Robot, fue, 3000 grafts, 28-29/8/14

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ROBOT

Member
Καλημέρα παίδες λόγω κακού ιντερνετ δεν θα μπορέσω να βάλω άμεσα φωτο και λεπτομέρειες!!Οταν μπορέσω θα δώσω όλα τα στοιχεία και φωτο!!Καλημέρα σε όλους!!
 

ROBOT

Member
Καλησπέρα σε όλους!!
Έλαβα ηλεκτρονικά τα εισιτήρια και τις οδηγίες από το Μιχάλη για έναρξη χειρουργείου στης 30-31/07/14 με FUE 3000-3500grafts.
ΠΑΡΟΧΕΣ:
{ΕΙΣΙΤΗΡΙΑ-ΜΕΤΑΦΟΡΕΣ ΑΠΟ ΠΡΟΣ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟ,ΚΛΙΝΙΚΗ-ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ-ΓΕΥΜΑΤΑ ΣΤΗΝ ΚΛΙΝΙΚΗ-ΤΣΑΝΤΑΚΙ ΜΕ ΤΗΝ ΜΕΤΕΓΧΕΙΡΗΤΙΚΗ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ ΑΓΩΓΗ+ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΚΟ ΥΛΙΚΟ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟΥ+ ΜΕΤΕΓΧΕΙΡΗΤΙΚΕΣ ΟΔΗΓΙΕΣ}
ΑΝΑΦΟΡΑ:
Καταλήξαμε για δυο συνεδρίες 2500+2500grafts

1Η Συνεδρία 30-31/07/14
Με σύνολο απολογισμού 2523grafts από τα οποία 718(μονά)1394(διπλά) (411)τριπλά-τετραπλά. Παραθέτω Φώτο από κλινική και δικές μου.
ΈΝΑ μεγάλο ευχαριστώ στην ομάδα ( ΜΙΧΑΛΗ - ΑΝΤΡΙ - ΑΝΙ ).
Θα παραθέτω την εξέλίξη μου με ημερομηνιακές αναφορές και λεπτομέριες.
Καλό βράδυ σε όλους!!
 

Συνημμένα

  • DSCN4106.JPG
    DSCN4106.JPG
    3 MB · Προβολές: 638
  • DSCN4101.JPG
    DSCN4101.JPG
    2.9 MB · Προβολές: 619
  • IMG_2891.JPG
    IMG_2891.JPG
    2.4 MB · Προβολές: 607
  • IMG_2894.JPG
    IMG_2894.JPG
    2.2 MB · Προβολές: 609

PANOS669

New Member
Παιδιά καλησπέρα σας, είμαι καινούργιο μέλος. Να ευχηθώ καλή επιτυχία στον φίλο robot και σε όλους σας. Μέτα από αρκετά χρονιά ετοιμάζομαι και εγώ επιτέλους να κάνω την μεταμόσχευση μου (την επόμενη εβδομάδα) στον Δρ Γεω...υ. Η επιλογή μου έγινε μετά που διάβασα αρκετά άρθρα από εσάς και σας ευχαριστώ πολύ για αυτό.
 

Flosk

Well-Known Member
ROBOT είπε:
Καλησπέρα σε όλους!!
Έλαβα ηλεκτρονικά τα εισιτήρια και τις οδηγίες από το Μιχάλη για έναρξη χειρουργείου στης 30-31/07/14 με FUE 3000-3500grafts.
ΠΑΡΟΧΕΣ:
{ΕΙΣΙΤΗΡΙΑ-ΜΕΤΑΦΟΡΕΣ ΑΠΟ ΠΡΟΣ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟ,ΚΛΙΝΙΚΗ-ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ-ΓΕΥΜΑΤΑ ΣΤΗΝ ΚΛΙΝΙΚΗ-ΤΣΑΝΤΑΚΙ ΜΕ ΤΗΝ ΜΕΤΕΓΧΕΙΡΗΤΙΚΗ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ ΑΓΩΓΗ+ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΚΟ ΥΛΙΚΟ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟΥ+ ΜΕΤΕΓΧΕΙΡΗΤΙΚΕΣ ΟΔΗΓΙΕΣ}
ΑΝΑΦΟΡΑ:
Καταλήξαμε για δυο συνεδρίες 2500+2500grafts

