Ντροπη ντροπη ντροπη

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

hairlosscursed

Well-Known Member
Απ: Ντροπη ντροπη ντροπη

tse είπε:
Το τραγικό είναι ότι όλα αυτά τα γράφει ο Hairlosscursed άτομο που είχε την δυνατότητα να σκάσει τρελά χρήματα για επέμβαση που άλλοι δεν έχουν με τίποτα και είναι το όνειρο τους να τα βρουν με κάποιον τρόπο,βλέπω και αρνητικά σχόλια από tsakalo και μου φαίνεται ότι ένας μύθος ακόμα αρχίζει να καταρρέει(Hasson)
Φιλε tse δεν ειμαι ατομο που ειχα την δυνατοτητα να σκασω τετοια φραγκα για μεταμοσχευση...αλλα η ψυχοταλαιπωρια που εχω φαει 12 χρονια με αναγκασε να καταφυγω σε λυση δανειου απο τραπεζα σε μορφη καταναλωτικου που θα το πληρωνω για πολλα χρονια και αυτο πιστεψε με προυποθετει στερησεις και να εισαι ετοιμος να πας την ζωη σου αρκετα πισω προκειμενου να κανεις αυτο που επιθυμεις ειδικα στην ηλικια μου 33...σε νορμαλ περιπτωσεις σε τετοιες ηλικιες δινεις μια προκαταβολη για σπιτι,παιρνεις αυτοκινητο η μαζευεις αν μπορεις δεν τα σκορπας σε τριχες propecia minox κλπ...κανεις αλλα πραγματα συμβατα με την ηλικια σου....τα λεω αυτα μετα απο 3 μεταμοσχευσεις και απειρες προσπαθειες...δεν ειμαι χθεσινος...
για να μην νομιζετε πως μεταμοσχευση κανουν μονο οι φραγκατοι αλλα κυριως οι καμμενοι...σε ποσοστα πιστεψε με πως οι φραγκατοι νοιαζονται λιγοτερο απο τους υπολοιπους για τις τριχες και οι εταιριες πλουτιζουν απο απεγνωσμενους σαν και εμενα παρα απο φραγκατους...οσο για το αποτελεσμα μου θα μιλησω την ωρα που πρεπει....ειναι νωρις ακομα...μολις 5.5 μηνες..παντως
με θυμαμαι τα τελευταια 12 χρονια να ζω για να ξεχρεωνω μεταμοσχευσεις και να πληρωνω αγωγες και φαρμακα και αυτο πρεπει να σου λεει πολλα...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

NGL

Member
Απ: Ντροπη ντροπη ντροπη

Hairlosscursed είπε:
Ωραια μπιζνα ομως η τριχοπτωση μαγκες..αν ειχα λιγο μυαλο μπορει να ανοιγα καμια κλινικη η κατι τετοιο παρομοιο τυπου προιοντων φουλ στην παπατζα μπας και εβγαινε και κανενα φραγκο,αφου ασχολουμε επι τοσα χρονια τις μισες ωρες της ημερας με το γαμωκεφαλι μου...εεεε τουλαχιστον ας εβγαινε και κατι εκτος απ το να χανω τον χρονο μου και τα λεφτα που δεν εχω...δηλαδη...ΤΡΙΧΕΣ...επι χρονια με θυμαμαι να ξυπναω και πριν ακομα ριξω νερο στα μουτρα να ψαχνω αν εχασα καμια τριχα απο το περασμενο βραδυ...μετα καφε για να ανοιξει το ματι παρεα παλι με τσιγαρο και τριχοπτωση...μετα την απαραιτητη προετοιμασια του κεφαλιου για την δουλεια...στη δουλεια παλι το μυαλο εκει μετα την δουλεια παλι εκει και γενικα φαυλος κυκλος μια τρυπα στο νερο κλπ...και φυσικα τα τελευταια χρονια ΑΠΕΙΡΕΣ ωρες ατελειωτου ψαξιματος και απο την μυγα ξυγκι στον ιντερνετ με απειρες παραφιλολογιες οπου παντα καταληγουν σε fina minox fungo strip hasson armani χασαπηδες αποτελεσματα,μερικα καλα μερικα χαλια μερικα μετρια μερικα τραγικα.κλινικες εξωτερικου εσωτερικου ολες στο ιδιο καζανι βραζουν με λιγο καλυτερες πιθανοτητες εξω αν σε αγαπαει η τυχη σου...κατα τα αλλα εγω εχω να πω οτι μετα απο τοσες προσπαθειες θεραπειων και ht s εχω παρει το BIG 3 ΤΟ ΜΑΚΡΥΤΕΡΟ

η πιο καλη αερομπιζνα της εποχης μας μακραν....
μπορεις να βγαλεις βιβλια,σκευασματα,φαρμακα,φυτικα προιοντα,να φτιαξεις online shops,να προμοταρεις γιατρους μεσα απο ιστοσελιδες,να γινεις κι εσυ πλαστικος μεταμοσχευσεων,να γινεις m$xis ,αγριοκρεμμυδας,να διοργανωσεις ταξιδακια,να να,να,να.......ολα με κοινο παρανομαστη 15.000 γ@μημ@νες τριχες που υπαρχουν στο πανω μερος της κεφαλης........
 

alexXXX

Active Member
Απ: Ντροπη ντροπη ντροπη

ετσι μαγκες και εγω κανω οτι κανω αλλα στο πισω μερος του μυαλου μου υπαρχει η αμφιβολια πως ολα ειναι ματαια .για τις με ταμοσχευσεις δεν μιλαω δεν εχω δει ποτε απο κοντα ενα καλο αποτελεσμα κ αν δεν δω με τα ματια μου δεν πιστευω κανενα .ολοι κλεφτες κ απατωνες ειναι στην περιπτωση αυτη κ το μονο που θελουν ειναι να βγαλουν λεφτα .να πω μονο κουραγιο στα παιδια που εκαναν ολο αυτο το ταξιδι κ την ταλαιπωρια κ βλεπουν πως το προβλημα δεν λυνεται .ργω αν θα γινοταν αυτο δεν θα το αφινα ετσι θα ειχα φυγει για καναδα στον χασσον καπακι να του ζητησω τον λογο και τα λεφτα μου!!
 

NoMoreLoss

New Member
Απ: Ντροπη ντροπη ντροπη

τελικά είναι να μην σου πέσουν γιατί αν σου πέσουν γ@μ@τ@....εκτός και αν βγάλουν κάτι πολύ καλό τα επόμενα χρόνια που πιστευω θα βγεί που θα πάει
 

NGL

Member
Απ: Ντροπη ντροπη ντροπη

alexXXX είπε:
ετσι μαγκες και εγω κανω οτι κανω αλλα στο πισω μερος του μυαλου μου υπαρχει η αμφιβολια πως ολα ειναι ματαια .για τις με ταμοσχευσεις δεν μιλαω δεν εχω δει ποτε απο κοντα ενα καλο αποτελεσμα κ αν δεν δω με τα ματια μου δεν πιστευω κανενα .ολοι κλεφτες κ απατωνες ειναι στην περιπτωση αυτη κ το μονο που θελουν ειναι να βγαλουν λεφτα .να πω μονο κουραγιο στα παιδια που εκαναν ολο αυτο το ταξιδι κ την ταλαιπωρια κ βλεπουν πως το προβλημα δεν λυνεται .ργω αν θα γινοταν αυτο δεν θα το αφινα ετσι θα ειχα φυγει για καναδα στον χασσον καπακι να του ζητησω τον λογο και τα λεφτα μου!!

για να μην τα ισοπεδωνουμε κι ολα ετσι...να πω οτι τον τσακαλο τον εχω δει απο κοντα..και δεν ειναι ο ιδιος ανθρωπος που ηταν πριν τις μεταμοσχευσεις..ειναι σχεδον full head,αλλα καλα κανει κι εχει υψηλοτατες απαιτησεις με τα λεφτα που εδωσε..!
 

geofish

New Member
Απ: Ντροπη ντροπη ντροπη

mindtrapper είπε:
Για να καταλάβω καλύτερα το νόημα αυτού του αποσπάσματος, θέλεις να πεις ότι οι πλαστικοί είναι κατώτεροι επιστήμονες; Επειδή σκέφτομαι να ασχοληθώ με την ειδικότητα της πλαστικής χειρουργικής (όχι για μαλλιά, αλλά για επιδιόρθωση εγκαυμάτων και αναδόμηση σε περιπτώσεις εκ γενετής ανωμαλιών), θα ήθελα να ακούσω την γνώμη κάποιου εκτός ιατρικής.

