Toppik

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

best1210

Member
Απ: Toppik

Παιδες υπαρχει καποιος που να ξερει υπευθυνα να απαντησει αν εχει καποια αρνητικη επιδραση η χρηση του?
γιατι παραμενει ενα ερωτημα αναπαντητο.

οι της εταιριας βαζουν το χερι τους στην φωτια οτι δεν υπαρχει το παραμικρο ενδεχομενο αρνιτκης επιδρασης της χρησης του.

τα παιδια που το χρησιμοποιουν τι εχουν να πουν?
 

hater_of_baldness

Active Member
Απ: Toppik

Δεν μπορώ να κρίνω αν κάνει κακό... Χάνω τρίχες καθημερινά αλλά δεν ξέρω αν φταίει το Toppik.

Επίσης προσοχή γιατί καμιά φορά το καφέ γίνεται πράσινο!! Ω ναι! Με τον ήλιο ή το νερό. Δεν είμαι sure!
 

best1210

Member
Απ: Toppik

τι εννοεις το καφε?
στο χρωμα του toppik?ποτε το παρατηρησες?

με την χρηση του δεν εισαι ικανοποιημενος?
 

hater_of_baldness

Active Member
Απ: Toppik

best1210 είπε:
τι εννοεις το καφε?
στο χρωμα του toppik?ποτε το παρατηρησες?

με την χρηση του δεν εισαι ικανοποιημενος?

Το medium brown άλλαξε χρώμα κι έγινε πράσινο, ενώ ήμουν στην παραλία (δεν έβρεξα κεφάλι). Μου έχει συμβεί 2 φορές. Γενικά είμαι ικανοποιημένος αλλά ξενέρωσα με το σκηνικό αυτό. Με ένα γρήγορο googlάρισμα, έχει συμβεί και σε άλλους!
 

hater_of_baldness

Active Member
Απ: Toppik

Ναι βάζω καθημερινά! Ο κοπέλα μου το είδε, που το ξέρει ότι βάζω και γέλαγε! Χαλαρά! Ευτυχώς δεν το δε άλλος. Πήγα τουαλέτα και έβγαλα όσο μπορούσα από τους κροτάφους και κάπως το έσωσα!
 

best1210

Member
Απ: Toppik

αν εβρεχες κεφαλι στην θαλασσα δεν θα φευγε?
η μονο λουσιμο?

τουλαχιστον το εσωσες!!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

hater_of_baldness

Active Member
Απ: Toppik

Θα έφευγε κάποιο μέρος σίγουρα. Αλλά θα ήταν λίγο περίεργο να έμπαινα full και να έβγαινα αραιός!! LOL... Για να φύγει τελείως θέλει και τρίψιμο επειδή βάζω και lak...
 
Απ: Toppik

best1210 είπε:
Παιδες υπαρχει καποιος που να ξερει υπευθυνα να απαντησει αν εχει καποια αρνητικη επιδραση η χρηση του?
γιατι παραμενει ενα ερωτημα αναπαντητο.

οι της εταιριας βαζουν το χερι τους στην φωτια οτι δεν υπαρχει το παραμικρο ενδεχομενο αρνιτκης επιδρασης της χρησης του.

τα παιδια που το χρησιμοποιουν τι εχουν να πουν?


μου δινεται μια αισθηση οτι "εγκλωβιζεται" η αναπνοη και ο αερισμος της τριχας. οποτε κρινω οτι χρειαζεται μετρο στη χρηση του. στα 2 χρονια που το χρησιμοποιω εχει προχωρησει λιγο η αραιωση, ωστοσο νομιζω ειναι στο φυσιολογικο βαθμο και σε λογικη εξελιξη.

εκανα χρηση regain, fungoral για 1 χρονο και στη συνεχεια 6 μηνες φινα. απο τελος Μαιου εχω σταματησει και παρατηρω οτι απλα συνεχιζεται η αργη αραιωση μου. να σημειωσω οτι μολις εκλεισα τα 40 μου χρονια.
 

best1210

Member
Απ: Toppik

ΘΒ ασχετο αλλα στο μελλον σκεφτεσαι μεταμ?
εννοω το τοπικ το θεωρεις λυση ωστε να φραναρεις μελλοντικη επεμβαση?
απλα ρωταω γιατι μερικοι το θεωρουν λυση μεταβατικη μεχρι την μεταμοσχευση,,,
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα