Robot, fue, 3000 grafts, 28-29/8/14

Gio

New Member
RE: MH*C Dr, ΓΕΩΡ**ΟΥ 3000grafts FUE 8/14

Φίλε kapa προφανώς και θα αστιέυεσαι! Δεν μπορεί να εξηγηθεί αλλιώς.. ΝΑ ΥΠΕΝΘΥΜΙΣΩ ΛΟΙΠΟΝ στους εξυπνάκιδες του φόρουμ οτι εχω ταχθεί επανειλλημένα τόσο υπέρ των κλινικών της Κύπρου, όσο και του εξωτερικού και πραγματικά εκνευρίζομαι όταν μου την "πέφτετε" ομαδικώς. Αυτό που κάποιοι συνεχίζουν να ΜΗΝ καταλαβαίνουν είναι οτι όταν μιλάμε για κλινικές μεταμόσχευσης, αναφερόμαστε στο έτος 2013, και όχι στο 2000.
Πληροφοριακά πάντως, όταν όπως λέτε εδώ στην Ελλάδα έσφαζαν κεφάλια... προ το 2003 δλδ οι κλινικές τις κύπρου δεν υπάρχαν καν. Όσο για το εξωτερικό; Δείτε τα αποτυχημένα περιστατικά -επαναλαμβάνω προ του 2003- και μετά κάντε την σύγκριση.
Όσον αφορά το συγκεκριμένο νήμα φίλε μου kapa, δεν είναι τυχαίο οτι μόλις κλειδώθηκε ο φίλος pazuzu εξαφανίστηκε για μεγάλο διάστημα μυστηριωδώς. Συνεπώς αλλού θα έπρεπε να στρέψεις τα πυρά σου και όχι σε μένα.

Απο εκει και πέρα, ο elmajiko συνεχίζει αστοιχείωτα το βιολάκι του επομένως απλά θα τον αγνοήσω.

Τέλος, θα παρακαλέσω όλους τους συναγωνιστές εδώ, πριν βιαστούν να μου τα χώσουν, να διαβάζουν προσεκτικά και συνολικά τις απαντήσεις που δίνω, και όχι επιλεκτικά σε ότι τους συμφέρει. Ευχαριστώ πολύ, και ζητάω συγνώμη στον φίλο ROBOT για την εκτός θέματος απάντηση. Το σταματάω εδώ.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

dk1984

Member
RE: MH*C Dr, ΓΕΩΡ**ΟΥ 3000grafts FUE 8/14

Gio είπε:
Φίλε kapa προφανώς και θα αστιέυεσαι! Δεν μπορεί να εξηγηθεί αλλιώς.. ΝΑ ΥΠΕΝΘΥΜΙΣΩ ΛΟΙΠΟΝ στους εξυπνάκιδες του φόρουμ οτι εχω ταχθεί επανειλλημένα τόσο υπέρ των κλινικών της Κύπρου, όσο και του εξωτερικού και πραγματικά εκνευρίζομαι όταν μου την "πέφτετε" ομαδικώς. Αυτό που κάποιοι συνεχίζουν να ΜΗΝ καταλαβαίνουν είναι οτι όταν μιλάμε για κλινικές μεταμόσχευσης, αναφερόμαστε στο έτος 2013, και όχι στο 2000.
Πληροφοριακά πάντως, όταν όπως λέτε εδώ στην Ελλάδα έσφαζαν κεφάλια... προ το 2003 δλδ οι κλινικές τις κύπρου δεν υπάρχαν καν. Όσο για το εξωτερικό; Δείτε τα αποτυχημένα περιστατικά -επαναλαμβάνω προ του 2003- και μετά κάντε την σύγκριση.
Όσον αφορά το συγκεκριμένο νήμα φίλε μου kapa, δεν είναι τυχαίο οτι μόλις κλειδώθηκε ο φίλος pazuzu εξαφανίστηκε για μεγάλο διάστημα μυστηριωδώς. Συνεπώς αλλού θα έπρεπε να στρέψεις τα πυρά σου και όχι σε μένα.

Απο εκει και πέρα, ο elmajiko συνεχίζει αστοιχείωτα το βιολάκι του επομένως απλά θα τον αγνοήσω.

