H δικη μου περίπτωση.

hijikos

Active Member
Konakihotel Ησουν τυχερος που ησουνα στην ελλαδα και στην εκανε ενας πολυ καταξιωμενος γιατρος.
Γλυτωσες το ταξιδι στο εξωτερικο την επιπλεον ταλαιπωρια.
Δεν ξερω καλα αγγλικα πως θα μπορεσω να συνενοηθω.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

hijikos

Active Member
o cvial εχει κανει διατριβη πανω στις μεταμοσχευσης ειναι πολυ καλος συμβουλος !
Σε γλιτωσε απο τα χερια του Τουρκου στο τσακ.
 

aeratos28

Just aeratos
Oχι και τον γλυτωσε ρε φιλε.ελεος..μιλας για εναν απο τους κορυφαιους γιατρους παγκοσμιως και λες τον γλυτωσε..παρατραβηγμενο
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Μάλλον εννοεί ότι για να την έβγαζε καθαρή θα χρειαζόταν 3000g, για εκεί πήγαινε η δουλειά...πάντως όντως ο Erdo είναι από τους κορυφαίους


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

konakihotel

Member
Δεν έχω παράπονο από κανένα…Εγώ αυτό που παρατήρησα είναι ότι ο καθένας δουλεύει με τον δικό του τρόπο! Πολλά κορυφαία ονόματα πέρασαν πάνω από το κεφάλι μου και ο καθένας είναι ξεχωριστός… Απλά με άγγιξε λίγο παραπάνω ο Feriduni και ο Lorenzo
 

aeratos28

Just aeratos
Αν πηγαινε τουρκια σαν πελατης ναι,πιθανο ειναι να του ελεγε περιπου 2500grafts..ισως κατι λιγοτερο,ισως κατι περισσοτερο ..αλλα στο workshop που θα δουλευαν αυτα τα grafts που δουλεψαν ,δεννθα του κακοπεφτε και ο ερντογαν,μην τρελαθουμε κιολας..δυναμιτης ειναι και ο τουρκος
 

ItsAllGone

Active Member
Γραψε λιγα για το ιστορικο σου,ειχες κροταφους απο τα 25 σου πχ η αργοτερα ανοιξαν?
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Αερατε εννοείται ότι δεν θα του κακοπεφτε, απλά δεν θα έπαιρνε το τελικό αποτέλεσμα με το πέρας της επέμβασης, θα έπρεπε να πάει και Τουρκία μετά, εκεί ήταν το θέμα...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

hijikos

Active Member
Στα 18 αρχισε μια πολυ εντονη τριχοπτωση, οι κροταφοι αρχισαν να αδειαζουν αισθητα μετα τα 25, η τριχοπτωση σταματησε εδω και 3 χρονια .
Μπαμπας παππους ιδιο κεφαλι με το δικο μου και ιδιο μοτιβο αραιωσης .
Ο πατερας μου ειναι στα 61 και ειναι nw3 crown απειραχτο.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ItsAllGone

Active Member
Καλα κρατησες παντως για εντονη τριχοπτωση απο τα 18, εχεις και καλη κληρονομικοτητα, αν δεν ειναι προβλημα και τα 12000 ευρω τοτε και εγω στη θεση σου θα εκανα μμ.
 

naruto

Well-Known Member
https://www.hairlossexperiences.com/forum65/2934.html
https://www.hairlossexperiences.com/forum65/2976.html
2 περιπτωσεις του koray που λετε οτι παει επιθετικα, το μαλλι μου ειναι σε πολυ καλυτερη κατασταση απο αυτους τους 2.

Tη ηλικια εχεις?
Εχει αδυνατισει λιγο και το τσουλουφι.
28 ειμαι σχεδον.Το τσουλουφι σε μενα δεν εχει αραιωσει καθολου,οπως και ολο το μαλλι ειναι οπως ηταν παντα,εκτος απο τους κροταφους που εχουν αδυνατισει παρα πολυ.
Εχω ξεκινησει μινοξ-φινα ομως εδω και καποιους μηνες και περιμενω να δω μηπως πυκνωσουν.Αλλιως παω Ισπανο να με σενιαρει κροταφους και συνεχιζω θεραπειες μιας και απο παρενεργειες δεν εχω τιποτα.Περιμενω και το νταβαντουρι που θα γινει στην Ιαπωνια τον Οκτωμβρη μηπως εχουμε κανα ευχαριστο νεο απο Replicel-Shisheido.

