H δικη μου περίπτωση.

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

hijikos

Active Member
Cvial ο ισπανος για μενα ειναι μονοδρομος πουθενα αλλου δεν θα το ρισκαρω.
Οσο για τον ερντογαν και τσαμπα να ηταν δεν θα πηγενα.
4 φωτο σημερινες χαμηλης αναλυσης . Πισω δεν εχω κανενα προβλημα οποτε δεν υπαρχει λογος να βαλω φωτο.
Εχουν αδειασει τα temple points το τσουλουφι μπροστα ειναι δυνατο και υπαρχει και αραιωση μικρη στο μεσον του κεφαλιου εκει χρειαζεται πυκνωση.
Eιμαι δυσκολη περιπτωση οπως ειπε και o cvial .
Δεν θελω να κατεβασω την hairline μου αρκει ενα μικρο κλεισιμο στους κροταφους και τα temple points.
 

Συνημμένα

  • Snapshot_20170726.JPG
    Snapshot_20170726.JPG
    146.8 KB · Προβολές: 90
  • Snapshot_20170726_2.JPG
    Snapshot_20170726_2.JPG
    156.4 KB · Προβολές: 102
  • Snapshot_20170726_3.JPG
    Snapshot_20170726_3.JPG
    156.4 KB · Προβολές: 94
  • Snapshot_20170726_1.JPG
    Snapshot_20170726_1.JPG
    152.7 KB · Προβολές: 88
Τελευταία επεξεργασία:

aeratos28

Just aeratos
Δες αυτες τις φωτο και δες και τις πρωτες..καμια σχεση..και ετσι και βρεις ενα κινητο της προκοπης και χτενισεις προς τα πανω ,τα πανω τα μαλλια να και προς τα πισω τα temples,τοτε θα δουμε τι παιζει πραγματικα,τοτε θα ειναι και πιο σιγουρες οι απαντησεις που θα παρεις..αν βρεις κινητο,βγες εξω κσι βγαλε και μια πανοραμικη..οχι μενχτεισμενα τα μαλλια ολα προς τα εμπρος..παντως μου φαινεται τωρα οτι θες για φουλ πυκνο μαλλι μπροστα για δυνατη hairline και πυκνωση στα αλλα +temple points γυρω στα 2500 grafts απο αυτες τις φωτο
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Τώρα ότι και να λένε μερικοί, η δεύτερη φώτο που δείχνει καθαρά την τεράστια υποχώρηση στους κροτάφους και temples και άθικτα τα temporal peaks και τη μύτη της hairline δεν είναι ωραία εικόνα. Επίσης πολύ μεγάλη ασυμμετρία δεξίας και αριστερής πλευράς.

Ο σκοπός δεν είναι απλά να έχεις μαλλί αλλά να είναι και αισθητικά καλά κατανεμημένο και ομογενοποιημένο.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Τελευταία επεξεργασία:

aeratos28

Just aeratos
Ακριβως.
Τώρα ότι και να λένε μερικοί, η δεύτερη φώτο που δείχνει καθαρά την τεράστια υποχώρηση στους κροτάφους και temples και άθικτα τα temporal peaks και την μύτη της hairline δεν είναι ωραία εικόνα. Επίσης πολύ μεγάλη ασυμμετρία δεξίας και αριστερής πλευράς.

Ο σκοπός δεν είναι απλά να έχεις μαλλί αλλά να είναι και αισθητικά καλά κατανεμημένο και ομογενοποιημένο.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

hijikos

Active Member
.
 

Συνημμένα

  • Snapshot_20170726_4.JPG
    Snapshot_20170726_4.JPG
    187.7 KB · Προβολές: 103
  • Snapshot_20170726_6.JPG
    Snapshot_20170726_6.JPG
    171 KB · Προβολές: 87
  • Snapshot_20170726_7.JPG
    Snapshot_20170726_7.JPG
    193 KB · Προβολές: 84
  • Snapshot_20170726_8.JPG
    Snapshot_20170726_8.JPG
    201.2 KB · Προβολές: 92

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Πιθανώς και παραπάνω ανάλογα ποσό θα φέρει μπροστά τα temples. Επειδή τα peak του είναι πολύ μπροστά ότι και να κάνει στέκει. Επειδή όμως τα φέρνει μπροστά μπορεί να κινηθεί καταρχήν συντηρητικά.

