Περί ομοφυλοφιλίας

vag25

Well-Known Member
Καταπιέζει τους ομοφυλόφιλους το ότι νιώθω αηδία; Tι πίνεις; Δε βασίζεται σε καμία αντίληψη παρά μόνο στη φύση μου.
Καληνύχτα, νυστάζω. Φιλάκια.;)
Το να νιωθεις αηδια για οτιδηποτε διαφορετικο ειναι learning behaviour , οχι φυση σου. Καποτε οι μαυροι για παραδειγμα αηδιαζαν τον μεσο λευκο. Κανεις ομως δεν γεννηθηκε με ενστικτο να μισει τους μαυρους η τους ομοφυλοφιλους, το εμαθε στη πορεια.

Κατα την γνωμη μου υπαρχει ισοτητα στα παντα εκει εξω και θα συμφωνησω γενικα με την Jen.

Αφου πιστευω στην ισοτητα ομως ειναι λογικο να με ενοχλουν οι femi-nazis και homo-nazis που προσπαθουν να βγουν και απο πανω. Το ποιντ ειναι να φτασουμε στην ισοτητα οχι να καπελωσει καποιος καποιος αλλον.

Jen ο αλλος μπηκε για να τρολλαρει, τωρα ηρεμισε και προσφερει στο φορουμ. Ακομα και αν ελεγε οτι ειμαι ο μαμιας της γειτονιας και εχω παρει ολο το τετραγωνο απο γυναικες θα τα ακουγε απο ολους.
Για τις ακραιες αντιδρασεις πανω στο τρολλαρισμα του δεν θα διαφωνησω, αλλα αυτος εκανε φαουλ πρωτος.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Jen

Active Member
μας αρεσει δεν μας αρεσει υπαρχει νομοθεσια πανω στο θεμα της αναπαραγωγης των ομοφυλοφιλων και απαγορευεται.οχι μονο στην ελλαδα αλλα σε ολο τον κοσμο.τωρα αν καποια στιγμη αλλαξει και προς ποια κατευθυνση δεν νομιζω να ειμαστε τωρα σε θεση να γνωριζουμε.κατα τη γνωμη μου παντως υπαρχουν τεραστια ηθικα θεματα σχετικα με αυτο το ζητημα.στον βωμο του να εχει ενα τετοιο ζευγαρι ενα παιδι θυσιαζονται τα δικαιωματα των κυοφορουμενων γυναικων,που θα αποτελουν απλα ενα δοχειο στην παραγωγη ζωης καθως και τα ενδεχομενα ψυχολογικα προβληματα που μπορει να τους προκαλεσει η παραχωρηση του τεκνου.εαν καποια στιγμη η γυναικα παρουσιασει καποιο προβλημα και δεν ειναι δυνατον να κανει πλεον παιδια τοτε τι γινεται?η' εαν κατα την διαρκεια της κυοφοριας το μετανιωσει?θα σου αρεσε εσενα η δημιουργια ζωης να γινει μια απλη επιχειρηματικη συμφωνια?

αυτα τα ζητηματα της τεχνιτης γονιμοποιησης δεν ειναι αιωνων ειναι μερικων δεκαετιων και πρεπει να εξεταζονται με προσοχη.

Πού το είδες ότι απαγορεύεται; Μην μπερδεύεσαι. Αυτό που συμβαίνει αυτή τη στιγμή στην Ελλάδα είναι ότι δεν αναγνωρίζονται νομικά ως γονείς και τα δύο μέλη του ομόφυλου ζευγαριού. Όπως δεν αναγνωρίζονται επίσημα και ως σύζυγοι, με την παραδοσιακή σημασία. Προφανώς μπορεί όμως, όπως και συμβαίνει ήδη, το κάθε ομοφυλόφιλο άτομο μόνο του να προχωρήσει σε τεχνητή γονιμοποίηση και να μεγαλώσει το παιδί του με τον/την σύντροφό του. Νομιμότατο και θεμιτότατο.

Σου έχω ζητήσει ήδη δύο φορές να γράψεις στο thread που αφορά συγκεκριμένα αυτό το θέμα. Εσύ συνεχίζεις εδώ, και άρα σου απαντώ εδώ. Αυτό για να μην πετάγονται οι άλλοι και λένε "άνοιξε δικό σου thread, μην μας ζαλίζεις".
 
Τελευταία επεξεργασία:

Jen

Active Member
Το να νιωθεις αηδια για οτιδηποτε διαφορετικο ειναι learning behaviour , οχι φυση σου. Καποτε οι μαυροι για παραδειγμα αηδιαζαν τον μεσο λευκο. Κανεις ομως δεν γεννηθηκε με ενστικτο να μισει τους μαυρους η τους ομοφυλοφιλους, το εμαθε στη πορεια.

Κατα την γνωμη μου υπαρχει ισοτητα στα παντα εκει εξω και θα συμφωνησω γενικα με την Jen.

Αφου πιστευω στην ισοτητα ομως ειναι λογικο να με ενοχλουν οι femi-nazis και homo-nazis που προσπαθουν να βγουν και απο πανω. Το ποιντ ειναι να φτασουμε στην ισοτητα οχι να καπελωσει καποιος καποιος αλλον.

Jen ο αλλος μπηκε για να τρολλαρει, τωρα ηρεμισε και προσφερει στο φορουμ. Ακομα και αν ελεγε οτι ειμαι ο μαμιας της γειτονιας και εχω παρει ολο το τετραγωνο απο γυναικες θα τα ακουγε απο ολους.
Για τις ακραιες αντιδρασεις πανω στο τρολλαρισμα του δεν θα διαφωνησω, αλλα αυτος εκανε φαουλ πρωτος.

Ναι, μόνο που εγώ ξεκαθάρισα από την αρχή ότι η διαφωνία μου δεν έχει καμία σχέση με το τι ειπώθηκε από τον mikriloulou, και μάλιστα διευκρίνισα ότι αν όντως προσέβαλλε καλώς δέχτηκε ποινή. Ξεκαθάρισα ότι η δική μου ένσταση ήταν για τον γενικευτικό χαρακτηρισμό των ομοφυλόφιλων ως μη φυσιολογικών ατόμων από συγκεκριμένο μέλος, ο οποίος χαρακτηρισμός προσβάλλει κι εμένα που δεν έκανα κανένα τρολλάρισμα και δεν παρέβην κανένα κανόνα.
 

le2der

Active Member
Το να νιωθεις αηδια για οτιδηποτε διαφορετικο ειναι learning behaviour , οχι φυση σου. Καποτε οι μαυροι για παραδειγμα αηδιαζαν τον μεσο λευκο. Κανεις ομως δεν γεννηθηκε με ενστικτο να μισει τους μαυρους η τους ομοφυλοφιλους, το εμαθε στη πορεια.

Κατα την γνωμη μου υπαρχει ισοτητα στα παντα εκει εξω και θα συμφωνησω γενικα με την Jen.

Αφου πιστευω στην ισοτητα ομως ειναι λογικο να με ενοχλουν οι femi-nazis και homo-nazis που προσπαθουν να βγουν και απο πανω. Το ποιντ ειναι να φτασουμε στην ισοτητα οχι να καπελωσει καποιος καποιος αλλον.

Jen ο αλλος μπηκε για να τρολλαρει, τωρα ηρεμισε και προσφερει στο φορουμ. Ακομα και αν ελεγε οτι ειμαι ο μαμιας της γειτονιας και εχω παρει ολο το τετραγωνο απο γυναικες θα τα ακουγε απο ολους.
Για τις ακραιες αντιδρασεις πανω στο τρολλαρισμα του δεν θα διαφωνησω, αλλα αυτος εκανε φαουλ πρωτος.
Συμφωνώ μαζί σου vag, απλά το πρόβλημα της κοπέλας είναι οτι παρόλο που δεν τρολαρε και δεν πρόσβαλε κανέναν, προσβλήθηκε από ενα γενικό σχόλιο στη διαμάχη των παιδιών με την mikriloulou που αφορά τους ομοφυλόφιλους. Καλά έκανε και το είπε. Τα υπόλοιπα είναι ανούσια...
 

Gibik

Active Member
Ναι, μόνο που εγώ ξεκαθάρισα από την αρχή ότι η διαφωνία μου δεν έχει καμία σχέση με το τι ειπώθηκε από τον mikriloulou, και μάλιστα διευκρίνισα ότι αν όντως προσέβαλλε καλώς δέχτηκε ποινή. Ξεκαθάρισα ότι η δική μου ένσταση ήταν για τον γενικευτικό χαρακτηρισμό των ομοφυλόφιλων ως μη φυσιολογικών ατόμων από συγκεκριμένο μέλος, ο οποίος χαρακτηρισμός προσβάλλει κι εμένα που δεν έκανα κανένα τρολλάρισμα και δεν παρέβην κανένα κανόνα.
Πρόσεξε Jen,
Εγώ είμαι αυτό το μέλος, και επιμένω, εγώ είμαι φυσιολογικός, μου αρεσουν οι γυναίκες και η μικρή λουλου μου ευχήθηκε "περαστικά" γι αυτό. Έτσι το αντιλήφθηκα.
Aυτό που μας έδωσες είναι παροξυσμός ολκής, παραλήρημα. Εγώ βλέπω έντονο ψυχολογικό πρόβλημα δυστυχώς, θαμμένο από κάτω από μια gay ταυτότητα, που διέπεται από μεγάλο μένος και επιθετικότητα.

Βρήκες μία αφορμή και το ανάγεις σε μέγιστη έκφραση ρατσισμού εναντίων σας και μας κουράζεις εδώ μέσα με αναλύσεις, αναδρομές κλπ λες και είσαι σε συνέδριο με κοινο να σε παρακολουθεί και να σε χειροκροτεί, λυπάμαι εγώ το βρίσκω εγωιστικό, αλαζονικό και παρανοικό.

Όχι να μας κάνετε και τέρατα, επειδή είσαστε και είμαστε διαφορετικοί.

Δεν είναι δυνατόν τόσοι πολλοί gay που έχουνε εμφανιστεί τα τελευταια χρόνια, οι συνομίληκοί μου και εγώ το έχουμε σχολιάσει και καταλήξει στο συμπέρασμα ότι οι πιο πολλοί είστε θύματα περιστάσεων και καταστάσεων, κοινονικοποίηση θέλατε, είσαστε και λίγο προβληματικοί και γίνατε gay. Συγχαρητήρια. Η αλλωτρίωση είναι μέρος της εποχής που ζούμε, επιδιωκόμενο και απο πολιτικούς κύκλους και εσείς είστε τα τέλεια θύματα. Οι γεννημένοι gay είναι λίγοι και θα έχουν το σεβασμό μας.

Και τελείωνε ρε επιτέλους, έλεος!!!!!!!!
 

vag25

Well-Known Member
Ναι, μόνο που εγώ ξεκαθάρισα από την αρχή ότι η διαφωνία μου δεν έχει καμία σχέση με το τι ειπώθηκε από τον mikriloulou, και μάλιστα διευκρίνισα ότι αν όντως προσέβαλλε καλώς δέχτηκε ποινή. Ξεκαθάρισα ότι η δική μου ένσταση ήταν για τον γενικευτικό χαρακτηρισμό των ομοφυλόφιλων ως μη φυσιολογικών ατόμων από συγκεκριμένο μέλος, ο οποίος χαρακτηρισμός προσβάλλει κι εμένα που δεν έκανα κανένα τρολλάρισμα και δεν παρέβην κανένα κανόνα.
Μετα αντεδρασαν και οι αλλοι αναλογα.

φυσικα και δεν συμφωνω με τις αποψεις τους, απλα εγω ανεφερα πως αρχισε αυτο.
 
  • Like
Reactions: Jen

dimitris50423

Well-Known Member
Δεν είναι δυνατόν τόσοι πολλοί gay που έχουνε εμφανιστεί τα τελευταια χρόνια, οι συνομίληκοί μου και εγώ το έχουμε σχολιάσει και καταλήξει στο συμπέρασμα ότι οι πιο πολλοί είστε θύματα περιστάσεων και καταστάσεων, κοινονικοποίηση θέλατε, είσαστε και λίγο προβληματικοί και γίνατε gay. Συγχαρητήρια. Η αλλωτρίωση είναι μέρος της εποχής που ζούμε, επιδιωκόμενο και απο πολιτικούς κύκλους και εσείς είστε τα τέλεια θύματα. Οι γεννημένοι gay είναι λίγοι και θα έχουν το σεβασμό μας.

εγω γιατι πιστευα ρε παιδια οτι οι ομοφυλοφιλοι αν οχι ολοι σε πολυ μεγαλο ποσοστο γεννιουνται ετσι λογω ορμονων? δεν ισχυει αυτο? δηλαδη καποιος ξεκιναει ετεροφυλοφυλος και καταστασεις που ζει τον κανουν gay? χωρις να το ειχε στο μυαλο του απο πιο νωρις?

επισης πιστευω οτι δεν ειναι φυσιολογικο κατι λαθος επαιξε στις ορμονες καποιου για να του αρεσουν ατομα του ιδιου φυλου. σεβομαι την προσωπικη σας ζωη αυτων που δεν κανουν ακροτητες και δεν προκαλουν. θα μπορουσα να κανω παρεα με τετοια ατομα και εχω γνωστους που ειναι μια χαρα παιδια.
μην προκαλειτε για να σας σεβαστουμε. οσο για το αν ειναι σωστο να κανουν παιδια ομοφυλοφιλα ζευγαρια ειμαι αντιθετος.
 

pithikas

Well-Known Member
Το να νιωθεις αηδια για οτιδηποτε διαφορετικο ειναι learning behaviour , οχι φυση σου. Καποτε οι μαυροι για παραδειγμα αηδιαζαν τον μεσο λευκο. Κανεις ομως δεν γεννηθηκε με ενστικτο να μισει τους μαυρους η τους ομοφυλοφιλους, το εμαθε στη πορεια.

Κατα την γνωμη μου υπαρχει ισοτητα στα παντα εκει εξω και θα συμφωνησω γενικα με την Jen.

Αφου πιστευω στην ισοτητα ομως ειναι λογικο να με ενοχλουν οι femi-nazis και homo-nazis που προσπαθουν να βγουν και απο πανω. Το ποιντ ειναι να φτασουμε στην ισοτητα οχι να καπελωσει καποιος καποιος αλλον.

Jen ο αλλος μπηκε για να τρολλαρει, τωρα ηρεμισε και προσφερει στο φορουμ. Ακομα και αν ελεγε οτι ειμαι ο μαμιας της γειτονιας και εχω παρει ολο το τετραγωνο απο γυναικες θα τα ακουγε απο ολους.
Για τις ακραιες αντιδρασεις πανω στο τρολλαρισμα του δεν θα διαφωνησω, αλλα αυτος εκανε φαουλ πρωτος.
Εσύ δηλαδή αν φιλήσεις άντρα δε θα αηδιάσεις; Θα φταίει το learning behaviour ή ότι σε έλκουν οι άντρες. Το ένστικτο μας είναι αλληλένδετο με τη φύση. Παιδιά, σοβαρευτείτε.
 

tasos33

Well-Known Member
απο τους 10 gay οι τρεις εχουν θεμα ορμονολογικο, οι αλλοι το κανουν απο αποψη και μοδα, ριξτε μια ματια στην show bizzzzz ποσα αγορια πανε εκει να γινουν ηθοποιοι τραγουδιστες και τους εκμεταλλευονται και τους βαζουν στην διαδικασια του,,κατσε να τον φας,,,,, ο γκλετσος εχει προβλημα με τις ορμονες και ψηνει το ψαρακι και απο τις δυο μεριες? οχι αλλα απο μικρος μπηκε στο λουκι και για να ανεβεις θελει κολπακια
 

pithikas

Well-Known Member
Όπως το έγραψες. Είναι ορμονολογικό πρόβλημα, το οποίο διαταράσσει ψυχικά το άτομο αφού δεν έχει σαφή σεξουαλικό προσανατολισμό.
Το να καταργήσουμε όμως τις κοινωνικές συμβάσεις και να μπουρδελοποιήσουμε την κοινωνία το θεώρω αυτοσκοπό των περισσότερων ομοφυλόφιλων.
Άποψη μου.
 

aeratos28

Just aeratos
αυτό κανουν όλοι οι gay..δυστυχώς.!και φαίνεται και τώρα ακόμα..είναι πολύ απλό..γιατί δεν κάθεται να συζητήσει την προσβλητική συμπεριφορά και το για ποιον λόγο ή μικρηλουλου μίλησε έτσι σε όλους μας με το που γράφτηκε στο φόρουμ??εκεί λέει συμφωνω με τι ποινές και τέλος αλλά μόλις της είπε κάποιος κάτι αντίστοιχο με αυτό που είπαν σε εμάς,έχουμε 5 σελίδες τώρα και προσπαθεί η jen να μας κάνει διάλεξη και να μας βγει από πάνω..σε αυτό δεν τρέχει κάτι ε?οκ λες συμφωνω ήταν προσβλητικος και τέλος.αυτό είναι διάκριση ,δεν το εθιξες καν σαν θέμα συζήτησης την συμπεριφορά του.μόνο η δική μας έχει προβλήματα και όλες αυτές τις αερολογιες που μας ειπες..δεν αξίζει να κατσουμε να συνεχίσουμε την κουβέντα.αποδεικνύουν συνεχώς πόσο εγωκεντρικοι άνθρωποι είναι και ποσο εγωιστες ειναι
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

le2der

Active Member
αυτό κανουν όλοι οι gay..δυστυχώς.!και φαίνεται και τώρα ακόμα..είναι πολύ απλό..γιατί δεν κάθεται να συζητήσει την προσβλητική συμπεριφορά και το για ποιον λόγο ή μικρηλουλου μίλησε έτσι σε όλους μας με το που γράφτηκε στο φόρουμ??εκεί λέει συμφωνω με τι ποινές και τέλος αλλά μόλις της είπε κάποιος κάτι αντίστοιχο με αυτό που είπαν σε εμάς,έχουμε 5 σελίδες τώρα και προσπαθεί η jen να μας κάνει διάλεξη και να μας βγει από πάνω..σε αυτό δεν τρέχει κάτι ε?οκ λες συμφωνω ήταν προσβλητικος και τέλος.αυτό είναι διάκριση ,δεν το εθιξες καν σαν θέμα συζήτησης την συμπεριφορά του.μόνο η δική μας έχει προβλήματα και όλες αυτές τις αερολογιες που μας ειπες..δεν αξίζει να κατσουμε να συνεχίσουμε την κουβέντα.αποδεικνύουν συνεχώς πόσο εγωκεντρικοι άνθρωποι είναι και ποσο εγωιστες ειναι
χαχαχαχαχαχ καλα ρε αερατε.... η κοπέλα λέει οτι έχετε δίκιο όσον αφορά τη συμπεριφορά της mikrisloulou.... τη άλλο να πει
 

pithikas

Well-Known Member
αυτό κανουν όλοι οι gay..δυστυχώς.!και φαίνεται και τώρα ακόμα..είναι πολύ απλό..γιατί δεν κάθεται να συζητήσει την προσβλητική συμπεριφορά και το για ποιον λόγο ή μικρηλουλου μίλησε έτσι σε όλους μας με το που γράφτηκε στο φόρουμ??εκεί λέει συμφωνω με τι ποινές και τέλος αλλά μόλις της είπε κάποιος κάτι αντίστοιχο με αυτό που είπαν σε εμάς,έχουμε 5 σελίδες τώρα και προσπαθεί η jen να μας κάνει διάλεξη και να μας βγει από πάνω..σε αυτό δεν τρέχει κάτι ε?οκ λες συμφωνω ήταν προσβλητικος και τέλος.αυτό είναι διάκριση ,δεν το εθιξες καν σαν θέμα συζήτησης την συμπεριφορά του.μόνο η δική μας έχει προβλήματα και όλες αυτές τις αερολογιες που μας ειπες..δεν αξίζει να κατσουμε να συνεχίσουμε την κουβέντα.αποδεικνύουν συνεχώς πόσο εγωκεντρικοι άνθρωποι είναι και ποσο εγωιστες ειναι
Ρε συ σταμάτα να μιλάς για τη Λουλού. Το παιδί είναι συμπαθέστατο. Παραδέχτηκε το τρολλάρισμα και δε το συνέχισε.
H Jen το έχει τερματίσει.
 

aeratos28

Just aeratos
όσον αφορά τη μικρή λουλού σύμφωνω ότι είναι οκ ο τύπος και δεν υπάρχει κανενα πρόβλημα πλέον μαζί του..απλά το αναφέρω για να καταλάβει η jen ότι είναι ακριβώς το ίδιο πράγμα αυτό που έκανε τότε ο μικρηλουλου σε εμάς,με αυτό που έκαναν σε αυτήν..με τον μικρηλουλου το τελειώσαμε το θέμα απλά,ενώ η jen μας κάνει κήρυγμα με ένα κάρο άσχετα πράγματα που μας λέει..τόση σημασία γι αυτά που είπε ο μικρή λουλού η jen δεν έδωσε,αλλά για αυτά που της είπαν,το κήρυγμα της για gay κτλ δεν έχει τελειωμό ..καταλαβαίνετε τι λέω??le2der και εμείς της είπαμε ότι δίκιο έχει και μας τα έχει κάνει τσουρέκια όμως με τα άσχετα ,τι δεν καταλαβαίνεις και εσύ?
 

le2der

Active Member
όσον αφορά τη μικρή λουλού σύμφωνω ότι είναι οκ ο τύπος και δεν υπάρχει κανενα πρόβλημα πλέον μαζί του..απλά το αναφέρω για να καταλάβει η jen ότι είναι ακριβώς το ίδιο πράγμα αυτό που έκανε τότε ο μικρηλουλου σε εμάς,με αυτό που έκαναν σε αυτήν..με τον μικρηλουλου το τελειώσαμε το θέμα απλά,ενώ η jen μας κάνει κήρυγμα με ένα κάρο άσχετα πράγματα που μας λέει..τόση σημασία γι αυτά που είπε ο μικρή λουλού η jen δεν έδωσε,αλλά για αυτά που της είπαν,το κήρυγμα της για gay κτλ δεν έχει τελειωμό ..καταλαβαίνετε τι λέω??le2der και εμείς της είπαμε ότι δίκιο έχει και μας τα έχει κάνει τσουρέκια όμως με τα άσχετα ,τι δεν καταλαβαίνεις και εσύ?
Φίλτατε αερατε είναι 2 διαφορετικά γεγονότα, το ότι μας πρόσβαλε η μικριλουλου είναι γεγονός. Αυτό δε σημαίνει με τη σειρά μας οτι έπρεπε να προσβάλουμε άλλους.... έπρεπε να προσβάλουμε στην προκειμένη την μικρήλουλου (αν και πιστεύω οτι έγινε καταλάθος) . Καλά αν της είχατε πει κάπου οτι εχει δίκιο η συζήτηση θα ειχε λήξει προ πολλού. Οι χαρακτηρισμοί "άτομο" "γκομενάκι" "για το αν ειναι όμορφη" συνέβαλαν για να φτάσουμε σε ένα παραλήρημα για τα δικαιώματα των ομοφυλόφιλων. Δε σε κουράζω άλλο
 

crossfire

Well-Known Member
Πριν ένα χρόνο δεν υπήρχε καν σύμφωνο για ομοφυλόφιλους και σήμερα υπάρχει. Σε δύο χρόνια μπορεί να υπάρχει δυνατότητα γάμου και οικογένειας, όπως ήδη υπάρχει σε άλλες χώρες.

Τσίπρα δεν θέλατε;
Φάτε τώρα την κάθε ανωμαλία.
 

hairDerp

Καραφλοκόρακας
Μιας και λυσαμε το θεμα της τριχοπτωσης, είπαμε να λύσουμε και το θεμα των ομοφυλοφίλων, τώρα θα αρχίσουν και τα πολιτικά, άντε και τα αθλητικά σε λίγο. o_O
 

aeratos28

Just aeratos
το παραλήρημα δεν ξεκίνησε από τις κουβέντες άτομο γκομενακι κτλ..μας είχε ξεκινήσει το κήρυγμα από πολύ πιο πριν..όχι μετά,το ότι έχει δίκιο,έχει δίκιο μόνο στο θέμα ότι την πρόσβαλαν,όχι σε όλα τα άλλα που μας έχει αραδιασει εδώ χωρίς λόγο για δικαιώματα των gay κτλ..γι αυτό λέω σαν παράδειγμα τον μικρηλουλου,αρχισαμε εμεις να μιλαμε για τα δικαιώματα των straight που μας εθιξε?όχι..αντίθετα αυτή δεν την ενδιέφερε καν αυτό το κομμάτι για τα διακαιώματα τα δικά μας,είπε ένα συμφωνω και το ξεπέρασε και άρχισε τα κηρύγματα με άκυρα παραδείγματα να μας αποδείξει τι?ότι είναι χρήσιμοι ?θα μας τρελάνει τελείως..ότι να ναι!δέν είναι αντικειμενική και είναι υπερφλιαρη ,ανούσια και εγωκεντρική..όπως όλοι οι gay..βαρεθηκα απίστευτα και δεν ξανασχολουμαι ,δεν αξίζει καν,δεν ξέρει καν να συζηταει..όσο για τα σύμφωνα συμβίωσης και ότι θέλουν να παντρευονται να υιοθετούν και να κάνουν οικογένεια,νομίζω είναι ότι πιο αποκρουστικό υπάρχει..συγχαρητήρια ,κάντε όλο τον κόσμο gay,για να μην είναι πια μειονότητα αυτοι και να μην είμαστε εμείς ρατσιστές όπως λάθος μας λένε όλοι αυτοι
 
αυτοί οι στοιχειώδη κανόνες ισχύουν για όλους ..όπως και για τον mikriloulou που ξαφνικά χωρίς καμία κουβέντα ξεκίνησε να μας λέει ότι του αρέσουν κάποιοι άντρες και ότι κάνει παρέα με τρανς που και εμείς θα πηγαίναμε με τους τρανς και ότι το παίζουμε άντρες άλλα στα κρυφά πηγαίνουμε με άλλους..εμένα προσωπικά αλλά και τους υπολοιπους μας πρόσβαλε..χωρίς κανένα λόγο,εκεί που συζητούσαν κάτι άλλο,ξαφνικά στο άκυρο,μας είπε τις προτιμήσεις του και μας κατέταξε και εμάς στο να έχουμε τις ίδιες με τις δικές του..όπως ειπες,υπάρχουν κάποιοι κανόνες για όλους..απο την στιγμή που πρώτος δεν τους σεβάστηκε ,επόμενο ήταν να πάρει τις απαντήσεις που πήρε.ξέρεις εκτός από δικαιώματα υπάρχουν και υποχρεώσεις..να μην είσαι προκλητικός ας πούμε..το παιδί το κατάλαβε,ζήτησε συγνώμη και έληξε!εξάλλου του είπαμε αν ήθελε να ανοίξει ένα νήμα δικό του και να πει ότι θελει
Φίλτατε Αεράτε,
Αυτός που τα' γραψε όλα αυτά δεν ήμουν εγώ, αλλά κάποιος άλλος.
Εγώ τρόλλαρα από την πρώτη στιγμή και ήταν ξεκάθαρο. Απολογήθηκα για την χυδαιότητα των σχολίων μου.
Άλλ' αντ' άλλων.
Πολύ σωστά τα λες, Τζεν. Εύγε, φιλενάδα.
 
  • Like
Reactions: Jen
Μπλουζα