Ψάχνοντας πόσα τριχοθυλάκια χρειάζομαι για μια πολύ καλή πυκνότητα!!

aeratos28

Just aeratos
άλλο αυτό..εσύ μου λες τι βλέπεις σε άλλους που ήταν αραιοι και τώρα είναι πυκνοί.αυτά τα 2 που σου είπα παιζουν
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

mikegad

Well-Known Member

aeratos28

Just aeratos
tragic..θα του κάνουν κάνα strip,θα του βγάλουν 1000-1200_grafts ,θα του τσιμπήσουν 3000€ για πλάκα,άλλα 1000-1500€ για τις φοβέρες θεραπείες και καλα, και δουλειά δεν θα κάνει.χειρότερος από τώρα θα γινει...καί μετά θα βριζει την Ελλάδα ,σφαγεία ,χασαπηδες κτλ..και θα ψαχνει λύση εκτός Ελλάδας.τα γνωστά δηλαδή..έτσι την έχουν πατήσει όλοι και λένε αυτά που λένε.δεν έχουν ιδέα καν, και κάνουν ότι τους πει ο κάθε τυχαίος,βλεπε B.K εδω..θα γίνεις αστέρι του λένε...οτι θα παθει shockloss,ουτε λογος..δεν το ψάχνει και αυτός,άλλα μόλις το πάθει,τα γνωστά που προείπαμε.βρισιμο,βρισιμο..
 

Utopia

Active Member
Και πέρα από αυτό, το μαλλί του θα φαίνεται έτσι... Φυσική hairline όπως πάντα, ξέρουν αυτοί...
Texas-Grill-Brush-720x720.jpg
 

aeratos28

Just aeratos
σωστά..και κραξιμο στην Ελλάδα ..classic.! ψαχτειτε καλύτερα παιδιά,μην πάτε με την μία οπουδηποτε
 

Serifis

Active Member

Κράτα τα 3-δεν ξέρω πόσα χιλιάρικα σου είπανε, να σου πω μια δυάδα παρολάκι να τα παίξεις, να φύγεις για κανένα Καναδά. Το σενάριο που σου λέω έχει μεγαλύτερες πιθανότητες να σε κάνει ευτυχισμένο από μμ σε BK.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
α ναι?λάθος κατάλαβα..καλύτερος σίγουρα,σκάλες ανώτερος αλλά εγώ αυτό που είπα δεν το αλλαζω.αν μπει εκεί μέσα με μοσχεύματα είναι τρελα επικυνδινο το shockloss..θα κλαίγεται μετά και θα βρίζει σαν τρελός κτλ,ότι είπα πιο πριν.
 

andy.k

Active member
Ναι ρε φιλος...εκει του ειπαν να παρει κατι ματζουνια ειπε, κ πηρε τ αρτσιντια του...ειπα κ εγω...να πας στα τυφλα στη b...k...d να πω ok, δεν εψαξε ο ανθρωπος...Αλλα να το μελετησεις το πραγμα κ να καταληξεις εκει...ε εκει υπαρχει προβλημα σοβαρο...
 
τι λέτε ρε παιδια?ξεκολάτε..στον βεκρη ειπα.. κ δ ειπα κατι για strip,μη βγαζετε ακυρα συμπερασματα..αν εχετε κατι να προτεινετε ευχαριστως να ακουσω..κανεις δ οδηγησε με το που γεννηθηκε..εχετε καποια καλη συμβουλη να πιασει τοπο?καποιο γνησιο κ αληθινο ανθρωπο να μιλησω κ να παρω σωστες απαντησεις,εναν καλο χειρουργο να κανει μια σωστη μεταμοσχευση οταν κ αν χρειαστει?αυτο θελω να μαθω κ νομιζω αυτο θελουν ολοι εδω..μπορει να μην θεωρειτε οτι εχω καποιο τρομερο θεμα αλλα για μενα ειναι,κ για τον καθενα ειναι διαφορετικο το πως νιωθει..η θα γινουμε μια καλη ομαδα να βοηθαμε ο ενασ τον αλλο,η θα κοροιδευομαστε κ θα βαδιζουμε στο χειροτερο..μεχρι στιγμης εχω μιλησει με kord,medi jeuness,γεωργιου,dhi,βεκρη..θα παω επισης γκουρα και hdc οταν ερθει αθηνα..μαζευω πληροφοριες κ θα προσπαθησω περα απο μενα να βοηθησω κ αλλους αν μπορεσω..τωρα αν θελετε να βοηθησετε κ σεις,θα χαρω να ακουσω τις γνωμες σασ ..
 

chrisk100

Member
τι λέτε ρε παιδια?ξεκολάτε..στον βεκρη ειπα.. κ δ ειπα κατι για strip,μη βγαζετε ακυρα συμπερασματα..αν εχετε κατι να προτεινετε ευχαριστως να ακουσω..κανεις δ οδηγησε με το που γεννηθηκε..εχετε καποια καλη συμβουλη να πιασει τοπο?καποιο γνησιο κ αληθινο ανθρωπο να μιλησω κ να παρω σωστες απαντησεις,εναν καλο χειρουργο να κανει μια σωστη μεταμοσχευση οταν κ αν χρειαστει?αυτο θελω να μαθω κ νομιζω αυτο θελουν ολοι εδω..μπορει να μην θεωρειτε οτι εχω καποιο τρομερο θεμα αλλα για μενα ειναι,κ για τον καθενα ειναι διαφορετικο το πως νιωθει..η θα γινουμε μια καλη ομαδα να βοηθαμε ο ενασ τον αλλο,η θα κοροιδευομαστε κ θα βαδιζουμε στο χειροτερο..μεχρι στιγμης εχω μιλησει με kord,medi jeuness,γεωργιου,dhi,βεκρη..θα παω επισης γκουρα και hdc οταν ερθει αθηνα..μαζευω πληροφοριες κ θα προσπαθησω περα απο μενα να βοηθησω κ αλλους αν μπορεσω..τωρα αν θελετε να βοηθησετε κ σεις,θα χαρω να ακουσω τις γνωμες σασ ..
Μακριά απο τον καγκουρα.Θα χασεις τον χρόνο σου.Το παιζει ξερολας και θα σου δειξει καμια φωτο απο κανενα διασημο για να τσιμπησεις.Απο αυτους που ειδες για Ελλαδα μονο ο βεκρης πρωτα και η dhi μετα.Μακρια απο τους αλλους.
Για μενα περιμενε να ερθει η hdc και μετα αποφασισε μεταξυ γεωργιου και hdc. Μην την κανεις εδω εαν εχεις τα φραγκα
 
Μακριά απο τον καγκουρα.Θα χασεις τον χρόνο σου.Το παιζει ξερολας και θα σου δειξει καμια φωτο απο κανενα διασημο για να τσιμπησεις.Απο αυτους που ειδες για Ελλαδα μονο ο βεκρης πρωτα και η dhi μετα.Μακρια απο τους αλλους.
Για μενα περιμενε να ερθει η hdc και μετα αποφασισε μεταξυ γεωργιου και hdc. Μην την κανεις εδω εαν εχεις τα φραγκα

δεν εχω τα τρελα φραγκα κ ο μονοσ που μ δινει τη δυνατοτητα να αποπληρωσω με δοσεις ειναι ο βεκρης..το κακο ειναι οτι ποτε δεν μπορειςνα εισαι σιγουρος για κανεναν..
 

chrisk100

Member
Κοιτα για γεωργιου.Εχει μειωσει τις τιμες του πολυ.Εγω που τον ρωτησα ειπε 2,25ε/graft.Αμα τον παζαρεψεις μπορει να στο ριξει και αλλο.
 
Κοιτα για γεωργιου.Εχει μειωσει τις τιμες του πολυ.Εγω που τον ρωτησα ειπε 2,25ε/graft.Αμα τον παζαρεψεις μπορει να στο ριξει και αλλο.
εχω μιλησει μαζι του αλλα θελει ολα τα λεφτα μπροστα κ ειναι δυσκολο αυτο, επισης θελω σιγουρα αποτελεσματα κ οχι καποιον να μ πει αθριο μεθαυριο οτι πχ. ειχεσ αδυναμη δοτρια τελικα,ηταν λιγα τα τριχοθυλακια κ δ καλυψαν ολη τη περιοχη ή επεσαν τα υπολοιπα που ειχεσ κ για αυτο δ πετυχε..ΘΕΛΩ ΣΙΓΟΥΡΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ,νομιζω ολοι αυτο θελουμε,πρεπει να σταματησουν καποια στιγμη οι διπλωματιες κ τα παραμυθια,δινουμε τα λεφτα μας αρχικα αλλα πανω απ ολα εξαρταται η ψυχη μας κ η διαθεση μας απο αυτο κ δ πρεπει κανεις να παιζει με αυτο.
 

Utopia

Active Member
Κοιτα για γεωργιου.Εχει μειωσει τις τιμες του πολυ.Εγω που τον ρωτησα ειπε 2,25ε/graft.Αμα τον παζαρεψεις μπορει να στο ριξει και αλλο.
Ναι αλλά υπάρχουν φήμες για κάτι μικρόβια στην περιοχή που προκαλούν γυροειδής αλωπεκία. Είναι σε έξαρση τώρα τελευταία... Θέλει προσοχή! Μην γίνει επιδημία...
 

chrisk100

Member
εχω μιλησει μαζι του αλλα θελει ολα τα λεφτα μπροστα κ ειναι δυσκολο αυτο, επισης θελω σιγουρα αποτελεσματα κ οχι καποιον να μ πει αθριο μεθαυριο οτι πχ. ειχεσ αδυναμη δοτρια τελικα,ηταν λιγα τα τριχοθυλακια κ δ καλυψαν ολη τη περιοχη ή επεσαν τα υπολοιπα που ειχεσ κ για αυτο δ πετυχε..ΘΕΛΩ ΣΙΓΟΥΡΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ,νομιζω ολοι αυτο θελουμε,πρεπει να σταματησουν καποια στιγμη οι διπλωματιες κ τα παραμυθια,δινουμε τα λεφτα μας αρχικα αλλα πανω απ ολα εξαρταται η ψυχη μας κ η διαθεση μας απο αυτο κ δ πρεπει κανεις να παιζει με αυτο.
Για τα λεφτα μπροστα δεν ξερω.Εγω που τον ειδα εδειξε συνεννοησιμος.Καταλαβαινει και για τα capital control.
Ολες οι μμ εχουν καποιο ρισκο.Πηγαινωντας στο εξωτερικο σε εναν καλο μειωνεις πολυ το ρισκο.
Ενα θελεις σιγουρη επιτυχια τραβα στον Lorenzo αλλα απο τιμη αστα.Μπορει να χρειαστεις να πουλησεις κανενα νεφρο:D.
 
Μπλουζα