Bouklas, fue, 2500 grafts, 31/10-1/11/2013

Bouklas

Well-Known Member
Γεια χαρά σε όλους, ας κάνω ένα update στο θέμα μου μιας και έχουμε εξελίξεις.
Κανονικά τον Ιούνιο ήταν να πάω Κύπρο και να κάνω τις εξετάσεις, όμως λόγο προβλημάτων και κάποιων πραγμάτων από το μέρος του γιατρού δεν πήγα ποτέ. Πάει ο Ιούνιος, πάει ο Ιούλιος, πάει ο Αύγουστος, πάει και ο Σεπτέμβρης. Σε ακόμα μια επικοινωνία με τον γιατρό με ενημέρωσε σήμερα πως έχει κλείσει αεροπορικά για τις 8 Οκτωβρίου. Για να δούμε.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Δημητρης38

Active Member
Kαλλιο αργα παρα ποτε !!!
Μακαρι να βρεις λυση φιλε μπουκλα... αν και τα graft δεν γυριζουν πισω !!!
Ειμαι πραγματικα περιεργος να μαθω τι εφταιξε με την περιπτωση σου

Οπως και να εχει.. σου ευχομαι καλη τυχη να εχεις !!! ;)
 

Bouklas

Well-Known Member
Kαλλιο αργα παρα ποτε !!!
Μακαρι να βρεις λυση φιλε μπουκλα... αν και τα graft δεν γυριζουν πισω !!!
Ειμαι πραγματικα περιεργος να μαθω τι εφταιξε με την περιπτωση σου

Οπως και να εχει.. σου ευχομαι καλη τυχη να εχεις !!! ;)
Να είσαι καλά ρε Μητσάρα σε ευχαριστώ! :)
Να σου πω την αλήθεια ούτε χάρηκα ούτε στεναχωρήθηκα. Γιατί? Διότι το θέμα έχει καθυστερήσει παραααααα πολύ, μέσα μου έχω ένα ένα αίσθημα απαισιοδοξίας και δεν ξέρω τι κατάληξη θα έχει όλο αυτό. Μακάρι ομως ο γιατρός να με δικαιώσει. Είμαι 1.5 χρόνο στο περίμενε και μοναχα όταν θα έχω ευχάριστα νέα θα πω ότι ναι επιτέλους.
καλη τυχη μπουκλα..ολλα να πανε καλα σου ευχομαι
Να είσαι καλά φιλε μου σε ευχαριστώ! :)
 

aeratos28

Just aeratos
φιλε bouklas πάλι καλά που το θυμήθηκε ο γιατρός..τέλος πάντων!μη χαλιεσαι κάτι θα γίνει και θα λυθεί το θέμα σου θέλω να πιστεύω..μακάρι φιλε σου το ευχομαι πραγματικά,ότι καλύτερο!
 

tropheus

Well-Known Member
Boukla,
Εύχομαι Ε-Π-Ι-Τ-Ε-Λ-Ο-Υ-Σ να υπάρξει η καλύτερη δυνατή λύση. Έχεις ταλαιπωρηθεί αφάνταστα και σου αξίζει το καλύτερο.
Θα περιμένουμε νεώτερά σου.
 

danceworld_2001

Well-Known Member
Αντε ρε φιλε επιτέλους να τελειώσει το θέμα. Που δεν τελειώνει δηλαδή, απλά να κάνεις αυτο που σου είπε εννοείτε δεν θα δεις λογικά κανένα αποτέλεσμα και αν πάρεις αποζημίωση να προχωρήσεις παρακάτω.
 

danceworld_2001

Well-Known Member
Μάλλον δεν διάβασες παραπάνω τι ειπε ο μπούκλας, του έχει απαντήσει, του έκλεισε εισιτήρια για 8/10 να πάει εκει να κάνει όσα συμφώνησαν.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Bouklas

Well-Known Member
Καλή τύχη αδερφε
Ευχαριστώ ρε φίλε να είσαι καλά! :)
Boukla,
Εύχομαι Ε-Π-Ι-Τ-Ε-Λ-Ο-Υ-Σ να υπάρξει η καλύτερη δυνατή λύση. Έχεις ταλαιπωρηθεί αφάνταστα και σου αξίζει το καλύτερο.
Θα περιμένουμε νεώτερά σου.
Να είσαι καλά ρε φίλε σε ευχαριστώ για τις ευχές, μακάρι γιατί έχει τραβήξει αρκετά αυτή η ιστορία.
Αντε ρε φιλε επιτέλους να τελειώσει το θέμα. Που δεν τελειώνει δηλαδή, απλά να κάνεις αυτο που σου είπε εννοείτε δεν θα δεις λογικά κανένα αποτέλεσμα και αν πάρεις αποζημίωση να προχωρήσεις παρακάτω.
Μακάρι ρε φιλε για να ξέρω και εγώ στο μέλλον τι να κάνω. Έχω σταματήσει δοκιμαστικές θεραπείες γιατί μου το ζήτησε, σκέφτομαι να κάνω πράγματα στο μέλλον και δεν μπορώ να ξεκινήσω κάτι, εδώ και 1,5 χρόνο είμαι στο περίμενε. :mad:
 

Bouklas

Well-Known Member
Να κάνω ένα νέο update (σαν σίριαλ ταινίας ακούγεται). :D

Αντί για την Πέμπτη την παρασκευή τελικά πέταξα Κύπρο, συναντήθηκα με τον γιατρό, έσκαψε στην περιοχή της λήπτριας και πήρε μερικά μοσχεύματα για την βιοψία. Αυτά θα σταλούν σε έναν ειδικό και μετά θα έχουμε τα αποτελέσματα. Αναμένουμε λοιπόν.
 

aeratos28

Just aeratos
ωραία,μακάρι ρε boukla να δεις τι έγινε και να βρεθεί ή λύση που πρέπει!να σε ρωτησω,σε τι ειδικό έστειλε τα τριχοθυλάκια??και τι είδους εξέταση θα γίνει τώρα?? γνωρίζεις μήπως?
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
boukla υπαρχει περιπτωση να παρεις λεφτα?Η να σε ξανακανει μεταμοσχευση?
Πως σε ειδε?ποσα περιπου μαλλια εχασες τα ειπατε αυτα?
 

Flosk

Well-Known Member
Εγω φοβαμαι την περιπτωση να σου πει κανα εμπειριδικο τυπου πασχεις απο μια σπανια δερματικη ασθενεια που δημιουργησε την απωλεια των μοσχευματων και η κλινικη δεν ευθυνεται για αυτο.
Μετα πως εισαι ατυχος και ανηκεις σε ενα μικρο ποσοστο που ειναι ακαταλληλο για μμ και μπλα μπλα μπλα. Τι θα κανεις εκει;
Πως θα το επαληθευσεις; Δεν μπορεις απλα να το πιστεψεις..σωστα;
 
Τελευταία επεξεργασία:
Μπλουζα