Τέλος, θα παρακαλέσω όλους τους συναγωνιστές εδώ, πριν βιαστούν να μου τα χώσουν, να διαβάζουν προσεκτικά και συνολικά τις απαντήσεις που δίνω, και όχι επιλεκτικά σε ότι τους συμφέρει. Ευχαριστώ πολύ, και ζητάω συγνώμη στον φίλο ROBOT για την εκτός θέματος απάντηση. Το σταματάω εδώ.
το ετος 2009 ειναι πριν 4 χρονια που ειπε ο robot δεν μιλησε για πριν 10 χρονια
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
RE: MH*C Dr, ΓΕΩΡ**ΟΥ 3000grafts FUE 8/14

Gio είπε:
Φίλε kapa προφανώς και θα αστιέυεσαι! Δεν μπορεί να εξηγηθεί αλλιώς.. ΝΑ ΥΠΕΝΘΥΜΙΣΩ ΛΟΙΠΟΝ στους εξυπνάκιδες του φόρουμ οτι εχω ταχθεί επανειλλημένα τόσο υπέρ των κλινικών της Κύπρου, όσο και του εξωτερικού και πραγματικά εκνευρίζομαι όταν μου την "πέφτετε" ομαδικώς. Αυτό που κάποιοι συνεχίζουν να ΜΗΝ καταλαβαίνουν είναι οτι όταν μιλάμε για κλινικές μεταμόσχευσης, αναφερόμαστε στο έτος 2013, και όχι στο 2000.
Πληροφοριακά πάντως, όταν όπως λέτε εδώ στην Ελλάδα έσφαζαν κεφάλια... προ το 2003 δλδ οι κλινικές τις κύπρου δεν υπάρχαν καν. Όσο για το εξωτερικό; Δείτε τα αποτυχημένα περιστατικά -επαναλαμβάνω προ του 2003- και μετά κάντε την σύγκριση.
Όσον αφορά το συγκεκριμένο νήμα φίλε μου kapa, δεν είναι τυχαίο οτι μόλις κλειδώθηκε ο φίλος pazuzu εξαφανίστηκε για μεγάλο διάστημα μυστηριωδώς. Συνεπώς αλλού θα έπρεπε να στρέψεις τα πυρά σου και όχι σε μένα.

Απο εκει και πέρα, ο elmajiko συνεχίζει αστοιχείωτα το βιολάκι του επομένως απλά θα τον αγνοήσω.

αν κανουν καλα την δουλεια τους καλος που την κανουν,σε εμενα δεν την εκαναν.
επισης και ο dk και ο hailossrcursed ειναι πελατης τους και του λες να ειναι πιο συγκρατιμενος?
γιατι?
απαγορευεται να εχουμε αποψη?
εσυ πως εχεις αποψη χωρις να ησουν μπροστα στην μεταμοσχευση
και αυτο εδω τι ειναι? http://www.hairlossgr.com/forum/thread-8587-page-2.html
κοροιδεψες το φορουμ για τα αποτελεσματα βαζωντας τοππικ?στην εννοτητα των παρουσιασεων?




Ρε Gio στις πρώτες Φωτο η hairline ειναι σχεδόν ανύπαρκτη και στην τελευταία φαίνεται μια χαρά με μακρύ μαλλι.Τι ακριβώς συμβαίνει;


Ακριβώς, φίλε Fiosk, έβαλα την τελευταία φωτογραφία σαν παράδειγμα για το πόσο ρόλο παίζει το κούρεμα στις φωτογραφίες και κατά συνέπεια στην πυκνότητα.

Στην τελευταία φωτογραφία λοιπόν -και περίμενα οτι κάποιος θα το υποψιαζόταν- έχω βάλει toppik στου κροτάφους, στο σημείο δηλαδή που έχω το πρόβλημα ενώ και τα μαλλιά μου είναι μακριά.
 

Gio

New Member
RE: MH*C Dr, ΓΕΩΡ**ΟΥ 3000grafts FUE 8/14

Kapa το πας επι προσωπικού και δεν έχω καμία διάθεση για διαδικτυακή διαμάχη. Αρχικά με προσβάλλεις γιατί λες οτι κοροίδεψα το forum ενώ τόσο στην ενότητα "σχετικά με σας" όσο και την ίδια στιγμή που ανέβασα την φωτογραφία ΕΙΠΑ ΑΥΤΟΒΟΥΛΩΣ οτι χρησιμοποιώ και toppik. Απο εκεί και πέρα καθένας είναι υπεύθυνος για τις επιλογές του. Εγω λέω "Ερευνήστε ΌΛΕΣ τις εναλλακτικές" , εσείς λέτε "Μακριά απο Ελλάδα" . Σεβαστό. Να σκέφτεστε όμως όλες τις μικρές λεπτομέρειες..