Πολύ καλή ειδικότητα και με μεγάλη προσφορά στον άνθρωπο αρκεί να μην γίνετε με σκοπό το κέρδος.
Από εκεί και πέρα μεγάλο ρόλο παίζει το έμφυτο ταλέντο και το μεράκι που έχει ο καθένας να δημιουργεί και να μην το θεώρει σαν δουλεία ρουτίνας.
Εγώ αν ήμουν πλαστικός χειρουργός μαλλιών και έφτιαχνα τέτοια τραγικά αποτελέσματα που βλέπω στο δρόμο θα αισθανόμουν τύψεις και θα τα παρατούσα γιατί θα θεωρούσα τον εαυτό μου ανίκανο.
 
Απ: Ντροπη ντροπη ντροπη

@ Hairlosscursed: Μήπως περνάς τα λεγόμενα duldrums k σε πήρε λίγο από κάτω? Η γνώμη μου είναι πως είναι ακόμα πολύ νωρίς για να κρίνεις το αποτέλεσμα της μεταμόσχευσης. Υπομονή k ξεκρέμασε για λίγο τους καθρέφτες.
 

giannis1991

Well-Known Member
Απ: Ντροπη ντροπη ντροπη

alexXXX είπε:
ετσι μαγκες και εγω κανω οτι κανω αλλα στο πισω μερος του μυαλου μου υπαρχει η αμφιβολια πως ολα ειναι ματαια .για τις με ταμοσχευσεις δεν μιλαω δεν εχω δει ποτε απο κοντα ενα καλο αποτελεσμα κ αν δεν δω με τα ματια μου δεν πιστευω κανενα .ολοι κλεφτες κ απατωνες ειναι στην περιπτωση αυτη κ το μονο που θελουν ειναι να βγαλουν λεφτα .να πω μονο κουραγιο στα παιδια που εκαναν ολο αυτο το ταξιδι κ την ταλαιπωρια κ βλεπουν πως το προβλημα δεν λυνεται .ργω αν θα γινοταν αυτο δεν θα το αφινα ετσι θα ειχα φυγει για καναδα στον χασσον καπακι να του ζητησω τον λογο και τα λεφτα μου!!


και μετα απλα θα επεστρεφες....
 

Hopefull

New Member
Απ: Ντροπη ντροπη ντροπη

Ελεινη βρωμια και σε ολα τα μεγαλα forums του εξωτερικου για τη παραπληροφορηση. Ολοι οσοι ειναι απογοητευμενοι εξαφανιζονται με καποιο μαγικο τροπο, η τους κανουν ban οι moderators, η βγαζουν κατι ψευτοδικαιολογιες οι γιατροι, η σου λενε δεν ειχες realistic expectations,η κανουν τζαμπα διορθωτικη εγχειρηση και μετα αμα εχεις παρει το τζαμπα υπογραφεις οτι δε θα ξαναμιλησεις ποτε στα forums αν κατι δε παει καλα πλεον. Για καθε εναν πραγματικο poster παιζουν τρεις ψευτικοι που κανουν damage control για τις κλινικες. Βιομηχανια παπαντζας για να κονομησουνε ολοι. Δεν παραδεχονται ποσο σημαντικο ρολο επαιξε το propecia και οι θεραπειες στα αποτελεσματα που βλεπει ο κοσμος και ψαρωνει.

