Πυκνοτητα

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

MANKAR

Active Member
ΗΡακλη δεν σε δουλευω απλα να ξερεις οτι και εγω ακομα αν βγαλω φωτο σε σκoτεινο μερος θα φαινομαι nw0 απο nw2.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Chs

Μέλος του προσωπικού
MANKAR είπε:
ΗΡακλη δεν σε δουλευω απλα να ξερεις οτι και εγω ακομα αν βγαλω φωτο σε σκoτεινο μερος θα φαινομαι nw0 απο nw2.

Πατήρ Μακάριε... αμα θα κατέβω Κρήτη θα σε κάνω nw -2 αν ακολουθήσεις τις συμβουλές μου..

Ο Ηρακλής δεν έχει θέμα τέλος, φως φανάρι το κεφάλι του είναι γεμάτο μαλλιά
 

kos1987

New Member
Λοιπον ο ManKar (τις ευλογιες σας χαχαχα) θελει να σου πει οτι για να αξιολογησει σωστα χρειαζεται να πας να φωτογραφηθεις στο Bernabeu ή στο Camp Nou με ολους τους προβολεις να χτυπανε το κεφαλι σου.Αλλα επειδη υπαρχει και εναλλακτικη προτεινω να πας σε ενα φορτηγατζη με τρακτορα λατερνα, να κατσεις μπροστα απο το φορτηγο αφου αναψει ο,τι προβολεα εχει και μετα να του ζητησεις να τραβηξει 138(προσεχε εχει σημασια αυτο) ληψεις της κεφαλης σου απο ολες τις οπτικες γωνιες απο κοντα (με το supermicro ανοιχτο) αλλα και απο μακρια.Ετσι ο ManKar θα διαπιστωσει οτι καπου βλεπει μια "πιθανη" αραιωση και το ανουσιο αυτο θεμα θα αποκτησει αλλες 10 σελιδες...
Ηρακλη GET LOST!!!
 

Chs

Μέλος του προσωπικού
ΑΧΑΧΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧ έγραψες!!! Μολις παω να τον βρω για καφε θα τον βάλω μπροστά στου ΟΑΣΑ το λεωφορίο τα φωτα να δωσει την μαγάλη σκάλα να πάρω φωτο, αν δεν φανει καραφλα θα τον μαδησω να φανει.. απο δω μέσα καραφλας θα φυγει τελος..

Κώστα θες να σου φτιάξω και εσένα ένα banneraki υπογραφη με 10 ευρουλάκια?? :blush:
 

kos1987

New Member
Chs είπε:
ΑΧΑΧΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧ έγραψες!!! Μολις παω να τον βρω για καφε θα τον βάλω μπροστά στου ΟΑΣΑ το λεωφορίο τα φωτα να δωσει την μαγάλη σκάλα να πάρω φωτο, αν δεν φανει καραφλα θα τον μαδησω να φανει.. απο δω μέσα καραφλας θα φυγει τελος..
αχαχαχαχα


Κώστα θες να σου φτιάξω και εσένα ένα banneraki υπογραφη με 10 ευρουλάκια?? Blush
10€ ? Φαρμακειο εισαι ρε παιδι μου...θα τα βρουμε σε μετοχες απο τη νεα εταιρεια που θα κανουμε με τον Kapa χαχαχαχα
 

MANKAR

Active Member
αγαπητε koss1987 το θεμα πρεπει να αξιολογηθει σωστα πρωτα πριν κλειδωσει , κοιτα τα γηπεδα που ανεφερες δεν εχουν επαρκη φωτησμο και ο φορτηγατζης θα χρειαστει απηρες γεννητριες για να εχει τον επαρκη φωτισμο , μια λυση θα ηταν ο προβολεας που εχουν στις αμερικανικες φυλακες οταν αποδραει καποιος αλλα και παλυ δεν θα τονιζοταν η αραιωση τοσο πολυ , η οριστικη λυση ειναι να μπει στο επομενο apollo 13 που θα στηλει η αμερικη στο διαστημα και να παει κοντα στον ηλιο και εκει θα φανει πια το μεγαλο προβλημα αραιωσης που υπαρχει ,εκει μπορει να βγαλει απιερες φωτο απο ολες τις οπτικες γωνιες!!!με τις ευλογιεεεεεςςςςςς μοοοουυυυυυ!!!!!!
 

Chs

Μέλος του προσωπικού
Τι είσαι μέσα στο κόλπο και εσύ?? Με το Kapamarol? ααα ωραία.. θα καραφλίαζουμε τους άλλους και εμείς θα κάνουμε ραστα.. στην κάνω δώρο την υπογραφή :D :D
 

MANKAR

Active Member
μια εξυπνη λυση ειναι να περιμενει ενα ουφο να περασει απο πανω του και τοτε μπορει να βγαλει απειρες φωτο με το προβλημα του!!!
 
θέλω μια ερώτηση προς όλους...κάποιος φαρμακοποιος μου πε το εξής...πως θέλεις να σου βρει ο γιατρός ΑΑ αφού παίρνεις "προσκαρ",κου του πα ότι θα μπορούσα να έχω δείγματα μπροστά (πχ ανεβασμένο hairline κροτάφους πυκνότητα) από τις φωτό βλέπετε να χω περισσότερη πυκνότητα πίσω(όπου ligoutgei το "προσκαρ") παρα μπροστά?


μπροστά όπου το "προσκαρ" δεν μπορεί να λειτουργήσει

EDIT: αλλαγή greeklish σε Ελληνικά.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Chs

Μέλος του προσωπικού
Καταρχας φίλε Ηρακλή να γράφεις μόνο Ελληνικά είναι κανόνας του forum.. :p :p axxaxaxaxa
 

Chs

Μέλος του προσωπικού
iraklisbowie είπε:
ωχ ναι :p το ξεχασα!!!αλλα απαντησε μου σ αυτο π εγραψα...μαλακας ο φαρμακοποιος;

Θα σου λεγα τώρα ποιός ειναι μαλάκας.. αλλα έχε χάρη.. :dodgy:

To proscar παντού λειτουργεί σε όλο το κεφάλι.. πέρα από αυτό δεν έχεις πρόβλημα.. ΣΤΑΜΑΤΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!
 
χαχαχαχα,τοτε πως ξερουμε οτι ο φαρμακοποιος δεν ειχε δικιο;αν μ απαντησεις πειστηκα ξεγραφομαι απο το φορουμ αμεσως...
 

Chs

Μέλος του προσωπικού
Αν είχες α/α θα υπήρχαν δείγματα έστω και μικρά! π.χ. έστω ελαφρά κρόταφοι μέσα κλπ.. που είναι και το πιο ευαίσθητο σημείο.. Αυτό που είπε έχει ένα δίκιο, κάποιος που έχει χεστεί στην φίνα και τον έχει πιάσει για τα καλά είναι λίγο πιο δύσκολη η διάγνωση.. όμως και πάλι όσο και να λειτουργήσει η φινα θα υπάρχει κάποιο σημάδι! και εσύ δεν ΔΕΝ ΔΕΕΕΕΝ το έχεις γαμ@ την π@@τανα μου μέσα! :guillotine
 

Chs

Μέλος του προσωπικού
iraklisbowie είπε:
μα και γω δενε χω λιγο μεσα κροταφους; :p

fuck_you.jpg
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα