Bruno1989, fue, 2500 grafts, 7/3/2016

bruno1989

Active Member
20160327_115811-1.jpg

21 ημέρες. Έχουν υποχωρήσει αρκετά τριχακια. Στο μήνα η ολοκληρωμένη ενημέρωση .
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

mikegad

Well-Known Member
οι φώτο μου αφαιρέθηκαν διότι ένα άτομο από το στενό μου κύκλο με κάποιο τρόπο σχεδόν με αναγνώρισε.
1. Ρε συ Bruno γράφεις ότι σχεδόν σε αναγνώρισε και το γράφεις φάτσα φόρα στο νήμα σου.Τώρα βγάλε το "σχεδόν" γιατί μόλις διαβάσει το μήνυμα θα είναι πλέον σίγουρος.

2. Είναι από τον στενό σου κύκλο που λες και δεν το έχεις αναφέρει από μόνος σου;;
Μην έχετε τέτοια κόμπλεξ ρε παιδιά.Δεν λέω να βγαίνετε με ταμπέλα "έκανα μεταμόσχευση¨ άλλα ο στενός κύκλος θα το καταλάβει έτσι κι αλλιώς.Από να το συζητάνε πίσω σου ,πες το μόνος σου...μαγκιά σου κιόλας.

3.Έτσι όπως λες να το κάνεις δεν έχει νόημα ,θα μπαίνει κάποιος και θα διαβάζει σχόλια χωρίς να βλέπει τίποτα.Μην βάλεις και καθόλου καλύτερα...αχταρμάς θα γίνει έτσι
 

bruno1989

Active Member
1. Ρε συ Bruno γράφεις ότι σχεδόν σε αναγνώρισε και το γράφεις φάτσα φόρα στο νήμα σου.Τώρα βγάλε το "σχεδόν" γιατί μόλις διαβάσει το μήνυμα θα είναι πλέον σίγουρος.

2. Είναι από τον στενό σου κύκλο που λες και δεν το έχεις αναφέρει από μόνος σου;;
Μην έχετε τέτοια κόμπλεξ ρε παιδιά.Δεν λέω να βγαίνετε με ταμπέλα "έκανα μεταμόσχευση¨ άλλα ο στενός κύκλος θα το καταλάβει έτσι κι αλλιώς.Από να το συζητάνε πίσω σου ,πες το μόνος σου...μαγκιά σου κιόλας.

3.Έτσι όπως λες να το κάνεις δεν έχει νόημα ,θα μπαίνει κάποιος και θα διαβάζει σχόλια χωρίς να βλέπει τίποτα.Μην βάλεις και καθόλου καλύτερα...αχταρμάς θα γίνει έτσι

Είνα πιο πολύπλοκο δεν είμαι σίγουρος αν με είδε από εδώ αλλά το θεωρώ πιο πιθανό .
Γενικά πιστεύω στο μάτι και στη γλωσσοφαγια και το έχω πει σε επιλεγμένα άτομα. Τώρα αν γίνει αχταρμάς τι να πω εγώ θα ενημερώνω.
Επίσης σκέφτηκα να τις κόψω πιο πολύ τις φώτο κα τις προηγούμενες που είχα βάλει. Ναι όντως αυτό θα κάνω να φαίνεται μόνο μαλλιά θα τις κόψω και τέλος του μήνα θα τις φορτώσω. Και ο Θεός βοηθός. .
 

mikegad

Well-Known Member
Nαι ρε Bruno κόψε το πρόσωπο τελείως και βάλτες.
Το μαλλί θέλουμε να δούμε έτσι κι αλλιώς ,όχι την μούρη σου :p:p
 

bruno1989

Active Member
Nαι ρε Bruno κόψε το πρόσωπο τελείως και βάλτες.
Το μαλλί θέλουμε να δούμε έτσι κι αλλιώς ,όχι την μούρη σου :p:p
Χαχαχαχαχαχαχα οκ ρε συ απλά τις πέρναγα με λίγο καμουφλάζ. Θα τις κόψω και θα τις περάσω όλες από την αρχή.
 

bruno1989

Active Member
Kαλησπέρα αν και καθυστερημένα λόγω υποχρεώσεων ήρθε η ώρα για ενημέρωση 1 μήνα και 12 μέρες μετά από την μμ.
Κράτησα πιστεύω γύρω στο 30% των μοσχευμάτων και ένα ποσοστό από αυτά αρκετά μεγάλο βρίσκετε στα διάσπαρτα γκραφτ που τοποθετήθηκαν..
Στη hairline κράτησα κάποια τριχάκια αλλα αναμένω(προσεύχοντας ) να βγουν και τα υπόλοιπα.
Ευχάριστη έκπληξη είναι ότι επικοινώνησε η κλινική μαζί μου για να πάω να με δούν και θα πάω λογικά στους 2 μήνες. παραθέτω φώτο.
20160307_102120.jpg
20160307_102123.jpg
20160307_102128.jpg
39c97064-b758-4736-9ac6-8e9b307fd33b.jpg
20160409_175041.jpg
20160403_122910.jpg
20160409_175153.jpg
20160415_104235.jpg
 

bruno1989

Active Member
χαχα το ξερω απλα ειχα ενα θεμα όπως γραφω πιο πανω και επρεπε να κρυψω ότι μπορώ. εξαλλου στον 1μιση μηνα δεν εχει και κατι σπουδαιο να δουμε. όταν ερθουν απο τους 2μιση μηνες και μετα θα γινει λεπτομερέστατη παρουσίαση..
 

Stripar

Established Member
Βάλε το freeware προγραμματάκι που σου επισύναψα , άνοιξε την φωτογραφία που σε ενδιαφέρει
και κάνε Capture το σημείο μόνο που σε ενδιαφέρει , συγκεκριμένα το κρανίο σου.
Σώσε την Capture φωτογραφία & ανέβασέ την στο forum.

Δέν θέλει κόπο , αλλά τρόπο...

;)
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

piros75

Well-Known Member
Μιλάμε τις εκτύπωσα, τις έκοψα στα σημεία των γραμμών και περιμένω του φίλους μου να παίξουμε παζλ το βράδυ (χαχαχχαχαχα πλάκα κάνω χωρίς παρεξήγηση ελπίζω....)
 

bruno1989

Active Member
Καλησπέρα παιδιά !χθες πήγα για επανεξέταση στη κλινικη .κράτησα γύρω στο 30% των μεταμοσχευμενων μαλλιων.
Θετικα: με πήραν 3 φορές τηλ για να πάω να με δουν.
Αρνητικα: με είδε η κοπέλα που μιλάγαμε εξ αρχής για την επεμβαση πολυπάρχει ευγενική αλλά ο γιατρός απών. Με είδε τυχαία μόλις έφευγα και με κοίταξε φευγαλέα και είπε ότι πάμε καλά.
Ανανέωση θα κάνω στο τετράμηνο εκτός αν γίνει κάτι απρόσμενο που το εύχομαι νωρίτερα.
Καλή συνέχεια! !!
 

andy.k

Active member
Και εμενα η Λιλυ με ειχε δει. Πηγα μονο κ μονο για να μη μου πουν μετα(αν κατι δε πηγαινε καλα) οτι αυτοι με πηραν αλλα εγω δε πηγα( και οτι θα ειχαν δει κατι ανυσηχητικο κ θα ειχαν δωσει ισως καποια αγωγη κλπ κλπ). Κατα τ αλλα χαμενος χρονος αυτη η επισκεψη. Επισης εμενα στο τετραμηνο δε με πηραν καθολου. Στο εξαμηνο θελω να δω αν θα παρουν... Παντως αν σε παει οπως εμενα θα δεις διαφορα απο 90η εως 145η μερα...νομιζω το pick εκει ειναι...για την ωρα υπομονη...
 

P70

Active Member
30% των grafts θεωρειται καλο ποσοστο;
Είμαι και εγώ σε σκεψη να παω στον Β***η για ΜΜ.
 

bruno1989

Active Member
30% των grafts θεωρειται καλο ποσοστο;
Είμαι και εγώ σε σκεψη να παω στον Β***η για ΜΜ.
δεν εχει σημασια και να σου μεινει 0 % σημασια εχει να φυτρωσουν ολα μετα. δεν σημαινει οτι ενα μετριο ποσοστο παραμεινοντων γκραφτσ θα σημαινει και επιτυχημενη επεμβαση. απλα βοηθαει πιο πολυ στο ψυχολογικο κομματι
 

bruno1989

Active Member
την Κυριακη θα ενημερωσω για το τριμηνο αν και δεν εχει αλλαξει προς το παρον κατι
 

P70

Active Member
δεν εχει σημασια και να σου μεινει 0 % σημασια εχει να φυτρωσουν ολα μετα. δεν σημαινει οτι ενα μετριο ποσοστο παραμεινοντων γκραφτσ θα σημαινει και επιτυχημενη επεμβαση. απλα βοηθαει πιο πολυ στο ψυχολογικο κομματι

Αν ειναι 0% οτι εβαλες πηγε στραφι. Νομιζα οτι παιζουν ψηλα ποσοστα σε ζωη των γραφτς.
 

aeratos28

Just aeratos
ρε αρχηγε p70..είσαι με τα καλά σου τώρα??ούτε 3 μήνες δεν έχουν περάσει.αν πήγε στρατό η όχι θα έχεις εικόνα μετά τους 6 μήνες ..μην πέταγε κουβέντες έτσι ρε φίλε.
 
Μπλουζα