Φίλε dk1984 αναφέρομαι στα σφαγμένα κεφάλια. Απο το 2003 η εν λόγω κλινική έχει καταργήσει το strip. Επίσης, υπενθυμίζω οτι το 2008 είχα ξανακάνει μεταμόσχευση και επαναλαμβάνω οτι δεν συγκρίνω το τότε με το τώρα. Αυτά.
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
RE: MH*C Dr, ΓΕΩΡ**ΟΥ 3000grafts FUE 8/14

Gio είπε:
Kapa το πας επι προσωπικού και δεν έχω καμία διάθεση για διαδικτυακή διαμάχη. Αρχικά με προσβάλλεις γιατί λες οτι κοροίδεψα το forum ενώ τόσο στην ενότητα "σχετικά με σας" όσο και την ίδια στιγμή που ανέβασα την φωτογραφία ΕΙΠΑ ΑΥΤΟΒΟΥΛΩΣ οτι χρησιμοποιώ και toppik. Απο εκεί και πέρα καθένας είναι υπεύθυνος για τις επιλογές του. Εγω λέω "Ερευνήστε ΌΛΕΣ τις εναλλακτικές" , εσείς λέτε "Μακριά απο Ελλάδα" . Σεβαστό. Να σκέφτεστε όμως όλες τις μικρές λεπτομέρειες..

Φίλε dk1984 αναφέρομαι στα σφαγμένα κεφάλια. Απο το 2003 η εν λόγω κλινική έχει καταργήσει το strip. Επίσης, υπενθυμίζω οτι το 2008 είχα ξανακάνει μεταμόσχευση και επαναλαμβάνω οτι δεν συγκρίνω το τότε με το τώρα. Αυτά.

δεν παω για καμια διαμαχη εσεις τρωγεστε οταν διαβασετε κατι για την ετειρεια.
 

Gio

New Member
RE: MH*C Dr, ΓΕΩΡ**ΟΥ 3000grafts FUE 8/14

Επαναλαμβάνω, υποστηρίζω το δίκαιο. Όπως έχω πει πολλάκις οτι κάνουν εκπληκτική δουλειά στην Κύπρο π.χ , το ίδιο θα πω αν κάνουν το ίδιο και στην Ελλάδα. Απλά θεωρώ οτι το "Μακριά απο ελλάδα" είναι η εύκολη λύση. Αν έχεις τα χρήματα, πήγαινε έξω, ασυζητητί. Αν όχι... ερεύνησε και κάνε παζάρια με όλους! Αυτή είναι η φιλοσοφία μου φίλε Kapa. Και το έχω αποδείξει πάρα πολλές φορές, τόσο εντός, όσο και εκτός κοινότητας.


Όσο για την διαμάχη και το οτι τρωγώμαστε , έχω βάσιμες υποψίες να πιστεύω οτι το περιστατικό με τον pazuzu ήταν στημένο.
 

no_hair

New Member
RE: MH*C Dr, ΓΕΩΡ**ΟΥ 3000grafts FUE 8/14

Ρε παιδιά μη ρίχνετε τόσο πολύ το επίπεδο.Ο άνθρωπος σας λεει το προβλημα του κι εσεις βριζεστε γιατι ο καθενας σας έκανε σε άλλη κλινική!!! ΓΗΠΕΔΙΚΟΙ ΦΟΥΛ!

Φιλε μου εδω ειναι ενα φορουμ και παιζουν και συμφεροντα. Το καλυτερο που εχεις να κανεις ειναι να πας να μιλησεις απο κοντα ή με εμαιλ,με τηλεφωνο κτλ.
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
RE: MH*C Dr, ΓΕΩΡ**ΟΥ 3000grafts FUE 8/14

Gio είπε:
Επαναλαμβάνω, υποστηρίζω το δίκαιο. Όπως έχω πει πολλάκις οτι κάνουν εκπληκτική δουλειά στην Κύπρο π.χ , το ίδιο θα πω αν κάνουν το ίδιο και στην Ελλάδα. Απλά θεωρώ οτι το "Μακριά απο ελλάδα" είναι η εύκολη λύση. Αν έχεις τα χρήματα, πήγαινε έξω, ασυζητητί. Αν όχι... ερεύνησε και κάνε παζάρια με όλους! Αυτή είναι η φιλοσοφία μου φίλε Kapa. Και το έχω αποδείξει πάρα πολλές φορές, τόσο εντός, όσο και εκτός κοινότητας.