1Η Συνεδρία 30-31/07/14
Με σύνολο απολογισμού 2523grafts από τα οποία 718(μονά)1394(διπλά) (411)τριπλά-τετραπλά. Παραθέτω Φώτο από κλινική και δικές μου.
ΈΝΑ μεγάλο ευχαριστώ στην ομάδα ( ΜΙΧΑΛΗ - ΑΝΤΡΙ - ΑΝΙ ).
Θα παραθέτω την εξέλίξη μου με ημερομηνιακές αναφορές και λεπτομέριες.
Καλό βράδυ σε όλους!!

Robot καλησπερα και καλα αποτελεσματα!!! Τα αλλα 2500 grafts ποτε θα τα ριξεις, σε ποιο σημειο και γιατι? Το ξερεις οτι ετσι θα τελειωσει η δοτρια σου.. αφου εχεις κανει και το mega session στην D*I πριν κανεις το πρωτο session στον Μιχαλη?
 

ROBOT

Member
Καλησπέρα flosk ναι το ξερω Μα έχω καλη δότρια ακόμη και η δουλειά που είχε γίνει δεν ήταν για mega session οπότε δεν την είχαν φτάσει σε αυτά τα επίπεδα!!Στρατηγικά βλέποντας δότρια είδη υπάρχουσα αραίωση και μελλοντική και χωρίς να θέλουμε να στρεςάρουμε ο Μιχάλης έκρινε αυτο και ετςι θα προβούμε!!Περιοχές για μετά απο εκει που σταματήσαμε και πίσω για πύκνωση!!Το ποτέ θα δούμε βλέποντας πως θα παμε πρώτα τωρα!!Χρονικά απο 6μηνο και μετά αλλα βλέπουμε!!
 

Flosk

Well-Known Member
Αν ειναι για πιο πισω οκ, νομιζα οτι θα τα ξαναριχνατε παλι μπροστα. Παντως και πιο πισω ψιλοκομπλε φαινεσαι, δεν νομιζω οτι χρειαζεται να βιαστεις..
 

danceworld_2001

Well-Known Member
Φίλε ρομποτ καλώ ανάρρωση και καλή φύτρωση να σου ευχηθώ. Η δουλειά φαίνεται εξαιρετική. Πολύ σωστή η στρατηγική να μειώσει το session για να μην σε φορτώσει υπερβολικά και να κινδυνέψεις με σοκ λος. Στο μέλλον θα χρειαστεί να επισκεφτείς ξανά την περιοχή. Καλά δεν είχες και τόσο μαλλί στις υφιστάμενες περιοχές για να φοβάσαι τώρα που σε βλέπω, εγώ προς το τελείωμα εσωτερικά της Α ζώνης είχα περισσότερο μαλλί και δεν υπήρξε ίχνος σοκ λος. Αν βγεί ενα 85-90% θα είσαι άλλος άνθρωπος πραγματικά.
 

Bouklas

Well-Known Member
Kαλή ανάρρωση φίλε και ξανά καλή επιτυχία.
Και πολύ υπομονή μέχρι να δεις τα πρώτα αποτελέσματα. :)
 

ROBOT

Member
Ευχαριστώ Bouklas να είσαι καλα τωρα όντως υπομονή!!Φιλε Flosk είπαμε για τα ποιο πίσω στην δεύτερη φορά εώς τοτε βλέπουμε την πύκνωση στα είδη υπάρχοντα.
Dance thanks ελπιζω να πανε όλα όπως ειπε ο Μιχάλης η περιοχή ήταν με min τα 20-25grafts στης πιο αραιές περιοχές και ανέβαινε σε πυκνότητα ποιο πίσω!!Με την ομάδα πήγαμε με στόχο (πύκνωςη) και με τα τόσα grafts είπαμε πως παμε σε μια αρκετά καλη πυκνότητα!!!Θα ανεβάσω σχετικές φωτό σύντομα!!
 

Stripar

Established Member
PANOS669 είπε:
Παιδιά καλησπέρα σας, είμαι καινούργιο μέλος. Να ευχηθώ καλή επιτυχία στον φίλο robot και σε όλους σας. Μέτα από αρκετά χρονιά ετοιμάζομαι και εγώ επιτέλους να κάνω την μεταμόσχευση μου (την επόμενη εβδομάδα) στον Δρ Γεω...υ. Η επιλογή μου έγινε μετά που διάβασα αρκετά άρθρα από εσάς και σας ευχαριστώ πολύ για αυτό.

Καλώς ήρθες Πάνο...

Πρώτο post βλέπω και πρόσφατα έγινες και μέλος..

Μετά απο αρκετά χρόνια & άρθρα που λές ότι διάβασες...δέν είχες κάποια ερώτηση να κάνεις?...?

:eek:mg:
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

PANOS669

New Member
Ευχαριστω πολυ για το καλωσορισμα φιλε μου.Διαβασα πολλα αρθρα απο εσας σχετικα με μμ και ημουν μεταξυ των δυο γνωστων κλινικων της Κυπρου οπου διαλεξα να παω στον Γε...... γιατι μετα που τον επισκεφτηκα μου μιλησε στο τι να αναμενω απο αυτον. Μου φανηκε ανθρωπινος και επαγγελματιας. Εχω προβει σε μμ και ειμαι σε φαση αναρρωσης. Μακαρι να πανε τα πραγματα καλα για ολους σας.
 

ROBOT

Member
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΚΑΙ ΤΑ ΚΕΦΑΛΙΑ ΜΕΣΑ!!!!
Οι εικόνες θα είναι με ημερομηνιακή εξέλιξη από της πρώτες μέρες έως και σήμερα!!
Για τις λεπτομέρειες τις πρώτες μέρες στο τριχωτό λόγω πηγμάτων από ότι μου είπε η κλινική και ο Μιχάλης εμφάνιζα κάποια κενά που θα τα δείτε στις Φώτο κυρίως στους κροτάφους σαν μικρές συστάδες μαλλιών με ακαθόριστη φορά και σχήμα ,ΚΥΡΙΩΣ ως μικρά S η κάθετα κενά από το κέντρο της hairline προς τους κροτάφους!!Ολο αυτό έως και την 6 ημέρα που φεύγοντας τα πήγματα άρχισαν να ξεκαθαρίζουν οι τριχουλες που ηταν κολημένεσ στα πήγματα.Την έβδομη ημέρα είδα και τις πρώτες τριχούλες να πέφτουν και ξεκίνησε η πτώση έως και σήμερα. Από 15ημερα ξεκίνησα minox 2% πρωί βράδυ και ακoλουθώ αγωγή fina πριν την Fue.
Ακούω σχόλια από τους έμπειρους!!


ROBOT είπε:
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΚΑΙ ΤΑ ΚΕΦΑΛΙΑ ΜΕΣΑ!!!!
Οι εικόνες θα είναι με ημερομηνιακή εξέλιξη από της πρώτες μέρες έως και σήμερα!!
Για τις λεπτομέρειες τις πρώτες μέρες στο τριχωτό λόγω πηγμάτων από ότι μου είπε η κλινική και ο Μιχάλης εμφάνιζα κάποια κενά που θα τα δείτε στις Φώτο κυρίως στους κροτάφους σαν μικρές συστάδες μαλλιών με ακαθόριστη φορά και σχήμα ,ΚΥΡΙΩΣ ως μικρά S η κάθετα κενά από το κέντρο της hairline προς τους κροτάφους!!Ολο αυτό έως και την 6 ημέρα που φεύγοντας τα πήγματα άρχισαν να ξεκαθαρίζουν οι τριχουλες που ηταν κολημένεσ στα πήγματα.Την έβδομη ημέρα είδα και τις πρώτες τριχούλες να πέφτουν και ξεκίνησε η πτώση έως και σήμερα. Από 15ημερα ξεκίνησα minox 2% πρωί βράδυ και ακoλουθώ αγωγή fina πριν την Fue.
Ακούω σχόλια από τους έμπειρους!!

+ τις τελ φωτο με πτώση!!
 

Συνημμένα

  • IMG_3146.JPG
    IMG_3146.JPG
    2.5 MB · Προβολές: 607
  • IMG_3150.JPG
    IMG_3150.JPG
    2.2 MB · Προβολές: 592
  • IMG_3155.JPG
    IMG_3155.JPG
    2.2 MB · Προβολές: 571
  • IMG_3391.JPG
    IMG_3391.JPG
    460 KB · Προβολές: 573
  • IMG_3393.JPG
    IMG_3393.JPG
    396.5 KB · Προβολές: 554
  • IMG_3421.JPG
    IMG_3421.JPG
    1.9 MB · Προβολές: 548
  • IMG_3426.JPG
    IMG_3426.JPG
    2.4 MB · Προβολές: 545
  • IMG_3425.JPG
    IMG_3425.JPG
    2.2 MB · Προβολές: 518
  • IMG_3428.JPG
    IMG_3428.JPG
    2.5 MB · Προβολές: 525

Bouklas

Well-Known Member
Εύχομαι καλή επιτυχία φιλε μου, να σου πάνε όλα όπως επιθυμείς.
Είναι νωρίς ακόμα για κάποιο σχόλιο, κάποιες τριχούλες φαίνονται ότι είναι στο ξεκίνημα τους οποτε θα πάρουν μήνες μέχρι να μεγαλώσουν. Υπομονή μέχρι να περάσει η πιο αχώνευτη περίοδος της μεταμόσχευσης.
 

ROBOT

Member
Σε ευχαριστώ φιλε Boukla ελπίζω να πανε όλα καλα και θα φανεί στο χειροκρότημα!!Έχω αρκετή περιέργεια για την εικόνα τις full πυκνωςης που κάναμε να ΔΩ πόσο full θα ειναι αφού εξαντλήσαμε την hairline! ΕΙΔΟΜΕΝ!!
 

ROBOT

Member
Σε ευχαριστώ πολυ danceworld μακάρι να έχω αποτελέσματα σαν τα δικά σου οι φωτο που ειδα για μένα ειναι ΑΛΛΟΥ!!!δεν περίμενα να εχεις τόση πύκνωση με ήλιο και βρεγμένο μαλλί πραγματικά υπέροχο αποτέλεσμα!!!!Άντε να δούμε προς το παρόν υπομονή!!
 

danceworld_2001

Well-Known Member
Μακαρι σου ευχομαι φιλε μου και εγω. Δοξα το θεο ολα πηγαν καλα ελπιζω μην εχουμε εκπληξεις στην πορεια.
 

ROBOT

Member
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!
Η ενημέρωση ξέρετε όσοι έχετε κάνει και για να ξέρετε όσοι θα κάνουν πως δεν έχει κάτι το τρομερό «ΑΧΑΡΗ» περίοδος!!!O αριθμός των gragts στο τριχωτό έχει μειωθεί κατά πολύ έχει πέσει το μεγαλύτερο ποσοστό σχεδόν 70-80%,οσο ποιο γρήγορα πέσουν τόσο ποιο γρήγορα αρχίζει η φύτρωση ΛΕΝΕ!! ,από εδώ και πέρα υπομονή να δω τι θα βγεί!!!!
Στο τρίμηνο ενημέρωση εκτός απροόπτων !!!!!
 

Συνημμένα

  • P8310162.JPG
    P8310162.JPG
    913.7 KB · Προβολές: 534
  • P8310176.JPG
    P8310176.JPG
    960.9 KB · Προβολές: 533
  • P8310179.JPG
    P8310179.JPG
    770.1 KB · Προβολές: 521
  • P8310182.JPG
    P8310182.JPG
    983.7 KB · Προβολές: 494
Μπλουζα