Οσοι λενε την αληθεια τους κανουν περα αυτοματα στα forums οχι μονο αυτοι που τα κονομανε αλλα και αυτοι που εχουν αναγκη την ελπιδα. Αηδιαζω γιατι αντι να σου δινουν την ελευθερια σου σε κλεινουν σε αιωνιο κλουβι θεραπειων.μεχρι και ο jotronic το παραδεχτηκε στο HTN οτι ολοι οσοι παιρνουν φαρμακα το κανουν για να μη πανε nw7...αμα πρεπει να σταματησεις τα φαρμακα και πας nw7 τι θα κανεις με αυτα τα τεραστια strip. Ναι δεν ειναι μαγεια αυτα τα νουμερα που δε μπορει να τα κανει κανενας... ειναι τα τεραστια strips που δε τολμουν πολλοι γιατροι να τα παρουν.

Και δε λεω οτι δεν υπαρχουν ευχαριστημενοι...αλλα αυτοι συνηθως ειναι ή πιτσιρικαδες που το propecia τους κραταει το μαλλι και δεν εχουν μεγαλο προβλημα ή μεγαλοι ανθρωποι που απο κει που ηταν καραφλοι ειναι ευχαριστημενοι με λιγο μαλλι στο κεφαλι. Και φυσικα καποιοι πολυ λιγοι τυχεροι αντε καμια δεκαρια μεσα στα 10 χρονια απο τους χιλιαδες που χουν κανει μεταμοσχευση που ειναι και η αιωνια διαφημιση τους....αλλα αν σταματησουν το propecia να δουμε μετα.

Θελει πολυ ψαξιμο και πολυ προσοχη!!!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Darwin

New Member
Απ: Ντροπη ντροπη ντροπη

Μπορώ να πω οτι με πιάνει και εμένα μια μικρή απογοήτευση με αυτά που ακούω. Ίσως είχα το χειρουργείο σαν ενα "διχτυ ασφαλείας" αν είναι ευνοικές φυσικά οι συνθήκες και μπορεις να αποφύγεις τις μεγάλες βαθμίδες..
Στην ουλη για να μην φαίνεται μπορεις να κανεις μια ξεχωριστή εμφύτευση ωστε να μην είναι τόσο εμφανής αλλα απο όσο ξέρω τα ποσοστά επιβίωσης των τριχοθυλακίων είναι αρκετά μικρότερα ή tatoo για να φαίνεται σαν ξυρισμενο αλλα δε μπορεις να ξέρεις τι αποτέλεσμα θα εχει δια βίου...
Ελπίζω απλα να έτυχε να ειστε αργοί "growers" και να δείτε τα αποτελέσματα που θέλετε με βάση όλο το ταξίδι που κάνατε και τα χρήματα που δώσατε. Διαφορετικά περιμένω με αγωνία φωτογραφίες και αποτελέσματα για να καταλάβω την εικόνα
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: Ντροπη ντροπη ντροπη

Darwin είπε:
Μπορώ να πω οτι με πιάνει και εμένα μια μικρή απογοήτευση με αυτά που ακούω. Ίσως είχα το χειρουργείο σαν ενα "διχτυ ασφαλείας"

γιατι τωρα δε το εχεις δλδ ???? ειναι διχτυ ασφαλειας και η μοναδικη μεθοδος για να εχεις ενα καλο κεφαλι.....αν δεν υπηρχαν οι εμφυτευσεις ας πουμε???? αστο......καμμια τυχη δε θα ειχαμε.....τωρα ομως εχουμε αυτο τουλαχιστον....!!!!!
αλλα και οταν κανεις μια εμφυτευση δεν κρινονται ολα 100% μονο απ τον γιατρο....παιζουν κι αλλοι παραγοντες......και ουτε μπορεις να κατηγορησεις εναν γιατρο οπως τον χασσον.....που αν μη τι αλλο τα περισσοτερα του αποτελεσματα ειναι το λιγοτερο ικανοποιητικα.....απλα δεν ειναι ολα στο χερι του γιατρου.....παντα θα υπαρξουν και καποιοι που για τον α η β λογο δε θα εχουν ας πουμε το αποτελεσμα που ηθελαν.....δεν ειναι θεος ο χασσον.....απλα πιστευω και θα πιστευω οτι ειναι κορυφαιος στο ειδος του.....και οι πιθανοτητες αποτυχιας με τον χασσον ελαττωνονται παρα πολυ....γιατι ξερει τι κανει......απο κει και περα...οι πιθανοτητες αποτυχιας ειπαμε ελαττωνονται.....δεν μηδενιζονται....αρα ναι....σε μερικους ισως να υπαρξει καποιο προβλημα.....
το θεμα ειναι να μην ειμαστε εμεις σε αυτο το μικρο ποσοστο που δεν θα εχει καλο αποτελεσμα......για τον οποιονδηποτε λογο.....

