Cvial, dr. jose lorenzo, fue, 2552 grafts, 24-25/8/2015

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Για να μην αφήσω και τον Μαη χωρίς φωτο, βάζω μια απο το γνωστό μέρος έξω στον ήλιο για σύγκριση με τους προηγούμενους μήνες. Την πηρα σήμερα το πρωί πριν ξαναφύγω.

a8e605b0e0dd7a97904259d646fa56df.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

mikegad

Well-Known Member
Τρομερη η αλλαγη σε σχεση με πριν..μπορει να φυτρωναν με πιο αργο ρυθμο αλλα φουντωσε ο τοπος
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Μηπως δεν θες αλλη μεταμοσχευση? :p ωραιο και μεγαλουτσικο το μαλλακι σε το περιμενα....Καλη συνεχεια!!!
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
5ac30e6b314d6cbec28298bfbdf51350.jpg


Και αλλη μια κοντινή απο καλα φωτιζόμενο εσωτερικό χώρο αλλα με ευνοϊκότερο φωτισμό σε σχεση με την προηγούμενη


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Ευχαριστώ John, γυρω στους 5 πόντους ειναι, ειναι και το max που το αφήνω, άπλα για να στρώσει θέλει gel και δεν θέλω να βάζω ακομα


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Τελευταία επεξεργασία:

dimitris50423

Well-Known Member
Μπραβο cvial. Πετυχες αρκετα καλη καλυψη και βοηθαει και η τριχα σου οπως βοηθουσε και σε εμενα. Στη hairline ποσα μοσχευματα πιστευεις οτι εχουν βγει; εκει νομιζω οτι υστερει λιγο σε πυκνοτητα. Με τη 2η που εχεις προγραμματισμενη θα γινεις αλλος ανθρωπος. Να χαιρεσαι το μαλλι σου. Καλη επιτυχια και στη 2η οταν ερθει η ωρα
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Ναι αν σκεφτείς οτι ο λογος μου ήταν 1.92 αρκετά μικρότερος σε σχεση με τον δικό σου. Για την hairline δεν μπορω να πω με ακρίβεια γιατι ειναι ανάλογα την περιοχή. Υπάρχουν και αρκετά μονοτριχά στο κέντρο που ειναι αδύναμα, αυτα υποτίθεται στον χρόνο θα αυξηθούν σε όγκο. Όπως και να έχει η 2η θα γίνει τον Ιούλιο οπότε θα μιλήσω και με τον Lorenzo αλλα νομίζω οτι θέλει εδώ και εκει καμμία 250g για να δέσει, κάτι που έτσι και αλλιώς ήταν μέσα στο πλάνο μου. Το καλό ειναι ότι το κενό πισω καλύπτεται σε μεγάλο βαθμό οπότε εκεί θα χρειαστώ αρκετά λιγότερα σε σχεση με το αρχικό πλάνο.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

dimitris50423

Well-Known Member
βαλε και καμια πανοραμικη cvial με φλας να δουμε οποτε εχεις χρονο. να ειναι ολοκληρωμενη η παρουσιαση.. και η δικη μου θελει συμπληρωμα γιατι δεν εβαλα οσες επρεπε
 

sadel

Active Member
Cvial, μηπως εχει καποια φωτο απο την δοτρια αμεσως μετα την εξαγωγη; Εψαξα αλλα δεν βρηκα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Μπορει να εχω, θα βαλω όταν βρω καιρο, δυστυχως ειμαι συνέχεια σε ταξίδια στο εξωτερικο και τωρα απο το αεροπλάνο γράφω, μόλις προσγειώθω ξαναρχίζει το τρέξιμο...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

dimitris50423

Well-Known Member
Μπορει να εχω, θα βαλω όταν βρω καιρο, δυστυχως ειμαι συνέχεια σε ταξίδια στο εξωτερικο και τωρα απο το αεροπλάνο γράφω, μόλις προσγειώθω ξαναρχίζει το τρέξιμο...

η δοτρια ειναι δευτερευουσας σημασιας στο μηνα που εισαι τωρα.. μια πανοραμικη σε αυτους τους μηνες εχει νοημα.. για αυτο φροντιζω να βαζω σε καθε ανανεωση και εγω. οταν εχεις λιγο χρονο ριξε μια να δουμε και τι δουλεια πρεπει να γινει στο πισω κομματι. ;)
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Ο sadel προφανως εννοούσε την δότρια αμέσως μετα την εξαγωγή απο τις παλιές φωτο που εχω μετα την επέμβαση οχι τωρινή εικόνα


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

danceworld_2001

Well-Known Member
Ευγε cvial. Παροτι σε πηγε αργα τελικα δικαιωθηκες για την επιλογη σου και τα χρηματα που δαπανησες. Τωρα προχωρας στην επομενη φαση για να βαλεις και τα υπολοιπα κομματια του παζλ.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
5d69a009202c628de40a59032e6962bf.jpg


Μια άποψη της δεξιάς πλευράς της hairline. Απο την συναρμογή με τους κροτάφους και στα πρώτα 2-3εκατοστα θα έλεγα ότι εχει 100% φύτρωση, πρακτικά όπως ειναι και τα μαμά μαλλιά τωρα στα πλαγια. Απο εκει και προς τα εμπρός, παρότι σαφέστατα βελτιωμένη εικόνα σε σχέση με το 7μηνο, έχει κατά τόπους κενά τα οποία σιγουρα θα βελτιωθούν και άλλο λόγω πάχυνσης των μονότριχων τα οποία σαφώς υστερούν σε αυτη την φάση σε πάχος σε σχέση με τα δίτριχα. Παρόλα αυτα επειδή η επέμβαση θα γίνει πριν το 12μηνο, κατόπιν συνεννόησης με τον γιατρό θα ρίξω 100-125g ανα πλευρά για να τα καλύψω έτσι ώστε να μην το ρισκάρω. Εξάλλου μην ξεχνάμε ότι ο σκοπός της hairline ειναι να προσομοιάζει την υπάρχουσα φυσική πυκνότητα, εν προκειμένη αυτήν δεξιά των κροτάφων.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

piros75

Well-Known Member
Πολύ καλό! Χαίρομαι για σένα, πραγματικά, άντε και στη δεύτερη να τελειώνεις.
 

bruno1989

Active Member
πολυ δυνατή δουλειά! μπράβο. πιστεύω και δεύτερη να μην έκανες θα ήσουν μια χαρά αλλά εννοείται ότι ο καθένας κάνει αυτό που πιστεύει καύτερο για τον εαυτό του.
Φοβερή δουλειά!
 
Μπλουζα