Costis, fut, 3660 grafts, 24/03/2009

dim74

Member
Απ: Φωτογραφιες απο την μεταμοσχεύση μου στην HDC

αφου μανος οπως λες οπου και να πας σχεδον θα εχεις το ιδιο αποτελεσμα πηγαινε εσυ αλλου και κανε οικονομικα την δουλεια σου(με το ιδιο αποτελεσμα !) και ασε τα κοροιδα να πανε στην hdc!απλο ειναι!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

kabamarou

Member
Απ: Φωτογραφιες απο την μεταμοσχεύση μου στην HDC

dim74
πουλαει κατι και εχει δικαωμα να το πουλαει στην τιμη που νομιζει πως θα εχει το καλυτερο αποτελεσμα σε σχεση με την πελατεια της αλλα και απο την αλλη στα κερδη της!
όπως έχει κάποιος το δικαίωμα να πουλάει όσο θέλει έτσι έχει και κάπιος το δικαίωμα να καταγγέλλει την αισχροκέρδεια.
αν δεν μπορω να ανταποκριθω στα χρηματα δεν τους βριζω ουτε τους περνω με τις πετρες!
αν νομίζεις ότι έχει γίνει κάτι τέτοιο από τον διάλογο μέχρι στιγμής πάω πάσο.Δημοκρατικά συζητάμε,η τουλάχιστον προσπαθούμε...
μπαινουμε σε μια διαδικασια ασκοπη ρωτωντας ερευνες,λινκ κτλ
είπε η souzie απλά για κάοια έρευνα και περιμένω το link από την έρευνα που είπε.Τίποτα παραπάνω τίποτα λιγότερο.
Manos21
Σε οποιαδήποτε κλινική και να πας πλεον που να έχει έναν σχετικά γνώστη της δουλειάς, και υπάρχουν αρκετές, γιατί πλέων όλοι το έχουν μυριστεί ότι έχει ψωμί η δουλειά και το έχουν πάρει στα σοβαρά και κάνουν σεμινάρια κτλπ!Θα υπάρξει το ίδιο αποτέλεσμα.

Σε κάπια άλλα φίλε που γράφεις συμφονώ στο παραπάνω όμως όχι.Για να τα λέμε όλα η hdc είναι πολύ μπροστά σε σχέση με τις Ελληνικές κλινικές σε θέμα αποτελεσμάτων.
 

Άκης

Administrator
Απ: Φωτογραφιες απο την μεταμοσχεύση μου στην HDC

Dim από την στιγμή που κάποιος έχει απορία σε κάτι, λογικό δεν είναι να θέτει και κάποια ερωτήματα;

Αν και από'τι βλέπω, η souzie δεν απαντά στον tse και σε εμένα παραπάνω :chinscratch
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: Φωτογραφιες απο την μεταμοσχεύση μου στην HDC

κοιταξτε παιδες ο καθενας τα βλεπει απο την δικη του οπτικη γωνια
σαφως υπαρχουν τεραστιες διαφορες στις τιμες παντου

δεν νομιζω οτι ευθυνετε η σουζι για της τιμες της εταιριας - κλινικης
ειναι τετοια η πολιτικη της εταιριας και ετσι πουλαει

ανοιχτο εμποριο εχουμε οποτε ο καθενας μπορει να πουλαει οτι θελει και οσο θελει
το θεμα να υπαρχει μια ενημερωση

δεν ξεκινησα να γραφω οσα εγραψα για να επιτεθω στην σουζι
αλλα για να δωσω την δικη μου αποψη πανω στο θεμα

συμφωνω με την σουζι στο οτι ο καταναλωτης ειναι αυτος που θα αποφασισει
αλλα ο καταναλωτης πρεπει να ξερει τι γινετε τι παιζει τι τιμες ειναι αυτες και τα σχετικα
 

max_os

New Member
Απ: Φωτογραφιες απο την μεταμοσχεύση μου στην HDC

συμφωνώ - με τον Παναγιώτη.
Ελευθερο εμπόριο έχουμε και ο καθένας κρίνει σύμφωνα με την τσέπη του και την αντίληψή του.
Παναγιώτη πότε θα πάμε για κόφη?
 

max_os

New Member
Απ: Φωτογραφιες απο την μεταμοσχεύση μου στην HDC

Σήμερα το απογευματάκι είναι καλά?
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: Φωτογραφιες απο την μεταμοσχεύση μου στην HDC

δεν ειμαι ξανθη λόγω δουλειας
απο εβδομαδα επιστρεφω

οποτε θα σου στειλω μηνυματακι εδω για να κανονίσουμε
μερα και ωρα
 

-stamatis-

New Member
Απ: Φωτογραφιες απο την μεταμοσχεύση μου στην HDC

Μάχο επειτα από 15 μήνες μετά την επεμβαση πως βλέπεις αυτό που έκανες. Σίγουρα θα έχεις και αλλαγή ψυχολογίας. Πιστεύεις ότι ακολουθώντας το big 3 θα είσαι οκ για πολύ καιρό? Είμαι σχεδόν έτοιμος να κάνω και εγώ στη Κύπρο. Έχω μιλήσει αρκετές φορες με το κ. Φιούρη και η αλήθεια είναι οτι είναι πολυ εξυπυρετική σε ότι τους ζητησω. Ποτε πιστευεις οτι ειναι η καλυτερη εποχη για την επεμβαση? ίσως φθινοπωρο να μην εχει και τοσο ήλιο?
 

tmad77

Member
Απ: Φωτογραφιες απο την μεταμοσχεύση μου στην HDC

φιλε stamatis με ποια μεθοδο σκεφτεσαι να την κανεις την επεμβαση στην Κυπρο fue ή στριπ?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

-stamatis-

New Member
Απ: Φωτογραφιες απο την μεταμοσχεύση μου στην HDC

Με τη μεθοδο strip γυρω στα 2700 τριχοθυλακια
 
Απ: Φωτογραφιες απο την μεταμοσχεύση μου στην HDC

Παιδια γιατι οι περισσοτεροι προτιμουν τη μεθοδο strip απο τη fue?Ειναι πιο αποτελεσματικη,οικονομικη,ανωδυνη, η κατι αλλο?
 

dim74

Member
Απ: Φωτογραφιες απο την μεταμοσχεύση μου στην HDC

η fue εχει σχεδον διπλασιο κοστος και ειναι για ατομα που εχουν μικρο προβλημα.
 
Μπλουζα