Τωρα για το αν θα μπορουσαν η οχι να βρουν την οριστικη θεραπεια...τι να πω.....αν μπορουν να το κανουν και δε το κανουν....ειναι ζωα οκ.......αλλα το θεμα ειναι το τι μπορουμε να κανουμε με τα δεδομενα που εχουμε...τι κανουμε τωρα δλδ οσοι εχουμε προβλημα????..και η εμφυτευση αυτη τη στιγμη ειναι το καλυτερο μπορουμε να κανουμε....καλος η κακος........
 

tsakalos

New Member
Απ: Ντροπη ντροπη ντροπη

NGL είπε:
[quote author=alexXXX link=topic=1795.msg32429#msg32429 date=1272113248]
ετσι μαγκες και εγω κανω οτι κανω αλλα στο πισω μερος του μυαλου μου υπαρχει η αμφιβολια πως ολα ειναι ματαια .για τις με ταμοσχευσεις δεν μιλαω δεν εχω δει ποτε απο κοντα ενα καλο αποτελεσμα κ αν δεν δω με τα ματια μου δεν πιστευω κανενα .ολοι κλεφτες κ απατωνες ειναι στην περιπτωση αυτη κ το μονο που θελουν ειναι να βγαλουν λεφτα .να πω μονο κουραγιο στα παιδια που εκαναν ολο αυτο το ταξιδι κ την ταλαιπωρια κ βλεπουν πως το προβλημα δεν λυνεται .ργω αν θα γινοταν αυτο δεν θα το αφινα ετσι θα ειχα φυγει για καναδα στον χασσον καπακι να του ζητησω τον λογο και τα λεφτα μου!!

για να μην τα ισοπεδωνουμε κι ολα ετσι...να πω οτι τον τσακαλο τον εχω δει απο κοντα..και δεν ειναι ο ιδιος ανθρωπος που ηταν πριν τις μεταμοσχευσεις..ειναι σχεδον full head,αλλα καλα κανει κι εχει υψηλοτατες απαιτησεις με τα λεφτα που εδωσε..!
[/quote]το θεμα ειναι τι γινεται με την τελευταια την δουλεια του χασσον φιλε μου, τελος παντων περιμενω ακομα και θα μιλησω στους 12 μηνες
 

Darwin

New Member
Απ: Ντροπη ντροπη ντροπη

Σίγουρα παραμένει το δυνατότερο όπλο προς το παρόν και πρέπει να είσαι ρεαλιστής στο τι μπορεί να σου δώσει γιατι δεν πρόκειται ποτε να επιστρέψεις στην αρχική κατάσταση σου εκτος αν εισαι μονο για Nw 2 πχ.
Αυτο που με ανησυχεί εμένα είναι οτι ακόμα και απο τους κορυφαίους γιατρούς δεν ξέρεις πως θα είναι το αποτέλεσμα σου αν περάσουν 15 χρόνια πχ. Μπορει να στέκεται ακόμα αλλα μπορεί να φαίνεται τραγικό και κανείς δεν εγγυάται οτι θα μπορεις να κανεις άλλη επέμβαση είτε για οικονομικούς λόγους, είτε για λόγους δοτριας κλπ.
Προς το παρόν εγω προσπαθώ απλά να σχηματίσω μία εικόνα απο όλους εσας που είχατε το θάρρος και την όρεξη να αναλύσετε με post και εικόνες την εμπειρία σας

@Τσακαλος: Προφανως έχεις τη μεγαλύτερη εμπειρία απο μεταμοσχεύσεις και για αυτό με προβληματίζουν τα λεγόμενά σου. Εύχομαι απλα να αργεί η επανέκφυση και τίποτα παραπάνω. Προσωπικά θα με ενδιέφερε ένα update είτε τώρα είτε στους 6 μήνεσ ωστε να καταλάβω τί σας ανοχλεί αλλα φυσικά δεν είναι κάτι που μπορώ να απαιτήσω απο κανέναν σας
 

giannis1991

Well-Known Member
Απ: Ντροπη ντροπη ντροπη

tsakalos είπε:
[quote author=NGL link=topic=1795.msg32434#msg32434 date=1272117530]
[quote author=alexXXX link=topic=1795.msg32429#msg32429 date=1272113248]
ετσι μαγκες και εγω κανω οτι κανω αλλα στο πισω μερος του μυαλου μου υπαρχει η αμφιβολια πως ολα ειναι ματαια .για τις με ταμοσχευσεις δεν μιλαω δεν εχω δει ποτε απο κοντα ενα καλο αποτελεσμα κ αν δεν δω με τα ματια μου δεν πιστευω κανενα .ολοι κλεφτες κ απατωνες ειναι στην περιπτωση αυτη κ το μονο που θελουν ειναι να βγαλουν λεφτα .να πω μονο κουραγιο στα παιδια που εκαναν ολο αυτο το ταξιδι κ την ταλαιπωρια κ βλεπουν πως το προβλημα δεν λυνεται .ργω αν θα γινοταν αυτο δεν θα το αφινα ετσι θα ειχα φυγει για καναδα στον χασσον καπακι να του ζητησω τον λογο και τα λεφτα μου!!

για να μην τα ισοπεδωνουμε κι ολα ετσι...να πω οτι τον τσακαλο τον εχω δει απο κοντα..και δεν ειναι ο ιδιος ανθρωπος που ηταν πριν τις μεταμοσχευσεις..ειναι σχεδον full head,αλλα καλα κανει κι εχει υψηλοτατες απαιτησεις με τα λεφτα που εδωσε..!
[/quote]το θεμα ειναι τι γινεται με την τελευταια την δουλεια του χασσον φιλε μου, τελος παντων περιμενω ακομα και θα μιλησω στους 12 μηνες
[/quote]

τοσο τραγικα ειναι?
 

giannis1991

Well-Known Member
Απ: Ντροπη ντροπη ντροπη

Panos1982 είπε:
[quote author=Darwin link=topic=1795.msg32456#msg32456 date=1272131288]
Μπορώ να πω οτι με πιάνει και εμένα μια μικρή απογοήτευση με αυτά που ακούω. Ίσως είχα το χειρουργείο σαν ενα "διχτυ ασφαλείας"

γιατι τωρα δε το εχεις δλδ ???? ειναι διχτυ ασφαλειας και η μοναδικη μεθοδος για να εχεις ενα καλο κεφαλι.....αν δεν υπηρχαν οι εμφυτευσεις ας πουμε???? αστο......καμμια τυχη δε θα ειχαμε.....τωρα ομως εχουμε αυτο τουλαχιστον....!!!!!
αλλα και οταν κανεις μια εμφυτευση δεν κρινονται ολα 100% μονο απ τον γιατρο....παιζουν κι αλλοι παραγοντες......και ουτε μπορεις να κατηγορησεις εναν γιατρο οπως τον χασσον.....που αν μη τι αλλο τα περισσοτερα του αποτελεσματα ειναι το λιγοτερο ικανοποιητικα.....απλα δεν ειναι ολα στο χερι του γιατρου.....παντα θα υπαρξουν και καποιοι που για τον α η β λογο δε θα εχουν ας πουμε το αποτελεσμα που ηθελαν.....δεν ειναι θεος ο χασσον.....απλα πιστευω και θα πιστευω οτι ειναι κορυφαιος στο ειδος του.....και οι πιθανοτητες αποτυχιας με τον χασσον ελαττωνονται παρα πολυ....γιατι ξερει τι κανει......απο κει και περα...οι πιθανοτητες αποτυχιας ειπαμε ελαττωνονται.....δεν μηδενιζονται....αρα ναι....σε μερικους ισως να υπαρξει καποιο προβλημα.....
το θεμα ειναι να μην ειμαστε εμεις σε αυτο το μικρο ποσοστο που δεν θα εχει καλο αποτελεσμα......για τον οποιονδηποτε λογο.....

