Toppik

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

giorgio10

New Member
Σιγουρα το εχετε δει παρα πολλοι,απλα η ερωτηση μου ειναι το εχει δοκιμασει κανεις?δουλευει?αξιζει τον κοπο μεχρι να δουμε αποτελεσματα απο τις θεραπειες?Γιατι σιγουρα ενισχυει την ψυχολογια μας....
http://www.toppik.gr/?gclid=CL-dsJXj3agCFUIMfAoddSacjg
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Toppikistis

New Member
Απ: Toppik

Στο θέμα κάλυψη αξίζει πολύ.Όμως έχει ένα αρνητικό.Έτσι κ αρχίσεις μετά δεν σταματάς εύκολα.Στα λέω αυτά από προσωπική εμπειρία.Το χρησιμοποιώ εδώ και 3 χρόνια.Σκέψου ότι καλύπτω NW6 με το toppik,όμως δεν τολμάω να βγω από το σπίτι χωρίς αυτό.Και αυτός είναι ο λόγος που θα σε κουράσει πολύ.Θα πρέπει να έχεις τον νου σου συνεχώς μην πέσει τπτ πάνω στο κεφάλι σου κ φύγει η κάλυψη γιατί θα νιώσεις ρόμπα αν γίνει αυτό.Πολλές φορές έχει πάει η καρδιά μου στη κούλουρη!

Τι NW είσαι; Δώσε κ μια ευκαιρία στο Dermmatch γιατί απ' ότι λένε είναι αδιάβροχο κ κοστίζει πολύ φθηνότερα απο το τόππικ.Εγώ το έμαθα τώρα τελευταία κ δεν έχω δοκιμάσει ακόμα.Θα ήθελα όμως.
 

bz

New Member
Απ: Toppik

Αν χρησιμοποιήσετε ντερμάτς κάντε αδιαβροχο - τέστ στη ντουζιέρα και τον καθρέφτη σας . Αν μπορείτε να βγείτε και στο μπαλκόνι να το δείτε δε φώς ημέρας ακόμα καλύτερα

(σου στέλνω σε λίγο πμ )
 

spi

Well-Known Member
Απ: Toppik

Καλη φαση.Λετε να δοκιμασω με αυτο το μικρο μπουκαλακι toppik?Να δω πως ειναι.Εξαλλου η αραιωση μου δεν ειναι δα και τοσο μεγαλη μονο στα μπροστα θελω....
 

Toppikistis

New Member
Απ: Toppik

Αν έχεις σχετικά μικρή αραίωση, το κουτι με τα 35 ευρώ θα σε βγάλει για κανά μήνα με σαράντα μέρες με καθημερινή χρήση.Το κουτί με τα 50 θα σε βγάλει για τρίμηνο στο νερό.

Εγώ με μεγάλη αραίωση χρειάζομαι σχεδόν ένα κουτί των 50 ευρώ κάθε μήνα.Έχει γίνει ασύμφορο...αλλά έτσι είναι το εμπόριο, εκμεταλευεται τις αδυναμίες του καθενός.
 

bz

New Member
Απ: Toppik

Σκέψου θετικά Τοπ ! Οι γυναίκες θέλουν 50 ευρω τη βδομάδα με τα κομμωτήρια και τα τζάτζαλα μάτζαλα . Υπάρχουν και χειρότερα !!! :)
 

spi

Well-Known Member
Απ: Toppik

μαλιστα!!!Βρε θα παρω εγω το μικρο μονο και μονο για δοκιμη οχι τιποτα αλλο και μετα βλεπουμε thnx toppikisti....
 

Toppikistis

New Member
Απ: Toppik

spi είπε:
μαλιστα!!!Βρε θα παρω εγω το μικρο μονο και μονο για δοκιμη οχι τιποτα αλλο και μετα βλεπουμε thnx toppikisti....

Τπτ φιλε μου, αλλά αν δεν το έχεις μεγάλη ανάγκη θα σου πρότεινα να προσέχεις πολύ γιατί είναι τρομερά εθιστικό αν μπεις στο λούκι..

Σκέψου θετικά Τοπ ! Οι γυναίκες θέλουν 50 ευρω τη βδομάδα με τα κομμωτήρια και τα τζάτζαλα μάτζαλα . Υπάρχουν και χειρότερα !!!
Φίλε bz από θέμα χρημάτων οκ είμαστε πιο συμφερτικοί! Αυτό όμως που με σκοτώνει κάθε φορά που πρέπει να ετοιμαστώ για κάπου είναι ο χρόνος που απαιτείται για την εφαρμογή του, ειδικά αν έχεις μεγάλη επιφάνεια να καλύψεις..
 

bz

New Member
Απ: Toppik

Αυτό είναι μεγάλη αλήθεια . Η απαράμιλλη ομορφιά θέλει τις θυσίες της :!!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

xDante

Member
Απ: Toppik

τοππικιστής έχεις καμία φωτο με αυτό στο κεφάλι σου να δούμε πως φαίενται ? :chinscratch
 

Toppikistis

New Member
Απ: Toppik

Αυτό είναι ένα θέμα που θα πρέπει να το δει ο καθένας ξεχωριστά για τον εαυτό του και για το μέγεθος του προβλήματος του,δοκιμάζοντας όλα τα consealers στον εαυτό του.
 

LEG

New Member
Απ: Toppik

bz είπε:
Αν χρησιμοποιήσετε ντερμάτς κάντε αδιαβροχο - τέστ στη ντουζιέρα και τον καθρέφτη σας . Αν μπορείτε να βγείτε και στο μπαλκόνι να το δείτε δε φώς ημέρας ακόμα καλύτερα

(σου στέλνω σε λίγο πμ )

ενοεις ότι είναι καλό δλδ?ποιό καλό από τοπικ?το οποίο βγαίνει αμα βάλεις-βγάλεις το κράνος.είναι πράγματι αδιάβροχο?
 

bz

New Member
Απ: Toppik

Εγώ το βρίσκω πολύ καλό . Πιστεύω οτι αξίζει να το δοκιμάσει κανείς διότι δεν ξέρω τι συμπεριφορά θα έχει ανάλογα με το τι μαλλί έχει ο καθένας
 

John83

Member
Απ: Toppik

Όπως λέει και ο φίλος Τoppikistis είναι εθισμός το Toppik.. Εγώ το χρησιμοποιώ 3,5 χρόνια και το έχω συνηθίσει. Όσο περνάει ο καιρός μαθαίνεις να το χρησιμοποιείς όλο και πιο σωστά... και σαφώς πιο διακριτικά... Δίνει μεγάλη φυσικότητα κυρίως στο πάνω μέρος... Στην μπροστινη περιοχή θέλει πολύ διακριτική τοποθέτηση... Θα θελα πάντως να δοκιμάσω και το DermMatch καποια στιγμή... έχω διαβάσει θετικά σχόλια...
 

sakis9282

Member
Απ: Toppik

To dermatch επειδή το έχω χρησιμοιποιήσει δεν είναι για άτομα με μεγάλη αράιωση.Είναι χρονοβόρο στην τοποθέτιση του σε σχέση με toppik.
 

holfork

New Member
Απ: Toppik

βρηκα ενα αμερικανικο σαιτ με 6 δολλαρια και εδω οι αλητες το πουλανε 35 ευρω

EDIT: @holfork γράφε μόνο με μικρά γράμματα
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα