Danceworld_2001, fue, 3458 grafts, 27-28/12/2013

danceworld_2001

Well-Known Member
Καλή επιτυχία οτι και να αποφασίσεις φίλε pano στο μέλλον. Είσαι πολύ στοχασμένος, δεν θα αφήσεις τίποτα στην τύχη!! Φίλε loulouko η ερώτηση σου σηκώνει αρκετή συζήτηση, ωστόσο μια σύντομη απάντηση ειναι πως τα μεταμοσχευμένα μαλλιά θα μείνουν άθικτα για πάρα πολλά χρόνια.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

weznem

Well-Known Member
τωρα ειδα καποιες λιγες φωτο σου στην σελιδα 7-8 σιγουρα η δουλεια ελιναι καλη ωραιος..
γενικα μιλωντας εμεις που εχουμε εκπαιδευτεί σε φωτο με μ/μ γενιακ αντιλαμβανεσαι οτι τα μαλλια μπροστα ειναι απο μ/μ, δεν εχουν φθασει σε επιπεδα πλήρης φυσικότητας τα πράγματα αλλά σίγουρα έχουν κάνει άλματα σε σχέση με το παρελθόν!! ακολουθεις ακομα θεραπεια και αν ναι τι? μόνο φίνα, παρενεργειες απο φίνα τπτ ρε συ φίλε? το σκεφτόμουν δεν σου κρύβω ελλείψει άλλων λύσεων.. (την τύχη μας μέσα)
 

danceworld_2001

Well-Known Member
Καλησπέρα φίλε μου, σου απαντώ αργά λόγω πηξίματος στο γραφείο. Στις φωτο έχω εστιάσει όσο δεν πάει, πίστεψε με, αν δεν με ξέρεις και με δεις στον δρόμο δεν θα πάρεις πρέφα, μόνο με μεγεθυντικό φακό, με είδε και ο giannis1992 και δεν πήρε γραμμή. Θεραπεία φίνα 1/3 και μινόξ βράδυ, τίποτα άλλο, χωρίς παρενέργειες, ευτυχώς με ενέργεια!! Το ψήνεις για φίνα?
 

weznem

Well-Known Member
Καλησπέρα φίλε μου, σου απαντώ αργά λόγω πηξίματος στο γραφείο. Στις φωτο έχω εστιάσει όσο δεν πάει, πίστεψε με, αν δεν με ξέρεις και με δεις στον δρόμο δεν θα πάρεις πρέφα, μόνο με μεγεθυντικό φακό, με είδε και ο giannis1992 και δεν πήρε γραμμή. Θεραπεία φίνα 1/3 και μινόξ βράδυ, τίποτα άλλο, χωρίς παρενέργειες, ευτυχώς με ενέργεια!! Το ψήνεις για φίνα?
εχω και αλλη επιλογη σαν θεραπεια? εχω μια αισθητη υποχωρηση διχως να επιστρεψω στα προηγουμενα επιπεδα.. το σκεφτομαι.. 1 χαπι στις 3 μερες δηλαδη παρνεις? τι σημαινει το 1/3 η σπασμενο σε 3 κομματια?
δεν θελω να γινω γρουσουζης απλα σκεφτομαι πως ειναι δυνατον 0 παρενεργειες απο δαύτο? μπραβο σου παντως..
 

Mizerix

Active Member
εχω και αλλη επιλογη σαν θεραπεια? εχω μια αισθητη υποχωρηση διχως να επιστρεψω στα προηγουμενα επιπεδα.. το σκεφτομαι.. 1 χαπι στις 3 μερες δηλαδη παρνεις? τι σημαινει το 1/3 η σπασμενο σε 3 κομματια?
δεν θελω να γινω γρουσουζης απλα σκεφτομαι πως ειναι δυνατον 0 παρενεργειες απο δαύτο? μπραβο σου παντως..
Φιλε Weznem δεν ξερω ποσο ετων εισαι και τι αραιωση εχεις αλλα σχετκα με τη φινα εχω να σου πω τα εξης:ειμαι 23 χρονων και κανω χρηση 1mg εδω και 6 μηνες ακριβως σε συνδυασμο με regaine...Ειμαι Nw 1,5 και μειωση τριχοπτωσης δεν εχω δει αλλα απο παρενεργειες φουλ...Οι πιο σημαντικες ειναι η πληρης απουσια ερωτικης διαθεσης και η μερικη στυτικη δυσλειτουργια...Επισης να αναφερω οτι πριν την φινα δεν ειχα ΠΟΤΕ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ, ενιωθα πολυ "ασφαλης" στο σεξουαλικο κομματι ενω πλεον μονο ενα 30%-40% μου θυμιζει τον παλιο μου εαυτο....Αυτα απο εμενα και σορρυ λιγο αν ακουγονται δραματικα αυτα που σου λεω αλλα ειμαι σιγουρος οτι φινα χωρις παρενεργειες μονο ενα πολυ μικρο ποσοστο μπορει να μην εχει...
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Mizerix εισαι μονο 23 1,5nw και κουμπωνεσε?
Τι να σε πω τωρα. Δοκιμασε finar η finastir που δεν δινουν τοση παρενεργεια.Εξισου καλο το finar.
 

