Dim74, fue, παπανικολάου, 3070 grafts, 4-5-6/4/2012

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

n094

Active Member
από ότι βλέπω έχασες αρκετά μοσχεύματα μεταξύ 1-2 μήνα και κάποια μετά (?). Θεωρώ ότι μέχρι τον 11 μήνα θα σου δώσει και άλλη έκφυση.
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
η εγω εχω μυωπια η εχει γινει κακη τοποθετηση στην αριστερη πλευρα σε σημειο να φαινεται αραιωση μιας και δεν χτενιζονται με την κατευθυνση των υπολοιπων
 

n094

Active Member
αν δεις την 3 φωτογραφία (7μηνου στην προηγούμενη σελίδα) θα παρατηρήσεις ότι η τοποθέτηση δεν δείχνει ασύμμετρη, αυτό που εντοπίζω εγώ απλά είναι ότι στην αριστερή πλευρά η έκφυση υπολείπεται της δεξιάς και όπως είναι φυσικό φαίνεται πιο αραιή. Αντιθέτως θεωρώ ότι τόσο η φορά, όσο και η γωνία, τα σημάδια κλπ είναι πολύ φυσικά. Αλλά αρμόδιος νομίζω να μας απαντήσει για την τοποθέτηση είναι ο ίδιος ο ΝΤΙΜ.
 

dim74

Member
kapa ειναι ακριβως ετσι οπως τα λεει ο no94.Για αγνωστο λογο η αριστερη πλευρα εμφανιζει μικροτερη πυκνοτητα και ειδικα σε ενα συγκεκριμενο μικρο σημειο ειναι εμφανες αυτο.
Ελπιζω με τον καιρο να διορθωθει αυτη η διαφορα.
 

n094

Active Member
(και εγώ το ίδιο)... Δεν το λέω με σιγουριά, αλλά ίσως σχετίζεται με το ζωτικό όργανο της καρδιάς και όλα τα παρελκόμενα.... (χαχαχαχα πολύ επιστημονικό εεε;)
 

GeoGrek

New Member
n094 είπε:
(και εγώ το ίδιο)... Δεν το λέω με σιγουριά, αλλά ίσως σχετίζεται με το ζωτικό όργανο της καρδιάς και όλα τα παρελκόμενα.... (χαχαχαχα πολύ επιστημονικό εεε;)

Μπααα δεν νομίζω γιατί εγώ έχω μεγαλύτερη αραίωση από τη δεξιά μεριά
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Flosk

Well-Known Member
Dim74 είδα μόλις οτι είσαι μέσα! Γιατι δεν ανεβαζεις καμία Φωτο με την πρόοδο σου; Πως πας? Βλέπεις να βγαίνει τπτ;
 

dim74

Member
Ειδα πως με ζητατε floskara και εβγαζα τωρα φωτο.Δεν χαθηκα καθολου,14/11 ανεβασα τις τελευταιες φωτο.Δεν εχω κλεισει ουτε δυο μηνες δηλαδη.
Στο 9μηνο λοιπον.
 

Flosk

Well-Known Member
Πολυ καλο μου φαιινεται Dim.. ελπιζω να εισαι ευχαριστημενος !!! Πολλα μπραβο απο εμενα
 

horhitto4

Member
πολυ καλο dim αλλα θα ηθελα αν μπορεις να με κατατοπισεις ως προς το πως ησουν πριν και οχι με το ξυρισμενο πριν ακριβως σου κανουν τη μμ πριν προχωρησεις...σε ποιο thread υπαρχει??ευχαριστω και μπραβο και παλι για το αποτελεσμα.....
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
horhitto4 είπε:
πολυ καλο dim αλλα θα ηθελα αν μπορεις να με κατατοπισεις ως προς το πως ησουν πριν και οχι με το ξυρισμενο πριν ακριβως σου κανουν τη μμ πριν προχωρησεις...σε ποιο thread υπαρχει??ευχαριστω και μπραβο και παλι για το αποτελεσμα.....
http://www.hairlossgr.com/forum/thread-2273.html
 

horhitto4

Member
kapa είπε:
horhitto4 είπε:
πολυ καλο dim αλλα θα ηθελα αν μπορεις να με κατατοπισεις ως προς το πως ησουν πριν και οχι με το ξυρισμενο πριν ακριβως σου κανουν τη μμ πριν προχωρησεις...σε ποιο thread υπαρχει??ευχαριστω και μπραβο και παλι για το αποτελεσμα.....
http://www.hairlossgr.com/forum/thread-2273.html

γιγαντας οπως παντα ο καπα thanks
 

n094

Active Member
horhitto4 είπε:
πολυ καλο dim αλλα θα ηθελα αν μπορεις να με κατατοπισεις ως προς το πως ησουν πριν και οχι με το ξυρισμενο πριν ακριβως σου κανουν τη μμ πριν προχωρησεις...σε ποιο thread υπαρχει??ευχαριστω και μπραβο και παλι για το αποτελεσμα.....

Θα έλεγα ότι οι φωτογραφίες της ανάρτησης νο 19 του Ντιμ δείχνουν την πρότερη εικόνα στο παρακάτω νήμα: http://www.hairlossgr.com/forum/thread-2273-page-2.html

αν και η διαφορά με το πριν είναι εμφανής, πιστεύω ότι η φυτρωτικότητα σου Ντιμ δεν ξεπερνά το 80% σε κάποιες περιοχές (κυρίως στον αριστερό κρόταφο). Υπάρχουν ακόμα 2-3 μήνες για να δεις και άλλα μαλάκια να βγαίνουν, αλλά από την εμπειρία μου δεν πιστεύω ότι θα είναι πολλά. Ωστόσο αυτό που σίγουρα θα πρέπει να περιμένεις τους επόμενους μήνες είναι η ωρίμανση αυτών που βγήκαν μετά τον 5 μήνα. Σιγά, σιγά θα τα δεις να παχαίνουν όλο και περισσότερο μέχρι τους 14-16 μήνες και αυτό θα βελτιώσει κι’ άλλο την πυκνότητα και την όλη εικόνα. Η διαφορά με το πριν είναι εμφανής, έχει αλλάξει η εικόνα σου, αλλά εγώ θα περίμενα καλύτερη έκφυση στον 9 μήνα (τουλάχιστον στην αριστερή πλευρά). Περίμενε μέχρι το 12μηνο και βλέπεις.
 
Μπλουζα