το θεμα ειναι γιατι υποστηριζεται τοσο φανατικα την εταιρεια.
και τελος παντων οταν μιλαει δυσαρεστημενος πελατης δεν πεφτει σε κανεναν λογος.
στο πρωτο λινκ που εδωσα βλεπεις εναν παραλογισμο υπερασπισης απο τον n090 με σελιδες,αυτο δεν μπορω να το καταλαβω,τι δουλεια εχει ενα μελος,πελατης της συγκεκριμενης κλινικης να ζηταει τα ρεστα απο τους υπολοιπους
 

Gio

New Member
RE: MH*C Dr, ΓΕΩΡ**ΟΥ 3000grafts FUE 8/14

Δεν την υποστηρίζω φανατικά ρε φίλε. Αλίμονο! Τώρα μόλις είδα το νήμα του salvadore και χάρηκα που βλέπουμε περιστατικό της B.K στο φόρουμ.
Σαφώς και όταν μιλάει δυσαρεστημένος πελάτης -με αποδείξεις- δεν πέφτει σε κανέναν λόγος, όπως δεν πέφτει και σε κανέναν λόγος όταν μιλάει και ευχαριστημένος πελάτης -πάλι με αποδείξεις-.
Αν πολλές φορές φαίνεται κάποιο είδος επιθετικότητας άθελα μου, έγκειται στον γραπτό λόγο φίλε kapa. Δεν έχω προσωπικά με κανέναν εδω.
Όσον αφορά τον φίλο Νίκο-n094 μπορώ να μπω στην θέση του γιατί δέχθηκε επίθεση επι προσωπικού. Αν η κλινική του άλλαξε την ζωή τότε ορθώς είναι ευχαριστημένος και λέει τα καλύτερα.
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
RE: MH*C Dr, ΓΕΩΡ**ΟΥ 3000grafts FUE 8/14

Gio είπε:
Δεν την υποστηρίζω φανατικά ρε φίλε. Αλίμονο! Τώρα μόλις είδα το νήμα του salvadore και χάρηκα που βλέπουμε περιστατικό της B.K στο φόρουμ.
Σαφώς και όταν μιλάει δυσαρεστημένος πελάτης -με αποδείξεις- δεν πέφτει σε κανέναν λόγος, όπως δεν πέφτει και σε κανέναν λόγος όταν μιλάει και ευχαριστημένος πελάτης -πάλι με αποδείξεις-.
Αν πολλές φορές φαίνεται κάποιο είδος επιθετικότητας άθελα μου, έγκειται στον γραπτό λόγο φίλε kapa. Δεν έχω προσωπικά με κανέναν εδω.
Όσον αφορά τον φίλο Νίκο-n094 μπορώ να μπω στην θέση του γιατί δέχθηκε επίθεση επι προσωπικού. Αν η κλινική του άλλαξε την ζωή τότε ορθώς είναι ευχαριστημένος και λέει τα καλύτερα.

ο n090 εχει κανει αποτυχημενη επεμβαση στην συγκεκριμενη κλινικη και μας το εκρυψε,ενω το εχει αναφερει σε αλλο φορουμ,δεν εχω να πω κατι αλλο
 

no_hair

New Member
RE: MH*C Dr, ΓΕΩΡ**ΟΥ 3000grafts FUE 8/14

Αφου το ιδιο κανουν και οι αλλοι δεν το βλεπεις? Δλδ ζειτε σε μια αρνηση? Ο καθενας νιωθει οτι προσβαλετε η επιλογή του. Οτι είναι χαζος που εκανε στην D*I για παραδειγμα αμα εχει κανει και 6 φορες εχει προσωπικη επαφη. Το παραλογο δεν ειναι να αμυνεται καποιος αλλα το υποπτο ειναι οταν επιτιθεται καποιος.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

kapa

Μέλος του προσωπικού
RE: MH*C Dr, ΓΕΩΡ**ΟΥ 3000grafts FUE 8/14

no_hair είπε:
Αφου το ιδιο κανουν και οι αλλοι δεν το βλεπεις? Δλδ ζειτε σε μια αρνηση? Ο καθενας νιωθει οτι προσβαλετε η επιλογή του. Οτι είναι χαζος που εκανε στην D*I για παραδειγμα αμα εχει κανει και 6 φορες εχει προσωπικη επαφη. Το παραλογο δεν ειναι να αμυνεται καποιος αλλα το υποπτο ειναι οταν επιτιθεται καποιος.
το θεμα δεν ειναι τι κανουν οι αλλοι.
καποιες κλινικες συμορφωθηκαν λογω υπαρξης φορουμ.
εισαι τυχερος
 

no_hair

New Member
RE: MH*C Dr, ΓΕΩΡ**ΟΥ 3000grafts FUE 8/14

kapa είπε:
Gio είπε:
Δεν την υποστηρίζω φανατικά ρε φίλε. Αλίμονο! Τώρα μόλις είδα το νήμα του salvadore και χάρηκα που βλέπουμε περιστατικό της B.K στο φόρουμ.
Σαφώς και όταν μιλάει δυσαρεστημένος πελάτης -με αποδείξεις- δεν πέφτει σε κανέναν λόγος, όπως δεν πέφτει και σε κανέναν λόγος όταν μιλάει και ευχαριστημένος πελάτης -πάλι με αποδείξεις-.
Αν πολλές φορές φαίνεται κάποιο είδος επιθετικότητας άθελα μου, έγκειται στον γραπτό λόγο φίλε kapa. Δεν έχω προσωπικά με κανέναν εδω.
Όσον αφορά τον φίλο Νίκο-n094 μπορώ να μπω στην θέση του γιατί δέχθηκε επίθεση επι προσωπικού. Αν η κλινική του άλλαξε την ζωή τότε ορθώς είναι ευχαριστημένος και λέει τα καλύτερα.

ο n090 εχει κανει αποτυχημενη επεμβαση σστην συγκεκριμενη κλινικη και μας το εκρυψε,ενω το εχει αναφερει σε αλλο φορουμ,δεν εχω να πω κατι αλλο

Συνεχεια το αναφερει οτι στην πρωτη του δεν ηταν απολυτα ικανοποιημενος. Γιατι δημιουργεις λαθος εντυπωσεις. Αυτο σημαινει οτι επηρεαζεσαι συναισθηματικα και ο τροπος που σκεφτεσαι δεν ειναι αντικειμενικος. Το θεμα ειναι να ειστε μια ομαδα οχι εχθροι.
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
RE: MH*C Dr, ΓΕΩΡ**ΟΥ 3000grafts FUE 8/14

no_hair είπε:
ο n090 εχει κανει αποτυχημενη επεμβαση σστην συγκεκριμενη κλινικη και μας το εκρυψε,ενω το εχει αναφερει σε αλλο φορουμ,δεν εχω να πω κατι αλλο

Συνεχεια το αναφερει οτι στην πρωτη του δεν ηταν απολυτα ικανοποιημενος. Γιατι δημιουργεις λαθος εντυπωσεις. Αυτο σημαινει οτι επηρεαζεσαι συναισθηματικα και ο τροπος που σκεφτεσαι δεν ειναι αντικειμενικος. Το θεμα ειναι να ειστε μια ομαδα οχι εχθροι.

για να ειμαστε ομαδα και οχι εχθροι,θα πρεπει να ακουγονται και τα παραπονα και να μην επεμβαινουν μελη στα παραπονα,δεν υπαρχει λογος να το κανουν πρωτα απο ολα.
hair repair ειχε κανει λογω κακης κατευθυνσης
 

hairlosscursed

Well-Known Member
RE: MH*C Dr, ΓΕΩΡ**ΟΥ 3000grafts FUE 8/14

Φιλε Gio.
Ολα κατανοητα.θα υπενθυμισω οτι το συγκεκριμενο περιστατικο εγινε το 2009,μολις 4 χρονια πριν.δεν απεχει 15ετια που προενεφερες.
Δεν αμφιβαλλω πως καποια αποτελεσματα ειναι και ευχομαι να ειναι και αλλα στο μελλον και καλα και αποδεκτα.δυστυχως ομως ειναι σταγονα στον ωκεανο και η εξαιρεση του κανονα κατα την γνωμη μου.οπως εγω πηγα σε εναν απο τους κορυφαιους του κοσμου και δημοσιος ανεφερα πως περιμενα πολλα παραπανω απαιτω αληθεια των πραγματων καθοτι το θεμα ειναι ΠΟΛΥ λεπτο και δεν δειχνω καμια επιεικια η χαιδεμα αυτιων τυπου βελτιωσης και δεν ειναι οπως παλια κλπ...αυτα ειναι καλα οταν μιλαμε για μηχανες ή αυτοκινητα αλλα εδω εχουμε να κανουμε με ψυχικη υγεια... αυτα και τελος περι Ελληνικων κλινικων απο πλευρας μου.
 
RE: MH*C Dr, ΓΕΩΡ**ΟΥ 3000grafts FUE 8/14

Το χετε γαμήσει το θέμα, αν δεν το έχετε καταλαβει!! Ειμαστε εδω για να λεμε τη γνωμη μας και να δειχνουμε αποτελεσματα μμ και αλλα. Φίλε "GIO" χαλαρωσε λίγο, οποιος εχει λεφτα ας παει εξωτερικό η οπου αλλου θέλει μην δίνεις σημασία!!!! Ενηλικες ειναι ας επιλεξουν! Πες τη γνωμη σου και τέλος! Ο φιλος ROBOT ζηταει βοήθεια και βλεπει κατι ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΝΑ ΤΣΑΚΩΝΟΝΤΑΙ!!!!
 

Flosk

Well-Known Member
RE: MH*C Dr, ΓΕΩΡ**ΟΥ 3000grafts FUE 8/14

Καποιος στο φορουμ μας ειχε πει πριν μερικες μερες πως ειχε παει στην Ελληνικη κλινικη να ρωτησει κατι και ανεφερε καποια κλινικη της Κυπρου(δεν θυμαμαι ποια απο τις 2) που του προτεινε παραπανω μοσχευματα απο αυτους και αυτοι γυρισαν και του ειπαν πως οι Κυπριοι ειναι ασχετοι και δεν ξερουν τι λενε. Για μενα αυτο ειναι το πιο κωμικο απο ολα αλλα και το ποιο επικινδυνο. Οσοι εχουμε ασχοληθει σοβαρα ξερουμε τις δυνατοτητες της καθε κλινικης αλλα το να βγαινει η μια κλινικη και να ξεκατινιαζει την αλλη, ειναι μ***κια πως να το κανουμε..:ninjasm:


Ο καθε ενας ειναι ενηλικας και μπορει να κανει την ερευνα του. Δεν χρειαζεται να τρωγομαστε ΚΑΙ εμεις μεταξυ μας και να βγαζουμε φτυαρια.. :slap :fenc
 

giwrgos athina

Active Member
RE: MH*C Dr, ΓΕΩΡ**ΟΥ 3000grafts FUE 8/14

flosk εγω ημουν αυτος που το ανεφερε το σκηνικο που λες.....τους ειχα πει πως στην κυπρο μου προτεινουν 4000 γραφτς και εσυς εδω μουμλετε 1600grafts grafts και μου λενε καλα στην κυπρο ειναι ετοι φοτος πισω στησ μεταμοσχευσης{και καλα γιατι στην hdc μου προτειναν συνδοιασμο αρα και στριπ ενω αυτη που δεν κανουν και ανακαλυψαν την direct ειναι οι μαγκες}αρα με αυτη την λογικη ακομα και ο hasson ειναι τελειως ασχετος λεω εγω τωρα......τεσπα τα εχω ξαναναφερει αυτα...εμενα η αποψη μου ειναι οποιος εχει λευτα να παει σε εναν απο τους καλυτερους στο κοσμο οποιος δεν εχει να μην κανει τιποτα καλυτερα καραφλος παρα να μας κανουν οι ελληνικες κλινικες κααραγκιοζηδες και να κυκλοφωρουμε με καπελα...


να αναφερω επισεις οτι πριν κανα 2 με 3 βδομαδες με πηρε τηλεφωνο αυτη η κυρια που μου εκανε ενημερωση οταν πηγα στην συγκεκριμενη ελληνικη κλινικη προσπαθωντας να με πιεση να κλεισω ημερομηνια διοτι αυτη την περιοδο γινεται χαμος κανονιζονται αδειες λογο χριστουγεννων και οτι πολλοι ερχονται και απο εξωτερικο σε αυτους για μεταμοσχευση και γενικα ειχε ενα στυλακι πολυ αλλαζωνικο που εμενα δεν μ αρεσε.....της απαντησα οτι τα τηλεφωνα τους τα εχω και αν αποφασισω κατι θα τους παρω εγω......
 
Μπλουζα