Τωρα για το αν θα μπορουσαν η οχι να βρουν την οριστικη θεραπεια...τι να πω.....αν μπορουν να το κανουν και δε το κανουν....ειναι ζωα οκ.......αλλα το θεμα ειναι το τι μπορουμε να κανουμε με τα δεδομενα που εχουμε...τι κανουμε τωρα δλδ οσοι εχουμε προβλημα????..και η εμφυτευση αυτη τη στιγμη ειναι το καλυτερο μπορουμε να κανουμε....καλος η κακος........
[/quote]

ετσι...γιατροι δεν ειμαστε ωστε να το ψαξουμε και να βρουμε τη λυση αρα κανουμε οτι κανουμε με οτι μας προσφερεται....
 

NGL

Member
Απ: Ντροπη ντροπη ντροπη

tsakalos είπε:
το θεμα ειναι τι γινεται με την τελευταια την δουλεια του χασσον φιλε μου, τελος παντων περιμενω ακομα και θα μιλησω στους 12 μηνες

δεν σου ειπα να μην εχεις απαιτησεις φιλε μου,αλλα αν δεν ειχες κανει και τιποτα τοσα χρονια σε τι κατασταση θα ησουν τωρα...ειπαμε ειναι βιομηχανια απατεωνιας αυτη αλλα μην τα ισοπεδωνουμε και ολα....
 

mindtrapper

Member
Απ: Ντροπη ντροπη ντροπη

Δώσε μας ένα clue φίλε tsakale, μερικοί ενδιαφερόμαστε άμεσα. Να ξέρουμε τι μας γίνεται.
 

kabamarou

Member
Απ: Ντροπη ντροπη ντροπη

Φιλε tse δεν ειμαι ατομο που ειχα την δυνατοτητα να σκασω τετοια φραγκα για μεταμοσχευση...αλλα η ψυχοταλαιπωρια που εχω φαει 12 χρονια με αναγκασε να καταφυγω σε λυση δανειου απο τραπεζα σε μορφη καταναλωτικου που θα το πληρωνω για πολλα χρονια και αυτο πιστεψε με προυποθετει στερησεις και να εισαι ετοιμος να πας την ζωη σου αρκετα πισω προκειμενου να κανεις αυτο που επιθυμεις ειδικα στην ηλικια μου 33...σε νορμαλ περιπτωσεις σε τετοιες ηλικιες δινεις μια προκαταβολη για σπιτι,παιρνεις αυτοκινητο η μαζευεις αν μπορεις δεν τα σκορπας σε τριχες propecia minox κλπ...κανεις αλλα πραγματα συμβατα με την ηλικια σου....τα λεω αυτα μετα απο 3 μεταμοσχευσεις και απειρες προσπαθειες...δεν ειμαι χθεσινος...
για να μην νομιζετε πως μεταμοσχευση κανουν μονο οι φραγκατοι αλλα κυριως οι καμμενοι...σε ποσοστα πιστεψε με πως οι φραγκατοι νοιαζονται λιγοτερο απο τους υπολοιπους για τις τριχες και οι εταιριες πλουτιζουν απο απεγνωσμενους σαν και εμενα παρα απο φραγκατους...οσο για το αποτελεσμα μου θα μιλησω την ωρα που πρεπει....ειναι νωρις ακομα...μολις 5.5 μηνες..παντως
με θυμαμαι τα τελευταια 12 χρονια να ζω για να ξεχρεωνω μεταμοσχευσεις και να πληρωνω αγωγες και φαρμακα και αυτο πρεπει να σου λεει πολλα...

Συγνώμη φίλε μίλησα χωρίς να ξέρω :-[
Τι να πω τώρα από την μεριά μου;Κουράγιο και καλά αποτελέσματα και μακάρι να μην το μετανιώσεις που πήρες δάνειο.Σε καταλαβαίνω γιατί έχω σκεφτεί και εγώ να πάρω δάνειο για αυτόν τον λόγο και είμαι και κοντά στην ηλικία σου.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα