H δικη μου περίπτωση.

hijikos

Active Member
Κι εγώ πιστεύω πως είναι νωρίς για να κάνει κάτι.Τωρα αν σκέφτεται ο φίλος να γεμίσει λίγο τους κροτάφους του ας μη ξεχνάει την περίπτωση του salonikiou.
Αυτο φοβαμαι zob.
Γιαυτο το λογο βλεπω μονο για ισπανια πουθενα αλλου!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

dimitris50423

Well-Known Member
Μια επεμβαση στους κροταφους δεν θα σε ικανοποιησει σε πυκνοτητα σε οποιονδηποτε ιατρο του κοσμου και να πας.
Αυτο λογω του οτι τα υπολοιπα μαλλια εχουν πολυ καλη πυκνοτητα ειδικα στο κεντρο της hairline. Οποτε αν μπεις στο χορο μετα την πρωτη ισως κανεις και μια πυκνωση στα κροταφακια. Πολλοι δεν θα σκεφτονταν με αυτο το μαλλι οτι εχουν αραιωση.
Αν εφτιαχνες ολη τη hairline οπως ο konaki θα ηταν πιο ομοιομορφο γιατι θα ειχε ιδια πυκνοτητα ενω τωρα για κροταφους μονο ειναι αλλιως
 
Τελευταία επεξεργασία:

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Μια επεμβαση στους κροταφους δεν θα σε ικανοποιησει σε πυκνοτητα σε οποιονδηποτε ιατρο του κοσμου και να πας.
Αυτο λογω του οτι τα υπολοιπα μαλλια εχουν πολυ καλη πυκνοτητα.

Δεν είναι αληθές. Στην Ελλάδα σίγουρα δεν θα τον ικανοποιήσει. Στο εξωτερικό σε τοπ είναι "ευκολάκι". Αν τον δουλέψουν με 60-65+ και παίξουν και με έναν καλό λόγο λίγο πιο πίσω θα έχει άριστο αποτέλεσμα. Δεκάδες παραδείγματα στο YouTube. Γί αυτό είπα ότι είναι δύσκολη περίπτωση, γιατί δυστυχώς πρέπει, προς το παρόν, να κοιτάξει μόνο εξωτερικό.
 

naruto

Well-Known Member
Φίλε hijikos
Εχω ξαναμιλήσει εμείς σε προσωπικό μνμ.Η γνώμη μου είναι πως αν έχεις το μαρούλι προχωρας τώρα .36 χρόνων είσαι ,ή τώρα ή ποτέ .
Η hairline και τα κροταφακια - temples είναι το πιο σημαντικό σημείο στο μαλλί ,αυτά μπορούν να σου ομορφυνουν ή να σου ασχημηνουν το πρόσωπο .
Σε βλέπω αποφασισμένο για τον Ισπανό ,έχεις μιλήσει μαζί του ;έχεις στείλει φωτογραφίες ;
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Δεν είναι μόνο ο Ισπανός, υπάρχουν και άλλες επιλογές που μπορούν να δώσουν πολύ καλά αποτελέσματα


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

dimitris50423

Well-Known Member
Δηλαδή διαθέτεις 10.000 ευρώ για κροταφακια?
12000 νομιζω χρειαζεται για 2000 grafts. Μακαρι να το πθασει με την πρωτη cvial και να μεινει ικανοποιημενος. Πρεπει να βαλουν πυκνα τα μοσχευματα και να πιασει απολυτη φυτρωση για να ξεμπερδεψει με μια. Ευχομαι το καλυτερο.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Mεγαλο ποσό ,εντάξει αν φυσάει κάποιος το χρήμα δεν είναι τίποτα.
Αν τα βγάζει όμως με κόπο και εφόσον δεν είχε το πρόβλημα του cvial πιστεύω είναι υπερβολή για το πρόβλημα που έχει.
 

aeratos28

Just aeratos
Σωστος john..οσο αφορα σε αυτο που λες υπερβολη..αν ειχε προβλημα σαν του cvial τοτε ναι ειναι οτι πρεπει ο ισπανος.και τα λεφτα θα ηταν οκ..τωρα ομως που δεν χρειαζεται να φτασει τα 2000grafts ο hijikos σε καμια περιπτωση,νομιζω ειναι χαζομαρα να παει να δωσει 10-12000€+ ,ενω μπορει ευκολα με 5000€ να παει ας πουμε ερντογαν ,αν θελει να παει σε τοπ γιατρο..το αποτελεσμα θα ειναι το ιδιο κορυφαιο..παιδια μην τραγικοποιουμε τα πραγματα με τα λεφτα.δεν ειναι μυθικα ποσα για να μην μπορουν να βρεθουν..δεν αγοραζεις πολυκατοικια..και με ενα δανειο καποιος που δεν εχει μπορει να τα βρει..επισης το να εχει λεφτα καποιος δεν σημαινει οτι δεν πρεπει να τα σκεφτεται κιολας..εκτος αν τα βρηκε ετοιμα..γιατι αλλιως αν δεν ξερεις πως και που να τα χαλασεις,συντομα δεν θα συνεχισεις να εχεις λεφτα..
 

gang

Member
Σωστος john..οσο αφορα σε αυτο που λες υπερβολη..αν ειχε προβλημα σαν του cvial τοτε ναι ειναι οτι πρεπει ο ισπανος.και τα λεφτα θα ηταν οκ..τωρα ομως που δεν χρειαζεται να φτασει τα 2000grafts ο hijikos σε καμια περιπτωση,νομιζω ειναι χαζομαρα να παει να δωσει 10-12000€+ ,ενω μπορει ευκολα με 5000€ να παει ας πουμε ερντογαν ,αν θελει να παει σε τοπ γιατρο..το αποτελεσμα θα ειναι το ιδιο κορυφαιο..παιδια μην τραγικοποιουμε τα πραγματα με τα λεφτα.δεν ειναι μυθικα ποσα για να μην μπορουν να βρεθουν..δεν αγοραζεις πολυκατοικια..και με ενα δανειο καποιος που δεν εχει μπορει να τα βρει..επισης το να εχει λεφτα καποιος δεν σημαινει οτι δεν πρεπει να τα σκεφτεται κιολας..εκτος αν τα βρηκε ετοιμα..γιατι αλλιως αν δεν ξερεις πως και που να τα χαλασεις,συντομα δεν θα συνεχισεις να εχεις λεφτα..

Δάνειο για μεταμοσχευση...μαλιστα
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Ρε παιδιά κάνουμε την ίδια συζήτηση ξανά και ξανά. Στα θέματα αισθητικής η μόνη γνώμη που μετράει είναι Μόνο του ιδίου. Οπότε ας πάμε σε κάτι πιο πρακτικό. Θα συμφωνήσω ότι ο Lorenzo είναι το χειρότερο value for money για αυτά τα graft και ότι σίγουρα ο Erdogan θα ήταν καλύτερο value, αν φυσικά μπορούσε να πεισθεί να βάλει 2000g γιατί είμαι σχεδόν βέβαιος ότι θα προτείνει 3500g. Ακόμα και έτσι όμως η διαφορά παραμένει σημαντική.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Δάνειο για μεταμοσχευση...μαλιστα

Γιατι τι εγινε? Και εγω ετσι εκανα,ειχα παρει 5000 ευρω.
Δυσκολευτικα λιγο αλλα δεν ειμαι καραφλη μαιμου πλεον και η ψυχολογια εφτασε στα υψη και συνεχιζει εδω και 5 χρονια.
 

aeratos28

Just aeratos
Σιγα μην του πει 3500..δεν παιζει να του πει αυτο το νουμερο..στα 2500 τον υπολογιζω να του πει ο τουρκος.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Ο Erdogan δεν έχει πει ποτέ κάτω από 3500g. Είναι έμπορος και κάθε εισαγωγή που κάνει για επέμβαση την μετράει έχοντας κάποιο μίνιμουμ, για αυτό δίνει και flat rate για αυτό και υπερεκτιμά τα graft. Μακάρι εδώ να είναι η εξαίρεση. Ας στείλει ο φίλος φώτο να δούμε τι θα του πουν.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

dimitris50423

Well-Known Member
Ο Erdogan δεν έχει πει ποτέ κάτω από 3500g. Είναι έμπορος και κάθε εισαγωγή που κάνει για επέμβαση την μετράει έχοντας κάποιο μίνιμουμ, για αυτό δίνει και flat rate για αυτό και υπερεκτιμά τα graft. Μακάρι εδώ να είναι η εξαίρεση. Ας στείλει ο φίλος φώτο να δούμε τι θα του πουν.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Το θεμα δεν ειναι αν θα του πει 3500 graft. Το θεμα ειναι θα βαλει τοσα; η μονο τοσα θα πληρωθει;
Ειναι δυνατον να χωρανε τοσα μοσχευματα στα κροταφακια;
Ας παρει ενημερωση να δουμε τι θα του προτεινουν
 

aeratos28

Just aeratos
Δεν ισχυει οτι δεν εχει πει κατω απο 3500..υπαρχουν πολλα περιστατικα του αν ψαξεις που με αρκετα χειροτερη φαση απο του hijikos (μηδαμινο το προβλημα του οπως το βλεπω εγω) εχει δουλεψει με 1900 grafts και μεχρι 2500..συμφωνω οτι βαζει γενικα πολλα αλλα εδω δεν νομιζω οτι θα παιξει τοσο πολυ
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Φυσικά και θα του βάλει. Θα του κάνει και μια ωραιότατη πύκνωση στα μαμά (θυμηθείτε την πάνω γραμμή στον konakihotel) και θα χωρέσουν.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Εαν είχαμε ανεξάντλητη δότρια θα το θεωρούσα και φυσιολογικό να βάλει και 3000 grafts.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Δεν ισχυει οτι δεν εχει πει κατω απο 3500..υπαρχουν πολλα περιστατικα του αν ψαξεις που με αρκετα χειροτερη φαση απο του hijikos (μηδαμινο το προβλημα του οπως το βλεπω εγω) εχει δουλεψει με 1900 grafts και μεχρι 2500..συμφωνω οτι βαζει γενικα πολλα αλλα εδω δεν νομιζω οτι θα παιξει τοσο πολυ

Δεν μιλάω για αυτά που διαφημίζει στο internet. Μιλάω για πραγματικά περιστατικά μελών του φόρουμ (πάνω από 10) που έχω ιδία άποψη.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Μπλουζα