι οι μύτες με άσχημη κορυφή δηλαδή λεπτούς χόνδρους και πεσμένες μύτες όχι τόσο αυτές με μόνο πρόβλημα τον ύβο.Ειλικρινά παρακαλώ όποια διόρθωσε τέτοιου τύπου προβλήματα και έμεινε ευχαριστημένη ας μου στείλει ένα μνμ θα με βοηθούσε πολύ.
 

ASTA

New Member
από την μέχρι τώρα εμπειρία μου και είναι πικρή, σίγουρα δεν υπάρχουν δύσκολες και εύκολες μύτες για διόρθωση ως προς το σχήμα, ούτε φταίει ο οργανισμός του ασθενή για το κακό ή μέτριο αποτέλεσμα. Είναι όλα σχετικά για τους μέτριους χειρουργούσ και λέγονται για να δικαιολογήσουν την αποτυχία τους. Ο καλός ρινοπλαστικός είναι ικανός να διορθώσει οτιδήποτε διορθώνεται.
 

hoper

New Member
από την μέχρι τώρα εμπειρία μου και είναι πικρή, σίγουρα δεν υπάρχουν δύσκολες και εύκολες μύτες για διόρθωση ως προς το σχήμα, ούτε φταίει ο οργανισμός του ασθενή για το κακό ή μέτριο αποτέλεσμα. Είναι όλα σχετικά για τους μέτριους χειρουργούσ και λέγονται για να δικαιολογήσουν την αποτυχία τους. Ο καλός ρινοπλαστικός είναι ικανός να διορθώσει οτιδήποτε διορθώνεται.
Έχετε υπόψιν σας ονόματα καλών γιατρών ωρλ που να χειρουργούν ειδικά μύτες, αν έχετε πείτε μου τα ονόματα μήπως και με βοηθήσετε
 

ASTA

New Member
εξαιρετικός χειρουργός ειναι ο Βασίλης Μιχαλοπουλος αλλά είναι πλαστικός χειρουργός και ΩΡΛ που κάνει καλή δουλειά ο Παναγιωτοπουλος Γιωργος στρατιωτικός στο 401 νοσοκομείο, έχει ιδιωτικό ιατρείο στα Βριλήσσια. Αν δεν επείγεσαι μη βιαστείς, θα χειρουργηθώ από τον Μιχαλόπουλο σε 2 μήνεσ και θα ενημερώσω σχετικά.
 

hoper

New Member
εξαιρετικός χειρουργός ειναι ο Βασίλης Μιχαλοπουλος αλλά είναι πλαστικός χειρουργός και ΩΡΛ που κάνει καλή δουλειά ο Παναγιωτοπουλος Γιωργος στρατιωτικός στο 401 νοσοκομείο, έχει ιδιωτικό ιατρείο στα Βριλήσσια. Αν δεν επείγεσαι μη βιαστείς, θα χειρουργηθώ από τον Μιχαλόπουλο σε 2 μήνεσ και θα ενημερώσω σχετικά.
σε ευχαριστώ πολύ να είσαι καλά ελπίζω να δεις τα αποτελέσματα που περιμένεις γιατί επέλεξες όμως Μιχαλόπουλο από τον Παναγιωτόπουλο που είναι και ΩΡΛ
 
Μπλουζα