Sent from my iPhone using Tapatalk
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Εγώ πάντως λέω από 1000 σε κάθε μεριά και δεν πειράζεις καθόλου τσουλούφι


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

naruto

Well-Known Member
koumparos θα κινηθω εντελως συντηριτικα αλλη δεν εχουν καθολου τσουλουφι και πανε 2500 grafts +
βλεπε firecaptain 2662
Εσυ ξερεις το μαλλι σου καλυτερα απο ολους
το τσουλουφι πως ειναι?εχει αδυνατισει καθολου ή ετσι ηταν παντα?
Αν εχει αδυνατισει εστω και λιγο περιπλεκει τα πραγματα πολυ πιθανων να φτιαξεις κροταφους και να βρεθεις εκτεθειμενος στο τσουλουφι στο μελλον.
Κ εγω σε μια τετοια κατασταση ειμαι και δεν εχω προχωρησει ακομα σε μμ δυστηχως...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

hijikos

Active Member
https://www.hairlossexperiences.com/forum65/2934.html
https://www.hairlossexperiences.com/forum65/2976.html
2 περιπτωσεις του koray που λετε οτι παει επιθετικα, το μαλλι μου ειναι σε πολυ καλυτερη κατασταση απο αυτους τους 2.
Εσυ ξερεις το μαλλι σου καλυτερα απο ολους
το τσουλουφι πως ειναι?εχει αδυνατισει καθολου ή ετσι ηταν παντα?
Αν εχει αδυνατισει εστω και λιγο περιπλεκει τα πραγματα πολυ πιθανων να φτιαξεις κροταφους και να βρεθεις εκτεθειμενος στο τσουλουφι στο μελλον.
Κ εγω σε μια τετοια κατασταση ειμαι και δεν εχω προχωρησει ακομα σε μμ δυστηχως...
Tη ηλικια εχεις?
Εχει αδυνατισει λιγο και το τσουλουφι.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
2012 και οι 2. Έχει καλυτερέψει από τότε. Οι πυκνότητες δεν είναι εξαιρετικές, νομίζω ότι σήμερα δίνει καλύτερα αποτελέσματα, με φυσικά περισσότερα graft.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

tasos33

Well-Known Member
Εγραψες σε άλλο ποστ πως υπάρχουν δέκα περιπτώσεις που έχουν κανει erdogan?
Αν κατάλαβα καλά....είναι κρίμα να μη παρουσιάζουν το αποτέλεσμα, θα εμπλουτιζαμε το foroum και τις γνώσεις μας



2012 και οι 2. Έχει καλυτερέψει από τότε. Οι πυκνότητες δεν είναι εξαιρετικές, νομίζω ότι σήμερα δίνει καλύτερα αποτελέσματα, με φυσικά περισσότερα graft.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Όχι έχουν κάνει, έχουν πάρει estimation. Στον Erdo έχουν κάνει 4 από το φόρουμ και δυστυχώς κανείς δεν έχει κάνει παρουσίαση.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

hijikos

Active Member
2012 και οι 2. Έχει καλυτερέψει από τότε. Οι πυκνότητες δεν είναι εξαιρετικές, νομίζω ότι σήμερα δίνει καλύτερα αποτελέσματα, με φυσικά περισσότερα graft.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Σαφως !

cvial κατι τετοιο ζηταω, τις υψηλες τις πυκνοτητες της φοβαμε μηπως δεν της σηκωνει το κεφαλι μου.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Σώπα ρε hijiko που δεν τις σηκώνει το κεφάλι σου. Οι μπροστινές περιοχές έχουν την καλύτερη αιμάτωση, δεν έχουν κανένα θέμα. Η αποψή μου είναι να κινηθείς συντηρητικά όχι ως προς την πυκνότητα, αυτή πρέπει να είναι αυτή που πρέπει να είναι για να δέσει με τα υπόλοιπα εξάλλου για αυτό πηγαίνεις σε τοπ, αλλά ως προς την περιοχή που θα καλύψεις, δηλαδή να μην σπρώξεις πολύ μπροστά τα temples.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

hijikos

Active Member
Σώπα ρε hijiko που δεν τις σηκώνει το κεφάλι σου. Οι μπροστινές περιοχές έχουν την καλύτερη αιμάτωση, δεν έχουν κανένα θέμα. Η αποψή μου είναι να κινηθείς συντηρητικά όχι ως προς την πυκνότητα, αυτή πρέπει να είναι αυτή που πρέπει να είναι για να δέσει με τα υπόλοιπα εξάλλου για αυτό πηγαίνεις σε τοπ, αλλά ως προς την περιοχή που θα καλύψεις, δηλαδή να μην σπρώξεις πολύ μπροστά τα temples.


Sent from my iPhone using Tapatalk
:):) Μακαρι cvial !
με αυτα που βλεπω κραταω επιφυλαξεις.
Συμφωνω απολυτα μαζι σου και εγω ετσι το σκεφτομε για τα temples !
 
Μπλουζα