Pilotaki, fue, 4500 grafts, 26-27/11/2015

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Pilotaki

Member
ελα ρε John και εγω αεροπορια στρατου ειμαι ! αλλα οχι στα apache :D στην αθηνα ειμαι ! Παιδια μολις γυρισει η κοπελα μου απο την δουλεια θα βγαλω και τις πρωτες φωτο να ανεβασω
 

Pilotaki

Member
Να κ οι πρώτες φώτο !!
 

Συνημμένα

  • IMG_0381.jpg
    IMG_0381.jpg
    701.8 KB · Προβολές: 858
  • IMG_0386.jpg
    IMG_0386.jpg
    733.7 KB · Προβολές: 806

Pilotaki

Member
Πολυ καλη δουλεια Δημητρη ! Ευχαριστώ για όλα :D μου ειπαν οτι μιλήσατε :D να σαι καλα αδερφε !! Τωρά υπομονή για το αποτέλεσμα !! κ προσοχή για τον πρώτο καιρό !
 

dimitris50423

Well-Known Member
τι ευχαριστεις φιλε.. η επιλογη δικη σου ηταν. ο καθενας μας επιλεγει με βαση τα αποτελεσματα που βλεπει.ψεκαζε συνεχεια θα σου κανει καλο και θα καθαρισει γρηγορα και απο τα πηγματα αιματος.. τουμπανο θα γινεις. εκανα ζουμ και ειδα πως σου τα εβαλε.. ολα καλα θα πανε.. απο το τριμηνο και μετα αρχιζει η φυτρωση η καλη.
 

andy.k

Active member
Καλά ρε πιλοτακι...είσαι πιλότος κ χρειαζεσαι 2 δουλειές για να μαζεψεις 6.5 χήνες??? Σε c130 είσαι??? Ή σε chinook?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Flosk

Well-Known Member
Ωραια δουλεια φαινεται Pilotaki. ελπιζω να εχεις και την αναλογη φυτρωση. Τελικα ποσα βγαλατε στο συνολο; Την πρωτη μερα 2500, και την επομενη;;;
Επισης στην πρωτη σελιδα φαινεται να εχεις πολυ μεγαλυτερο προβλημα και τα 5000 grafts να ειναι απαραιτητα αλλα στην 4η σελιδα φαινεται πολυ πιο μικρο το προβλημα και τα 5000 grafts φαινονται πολλα.. Εχει να κανει με το μηκος των μαλλιων σου λες;
Καλη επιτυχια, τα καλυτερα ερχονται!!!
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Πολυ ωραια ας εχεις και την αναλογη φυτρωση τωρα.
Βλεπω hairline ισια και εδω.Γιατι δεν ακολουθει ο γιατρος την πριονικη στρατιγικη?
Ποσα grafts συνολο?Τιμη?
 

aeratos28

Just aeratos
πωωωωω ρε φιλεεεε!!!!! χαμός ε?? με την καλή έννοια!πολύ πράμα ρε pilot!! χαχα!;) μου αρέσει αυτό που βλέπω,ελπίζω να γίνει ο διπλός χαμός από ότι έγινε στον dimitris50423..όντως θα ήταν πιο ωραίο να ήταν πριονοτη ή hairline αλλά οκ..με τη δοτρια τώρα τι παιζει?λογικά τερμάτησε έτσι???
 

Δημητρης38

Active Member
Πιλοτακι γραψε μας ποσα grafts σου πηρε απο το κεφαλι και ποσα απο το σωμα.
Επισης εχω την εντυπωση οτι σου πηρε grafts απο ψηλα, βγαλε αν θελεις μερικες φωτογραφιες την δοτρια.
 

Pilotaki

Member
Παιδιά δεν ξέρω πόσα grafts πήρε ούτε ρώτησ ακριβώς μόνο την πρώτη μέρα ρώτησα, πλήρωσα για να έχω ενα καλό αποτέλεσμα και αρκεί αυτό για εμένα. Επίσης γενικά πιστεύω πώς πρέπει να το δούμε σαν δουλειά γιατρού,αποτελέμσα και τιμή ως σύνολο. Ο γιατρός θα βάλει όσα νομίζει για να έχεις το αποτέλεσμα που θέλεις εννοείται εντος φυσιολογικών πλαισιών. Η δότρια μου περιοχή είναι αρκετά καλή ακομά διότι δεν πήραν πολλά απο πλάγια όπως δεν πήραν και καθόλου απο άλλα μέροι του σώματος μου δεν χρειάζστηκε, δούλεψε λίγο ψιλά την δότρια διότι χαμηλά ήταν δουλεμένη απο την d**i. άρα εκανε ότι καλύτερο για να μη την τραυματήσει περισσότερο. σύνολο πλήρωσα 6000 για να μου κάνει ο ίδιος την επέμβαση, το αποτέλεσμα θα τα δείξει όλα ! Ευχαριστώ για την στήριξη ελπίζω σε πολύ καλή φύτρωση . Γνώμη μου αν θέλετε να κάνεντε μια επίσκεψη μόνο για να ρωτήσετε και να λύσετε αποροίες αν θέλετε .. :D
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Αμαν ρε pilotaki μας το χαλας,τα grafts δε ξερεις?
Εγω με δικους μου υπολογισμους λεω: Αν σε δωσε το grafts 1.5 ευρω το λιγοτερο αρα βγαινει 6000 ευρω. Αρα 4000 Grafts.
 

Δημητρης38

Active Member
6.000 ευρω για μεγαλο αριθμο grafts, απο σκαλπ ολα και ψηλα ? No Way !!!
Πιλοτακι θα πρεπει να τους δειχνεις οτι κατι σκαμπαζεις και εσυ για να μην κανουν ταρζανιες !!!
Τα κολπακια του Ερντογαν που διαλυει την δοτρια για ενα προσωρινο αποτελεσμα αμφιβολου φυτρωσης (με οφελος μεγαλυτερο κερδος εννοειται) μου θυμιζει η συγκεκριμενη επεμβαση.

Τελος παντων θα μπορουσα να γραψω πολλα ... αλλα δεν θα το κανω γιατι και η ψυχολογια παιζει ρολο στην φυτρωση του φιλου μας, οποτε αρκουμε στις καλυτερες ευχες μου για να εχεις το αποτελεσμα που θα σε ικανοποιησει πιλοτακι !!!
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Δημητρη παιζει ρολο λες η ψυχολογια στην φυτρωση?
Εγω πιστευω τα μαλλια ειναι σαν τα λουλουδια αν τα μιλας τα χαιδευεις τα δειχνεις ενδιαφερον δεν θα μαραθουν ποτε.
Κατι τετοιο πρεπει να συμβαινει.
 
Μπλουζα