danceworld_2001

Well-Known Member
Παιδες η φινα ειναι ενα δηλητηριο ειδικα σε νεαρα ατομα. Λιγοι δεν βγαζουν παρενεργειες, και ποιος μου λεει και εμενα τι θα γινει στο μελλον. 1/3 του χαπιου ημερησιως παιρνω και ειναι να σαν να μην παιρνω. Αν η τριχοπτωση σου δεν ειναι επιθετικη αρκεσου σε μινοξ και μετα καμια μμ.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
εχει 1 μηνα που εκοψα την φινα μετα 3 χρονια και λιγο.
Θα την αφησω λιγο διαστημα ακομη.
Την εκοψα μαχαιρι οχι σταδιακα και δεν εχω καμια παρενεργεια και παλι.
Οστοσο ειμαι ακομα καλυτερα σε στυση.ανηξε πιο πολυ η ορεξη ετσι μου φενεται.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

poseidonas77

Well-Known Member
εχει 1 μηνα που εκοψα την φινα μετα 3 χρονια και λιγο.
Θα την αφησω λιγο διαστημα ακομη.
Την εκοψα μαχαιρι οχι σταδιακα και δεν εχω καμια παρενεργεια και παλι.
Οστοσο ειμαι ακομα καλυτερα σε στυση.ανηξε πιο πολυ η ορεξη ετσι μου φενεται.
εκοψες τη φινα βρε θηριο???
τουλαχιστον βαλε μινοξ γιαννη ...sos...
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
την εκοψα για λιγο καιρο και λεω να ξαναρχισω.ειμαι στο ενα μηνα που την εκοψα.λεω κανα μηνα ακομη να δω τι γινεται.
 

weznem

Well-Known Member
τα πιασαμε τα λεφτα μας.. πως γινεται αυτο το φαρμακο να αναφερεται σε μον ταχα μου 2% παρενεργειες οταν ολοι εδω μεσα λενε οτι εχουν εμφανίσει παρενέργειες?
 

weznem

Well-Known Member
γιατι λενε μαλακιες γιαυτο!!!
αναρωτιεμαι διοτι για να φθασουν σε ενα συμπερασμα υποβαλλονται υπο παρακολουθηση γιατρων τοσοι ανθρωποι, οποτε πως ειχαμε αυτο το το 2% οταν η πραξη δειχνει οτι δεν υφισταται.. δεν λογοδοτουν πουθενα αυτοι οι ανθρωποι? δεν ξερω..
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
ε καλα τωρα.στο Βωμο του χρηματος τι τους νοιαζει αν το πουλι σου δεν κανει κουκου!!!
Εξαλλου το περνουμε με δικια μας ευθηνη.
 

Mizerix

Active Member
Mizerix εισαι μονο 23 1,5nw και κουμπωνεσε?
Τι να σε πω τωρα. Δοκιμασε finar η finastir που δεν δινουν τοση παρενεργεια.Εξισου καλο το finar.
Φιλε μου πιστεψε με οταν βλεπω τριχες στο μπανιο καθημερινα πώς να μην κουμπωθω??Finar παιρνω απο την 1η στιγμη αλλα δεν ξερω αν οντως μου κανει κατι στο μαλλι....Εχω φαει μεγαλη ξενερα γενικοτερα με τις παρενεργειες γιατι εκτος αυτων που ανεφερα επισης ο υπνος μου δεν ειναι το ιδιο καλος οπως και ο μεταβολισμος μου, εκει που εκαιγα τα παντα ο,τι κι αν ετρωγα πλεον εχω παρει 6-7 κιλα και προσεχω παρα πολυ τι τρωω ωρες κλπ....Προσφατα μετρησα την Dht και βγηκε 0.72 και αναρωτιεμαι ποσο θα επρεπε να παει με 6 μηνες χρηση φινας ???Πφφφ.....:(
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
κιλα δε βαζεις απο φινα.3+ χρονια χρηστης και κιλα εβαλα μονο απο το πολυ φαι και την ανεργια.
Αλλα ειμαι σταθερος παντα στα 72-75
 

giannis1991

Well-Known Member
Μιζεριξ να φανταστω την εκοψες ε?
Weznem ΜΗΝ ΤΗΝ ΑΡΧΙΣΕΙΣ....στο λεω λες και σε διαταζω αλλα φιλε ειναι ναρκωτικο που σε καταστρεφει ολοι την εχουμε λατησει με εξαιρεση τον dance...
 
Μπλουζα