Eσυ ομως που εχει αραιωσει εστω και λιγο το τσουλουφι ειναι υπουλο αυτο.Θα σου προτεινει φινα ο γιατρος,να εισαι σιγουρος για αυτο
 

Zob

Active Member
Επειδη διεκρινα μία σύγχυση σχετικά με το κοστος... Στον Ισπανό τα 2000grafts κοστίζουν 10Κ.
Τα πρώτα 1000grafts x 6euro και τα επόμενα 1000grafts x4euro.
 

Zob

Active Member
Σωστος john..οσο αφορα σε αυτο που λες υπερβολη..αν ειχε προβλημα σαν του cvial τοτε ναι ειναι οτι πρεπει ο ισπανος.και τα λεφτα θα ηταν οκ..τωρα ομως που δεν χρειαζεται να φτασει τα 2000grafts ο hijikos σε καμια περιπτωση,νομιζω ειναι χαζομαρα να παει να δωσει 10-12000€+ ,ενω μπορει ευκολα με 5000€ να παει ας πουμε ερντογαν ,αν θελει να παει σε τοπ γιατρο..το αποτελεσμα θα ειναι το ιδιο κορυφαιο..παιδια μην τραγικοποιουμε τα πραγματα με τα λεφτα.δεν ειναι μυθικα ποσα για να μην μπορουν να βρεθουν..δεν αγοραζεις πολυκατοικια..και με ενα δανειο καποιος που δεν εχει μπορει να τα βρει..επισης το να εχει λεφτα καποιος δεν σημαινει οτι δεν πρεπει να τα σκεφτεται κιολας..εκτος αν τα βρηκε ετοιμα..γιατι αλλιως αν δεν ξερεις πως και που να τα χαλασεις,συντομα δεν θα συνεχισεις να εχεις λεφτα..
 

hijikos

Active Member
Καλα κρατησες παντως για εντονη τριχοπτωση απο τα 18, εχεις και καλη κληρονομικοτητα, αν δεν ειναι προβλημα και τα 12000 ευρω τοτε και εγω στη θεση σου θα εκανα μμ.
Τα χρηματα εχουν βγει με πολυ κοπο και κουραση.
28 ειμαι σχεδον.Το τσουλουφι σε μενα δεν εχει αραιωσει καθολου,οπως και ολο το μαλλι ειναι οπως ηταν παντα,εκτος απο τους κροταφους που εχουν αδυνατισει παρα πολυ.
Εχω ξεκινησει μινοξ-φινα ομως εδω και καποιους μηνες και περιμενω να δω μηπως πυκνωσουν.Αλλιως παω Ισπανο να με σενιαρει κροταφους και συνεχιζω θεραπειες μιας και απο παρενεργειες δεν εχω τιποτα.Περιμενω και το νταβαντουρι που θα γινει στην Ιαπωνια τον Οκτωμβρη μηπως εχουμε κανα ευχαριστο νεο απο Replicel-Shisheido.

Eσυ ομως που εχει αραιωσει εστω και λιγο το τσουλουφι ειναι υπουλο αυτο.Θα σου προτεινει φινα ο γιατρος,να εισαι σιγουρος για αυτο
Υπαρχει και αλλη λυση naruto να περιμενω αλλα 4 χρονια χωρις θεραπεια να πατησω τα 40 ωστε να ξεκαθαρισει καλα το τοπιο.
Φιναστεριδη δεν παιρνω για κανενα λογο ειμαι κατα, και δεν προοριζουμε για μεγαλο nw.
 

naruto

Well-Known Member
Τα χρηματα εχουν βγει με πολυ κοπο και κουραση.

Υπαρχει και αλλη λυση naruto να περιμενω αλλα 4 χρονια χωρις θεραπεια να πατησω τα 40 ωστε να ξεκαθαρισει καλα το τοπιο.
Φιναστεριδη δεν παιρνω για κανενα λογο ειμαι κατα, και δεν προοριζουμε για μεγαλο nw.
Όσο πιο πολυ περιμένεις ,αρα όσο πιο σχηματισμενο είναι το τελικό σου Norwood ,τόσο καλύτερα ή μάλλον ασφαλέστερα για κάποιον .Η μια παράμετρος είναι αυτή .
Η άλλη είναι πως όσο πιο μικρός είσαι τόσο πιο πολυ έχεις ανάγκη τα μαλλιά σου .
Το ζητούμενο είναι να βρεθεί η χρυσή τομή απο τον καθένα .
 

hijikos

Active Member
Αν δεν προκαλουσε η φινα μονιμες παρενεργειες θα το σκεφτομουν σοβαρα.
Προτιμω να μεινω χωρις μαλλια, παρα να μεινω ανικανος
 
Μπλουζα