Πυκνοτητα

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Fenimore

Μέλος του προσωπικού
pathrmankarios.png

"ALOPECIA NICA"

:cheesy::cheesy::cheesy::cheesy::cheesy::cheesy:

Ρε τρελέ chs τι έφτιαξες πάλι?
 

Chs

Μέλος του προσωπικού
Fenimore είπε:

"ALOPECIA NICA"

:cheesy::cheesy::cheesy::cheesy::cheesy::cheesy:

Ρε τρελέ chs τι έφτιαξες πάλι?

Η φινα φταίει αγορίνα :p axaxaxxa απο τοτε που την πηρα ειναι λες και πηρα μαριχουανα :7m:


Απο κάτω παραθέτω την καραφλα του Ηρακλη rogavlon di armando de la kounatamou ores.. Είναι παραγγελια του Πατηρ Μανκαριου.. τις ευλογιες σας πατερ..
 

MANKAR

Active Member
τι ειναι αυτο το κενο αναμεσα????ooooo my god!!!!!ειναι αυτο που ανοιξε η θαλασσα και περασε ο Μωυσης και η παρεα του στην βιβλο??????????????ειναι ενα θαυμααααα ενα ζωντανο θαυμα!!!!!!!!!

''Ἐλάλησε Κύριος πρὸς Μωϋσῆν, ἐνώπιος ἐνωπίῳ, ὡς εἴ τις λαλήσει πρὸς τὸν ἑαυτοῦ φίλον, καὶ ἀπελύετο εἰς τὴν παρεμβολήν. Ὁ δὲ θεράπων Ἰησοῦς, υἱὸς Ναυῆ νέος, οὐκ ἐξεπορεύετο ἐκ τῆς σκηνῆς. Καὶ εἶπε Μωϋσῆς πρὸς Κύριον· Ἰδοὺ σύ μοι λέγεις· Ἀνάγαγε τὸν λαὸν τοῦτον, σὺ δὲ οὐκ ἐδήλωσάς μοι, ὃν συναποστελεῖς μετ ἐμοῦ. Σὺ δέ μοι εἶπας· Οἶδά σε παρὰ πάντας, καὶ χάριν ἔχεις παρ' ἐμοί.''
 

xDante

Member
τοποστ απο ''πυκνότητα'' κατέληξε να γίνει ''healthy hair clinics'' ... :)

bahahahah.... anyway IRAKLH ρε φίλε δεν ανήκεις εδώ μέσα.... πάντως παρατηρώντας την φωτό ενα μανικιουράκι το χρειάζεσαι με τις νυχούμπες σου στο δεξί χέρι....
δεν ξέρω την γνώμη των παιδιών αλλά εγώ θα συνηστούσα ένα....

@Chs ωραίες υπογραφές και πετυχημένες dude ...
 
παιζω κιθαρα φιλε...οσον φορα τον ΜΑΝΚΑΡ το ταξα και το εδωσε...λοιπον φιλε ΜΑΝΚΑΡ,με τις ευλογιες σου να φυγω απο το forum?
 

MANKAR

Active Member
iraklisbowie είπε:
παιζω κιθαρα φιλε...οσον φορα τον ΜΑΝΚΑΡ το ταξα και το εδωσε...λοιπον φιλε ΜΑΝΚΑΡ,με τις ευλογιες σου να φυγω απο το forum?

θα σου προτεινα Ηρακλη να μηνεις στο φορουμ για καποιο καιρο ακομα μεχρι να συγουρευτεις οτι απο την διακοπη του προσκαρ δεν θα εχεις τριχοπτωση???εξαλου δινεις παρηγορια στον καθε καραφλο εδω μεσα , εισαι το πρασινο μεσα στην ξεραηλα , σαν την καλαμια στον καμπο!!κανεις την διαφορα .............εισαι ο special one
 

Chs

Μέλος του προσωπικού
MANKAR είπε:
iraklisbowie είπε:
παιζω κιθαρα φιλε...οσον φορα τον ΜΑΝΚΑΡ το ταξα και το εδωσε...λοιπον φιλε ΜΑΝΚΑΡ,με τις ευλογιες σου να φυγω απο το forum?

θα σου προτεινα Ηρακλη να μηνεις στο φορουμ για καποιο καιρο ακομα μεχρι να συγουρευτεις οτι απο την διακοπη του προσκαρ δεν θα εχεις τριχοπτωση???εξαλου δινεις παρηγορια στον καθε καραφλο εδω μεσα , εισαι το πρασινο μεσα στην ξεραηλα , σαν την καλαμια στον καμπο!!κανεις την διαφορα .............εισαι ο special one

Ρε μλκα δεν υπάρχεις! :cheesy: :cheesy:
 

MANKAR

Active Member
ηρακλη ακουσε προσεκτηκα σε αυτο που θα σου πω ειναι πολυ σημαντικο και πρεπει να δοσεις μεγαλη βαρυτητα και συγκεντρωση .Λοιπον πες μου πιο πολλες τριχες χανεις απο το πανω κεφαλι η' απο το κατω ??αν απο το κατω τοτε να βγαλεις καποιες φωτο με βρεγμενο το κατω κεφαλι και ανεβασε να δουμαι το μεγεθος τους προβληματος συμφωνα μετους ειδικους μας!!!!!!!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

MANKAR

Active Member
ο συγκεκριμενος ο μποτρινι κατω απο το καπελο εχει μια καραφλααα ναααααα!!!!!!πηρε και βραβειο για τον μεγαλυτερο γλομπο!!!
 

Capri

Member
MANKAR είπε:
ηρακλη ακουσε προσεκτηκα σε αυτο που θα σου πω ειναι πολυ σημαντικο και πρεπει να δοσεις μεγαλη βαρυτητα και συγκεντρωση .Λοιπον πες μου πιο πολλες τριχες χανεις απο το πανω κεφαλι η' απο το κατω ??αν απο το κατω τοτε να βγαλεις καποιες φωτο με βρεγμενο το κατω κεφαλι και ανεβασε να δουμαι το μεγεθος τους προβληματος συμφωνα μετους ειδικους μας!!!!!!!
[/quot

Εντάξει...δεν παίζει..!Μιλάμε ότι έχω γ@μηθεί στα γέλια!!! Ηρακλή no offence φίλε μου αλλά τα ήθελε το πωπουδάκι σου...Με αγάπη πάντα...
 

MANKAR

Active Member
τι εννοεις χαιρετας??για παντα??αν ειναι ετσι καλως τοτε καλα να περνας με τις ευλογιες μου!!!με αυτο με στεναχωρησες!!!!
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα